Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ekate7

Νεοφερμένος

Ο ekate7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
17 Ημέρες, 09 Ώρες, 20 Λεπτά, 43 Δευτερόλεπτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ DumeNuke




Όπως έγραψα και πριν ξέρω πως να την λύσω μιας και μου δίνει κατάλληλα δεδομένα από την εκφώνηση και από προηγούμενα ερωτήματα. Απλά μου ήρθε αυτή η απορία και ήθελα να την εκφράσω απλά και όχι να μου δώσετε την λύση που ήδη έχω βρεί. :)

A οκ, σόρρυ εγώ παρανόησα! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
19.4 στα περσινα θεματα της ιστοριαςς

Κομπλεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Victoria82

Νεοφερμένος

Η Victoria82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλημέρα! Μήπως μπορεί κάποιος να μου στείλει τα θεματα του οεφε στα αρχαία;(inbox) ευχαριστω εκ των προτέρων κι ευχομαι καλη επιτυχία και καλη δύναμη σε όλους μας!:spasiklas: :P :) :clapup: :confused: :) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Ποια φιλολογικα τμηματα θεωρειται οτι ειναι καλυτερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Καλημέρα σας!17 και σήμερα!:clapup:
Να ρωτήσω κάτι;Μετά τις πανελλήνιες,όταν βγαίνουν οι βαθμολογίες μας(φαντάζομαι αρχές Ιουλίου φέτος)πηγαίνουμε στο σχολείο για να δούμε τι γράψαμε ή μπορούμε να τα δούμε και στο ίντερνετ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλημέρα σας!17 και σήμερα!:clapup:
Να ρωτήσω κάτι;Μετά τις πανελλήνιες,όταν βγαίνουν οι βαθμολογίες μας(φαντάζομαι αρχές Ιουλίου φέτος)πηγαίνουμε στο σχολείο για να δούμε τι γράψαμε ή μπορούμε να τα δούμε και στο ίντερνετ;

σχολειο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Εντάξει νομίζω ότι εκείνη την μέρα θα πεθάνω.. :P Φαντάζομαι το σκηνικό..Άλλοι θα κλαίνε,άλλοι θα πανηγυρίζουν..και φυσικά μετά θ'αρχίσει το ενδιαφέρον γνωστών,συγγενών και οικογενειακών φίλων που θα ρωτάνε "πώς τα πήγε το παιδί;"..Ωραία πράγματα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ θα πάω από νωρίς στο σχολείο. Να ειμαι έτοιμη ψυχολογικά...:Ρ
Στο internet βγαίνουν πολύ αργά. Δε θα αντέξω την αναμονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Ας γραψουμε (καλα) και τα βρισκουμε ολα τα αλλα. Το προβλημα με εμενα ειναι οτι πριν 1 μηνα αισθανομουν πιο ετοιμος απο οτι τωρα... :p Πλεον οι θεωριες πρεπει να κλεισουν, δεν ξανα αγγιζω ασκηση. 16 και σημερα επεσε μια μερα εξω η απο πανω:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Εμένα με πήρε τηλέφωνο καθηγήτρια από το σχολείο και μου είπε τους βαθμούς μου όταν έκανε την αντιπαραβολή :P

Πάντως είναι πιο ωραία να πάτε στο σχολείο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Πως περνάει ο καιρός βρε παιδιά;
Σε 15+ μέρες δίνουμε πανελλήνιες.. Το έχετε συνειδητοποιήσει; Εγώ όχι, αλλά γουστάρω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
:yahoo:Σκεφτειτε οτι θα ξεμπερδευσετε απο αυτη την ιστορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Aris-000

Νεοφερμένος

Ο -Aris-000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά πρώτα βγαίνουν στο ΝΕΤ και μετά στο σχολειό… έτσι νομίζω τουλάχιστον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Έλυσε κανεις τα φετινα θεματα πανελληνιων στην ιστορια; τα εκανα μολις τωρα και τα τελειωσα στις 3 ωρες παρα 10 λεπτα. Αν τα εχει κανει καποιος ας πει λιγο ποση ωρα τ πηρε γιατι μμ φανηκαν υπερβολικα πολλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εγω εκθεση προλαβαινω πολυ οριακα, γραφω παραπανω παντα απο το οριο ομως. Προβληματιζομαι αν θα προλαβω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Σε μενα θυμαμαι ειδα τα αποτελεσματα πρωτα στο internet, μετα τηλεοραση και μετα κατεβηκα στο σχολειο να μαθω νεα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Πως περνάει ο καιρός βρε παιδιά;
Σε 15+ μέρες δίνουμε πανελλήνιες.. Το έχετε συνειδητοποιήσει; Εγώ όχι, αλλά γουστάρω !

Και γω γουσταρω πολυ! Θα αποδωσουν οι κοποι μας και μετα..χαλαρα!! Τι τελεια που ειναι τωρα στο τελος! Φανταστειτε δια μαγειας να βρισκομασταν παλι στο περσυνο καλοκαιρι...πωπωπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Έλυσε κανεις τα φετινα θεματα πανελληνιων στην ιστορια; τα εκανα μολις τωρα και τα τελειωσα στις 3 ωρες παρα 10 λεπτα. Αν τα εχει κανει καποιος ας πει λιγο ποση ωρα τ πηρε γιατι μμ φανηκαν υπερβολικα πολλα

Τι λες τώρα. Όχι μόνο βγήκαν αλλά τα έλυσες; Αν τώρα έλυσες τα φετινά στις 28 του μήνα κι έπειτα τι θα λύσεις; Του 2014 ή του 2024; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Aris-000

Νεοφερμένος

Ο -Aris-000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Η αδελφή μου έδινε το 2012 και τα αποτελέσματα βγήκαν το πρωί στο ιντερνέτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top