Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Μερικές κοπέλες στο σχολείο τα λενε παπαγαλία όλα από το βοηθητικό. Εγώ μόνο Ιστορία λεω αυτολεξεί.
Γνωστό κ λογοτεχνία ούτε καν...:Ρ αλλά νιώθω έτοιμη. Θα δείξει στο τέλος.


Τουλάχιστον υπάρχει και άλλο άτομο στην Ελλάδα που λειτουργεί με το σύστημά μου.. Ουφφ.. Γιατί βαρέθηκα κι εγώ να μου λένε ότι αν δεν τα ξέρεις απέξω δε γράφεις.. Εεεε στα απαυτά μου στο τέλος τέλος..

Εγω τα μαθαινω,αλλα σιγουρα παντα ξεχναω κατι (ειδικα στο "λογος"). Και στο σχολειο και η καθηγητρια στα ιδιαιτερα μου λενε οτι πρεπει να τα ξερουμε οπωσδηποτε ολα ,ακομα και αυτα που ειναι βλακειες (δυστυχως). Αυτο που θελουν να δουν στις απαντησεις ειναι το σχολιο και μετα ολα τα αλλα δικα μας. Αν δεν εχουμε γραψει το σχολιο του βιβλιου μπορει να μας κοψουν απο τις 15 μοναδες π.χ τις 8. Τραγικο.


Ναι τώρα κι εγώ θα τελειοποιήσω όσο μπορώ τα σχόλια του βιβλίου και το βοήθημα μια ανάγνωση...
Φλώρο έχετε όλοι να υποθέσω ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τουλάχιστον υπάρχει και άλλο άτομο στην Ελλάδα που λειτουργεί με το σύστημά μου.. Ουφφ.. Γιατί βαρέθηκα κι εγώ να μου λένε ότι αν δεν τα ξέρεις απέξω δε γράφεις.. Εεεε στα απαυτά μου στο τέλος τέλος..




Ναι τώρα κι εγώ θα τελειοποιήσω όσο μπορώ τα σχόλια του βιβλίου και το βοήθημα μια ανάγνωση...
Φλώρο έχετε όλοι να υποθέσω ε;

Οχι. Μεταίχμιο έχω εγώ. :/ Φλωρο έχω διαβάσει μόνο Αριστοτέλη. Μας το χε δώσει στο φρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Τουλάχιστον υπάρχει και άλλο άτομο στην Ελλάδα που λειτουργεί με το σύστημά μου.. Ουφφ.. Γιατί βαρέθηκα κι εγώ να μου λένε ότι αν δεν τα ξέρεις απέξω δε γράφεις.. Εεεε στα απαυτά μου στο τέλος τέλος..

:eek:Καλε, εννοειται οτι δεν καθομαι να μαθαινω απ'εξω ΚΑΙ τις σημειωσεις περα του βιβλιου. Ειναι αδυνατον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
:eek:Καλε, εννοειται οτι δεν καθομαι να μαθαινω απ'εξω ΚΑΙ τις σημειωσεις περα του βιβλιου. Ειναι αδυνατον!



Πες τα πες τα!!


Λοιπον κάνω έκκληση σε όλους να με βοηθήσουν να ξεκολλήσω από τον καναπέ και να διαβάσω επιτέλους αρχαία.
Τζίζους όση όρεξη είχα να διάβασω όλη τη χρονιά τόσο βαριέμαι να διαβάσω τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πες τα πες τα!!


Λοιπον κάνω έκκληση σε όλους να με βοηθήσουν να ξεκολλήσω από τον καναπέ και να διαβάσω επιτέλους αρχαία.
Τζίζους όση όρεξη είχα να διάβασω όλη τη χρονιά τόσο βαριέμαι να διαβάσω τώρα...
Χαχαχα.Μια από τα ίδια.Τον Πρωταγόρα τον λιβάνιζα 2-3 μέρες.Σήμερα τον τέλειωσα.
Τώρα θα πάω να ψηφίσω και ελπίζω μετά να συνεχίσω με όρεξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
κατι μου λεει οτι θα πεσει πολιτεια φετοςς.

παντως θα γουσταρα πολυ να βαλουν πολιτεια και να την συνδυασουν με τα πολιτικα;;

υ.γ. στον πρωταγορα τα σχολια του βιβλιου στην πρωτη ενοτητα τα εχετε μαθει απεξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Χαχαχα.Μια από τα ίδια.Τον Πρωταγόρα τον λιβάνιζα 2-3 μέρες.Σήμερα τον τέλειωσα.
Τώρα θα πάω να ψηφίσω και ελπίζω μετά να συνεχίσω με όρεξη.



Μμμ εγώ ψήφισα το πρωί πρωί με τα γεροντάκια.
Κρίμα, δεν μπόρεσα να πουλήσω μούρη που και καλά "ψηφίζω πρώτη φορά" :(
Ψήφισα και σε χωριό. :( :(


Καλό βόλι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
κατι μου λεει οτι θα πεσει πολιτεια φετοςς.

παντως θα γουσταρα πολυ να βαλουν πολιτεια και να την συνδυασουν με τα πολιτικα;;

υ.γ. στον πρωταγορα τα σχολια του βιβλιου στην πρωτη ενοτητα τα εχετε μαθει απεξω;
Ναι.Αυτά πιστεύω ήταν τα πιο ευκολοδιάβαστα αν και μεγάλα.

Μμμ εγώ ψήφισα το πρωί πρωί με τα γεροντάκια.
Κρίμα, δεν μπόρεσα να πουλήσω μούρη που και καλά "ψηφίζω πρώτη φορά" :(
Ψήφισα και σε χωριό. :( :(


Καλό βόλι :D
Και εγώ σε χωριό ψηφίζω αλλά πιστεύω κάτι θα έχει . :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Εγω τα μαθαινω,αλλα σιγουρα παντα ξεχναω κατι (ειδικα στο "λογος"). Και στο σχολειο και η καθηγητρια στα ιδιαιτερα μου λενε οτι πρεπει να τα ξερουμε οπωσδηποτε ολα ,ακομα και αυτα που ειναι βλακειες (δυστυχως). Αυτο που θελουν να δουν στις απαντησεις ειναι το σχολιο και μετα ολα τα αλλα δικα μας. Αν δεν εχουμε γραψει το σχολιο του βιβλιου μπορει να μας κοψουν απο τις 15 μοναδες π.χ τις 8. Τραγικο.

δεν νομιζω να κοβουν και οχτω μοναδες....εγω παντως δεν μπορω να τα μαθω τελειως απεξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Θέλει κανένα αλάνι για αξιωματικών αστυνομίας? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Καλά δεν χαίρεστε να μπει Πρωταγόρας; το πιο εύκολο είναι, για να μην σχολιάσω καν τα τελευταία τελευταία του Αριστοτέλη τι παλουκάκια ήταν. Εγώ όταν έδινα ήθελα πολύ να μας πέσει Πρωταγόρας αλλά τελικά έβαλαν Ηθικά Νικομάχεια...

Πάντως τα σχόλια και με δικά σας λόγια να τα πείτε δεν σας τα πιάνουν λάθος, μην τρελαίνεστε με το απ'έξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miakar

Νεοφερμένος

Η miakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
H βιολογια γενικης βγαινει σε 1μιση εβδομαδα? Εχω ξεχασει τα παντα...
διαβαζω τωρα Αοδε..τελειωνω το 3ο και εχω ξεχασει τα προηγουμενα(1κ2)...
στην βιολογια που την γραφουμε και 2η..παιζει να μην θυμαμαι ουτε το 1ο.. :/
τι να κανωωωω??? :(

εγω αυτο το εχω παθει απο τοτε που αρχισαν τα σχολεια....αν περασω σε σχολη που εχει πανω απο 10.000 μορια να μου τρυπησεις την μυτη... δεν υπαρχει που ζω φετος.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
H βιολογια γενικης βγαινει σε 1μιση εβδομαδα? Εχω ξεχασει τα παντα...
διαβαζω τωρα Αοδε..τελειωνω το 3ο και εχω ξεχασει τα προηγουμενα(1κ2)...
στην βιολογια που την γραφουμε και 2η..παιζει να μην θυμαμαι ουτε το 1ο.. :/
τι να κανωωωω??? :(

εγω αυτο το εχω παθει απο τοτε που αρχισαν τα σχολεια....αν περασω σε σχολη που εχει πανω απο 10.000 μορια να μου τρυπησεις την μυτη... δεν υπαρχει που ζω φετος.. :worry:
Βγαίνει σε μιαμιση βδομάδα, εγώ Βιολογία 2 μέρες πριν είχα διαβάσει πολύ και τα πήγα πάρα πολύ καλά. Μην τρελαίνεσαι. Θα πας καλά, απλά να είσαι αισιοδόξη. Και σε τελική ανάλυση, και καλά να μην πας δεν είναι το τέλος του κόσμου και ούτε θα κριθεί όλη σου η ζωή από κάτι χαζομόρια των πανελλαδικών. Ο καθένας κάνει την προσπαθειά του, μην αφήσεις κανέναν να σε πείσει ότι οι πανελλήνιες μας καθορίζουν παντοτινά. Να είμαστε καλά γιατί υπάρχουν άνθρωποι με σοβαρότερα προβλήματα. Καλή τύχη και χωρίς άγχος!:)
Και τέλος, το αν μία σχολή έχει πάνω από 10000 μόρια ή όχι δεν καθορίζει και το πόσο καλή σχολή είναι και τι προοπτικές έχει. Εγώ τελείωσα υψηλόβαθμη και τώρα είμαι μετά από κατατακτήριες σε σχολή κάτω των 10000 μορίων και μου αρέσει πολύ περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1000cc

Νεοφερμένος

Ο 1000cc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
H βιολογια γενικης βγαινει σε 1μιση εβδομαδα? Εχω ξεχασει τα παντα...
διαβαζω τωρα Αοδε..τελειωνω το 3ο και εχω ξεχασει τα προηγουμενα(1κ2)...
στην βιολογια που την γραφουμε και 2η..παιζει να μην θυμαμαι ουτε το 1ο.. :/
τι να κανωωωω??? :(

εγω αυτο το εχω παθει απο τοτε που αρχισαν τα σχολεια....αν περασω σε σχολη που εχει πανω απο 10.000 μορια να μου τρυπησεις την μυτη... δεν υπαρχει που ζω φετος.. :worry:
Πρακτικα και σε μια μερα βγαινει.Εγω χτες εβγαλα ολο το 1ο κεφαλαιο σε 5-6 ωρες,και ειναι το μεγαλυτερο σε σχεση με τα αλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
;) Μη μασάς αρχηγέ.. ;) ;)

Φίλε νότη μέχρι στιγμής είμαστε τρείς για να δούμε τι θα γίνει:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Nαι, αλλά δεν θα περάσουν έτσι στη σχολή που θέλουν.

Ναι αλλα ουτε αν πανε με τετοιου ειδους πεποιθησεις θα περασουν ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Αλήθεια, ποιές είναι οι προβλέψεις σας για το ΑΟΔΕ;Τι πιστεύετε ότι θα πέσει; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Θα διαφώνησω με τον σούπερ σκίουρο (SuperSquirrel). Περυσι το καλοκαιρι που συζητούσα με αποφοίτους μου έλεγαν: μην εισαι χάζη η χρονιά αυτη θα περάσει πολυ γρήγορα. Δεν το πίστευα στην αρχη, τωρα ομως αν με ρωτησει κάποιος αν κατάλαβες οτι πέρασαν απο πανω σου εννιά μηνες, θα του πω όχι. Σαφώς και υπήρχαν μερες οι οποίες πέρασαν πολυ δύσκολα, οπως και βραδια. Ομως εδώ ειμαστε...
9 μερες πριν. Και τωρα ειμαι σε φάση:

Next station: Panelladikes 2014.

ΠΑΜΕ, ΠΑΜΕ, ΠΑΜΕ!

Για τους θεωρητικούς μας, που τους αγαπω. :D

image.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top