Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

glykeria_

Νεοφερμένος

Η glykeria_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν έχω δει τίποτα, το ζώον;

ουτ ' εγω εχω δει μην αγχωνεσαι, παντα πεφτω ξερη αυτες τις μερες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν έχω δει τίποτα, το ζώον;

Το γνώθι σαυτόν ειναι πολυ σπουδαίο πραμα.. Πολλα φιλιά πις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν έχω δει τίποτα, το ζώον;

χαχα εγω σποραδικα βλεπω κατι ακυρα με πανελλαδικες αλλα γενικα οχι οποτε μην αγχεσαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
18 και σημερα!!! Καλημερες :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πρέπει να αρχίσω να φορτσαρω. Έχω χαλαρώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Για όσους κάνετε βιολογία κατεύθυνσης.... Τι απανταμε στην ερώτηση " Ποιες είναι οι κοινές διαδικασίες δημιουργίας διαγονιδιακων ζώων και κλώνων -ζώων?" Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι αν το ωάριο που χρησιμοποιείται στο εργαστήριο στη κλωνοποίηση είναι γονιμοποιημενο.... Όποιος μπορεί ας απαντήσει ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Εμείς τώρα όλοι γράφουμε πανελλήνιες? :(
Δηλαδή ότι δουλειά θα κάνουμε εξαρτάται από το τι θα γράψουμε σε 3 ώρες? :worry:
Τέλος το σχολείο? :clapup:
Έρχεται καλοκαίρι?! :clapup: :clapup:

Yeahhhhhhh :yahoo::'(

Ανάμεικτα συναισθήματα..

Καλημέρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Το γνώθι σαυτόν ειναι πολυ σπουδαίο πραμα.. Πολλα φιλιά πις!
Μουξου, γκετ ε λαιφ σε παρακαλώ.
Φιλούσκια. :P

Για όσους κάνετε βιολογία κατεύθυνσης.... Τι απανταμε στην ερώτηση " Ποιες είναι οι κοινές διαδικασίες δημιουργίας διαγονιδιακων ζώων και κλώνων -ζώων?" Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι αν το ωάριο που χρησιμοποιείται στο εργαστήριο στη κλωνοποίηση είναι γονιμοποιημενο.... Όποιος μπορεί ας απαντήσει ..
Το ωάριο που χρησιμοποιείται στην κλωνοποίηση δεν είναι γονιμοποιημένο. Όταν εισάγεται ο διπλοειδής πυρήνας υφίσταται ηλεκτρική διέγερση, σαν σήμα ότι γονιμοποιήθηκε. Μπορείς να το δεις στην εικόνα που έχει στην ίδια σελίδα. Τώρα, ως κοινά σημεία μπορείς να αναφέρεις ότι χρησιμοποιούνται ωάρια του ζώου (ανεξάρτητα αν είναι γονιμοποιημένα ή όχι) και το ότι και στις δύο περιπτώσεις το νέο ζώο κυοφορείται σε μήτρα θετής μητέρας. Δεν μπορώ να βρω άλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Επιτέλους, έβγαλα την ύλη στο ΑΟΔΕ.:clapup:

Πάμε να βγάλουμε και την ΑΕΠΠ τώρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
κι εγω ειδα οτι εδινα στο σαλονι μου.. 2-3 μαθηματα μαζι. με επιτηρουσε ενας καθηγητης που ειχα στο λυκειο.
κι ενω δεν εχω κανενα αγχος για τις πανελληνιες, το ονειρο ηταν πολυ αγχωτικο.. δεν ειχα διαβασει τιποτα και τα πηγα χαλια..

Και εγώ έχω δει ότι έδινα στο σαλόνι μου! Έδινα έκθεση και καθομουν στον καναπέ και έλυνα τα θέματα εκεί ενώ η μαμα μου έβλεπε τηλεόραση. Κάποια στιγμή με ρωτάει πώς είναι τα θέματα και της λέω εύκολα, αλλά να χαμηλώσει λίγο την τηλεοραση, γιατι παραείναι δυνατά! Ελεος!!

τι φαση αυτο το σαλονι?? :P

μαλλον αλλαζουμε χωρο διαβασματος στον υπνο μας,
γιατι ολη μερα μεσα στο δωματιο... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Επιτέλους, έβγαλα την ύλη στο ΑΟΔΕ.:clapup:

Πάμε να βγάλουμε και την ΑΕΠΠ τώρα.:P

Η απάντηση για όποιον πιστεύει ότι το Α.Ο.Δ.Ε είναι δύσκολο.Όποιος έχει θέληση το μαθαίνει.

Τα θερμά μου συγχαρητήρια φίλε μου.. :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
τι φαση αυτο το σαλονι?? :P

μαλλον αλλαζουμε χωρο διαβασματος στον υπνο μας,
γιατι ολη μερα μεσα στο δωματιο... :hmm:

Μπα, εγώ πάντα στο σαλόνι διαβάζω, οπότε μάλλον γι'αυτο είδα το όνειρο..!
DumeNuke, μπράβο!! Και εγώ διαβάζω θεωρία ΑΕΠΠ τώρα. Πήρα το καρτελάκι σήμερα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Μακαρι να τα καταφερω, ΗΜΜΥ στο ΑΠΘ

Κι εγώ το ίδιο :) Μακάρι να τα πούμε εκεί το φετινό φθινόπωρο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandkonst

Νεοφερμένος

Ο alexandkonst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω λιγο, ισχυει οτι οταν κατι πεφτει στον οεφε για τον αοδε μετα δεν πεφτει πανελληνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Theodoraxrl

Νεοφερμένος

Η Theodoraxrl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω λιγο, ισχυει οτι οταν κατι πεφτει στον οεφε για τον αοδε μετα δεν πεφτει πανελληνιες?
αυτο ακουγεται γενικοτερα αλλα δεν μπορεις να εισαι σίγουρος..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
αυτο ακουγεται γενικοτερα αλλα δεν μπορεις να εισαι σίγουρος..:hmm:

Kριμα... Θα γουσταρα τα μαλα να πεφτε φυσικη κατι σαν το Δ5 οεφε και στις πανελληνιες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolling Stones

Νεοφερμένος

Ο Trolling Stones αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Παιδια,αν εχει κανεις τις λυσεις απο τον ΟΕΦΕ στη φυσικη και στην οικονομια ας μου τις στειλει αν μπορει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Η απάντηση για όποιον πιστεύει ότι το Α.Ο.Δ.Ε είναι δύσκολο.Όποιος έχει θέληση το μαθαίνει.
Επειδή είχες αναφερθεί και πιο πάνω στο αγαπημένο σου ΑΟΔΕ και βλέπω ότι τελικά δεν το είπες για πλάκα, λέω να πω κι εγώ μια άποψη. Αρχικά, να διευκρινίσω ότι το ζήτημα δεν έγκειται στο συγκεκριμένο αντικείμενο - όποιος θέλει να γίνει στέλεχος επιχειρήσεων, μπράβο του και καλή σταδιοδρομία στο σεβαστό επάγγελμα που επέλεξε. Κανείς δεν είπε ότι το ΑΟΔΕ είναι δύσκολο ως αντικείμενο και συμφωνώ ότι όποιος έχει τη θέληση το μαθαίνει (προσωπικά, το έβγαλα Μεγάλο Σάββατο και τώρα είμαι στα μισά της επανάληψης). ΟΜΩΣ υπάρχει το εμπόδιο του πρόχειρου τρόπου με τον οποίο είναι γραμμένο το βιβλίο, καθώς και το θέμα με τον τρόπο αξιολόγησης, δηλαδή την παπαγαλία. Ως μαθητής δεν χρειάστηκε ποτέ να αποστηθίσω οτιδήποτε, καθώς θεωρώ ότι μπορώ να εκφραστώ επαρκώς στη μητρική μου γλώσσα και, όταν κατέχω κάτι, να το αποδώσω με σαφή τρόπο και χωρίς παραλείψεις, πλην όμως με δικά μου λόγια. Θεωρώ τουλάχιστον φαιδρό να κρίνεται η εισαγωγή οποιουδήποτε μαθητή, οποιασδήποτε κατεύθυνσης, από την «ικανότητα» να επαναλαμβάνει κατά γράμμα ό,τι διαβάζει. Σαφώς και αντιλαμβάνομαι πως πρέπει να αποδείξουμε ότι γνωρίζουμε συγκεκριμένα πράγματα. Αν όμως η απάντησή μου είναι σωστά διατυπωμένη, σε σωστά ελληνικά και καλύπτει κάθε λεπτομέρεια σε όλο το εύρος του χωρίου που μου ζητήθηκε, ε, δεν δέχομαι τη λογική ότι θα πάρω μικρότερο βαθμό, επειδή δεν τα είπα αυτολεξεί όπως το βιβλίο – και μάλιστα, ξαναλέω, ένα τόσο κακογραμμένο βιβλίο. Να χάσω τη σχολή που θέλω και που είναι άσχετη με επιχειρήσεις, γιατί δεν έλυσα ακόμα και την πιο εξεζητημένη άσκηση Μαθηματικών ή Φυσικής ή Πληροφορικής, να το δεχτώ. Αλλά να μείνω εκτός επειδή δεν ήμουν καλό μαγνητοφωνάκι, ε, όχι ρε φίλε.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!!!!Τελευταίες μέρες και ο ''πυρετός των πανελληνίων "" ανεβαίνει, ΑΛΛΑ εμείσ δεν μασάμε!!!!
Πάμε δυνατά, και θα τα καταφέρουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλησπέρα! Εγραψε κανεις αρχαία ΟΕΦΕ; αν ναι ποσο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top