Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
πολιτεια...θα το ξενυχτησουμε σημερα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
επισης βαρεθηκα να αμφιβαλλω για τον εαυτο μου ...αντε να περασουν αυτες οι μερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
πολιτεια...θα το ξενυχτησουμε σημερα...!
Eγω πριν κανα 2ωρο τελειωσα την εισαγωγη και αυριο πρωι θα βγαλω και τις ενοτητες. Το καλο ειναι οτι ειναι μονο 3.
Καλο δυναμη και μην ξενυχτας πολυ τωρα που φτανουμε προς το τελος,χρειαζομαστε καθαρο μυαλο και ξεκουραση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ κάνω Πρωταγόρα σήμερα.Είπα να διαβάσω κυρίως σχόλια από το study4exams που δεν είχα διαβάσει όλη τη χρονιά.Θα κάνω και μια προσπάθεια για την εισαγωγή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Εγώ κάνω Πρωταγόρα σήμερα.Είπα να διαβάσω κυρίως σχόλια από το study4exams που δεν είχα διαβάσει όλη τη χρονιά.Θα κάνω και μια προσπάθεια για την εισαγωγή...

Και γω υποτιθεται θα διαβαζα σημερα τα σχολια των Ηθικων απο αυτο το σαιτ,αν και τα εχω ξαναδιαβασει, αλλα το ξεχασα τελειως:whistle:
Ισως αυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Mόνο εγώ δεν μπορώ να διαβάσω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Απο της 12 μεχρι της 6 με ελαχιστα breaks και εκανα μια καλη επαλαηψη 1ο κεφαλαιο βιολογια γενικης,feels good.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Mόνο εγώ δεν μπορώ να διαβάσω; :P
Σπίτι μου δεν μπορούσα να διαβάσω με τίποτα.

Αυτή τη στιγμή είμαι σε Internet Cafe . Έχω βάλει τέρμα μουσική στα ακουστικά και έτσι μπόρεσα και συγκεντρώθηκα στα σχόλια.

Το Internet Cafe η οικογένεια μου το έχει οπότε δεν επιβαρύνομαι με έξοδα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Mόνο εγώ δεν μπορώ να διαβάσω; :P
Oχι,μην ανησυχεις:P εγω το τελευταιο καιρο διαβαζω αλλα με πολυ χαλαρους ρυθμους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
"περναει γρηγορα η τριτη λυκειου" ειπανε

εμενα γιατι μου φαινεται οτι ο χρονος περναει με το ρυθμο που κινειται μια κουτση χελωνα? :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους..:)

Πάμε γερά αλάνια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Παιδιά , στον Πρωταγόρα μαθαίνετε και τα μικρά σχόλια του βιβλίου με το α,β,γ,δ; Τύπου θυμός, φυσις .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Παιδιά , στον Πρωταγόρα μαθαίνετε και τα μικρά σχόλια του βιβλίου με το α,β,γ,δ; Τύπου θυμός, φυσις .

Στο σχολείο μας είπανε ότι είναι και σος αλλά τι μπούρδες είναι αυτές..
Μόνο στο σχόλιο με το λόγο έμαθα 2-3 ερμηνείες δε θα τρελαθώ κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Στο σχολείο μας είπανε ότι είναι και σος αλλά τι μπούρδες είναι αυτές..
Μόνο στο σχόλιο με το λόγο έμαθα 2-3 ερμηνείες δε θα τρελαθώ κιόλας.

Εμάς στο σχολείο σε μερικά μας υπογράμμιζε τα μισά. Αλλά κ πάλι. Θα τα μπερδέψω στο τελος. Κ γω τον λόγο έχω μάθει κ λίγο την δίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Εμάς στο σχολείο σε μερικά μας υπογράμμιζε τα μισά. Αλλά κ πάλι. Θα τα μπερδέψω στο τελος. Κ γω τον λόγο έχω μάθει κ λίγο την δίκη.



Άσε και έχω ένα προαίσθημα ότι θα πέσει Πρωταγόρας φέτος γιατί παντού τον βλέπω μπροστά μου..
Εξάλλου τα σχόλια ποτέ δε θα χρειαστεί να τα γράψουμε εντελώς απέξω, κάπως θα τα ενσωματώσουμε σε ερωτήσεις και πάλι όχι όλα γιατί θα βγει τεράστια απάντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Άσε και έχω ένα προαίσθημα ότι θα πέσει Πρωταγόρας φέτος γιατί παντού τον βλέπω μπροστά μου..
Εξάλλου τα σχόλια ποτέ δε θα χρειαστεί να τα γράψουμε εντελώς απέξω, κάπως θα τα ενσωματώσουμε σε ερωτήσεις και πάλι όχι όλα γιατί θα βγει τεράστια απάντηση.

Ναιι. Εγω διαβάζω μόνο από το σχολικό απέξω. Από το βοηθητικό πλέον τα κάνω πάρα πολλή καλή ανάγνωση. Ξέρω να τα διατυπώσω. Οχι αυτολεξεί. Κ δεν νομίζω οτι χρειάζεται τόσο .
Ωραία θα 'ταν να έπεφταν Ηθικά... Αλλα δε νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ναιι. Εγω διαβάζω μόνο από το σχολικό απέξω. Από το βοηθητικό πλέον τα κάνω πάρα πολλή καλή ανάγνωση. Ξέρω να τα διατυπώσω. Οχι αυτολεξεί. Κ δεν νομίζω οτι χρειάζεται τόσο .
Ωραία θα 'ταν να έπεφταν Ηθικά... Αλλα δε νομίζω.



Αχ ναι κι εγώ το εύχομαι για ηθικά αλλά μπα....
Χαχα ποιο αυτολεξεί; Το νόημα πιάνω και αναπτύσσω μόνη μου κι ο Θεός βοηθός. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αχ ναι κι εγώ το εύχομαι για ηθικά αλλά μπα....
Χαχα ποιο αυτολεξεί; Το νόημα πιάνω και αναπτύσσω μόνη μου κι ο Θεός βοηθός. :P

Μερικές κοπέλες στο σχολείο τα λενε παπαγαλία όλα από το βοηθητικό. Εγώ μόνο Ιστορία λεω αυτολεξεί.
Γνωστό κ λογοτεχνία ούτε καν...:Ρ αλλά νιώθω έτοιμη. Θα δείξει στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Παιδιά , στον Πρωταγόρα μαθαίνετε και τα μικρά σχόλια του βιβλίου με το α,β,γ,δ; Τύπου θυμός, φυσις .
Εγω τα μαθαινω,αλλα σιγουρα παντα ξεχναω κατι (ειδικα στο "λογος"). Και στο σχολειο και η καθηγητρια στα ιδιαιτερα μου λενε οτι πρεπει να τα ξερουμε οπωσδηποτε ολα ,ακομα και αυτα που ειναι βλακειες (δυστυχως). Αυτο που θελουν να δουν στις απαντησεις ειναι το σχολιο και μετα ολα τα αλλα δικα μας. Αν δεν εχουμε γραψει το σχολιο του βιβλιου μπορει να μας κοψουν απο τις 15 μοναδες π.χ τις 8. Τραγικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγω τα μαθαινω,αλλα σιγουρα παντα ξεχναω κατι (ειδικα στο "λογος"). Και στο σχολειο και η καθηγητρια στα ιδιαιτερα μου λενε οτι πρεπει να τα ξερουμε οπωσδηποτε ολα ,ακομα και αυτα που ειναι βλακειες (δυστυχως). Αυτο που θελουν να δουν στις απαντησεις ειναι το σχολιο και μετα ολα τα αλλα δικα μας. Αν δεν εχουμε γραψει το σχολιο του βιβλιου μπορει να μας κοψουν απο τις 15 μοναδες π.χ τις 8. Τραγικο.

Θα καθίσω να τα μάθω τότε. Ευτυχως υπάρχουν κυρίως μόνο στον Πρωταγόρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top