Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Όμορφες καλημέρες με πολύ όρεξη για διάβασμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickoni123

Νεοφερμένος

Η vickoni123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
0 Σάββατα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,407 μηνύματα.
Πολιτικά την 20 διαβάστε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πολιτικά την 20 διαβάστε!!!
Την έχω βγάλει αρκετά καλά πιστεύω...Πέρα από τα σχόλια του βιβλίου όμως στο βοηθήμα δεν έχει κάτι ιδιαίτερο.Μας έχει δώσει και η καθηγήτρια του σχολείου κάποια επιπρόσθετα σχόλια από το βιβλίο του καθηγητή.

Εμένα μισάωρο είναι η θάλασσα.. Η αδερφή μου και η μαμά πήγαν για μπάνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Εγω σημερα πρεπει να βγαλω το μισο 2ο κεφαλαιο βιολογιας,ξερω ξερω νωρις το σκευτηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
image.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Εγω σημερα πρεπει να βγαλω το μισο 2ο κεφαλαιο βιολογιας,ξερω ξερω νωρις το σκευτηκα :P
Και γω σημερα λεω να βγαλω απο τους κυκλους μεχρι το τελος του 2ου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Τελικά, παιδιά, στην έκθεση ποιες σοσ θεματικές ενότητες έχετε συγκεντρώσει;
Από μένα, είναι τουρισμός, ευρωπαϊκή ένωση, μαζοποίηση, ανθρώπινα δικαιώματα, ειρήνη..προσέξτε επίσης τα δικαιώματα του παιδιού και την ενδοσχολική βία γιατί την 4η Ιουνίου είναι Διεθνής Ημέρα κατά της Επιθετικότητας εναντίον των Παιδιών..και ως γνωστόν αρκετές φορές αντλούν θέματα από την επικαιρότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Τελικά, παιδιά, στην έκθεση ποιες σοσ θεματικές ενότητες έχετε συγκεντρώσει;
Από μένα, είναι τουρισμός, ευρωπαϊκή ένωση, μαζοποίηση, ανθρώπινα δικαιώματα, ειρήνη..προσέξτε επίσης τα δικαιώματα του παιδιού και την ενδοσχολική βία γιατί την 4η Ιουνίου είναι Διεθνής Ημέρα κατά της Επιθετικότητας εναντίον των Παιδιών..και ως γνωστόν αρκετές φορές αντλούν θέματα από την επικαιρότητα.

Τα θέματα μου μας έχει δώσει ο καθηγητής μας, και μας είπε να τα προσέξουμε ιδιαιτέρως είναι τα εξής :

1)Αξίες-Ανθρωπισμός
2)Ανθρώπινες σχέσεις
3)Τουρισμός(ακούγεται πολύ φέτος)
4)Ειρήνη-Πόλεμος
5)Ρατσισμός
6)Ελεύθερος χρόνος-ψυχαγωγία
7)Οικογένεια-Γυναίκα
8 )Μνημεία-Παράδοση
9)Εργασία-Ανεργία
10)Εθελοντισμός
11)Χουλιγκανισμός
12)Νέοι-Αμφισβήτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Μην ξεχνάτε την ευρωπαϊκή ένωση και τη δημοκρατία, δεν υπάρχει κατι πιο επίκαιρο από αυτα..έχω ακούσει πολλούς να θεωρούν πιθανό και τον λαϊκισμό. Εγώ στον πρόλογο κολλάω, αλλά μόλις σκεφτώ κατι ωραίο μετα παιρνω φορα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
αυτες τις μερες σε μαθηματικα και φυσικη λυνετε ασκησεις ή διαβαζετε λυμενες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
αυτες τις μερες σε μαθηματικα και φυσικη λυνετε ασκησεις ή διαβαζετε λυμενες?

Τίποτα από τα δύο, θεωρία διαβάζω. :( Λύνω και κανένα παλιό τέταρτο θέμα για να χαλαρώσω από την απαίσια παπαγαλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
και εγω πιο πολυ θεωρια.... αλλα βλεπω οτι κανοντας νεες ασκησεις αγχωνομαι. οποτε λεω να διαβασω λυμενες μηπως μου μεινει κατι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
αυτες τις μερες σε μαθηματικα και φυσικη λυνετε ασκησεις ή διαβαζετε λυμενες?
Λυμένες, σημειώσεις κτλ. Αλλά πιο πολυ διαβάζω εκθεση και μαθηματικα γενικής. Δεν εχει νόημα να διαβάζουμε καινούριες ασκησεις τώρα, όπως είπες,μπορεί να αγχωθεις έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
απλα φοβαμαι οτι αν δεν παρω το μολυι να λυσω δεν θα μου βγουν εκεινη τη στιγμη.. οσο καλα και να τα ξερω.... βεβαια λενε οτι απο το αγχος το νιωθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Έναν χρόνο τώρα ασκήσεις λύνεις. Δεν θα τα ξεχάσεις σε μια βδομάδα. Και εγώ έκθεση διαβάζω και γενικής, μετά το ΣΚ που μεσολαβεί πριν την κατεύθυνση θα ξαναδιαβάσω την θεωρία Μαθηματικών, Βιολογίας και Χημείας και κάποιες λυμένες ασκήσεις.

...τρεις μέρες και σήμερα! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
μη μου το θυμιζεις..... ευτυχως που ξεκιναμε με εκθεση και γενικης μετα και θα ειμαστε με ανεβασμενο ηθικο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Ούτε καν, ακούω έκθεση και παθαίνω κρίση πανικού. Είναι το μάθημα που πάντα μα πάντα βγαίνω μέσα από την αίθουσα και λέω "έγραψα χάλια", ειδικά όταν αυτό δεν ισχύει. Θα προτιμούσα να δίναμε πρώτα χημεία (προγραμματισμό για την τεχνολογική) ή γενικής για να ανεβεί το ηθικό μου και μετά βιολογία κατεύθυνσης για να φύγει η θεωρία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
τουλαχιστον να βαλουν βατα θεματα..! για να μη βγεις και πεις οτι δεν εγραψες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top