Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Σκάει ο τζίτζικας παιδιά.:verymad: Δεν μπορώ να διαβάσω.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Εμάς νομίζω 2-3 πρωτότυπα μας έχουν. Ιστορία σχετικά βγαίνουν.
Κοινωνιολογία ας μην σχολιάσω ούτε εγω.
Δεν έχω πάρει την ύλη από κανένα μάθημα..Ούτε καν το πρόγραμμα των ενδοσχολικών δεν έχω!:P Ας έρθει πρώτα ο καιρός και μετά το βρίσκουμε..
Πάντως ιστορία μας έβαλαν γύρω στις 90 σελίδες απ'ότι άκουσα!Ελεεινοί..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Χαιρετώ τους συντρόφους!
Σήμερα δεν ξέρω πως το κατάφερα (και απο χθες βασικά) και εχω κάποια όρεξη να διαβάσω..
Μάλλον φταίει που τα πολιτικά ποτέ δεν ήταν το φόρτε μου και είπα να ασχοληθώ κάποτε και με αυτά :p
Αν και φέτος θα πέσει πρωταγορας.. Διαίσθηση...
Τελικά όπως το είχα προβλέψει, θεωρία έκθεσης θα διαβάσω την παραμονή και την προπαραμονή, δε βαριέσαι...
Ακόμα και με σπασμένα φτερά ή θα πετάξω ή θα γκρεμοτσακιστω δε παει στο καλό του..;.. :P
Μη μου πείτε ότι δε συγκινήθηκατε τελευταία μέρα στο σχολείο!!!
Εγώ προσωπικά ναι, είδα συμμαθητές, καθηγητές (<3 :redface: ) με αγχωσαν βέβαια καλα καλα αλλά τελος πάντων...
Α μας έδωσαν ύλη και για ενδοσχολικές. Εδω γελάμε πολύ. Πααααααρα πολύ. Όταν διαβάζω φυσικη, μαθηματικά, ιστορία, κοινωνιολογία θα είμαι κάπως έτσι https://static.indianexpress.com/m-images/Sat Oct 19 2013, 16:34 hrs/M_Id_430933_Modi_UP_Rally.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
θανατος στην εισαγωγη του πρωταγοραα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εγώ έχω χάσει όλα τα βιβλία μου των γενικής επειδή το σχολείο μου είναι εκλογικό κέντρο.Ωραία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
θεε μου...μας εχει αποβλακωσει η γ λυκειου

με πηρε τηλεφωνο ο φυσικος μου τη στιγμη που διαβαζα αυτο το μηνυμα
θανατος στην εισαγωγη του πρωταγοραα.....


και αντι να πω γεια σου τι κανεις οπως οι φυσιολογικοι ανθρωποι ειπα "θανατος στην εισαγωγη του πρωταγορα" :redface:


talk to me about embarrassment
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimidimi

Νεοφερμένος

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
γεια σας παιδια! ακουγετε πως φέτος έχουν δηλώσει πολύ λίγα άτομα ΑΟΘ και μαθηματικά γενικής, γεγονός που συνεπάγεται(πιστεύω) με την πτώση των βάσεων στο 5ο επιστημονικο πεδιο! εσείς γνωρίζετε τίποτα? έχετε κάποια προσωπική αποψη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ έχω χάσει όλα τα βιβλία μου των γενικής επειδή το σχολείο μου είναι εκλογικό κέντρο.Ωραία!

Ωχ . Και εμένα μαλλον. Τα είχα ξεχάσει εντελώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
ελα μη μασατε!!!!!! 7 μερες :D (κι αν βγαλετε τη σημερινη 6)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
απογοητευση...εκανα τα θεματα του οεφε του 2013 και 2014....πφφφ.....ψυχολογια χαλιαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
τι πιστευετε οτι θα πεσει στην θεωρητικη φετος? απο το φροντ τι σας εχουν προτεινει:hmm:?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
ελα μη μασατε!!!!!! 7 μερες :D (κι αν βγαλετε τη σημερινη 6)

Αρχίζω να αγχώνομαι στα πίσω πίσω και δε το θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
παντως αυτη η χρονια ηταν κουραστικη και αρκετα επιπονη αλλα μας διδαξε πολλα πραγματα....να προσπαθουμε για το στοχο μας, να εχουμε επιμονη και υπομονη, να δοκιμαζουμε τα ορια μας και τις αντοχες....

εγω προσωπικα θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στην καθηγητρια μου που τοσα χρονια μου εμαθε πολλα πραγματα και με βοηθησε σε ολες τις δυσκολες στιγμες μου!!

καλη επιτυχια σε ολους και να ειστε σιγουροι οτι οι προσπαθειες μας θα ανταμειφθουνν...ελπιζω τελη ιουνιου να ανακοινωνουμε ολοι τα καλα αποτελεσματα μας.....ενας κυκλος τελειωνει και ενας νεος αρχιζειιι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Αρχίζω να αγχώνομαι στα πίσω πίσω και δε το θέλω.
Αλλά σκέψου πως μετά τις πανελλήνιες δεν θα αγχώνεσαι πια όπως τώρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αλλά σκέψου πως μετά τις πανελλήνιες δεν θα αγχώνεσαι πια όπως τώρα:)

Ντάξει , μη το λες. Θα έχουμε αλλα... Τουλάχιστον θα απολαύσουμε το καλοκαίρι.

Απλά για πρώτη φορά αρχίζω κ σκέφτομαι τι θα κάνω αν δε γράψω όσο περιμένουν οι άλλοι κ γω από τον εαυτό μου. Λογικό όσο πλησιάζει ο καιρός αλλά κ πάλι.
Θέλω να πιστεύω πως θα πάνε όλα καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

axenik

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
γεια σας παιδια! ακουγετε πως φέτος έχουν δηλώσει πολύ λίγα άτομα ΑΟΘ και μαθηματικά γενικής, γεγονός που συνεπάγεται(πιστεύω) με την πτώση των βάσεων στο 5ο επιστημονικο πεδιο! εσείς γνωρίζετε τίποτα? έχετε κάποια προσωπική αποψη?
Ελπίζω να ισχύει (:yahoo:) δεν έχω ακούσει τίποτα πάντως.
Δηλαδή έχουμε
-περισσότεροι εισακτέοι
-δυσκολα θέματα
-λιγότεροι υποψήφιοι για 5ο πεδίο
Προβλέπω μεγάλη βουτιά στις βάσεις του 5ου πεδίου,καλύτερα για εμάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ντάξει , μη το λες. Θα έχουμε αλλα... Τουλάχιστον θα απολαύσουμε το καλοκαίρι.

Απλά για πρώτη φορά αρχίζω κ σκέφτομαι τι θα κάνω αν δε γράψω όσο περιμένουν οι άλλοι κ γω από τον εαυτό μου. Λογικό όσο πλησιάζει ο καιρός αλλά κ πάλι.
Θέλω να πιστεύω πως θα πάνε όλα καλα.

Καλα θα τα παμε αν ειμαστε συγκεντρωμενοι. Δυστυχως σε πολλες περιπτωσεις μεγαλη ζημια κανουν οι γονεις(αθελα τους) και συγγενεις οταν σου λενε π.χ "Περιμενουμε πολλα απο σενα" η "Ξερω ξερω, θα τα πας πολυ καλα, αριστα θα γραψεις!", επιφορτιζοντας με ευθυνες τον υποψηφιο. Ακομα και χαλια να γραψουμε δεν χαθηκε ο κοσμος, θα υπαρξουν κι αλλες ευκαιριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
10339626_10152422264149231_3243747512932798870_n.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
γεια σας παιδια! ακουγετε πως φέτος έχουν δηλώσει πολύ λίγα άτομα ΑΟΘ και μαθηματικά γενικής, γεγονός που συνεπάγεται(πιστεύω) με την πτώση των βάσεων στο 5ο επιστημονικο πεδιο! εσείς γνωρίζετε τίποτα? έχετε κάποια προσωπική αποψη?

Η αλήθεια είναι ότι το επέλεξαν πολύ λίγοι φέτος το ΑΟΘ και τα μαθηματικά γενικής..Στο σχολείο μου είμαστε μόνο 5 άτομα που θα το δώσουμε πανελλαδικά(από τα 93 σύνολο)!Λογικά θα υπάρξει μια πτώση αν σκεφτούμε ότι οι βάσεις των σχολών διαμορφώνονται όχι μόνο από τα γραπτά των μαθητων αλλά και από τη ζήτηση που έχει η κάθε σχολή στα μηχανογραφικά..Γενικά ακούγεται ότι φέτος θα πέσουν παλούκια στην βιολογία γενικής αλλά αυτό μου φαίνεται λίγο περίεργο γιατί αν έχεις διαβάσει γράφεις στο συγκεκριμένο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ahab

Νεοφερμένος

Ο Ahab αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Καλημέρα. Εχει κανεις το "Πάμε Πανεπιστήμιο 2014" ή καποιο αντίστοιχο μ ολες τις σχολες; Εχω το παλιο του 2010 που έδινα, αλλα απο οτι εμαθα εχουν αλλαξει τμηματα και αλλα. Το εχει κανεις σε pdf? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top