Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ιωαννα d.

Νεοφερμένος

Η ιωαννα d. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
καλα γενικα το βιβλιο ειναι γεματο ασαφειες, αλλα νομιζω ειναι πιο ασφαλες να τα εχουμε ξεκαθαρα στο μυαλο μας εστω κι αν ειναι λιγο "εκτος".
παρεμπιπτοντως: μειωτικη διαιρεση ποσο σε μισω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOAND

Νεοφερμένος

Ο PAOAND αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
παιδιά της τεχνολογικής από θεωρία ΑΕΠΠ πως τα παμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
παιδιά της τεχνολογικής από θεωρία ΑΕΠΠ πως τα παμε;
Ωπ! :P Αυτό ακριβώς ήρθα να ρωτήσω/δω κι εγώ... Η θεωρία όπως είναι στο βιβλίο δε με διευκολύνει καθόλου, οπότε έψαξα και βρήκα ενα ωραίο "σχεδιαγραμματάκι" με τα απαραίτητα, τα οποία τελικά δεν είναι και τόσα πολλά όσο νομιζά... ουφ...:clapup:
Το βάζω εδώ και ελπίζω να βοηθηθεί κάποιος, έστω και τώρα! (δεν έχει το το κεφ. 10) :)

View attachment all.doc

Μακάρι!! :D

17 και σημερα!! (μαρεσει που το λεω και χαιρομαι...ακομα μενει 3ο κεφαλαιο ΑΟΔΕ :P )

4 και σήμερααα! Έχω τόσο αγχός που δεν μπορώ να κοιμηθώ τα βράδια! :worry: (Κι εμένα πλέον μου μένουν μονο κάτι πολύ ψιλά απο το 3ο ΑΟΔΕ, και θεωρία για Προγραμματισμό... ζόρικα τα πράγματα, πρέπει να μεγαλώσω την μέρα για να τα προλάβω όλα! :()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
παιδιά της τεχνολογικής από θεωρία ΑΕΠΠ πως τα παμε;

Τέλεια !!! Χθες έκλεισε η τελευταία μου επανάληψη.


Ωπ! :P Αυτό ακριβώς ήρθα να ρωτήσω/δω κι εγώ... Η θεωρία όπως είναι στο βιβλίο δε με διευκολύνει καθόλου, οπότε έψαξα και βρήκα ενα ωραίο "σχεδιαγραμματάκι" με τα απαραίτητα, τα οποία τελικά δεν είναι και τόσα πολλά όσο νομιζά... ουφ...:clapup:

Μια φορά όλη τη χρονιά άνοιξα το βιβλίο και μόλις το άνοιξα το έκλεισα αμέσως !
Εγώ διαβάζω από το βοήθημα μου, έχει καταπληκτική θεωρία.
Και δεν είναι λίγη, 11 σελίδες με ερωτήσεις που αντιστοιχούν σε 7 * 11 = 77 Ερωτήσεις !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolos

Νεοφερμένος

Ο lolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
εγώ έχω:
Έκθεση: Να βγάλω τα ''σοσ'' σχεδιαγράμματα
Μαθηματικά γεν : 3τη φορά τη θεωρεία
Μαθηματικά κατ :2τη φορά τη θεωρεία
ΑΟΔΕ : 3το 2 φορα
ΑΕΠΠ : ΘΕΩΡΕΙΑ 2 φορα
ΑΟΘ : θεωρεία 4φορά
Φυσική : Δεν ξερω τπτ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Τέλεια !!! Χθες έκλεισε η τελευταία μου επανάληψη.




Μια φορά όλη τη χρονιά άνοιξα το βιβλίο και μόλις το άνοιξα το έκλεισα αμέσως !
Εγώ διαβάζω από το βοήθημα μου, έχει καταπληκτική θεωρία.
Και δεν είναι λίγη, 11 σελίδες με ερωτήσεις που αντιστοιχούν σε 7 * 11 = 77 Ερωτήσεις !!!

Καλά αυτό εννοείται, κι εγώ δεν είπα ότι είναι λίγη! :P Απλά απο το σχεδιάγραμμα μου φαίνεται ΠΟΛΥ λιγότερη απ'ότι φαινόταν στις ~200 (:eek:) σελίδες που αντιστοιχούν στα ανάλογα κομμάτια του βιβλίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
παιδιά της τεχνολογικής από θεωρία ΑΕΠΠ πως τα παμε;

Eγώ την έχω διαβάσει μερικές φορές από ένα σχεδιάγραμμα του καθηγητή μου και τώρα προσπαθώ να μάθω και καμιά λεπτομέρεια. Είναι απαίσια όμως. Η αλήθεια είναι ότι το έχω παραμελήσει λίγο το μάθημα αλλά δεν πειράζει,μπορεί να διαβάσω αύριο.
Καλά αυτό εννοείται, κι εγώ δεν είπα ότι είναι λίγη! :P Απλά απο το σχεδιάγραμμα μου φαίνεται ΠΟΛΥ λιγότερη απ'ότι φαινόταν στις ~200 (:eek:) σελίδες που αντιστοιχούν στα ανάλογα κομμάτια του βιβλίου...
To βιβλίο έχει εντελώς άσχετα πράγματα μέσα, νομίζω λέει κάτι για τους αρχαίους έλληνες, για τα ναρκωτικά κτλ, για αυτό ειναι πολλές σελίδες. Μην ξεχάσετε να μάθετε το όνομα αυτού του Abu Jafar που είναι μια σειρά ολόκληρη :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
ευχομαι επιτυχια σε ολους εσας που κανατε την προσπαθεια σας ! ;-) δε χρειαζεται αγχος..κι εμεις που αγχωθηκαμε χειροτερα τα καναμε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annnnaa

Νεοφερμένος

Η annnnaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μα κανενας δεν δινει απο επαλ εδω μεσαα? =(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOAND

Νεοφερμένος

Ο PAOAND αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
παιδια στο ΑΕΠΠ ακριβως θελει μονο τους ορισμους. Τα υπολοιπα και στο περιπου να τα πεις παλι μια χαρα ειναι. Και φυσικα το βιβλιο εχει μεσα πολλα άκυρα πράγματα. Γενικως ειναι κακογραμμενο.

εγώ απο θεωρία είμαι ως εξής:

Μαθηματικά Κατ: 4-5 επαναληψεις
Φυσική: 3-4 φορές έχω διαβάσει τα κομματια που δεν χρησιμοποιουνται σε ασκησεις (πχ τι ειναι τα ραδιοκυματα κτλπ). Τα υπολοιπα τα θυμαμαι γιατι τα εχω χρησιμοποιησει σε ασκησεις.
Βιολογια Γενικής: 5-6 επαναληψεις, ευτυχως βγαλαμε νωρις την ύλη
ΑΕΠΠ: 3 επαναληψεις ολης της θεωριας και θα κανω και μια 4η αυριο.
ΑΟΔΕ: 4-5 επαναληψεις ολης της υλης.

Θα ξαναδω την βιολογια την κυριακη και απο δευτερα τριτη εκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickoni123

Νεοφερμένος

Η vickoni123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

annnnaa

Νεοφερμένος

Η annnnaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Λογικά θα το χετε δει αλλά οκ. :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Λογικά θα το χετε δει αλλά οκ. :P

Ε όχι!!! Έτσι γράφεις;;;; Όχι ρε πουστη μου!! Λάθος το κάνω όλη την χρονιά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Ε όχι!!! Έτσι γράφεις;;;; Όχι ρε πουστη μου!! Λάθος το κάνω όλη την χρονιά!!!

Δυστυχώς Δημητρα, το πηγές στραβά απο την αρχη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Παιδιά δεν μου αρέσουν οι αποχαιρετισμοι :'( σημερα είπαμε καλή επιτυχία με τον καθηγητή της φυσικής και των μαθηματικών.. Θα τους ξαναδώ βέβαια αλλά.. 3 χρόνια ήταν αυτα. Ειδικά με τον μαθηματικό είμαστε όλοι πολυ δεμένοι, μας συμβούλεψε, μας μίλησε, βγάλαμε φωτογραφίες, ακόμα και κάποια αγόρια που το έπαιζαν ότι δεν τους νοιάζει συγκινήθηκαν. Πολυ περίεργη χρόνια η φετινή. Ελπίζω να πανε όλα καλά, το αξιζουμε...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOAND

Νεοφερμένος

Ο PAOAND αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
εμεις εχουμε και μαθηματα μεσα στις εξετασεις δηλαδη τις προηγουεμενες ημερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miakar

Νεοφερμένος

Η miakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδιά της τεχνολογικής από θεωρία ΑΕΠΠ πως τα παμε;
δεν εχω διαβασει ακομα :( 30 σελιδες ειναι μας τις εχει δωσει η καθ. σε φωτοτυπιες ευτυχως :/:

Λογικά θα το χετε δει αλλά οκ. :P

χαχαχαχαχ το ειδα και νομιζα οτι υπηρχε ελπιδα..αλλα στο τελος ξενερωσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Βαριέμαι και δεν νυστάζω καθόλου..πως περνάει η ώρα..?! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Βαριέμαι και δεν νυστάζω καθόλου..πως περνάει η ώρα..?! :(

Άκου λίγο μουσική ( χαλαρωτική κατά προτίμηση ), κλείσε το λάπτοπ-pc (κουράζει και δεν βοηθάει), ΜΗΝ διαβάσεις κάτι σχετικό με Πανελλαδικές (δεν τραβάει τέτοια ώρα!) , ξάπλωσε στο κρεβάτι σου και προσπάθησε να χαλαρώσεις από την υπερένταση την μέρας (αργές και βαθιές αναπνοές βοηθάνε πολύ! ).

Ίσως σε πάρει ο ύπνος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top