Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Μπορει καποιος να μου απαντησει σε κατι?
Πως σας φαινεται το τμημα θεατρου και το τμημα φιλολογιας κομοτηνης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ε να παει 8 πρώτα μην αρχίσω και μισή.
Εγώ κάνω και το άλλο.
Ε να ακούσω άλλα δυο τραγούδια και ξεκινάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Εγώ κάνω και το άλλο.
Ε να ακούσω άλλα δυο τραγούδια και ξεκινάω.
και μετα τα δυο γινονται τρια ..και "αα καινουριο video clip αυτο? " :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Οσοι λέτε πως το σύστημα είναι κακό, κλείστε τον υπολογιστή και ρίξτε ένα ματι στην κοινωνία μας.
Συνεχίζει να σας φαίνεται άδικο το σύστημα?

Φιλε Dod, για το τμήμα δε γνωρίζω τίποτα, αλλά γνωριζω πως στην Κομοτηνή θα περάσεις ωραία ;) :if you know what i mean: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ που απαντησες!!
χαχαχ δεν το καταλαβα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefan7891

Νεοφερμένος

Ο stefan7891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας θέλω η κάνω ερώτηση σχετικά με τις πανελλήνιες , τελειωσα το λύκειο δεν έδωσα πανελλήνιες ( ήμουν τεχνολογική κατεύθυνση) μετά πήγα στρατό. Τώρα έχω 4-5 μήνες που απολύθηκα και σκέφτομαι τι να κάνω γενικά με την ζωή μου, σκέφτομαι η γραφτώ σε κάποιο δημόσιο ιεκ μαγειρικής στην πόλη μου , αλλα απτήν άλλη αυτό που θέλω περισσότερο είναι η δώσω πανελλαδικές από θεωρητική όμως για να περάσω τεφαα θεσσαλονίκης η κάτι άλλο που θα με ενδιαφέρει στην πορεία (απλά όλοι οι φίλοι μου ζουν την φοιτητική ζωή και εγώ σαπίζω σπίτι) θα μπορέσω να τα καταφέρω αν από σεπτέβριο στρωθώ και διαβάσω + κάποια ιδιατέρα (χρόνο έχω) δεν ξέρω τίποτα από θεωρητική , και αν αξίζει τον κόπο να δώσω? ευχαριστώ πολύ σε οποιον το διάβασε περιμένω απάντηση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Αν και λιγο καθυστερημενα, πως γραψατε φυσικη κατ οεφε; Πως σας φανηκαν τα θεματα;

Εντάξει , δεν περίμενα 3ο ηλεκτρικές για να είμαι ειλικρινής !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Φετος το μονο πραμα που εκανα επι 9 μηνες ήταν: σχολειο- φροντιστήριο -σπίτι και τούμπαλιν. Χρονος για τοποτα, σάπισα μεσα στους τέσσερις τοίχους. Απο ψυχολογία ορισμένες μερες ήμουνα στα πατώματα. Τόσος κόπος ο οποιος στο τελος ενδέχεται να μην επιφέρει καρπούς γιατι δεν θα αποδώσω παπαγαλια κάποιο κομμάτι του βιβλίου. Και όσον αφορα το αν επέλεξα εγω να δώσω πανελληνιες, όχι δεν το επελεξα. Το σύστημα της κακιάς της ώρας μου το επέβαλε.



Το έχεις θεσει πολύ σωστά το θέμα:clapup:.Καθόμαστε και κυριολεκτικά σπαταλάμε τα ωραιότερα και υποτίθεται πιο ξέγνοιαστα χρόνια της ζωής για να δώσουμε εξετάσεις σε ένα σύστημα που αντί να μας μάθει πώς να σκεφτόμαστε μας μαθαίνει τί να σκεφτόμαστε και πώς να παπαγαλίζουμε.Είναι λυπηρό και σίγουρα δεν αξίζει τον κόπο που κάναμε/κάνουμε.Αλλά δυστυχώς έτσι έχουν τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ενα κειμενακι που βρηκα στο tumblr


"εγω τα δεκαεφτα μου αλλιως τα φανταζομουν
κοπανες, να βγαινω κρυφα και να πηγαινω εκδρομες στη θαλασσα
Να κανω τεχνη και να ζω με σοκολατες και φιλια.
Τα δεκαεφτα μου ομως δεν ειναι ετσι
Μονο ωρες φροντιστηριου,ωρες σχολειου
Τη νιωθεις τη σαπιλα?Μας κλεβουν τα καλυτερα μας χρονια."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
γεια σας θέλω η κάνω ερώτηση σχετικά με τις πανελλήνιες , τελειωσα το λύκειο δεν έδωσα πανελλήνιες ( ήμουν τεχνολογική κατεύθυνση) μετά πήγα στρατό. Τώρα έχω 4-5 μήνες που απολύθηκα και σκέφτομαι τι να κάνω γενικά με την ζωή μου, σκέφτομαι η γραφτώ σε κάποιο δημόσιο ιεκ μαγειρικής στην πόλη μου , αλλα απτήν άλλη αυτό που θέλω περισσότερο είναι η δώσω πανελλαδικές από θεωρητική όμως για να περάσω τεφαα θεσσαλονίκης η κάτι άλλο που θα με ενδιαφέρει στην πορεία (απλά όλοι οι φίλοι μου ζουν την φοιτητική ζωή και εγώ σαπίζω σπίτι) θα μπορέσω να τα καταφέρω αν από σεπτέβριο στρωθώ και διαβάσω + κάποια ιδιατέρα (χρόνο έχω) δεν ξέρω τίποτα από θεωρητική , και αν αξίζει τον κόπο να δώσω? ευχαριστώ πολύ σε οποιον το διάβασε περιμένω απάντηση :)

Και από τεχνολογική παςΤΕΦΑΑ; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ενα κειμενακι που βρηκα στο tumblr


"εγω τα δεκαεφτα μου αλλιως τα φανταζομουν
κοπανες, να βγαινω κρυφα και να πηγαινω εκδρομες στη θαλασσα
Να κανω τεχνη και να ζω με σοκολατες και φιλια.
Τα δεκαεφτα μου ομως δεν ειναι ετσι
Μονο ωρες φροντιστηριου,ωρες σχολειου
Τη νιωθεις τη σαπιλα?Μας κλεβουν τα καλυτερα μας χρονια."



Πολύ καλά τα λέει όποιος το έγραψε :(.



Αλλά παιδία μην ανησυχείτε,έρχεται το καλοκαίρι...Θα πάρουμε το αίμα μας πίσω!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,842 μηνύματα.
Μη χαλάσει η παράδοση των περισσοτέρων μαθητριών της Γ' Λυκείου :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ενα κειμενακι που βρηκα στο tumblr


"εγω τα δεκαεφτα μου αλλιως τα φανταζομουν
κοπανες, να βγαινω κρυφα και να πηγαινω εκδρομες στη θαλασσα
Να κανω τεχνη και να ζω με σοκολατες και φιλια.
Τα δεκαεφτα μου ομως δεν ειναι ετσι
Μονο ωρες φροντιστηριου,ωρες σχολειου
Τη νιωθεις τη σαπιλα?Μας κλεβουν τα καλυτερα μας χρονια."

μα κλαψω μου ρθε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Μη χαλάσει η παράδοση των περισσοτέρων μαθητριών της Γ' Λυκείου :whistle: :P

This is the youngest that we're ever gonna be και εγω τον τελευταίο χρονο ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ. Το λέω και το νιωθω. Οποτε το καλοκαιρι όχι μονο θα πάρω το αιμα μου πίσω αλλα δεν πρόκειται να με σταματήσει και κανεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Θα μας χάσουν τα σπίτια μας. Μόνο για ύπνο. 8)
Καλημέρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Θα μας χάσουν τα σπίτια μας. Μόνο για ύπνο. 8)
Καλημέρα :)



Θα μπαίνω σπίτι και θα μου λένε "τίνος είσαι εσύ;"
Καλημέρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr. Thrax

Νεοφερμένος

Ο Dr. Thrax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Α.Ο.Δ.Ε. sucks :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Η αδερφή μου χθες το βράδυ κατα τις μια η ώρα συνειδητοποίησε οτι μένουν μονο 13 μερες για τις πανελλήνιες. Όλο το βράδυ ξεφυσούσε με αποτέλεσμα να κοιμηθει στις 5 τα ξημερώματα. Η κοπελα δεν παει καλά. Παντως υπέστη σοβαρό σοκ χθες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Η αδερφή μου χθες το βράδυ κατα τις μια η ώρα συνειδητοποίησε οτι μένουν μονο 13 μερες για τις πανελλήνιες. Όλο το βράδυ ξεφυσούσε με αποτέλεσμα να κοιμηθει στις 5 τα ξημερώματα. Η κοπελα δεν παει καλά. Παντως υπέστη σοβαρό σοκ χθες. :P

Xαχα,άσε και εγώ χθες το συνειδητοποίησα :P
Βασικά, τέλειωσα το σχέδιο χθες (θα αρχίσουμε πάλι μαθήματα αφού γράψουμε και φυσική) και είπαμε καλή επιτυχία με τους καθηγητές και..μου φάνηκε κάπως. Δηλαδή σε 13 μέρες δίνουμε,ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Δηλαδή σε 13 μέρες δίνουμε,ε; :P
Πιο 13 δεν γινεται. :P
Μετα απο μια πρόσφατη συζήτηση που ειχα με τους γονεις μου, (απο τις πάμπολλες αυτη τη χρονια) εχω αποβάλλει το άγχος μου να ειμαι ήρεμη. Πλέον δεν μπορω να κανω κατι άλλο, έδωσα αυτο που ειχα να δώσω και τωρα απλα περιμένω την Θεια δική. Στις 10 Ιουνίου, το πρώτο πραμα που θα κανω ειναι να έρθω σπίτι και να χωσω σε μια κούτα ολα τα βιβλια και τα τετράδια. Τους υποσχέθηκα οτι δεν θα ξαναδούν το φως της ημέρας! Θα τα φάει η μαρμαγκα στο υπόγειο.
:D :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top