Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Συμπασχω!να προσπαθω να διαβασω σημερα και να μου κανοτν παρεα τα τρυπανια και τα κομπρεσερ απο το απεναντι σπιτι που το φτιαχνουν εδω και ενα χρονο..μη σου τυχει!γαμ@λμ@νη επικοινωνια δεν παλεβεσε!
Πω εντάξει αυτή η επικοινωνία δεν παλεύεται με τίποτα!Γενικά το τρίτο κεφάλαιο είναι λίγο απαίσιο το καημένο.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Ξερω οτι σας τα εχω πριξει με το ΑΟΔΕ, αλλα πραγματικα ΔΕΝ ΤΟ ΜΠΟΡΩ! Μακαρι να ημουν απο αυτους που χαιρονται με το ΑΟΔΕ γιατι ειναι ενα ευκολο 20...αλλα ειναι κατι σαν την επανασταση που λεει η VieQui...ωρες ωρες δεν ανεχομαι να γεμιζω το κεφαλι μου με ολο αυτο το αχυρο που λεγεται αοδε!!!!!! Δεν αντεχω!!!! Και ακομα να μπω στο τριτο κεφαλαιο...αραγε θα προλαβω..?

Παρόλο που ποτέ δεν μου άρεσε η ιδέα του SOS, μας έχει δώσει στο σχολείο κομμάτια που είναι SOS και SUPER SOS για φέτος. Άμα νομίζεις ότι αξίζει το ρίσκο, μπορώ να σου τα δώσω. Μην φανταστείς, βέβαια, τίποτα τρελό. Από τις 28 σελίδες του 3ου κεφαλαίου οι 14 είναι SOS ή S.SOS.:P Μετά είναι και 2-3 σελίδες που μαθαίνονται εύκολα. Ρισκάρεις και αφήνεις 10 σελίδες αδιάβαστες.
Το 2006, τα παιδιά που είχαν διαβάσει μόνο τα SOS, έγραψαν, κατά γενική ομολογία, καλύτερα από άτομα που έμαθαν όλο το βιβλίο. Πέρσι, δεν έπεσε ούτε ένα SOS και τους έκαψε. Όπως αγαπάς, πες μου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι στα μαθηματικά κατ; Αν γνωρίζω ότι ο γ.τ. ενός μιγαδικού w είναι η παραβολή x^2+2y=0 τότε για να βρω τον γ.τ. Του συζυγή θα πω ότι: Οι συζυγείς είναι συμμετρικοί ως προς τον χχ´. Οπότε βάζω στην εξίσωση όπου y το -y και βρίσκω ότι ο συζυγής κινείται στην παραβολή x^2=2y ;
Συζυγεις συμμετρικη προς χ'χ και τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eagle09

Νεοφερμένος

Ο eagle09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πάμε για την νίκη ρε!!!! Καλή επιτυχία σε όλους μας...μείνανε κάτι λιγότερο απο 20 μέρες και μετά καλοκαίριιιιιιιιιιιιι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
When will these fucking days pass??? ΟΕΟ??
Οι πρώτοι τουρίστες εμφανίζονται σαν σαλιγκάρια, τα γυμνασιοπαιδα λιώνουν στις παραλίες, ο ήλιος λάμπει, τα παιδάκια της πολυκατοικίας έχουν απηυδησει γιατί δεν κατεβαίνω να "παίξουμε", η φοιτηταρια φροντίζει να βγάζει καλοκαιρινές φωτογραφίες από ξενύχτια ανελλιπώς κι εγώ διαβάζω ακομαααα!! Ας έρθει η ευλογημένη η Τρίτη της ιστορίας και ας γράψω 3 :-D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
When will these fucking days pass??? ΟΕΟ??
Οι πρώτοι τουρίστες εμφανίζονται σαν σαλιγκάρια, τα γυμνασιοπαιδα λιώνουν στις παραλίες, ο ήλιος λάμπει, τα παιδάκια της πολυκατοικίας έχουν απηυδησει γιατί δεν κατεβαίνω να "παίξουμε", η φοιτηταρια φροντίζει να βγάζει καλοκαιρινές φωτογραφίες από ξενύχτια ανελλιπώς κι εγώ διαβάζω ακομαααα!! Ας έρθει η ευλογημένη η Τρίτη της ιστορίας και ας γράψω 3 :-D

Αχ... και εγώ βλέπω τα κρουαζιερόπλοια και τους ξένους τουρίστες με τα σακίδια στην πλάτη να κάνουν ανέμελοι τις βόλτες τους, ο αδερφός μου έδωσε το proficiency πριν λίγες μέρες,τέλειωσε οριστικά με τα αγγλικά και όλο βόλτες είναι τώρα με τους φίλους του, οι κολλητές μου δεν δίνουν πανελλήνιες και καλοπερνάνε... Ζηλεύω!! Και μετά ακούω από όσους δίνουν ότι στις 10/6 ξεκινάει το καλοκαίρι ενώ εγώ δίνω και σχέδιο στις 27-28/6 και μου έρχεται να τους βάλω τις φωνές :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Παρόλο που ποτέ δεν μου άρεσε η ιδέα του SOS, μας έχει δώσει στο σχολείο κομμάτια που είναι SOS και SUPER SOS για φέτος. Άμα νομίζεις ότι αξίζει το ρίσκο, μπορώ να σου τα δώσω. Μην φανταστείς, βέβαια, τίποτα τρελό. Από τις 28 σελίδες του 3ου κεφαλαίου οι 14 είναι SOS ή S.SOS.:P Μετά είναι και 2-3 σελίδες που μαθαίνονται εύκολα. Ρισκάρεις και αφήνεις 10 σελίδες αδιάβαστες.
Το 2006, τα παιδιά που είχαν διαβάσει μόνο τα SOS, έγραψαν, κατά γενική ομολογία, καλύτερα από άτομα που έμαθαν όλο το βιβλίο. Πέρσι, δεν έπεσε ούτε ένα SOS και τους έκαψε. Όπως αγαπάς, πες μου.:D

Πες τα, καλο ειναι να δωσω καπου μεγαλυτερη εμφαση!

Συμπασχω!να προσπαθω να διαβασω σημερα και να μου κανοτν παρεα τα τρυπανια και τα κομπρεσερ απο το απεναντι σπιτι που το φτιαχνουν εδω και ενα χρονο..μη σου τυχει!γαμ@λμ@νη επικοινωνια δεν παλεβεσε!

Εμενα μεχρι προχθες ζευγαρωναν στην αυλη μου τουλαχιστον δεκα γατια και οοολη μερα μαλωνανε τα αρσενικα και ακουγες να γινεται Ο χαμος εξω!! Χαχαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandkonst

Νεοφερμένος

Ο alexandkonst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Πες τα, καλο ειναι να δωσω καπου μεγαλυτερη εμφαση!



Εμενα μεχρι προχθες ζευγαρωναν στην αυλη μου τουλαχιστον δεκα γατια και οοολη μερα μαλωνανε τα αρσενικα και ακουγες να γινεται Ο χαμος εξω!! Χαχαχα!
χαχαχαχα αυτο με τις γατες που κανουν σαν δαιμονισμενες πολυ πλακα εχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luxia

Νεοφερμένος

Η Luxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλησπέρα κ από μένα κ καλη επιτυχία σε όλους μας...η δική μου ερώτηση είναι η εξής:δίνω ξανά πανελλήνιες μετά από πολλά χρόνια γιατί βαριόμουν να δώσω κατατακτήριες...είμαι θεωρητική κατεύθυνση κ θα δώσω και ΑΟΘ όταν με το καλό έρθει η ώρα να συμπληρώσω το μηχανογραφικό μπορώ να βάλω εκτός από το 5ο πεδίο κ όποιο άλλο θέλω εγώ ή υποχρεωτικά θα είναι το 1ο πεδιο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
το οτι δεν μενω σε τουριστικο ή παραθαλασσιο μερος..να που μου βγηκε σε καλο μια φορα : )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
καλησπέρα κ από μένα κ καλη επιτυχία σε όλους μας...η δική μου ερώτηση είναι η εξής:δίνω ξανά πανελλήνιες μετά από πολλά χρόνια γιατί βαριόμουν να δώσω κατατακτήριες...είμαι θεωρητική κατεύθυνση κ θα δώσω και ΑΟΘ όταν με το καλό έρθει η ώρα να συμπληρώσω το μηχανογραφικό μπορώ να βάλω εκτός από το 5ο πεδίο κ όποιο άλλο θέλω εγώ ή υποχρεωτικά θα είναι το 1ο πεδιο????

Από τη στιγμή που έχεις ως μάθημα Γενικής Παιδείας μαθηματικά μπορεί να ανοίξεις και 2ο και 4ο πεδίο αλλά θα χάσεις μόρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luxia

Νεοφερμένος

Η Luxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Το ξέρω ότι χάνω μόρια απλά κάπου διάβασα ότι ειναι υποχρεωτικό το 1ο πεδίο κ οποίο άλλο θέλω κ είπα να ρωτήσω εσάς που τα έχετε πολύ πρόσφατα! Δεν υπάρχει κάτι που να θέλω απο το 1 σε σχέση με το 5 που θα δηλώσω αλλα θα με ενδιαφέρον κάποιες σχολές του 4 πεδίου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Αχ... και εγώ βλέπω τα κρουαζιερόπλοια και τους ξένους τουρίστες με τα σακίδια στην πλάτη να κάνουν ανέμελοι τις βόλτες τους, ο αδερφός μου έδωσε το proficiency πριν λίγες μέρες,τέλειωσε οριστικά με τα αγγλικά και όλο βόλτες είναι τώρα με τους φίλους του, οι κολλητές μου δεν δίνουν πανελλήνιες και καλοπερνάνε... Ζηλεύω!! Και μετά ακούω από όσους δίνουν ότι στις 10/6 ξεκινάει το καλοκαίρι ενώ εγώ δίνω και σχέδιο στις 27-28/6 και μου έρχεται να τους βάλω τις φωνές :ropalo:

Σκέψου ότι υπάρχουν και χειρότερα..
Έχω μια φίλη που δίνει τώρα πανελλήνιες και η αδερφή της θα αρχίσει προετοιμασία όταν εκείνη θα πανηγυρίζει την ελευθερία της!!
Τραγικοτατη κατάσταση :*)
Εν τω μεταξύ η μάνα μου ετοιμάζει από τώρα βιβλίο συνταγών με περιεχόμενο τύπου "πως βράζουμε αυγό" για τη φοιτητική ζωή λέει! Τζιζους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Το ξέρω ότι χάνω μόρια απλά κάπου διάβασα ότι ειναι υποχρεωτικό το 1ο πεδίο κ οποίο άλλο θέλω κ είπα να ρωτήσω εσάς που τα έχετε πολύ πρόσφατα! Δεν υπάρχει κάτι που να θέλω απο το 1 σε σχέση με το 5 που θα δηλώσω αλλα θα με ενδιαφέρον κάποιες σχολές του 4 πεδίου....

https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...-mathhtwn-lykeiwn-panelladikes-exetaseis.html
β. Αν επιλέξουν δύο επιστημονικά πεδία, τότε το ένα τουλάχιστον θα έχει μαθήματα αυξημένης βαρύτητας τα μαθήματα της κατεύθυνσης στα οποία εξετάστηκαν το σχολικό έτος που απέκτησαν την ανωτέρω Βεβαίωση.


Σύμφωνα με το παραπάνω, άμα εξεταστείς από Θεωρητική και θες να δηλώσεις 2 πεδία, το ένα από αυτά θα είναι το 1ο. Αν δηλώσεις 5ο πεδίο τότε, υποχρεωτικό, το άλλο πεδίο θα είναι το 1ο και όχι το 2ο/4ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ekate7

Νεοφερμένος

Ο ekate7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πες τα, καλο ειναι να δωσω καπου μεγαλυτερη εμφαση!



Εμενα μεχρι προχθες ζευγαρωναν στην αυλη μου τουλαχιστον δεκα γατια και οοολη μερα μαλωνανε τα αρσενικα και ακουγες να γινεται Ο χαμος εξω!! Χαχαχα!

Το ιδιο ισχυει και για τους σκυλους!εχω βαρεθει να τα ακουω να σκουζουν σαν λυκοι!παλι καλα που δεν εχω γατες γιατι θα ειχαν φαει σουτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luxia

Νεοφερμένος

Η Luxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ευχαριστώ! Λύθηκε κ αυτή η απορία :) πάντως σήμερα που πήρα το δελτίο εξεταζομένου κ ρώτησα σχετικά με τη συμπλήρωση του μηχανογραφικού κ τον κωδικό που θα δοθεί με άφησε άφωνη η καθηγήτρια στο Λύκειο θα πάω μόνο για να πάρω τον κωδικό...το μηχανογραφικό μπορώ να το συμπληρώσω κ απο το σπίτι μου....πόσο άλλαξαν τα πράγματα απο τότε που πέρασα ΤΕΙ λογιστικής μέσω δεσμών....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ η μάνα μου ετοιμάζει από τώρα βιβλίο συνταγών με περιεχόμενο τύπου "πως βράζουμε αυγό" για τη φοιτητική ζωή λέει! Τζιζους!!

χαχαχα...πρεπει να ετοιμασει και η δικια μου ενα τετοιο αν θελουμε να επιβιωσει το φοιτητικο μου σπιτι (καλα ας περασουμε πρωτα) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
χαχαχα...πρεπει να ετοιμασει και η δικια μου ενα τετοιο αν θελουμε να επιβιωσει το φοιτητικο μου σπιτι (καλα ας περασουμε πρωτα) :P
Βρε όλοι θα περάσουμε...Το θέμα είναι το που θα περάσουμε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Σωστο :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τελικά από εξωτερικό ιατρειο δέχονται δικαιολογητικά; Ή μόνο από δημόσιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top