Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Έχει γράψει κανείς βιολογία γενικής οεφε 2014 να μας πει τι παιζει?
Είχαν πει σε προηγούμενες σελίδες τί έπεσε.Δε θυμάμαι ακριβώς.


Κάπως έτσι είμαι σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
ΑΟΔΕ

το πιο για τον πο*τσο μαθημα του γαλαξια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
εχω ξεκινησει μολις την 4η επαναληψη στην ιστορια κατευθυνσης απο το ελεεινο ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ :mad:

λεω να το παω σερι με ιστορια αποψε... ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΕΩΡΗΤΙΚΟ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ?? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΕΩΡΗΤΙΚΟ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ?? :)

Ασκήσεις συνδυαστικές στις Συναρτήσεις-Πιθανότητες:
f(P(A))<=f(P(B))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ασκήσεις συνδυαστικές στις Συναρτήσεις-Πιθανότητες:
f(P(A))<=f(P(B))

παιχνιδια με μονοτονια ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Πανελληνιομαχοι μου γεια σας!! :P εχετε να μου προτεινετε καποιο καλο βοηθημα βιολογιας γενικης για περαιτερω εξασκηση στις ασκησεις με ενδεικτικες λυσεις; ευχαριστω εκ των προτερων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πανελληνιομαχοι μου γεια σας!! :P εχετε να μου προτεινετε καποιο καλο βοηθημα βιολογιας γενικης για περαιτερω εξασκηση στις ασκησεις με ενδεικτικες λυσεις; ευχαριστω εκ των προτερων :)

επαναληπτικες κ πανελληνιες 2001-2013 γτ δν κανεις;;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Τις εχω κανει,γι αυτο θελω ενα καλο βοηθημα..

ολα τα βοηθηματα πανω κατω τις ιδιες ασκησεις εχουν... εγω θα σου προτεινα να ΜΗΝ αγορασεις του Σαββαλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Τι διαφορα εχει η Αννα απο την Ιωαννα...?
Η Ιωαννα εχει Στροφορμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
ολα τα βοηθηματα πανω κατω τις ιδιες ασκησεις εχουν... εγω θα σου προτεινα να ΜΗΝ αγορασεις του Σαββαλα :P

Στο φροντιστηριο Σαββάλα κανουμε κ τα θέματα πανελληνίων.
Θέλω κ γω να πάρω βοήθημα ή να βρω ασκήσεις στο ίντερνετ γιατί πιστεύω δεν ειμαι καλυμμένη. Δεν έχουμε κάνει αρκετές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Υπαρχει καποιος λογος που το λες αυτο; :P αυτο σκεφτομουν να παρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
παιχνιδια με μονοτονια ετσι?

Ακριβώς, όπου το ζητούμενο είναι να αποδείξεις μια ανισοτική σχέση μεταξύ Πιθανοτήτων που "δεν φαίνεται να κολλάει".

Επίσης, τα επαναληπτικά του Mathematica.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Υπαρχει καποιος λογος που το λες αυτο; :P αυτο σκεφτομουν να παρω!

Εχω κανει και απο Σαββαλα πολυ καλα!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Στο φροντιστηριο Σαββάλα κανουμε κ τα θέματα πανελληνίων.
Θέλω κ γω να πάρω βοήθημα ή να βρω ασκήσεις στο ίντερνετ γιατί πιστεύω δεν ειμαι καλυμμένη. Δεν έχουμε κάνει αρκετές.

κι εμεις απο εκει εχουμε κανει αρκετες ασκησεις αλλα γενικα δεν ειναι βοηθηματα της προκοπης...

Υπαρχει καποιος λογος που το λες αυτο; :P αυτο σκεφτομουν να παρω!

εγω ειχα το βοηθημα του Σαββαλα στα αρχαια και αποδειχτηκε αχρηστο, πηρα αλλο και σωθηκα! ηταν ελλειπες... γενικα καθηγητες και στο φροντηστηριο και στο σχολειο δε το θεωρουν κι απο τα καλυτερα αλλα ρωτα και αλλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
θελω να παρω τις ραβδους της μηχανικης στερεου και να χτυπαω το βοηθημα φυσικης μεχρι να ανακυκλωθει μονο του :mad:


wow η τριτη λυκειου με εχει κανει βιαιη :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ακριβώς, όπου το ζητούμενο είναι να αποδείξεις μια ανισοτική σχέση μεταξύ Πιθανοτήτων που "δεν φαίνεται να κολλάει".

Επίσης, τα επαναληπτικά του Mathematica.

ayta stin arxi den ta mporoysa
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Πανελληνιομαχοι μου γεια σας!! :P εχετε να μου προτεινετε καποιο καλο βοηθημα βιολογιας γενικης για περαιτερω εξασκηση στις ασκησεις με ενδεικτικες λυσεις; ευχαριστω εκ των προτερων :)

Εμείς του Πουκαμισά κάναμε στο φροντιστήριο.... Αρκετά καλό μπορώ να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
κι εμεις απο εκει εχουμε κανει αρκετες ασκησεις αλλα γενικα δεν ειναι βοηθηματα της προκοπης...



εγω ειχα το βοηθημα του Σαββαλα στα αρχαια και αποδειχτηκε αχρηστο, πηρα αλλο και σωθηκα! ηταν ελλειπες... γενικα καθηγητες και στο φροντηστηριο και στο σχολειο δε το θεωρουν κι απο τα καλυτερα αλλα ρωτα και αλλους
Βασικά ο Σαββάλας δεν είναι για θεωρητικά μαθήματα.Γι' αυτό ίσως δεν έμεινες ικανοποιημένη....
Βιολογία όμως δεν έχω ακούσει για κανένα άλλο βοήθημα.Συνήθως Σαββάλα μου προτείνουν.
Βρήκα κάτι καλές ασκήσεις στο Internet πάντως .Αν και οι περισσότερες ειναι γνωστές βοηθούν αν κάποιος δεν έχει βοήθημα.: https://gymkoroneia1.mdl2.com/course/view.php?id=8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Βιολογια γενικης δεν νομιζω οτι χρειαζεται βοηθημα. Κατευθυνσης το καταλαβαινω αλλα γενικης; Ο καθηγητης σας δεν σας φερνει ασκησεις; Αν κανεις τις δικες του και ολες των προηγουμενων ετων δεν νομιζω οτι χρειαζεσαι κατι παραπανω. Εγω τη θεωρια φοβαμαι και εχω πλακωθει. Απο κατι σπαστικα μπορει να χασεις μοριακια τσακ μπαμ. Οσο σκεφτομαι οτι 12 χρονια ασχολουμαι με μαθηματικα και η βιολογια γενικης μετραει το ιδιο τρελαινομαι στη σκεψη να χασω απο εκει βαθμους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top