Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 106962

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευχαριστώ Άγγελε είναι μια κατεύθυνση και αυτό να ξέρω που να ψάξω γιατί έχω περιέργεια για αυτά τα θέματα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Θα ήθελα να δω κάποια στιγμή εκείνους τους μαθητές που γνωρίζουν εκ των προτέρων θέματα από τις πανελλήνιες και να τους φτύσω κατάμουτρα. Είναι τα ίδια άτομα που μια ζωή θα πατήσουν επί πτωμάτων για να πουλάνε μούρη ότι εκείνοι μπορούν και το κάνουν. Ξεφτίλες.

Σοβαρά, γίνεται να διαρρεύσουν τα θέματα..; :worry: Ακούω διάφορα, ότι για παράδειγμα κάποια ιδιωτικά σχολεία μπορεί να έχουν τα θέματα, αλλά..αρνούμαι να το πιστέψω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Σοβαρά, γίνεται να διαρρεύσουν τα θέματα..; :worry: Ακούω διάφορα, ότι για παράδειγμα κάποια ιδιωτικά σχολεία μπορεί να έχουν τα θέματα, αλλά..αρνούμαι να το πιστέψω...

Αχχ καημένη μου. Μα σε ποιο πλανήτη ζεις; :/: Γι' αυτό πιάσαμε πάτο, επειδή αρνούμαστε να πιστέψουμε πολλά πράγματα που συμβαίνουν αλλά τα ανεχόμαστε. Στην Ελλάδα ισχύει ο νόμος του "αφού μπορώ, το κάνω".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αχχ καημένη μου. Μα σε ποιο πλανήτη ζεις; :/: Γι' αυτό πιάσαμε πάτο, επειδή αρνούμαστε να πιστέψουμε πολλά πράγματα που συμβαίνουν αλλά τα ανεχόμαστε. Στην Ελλάδα ισχύει ο νόμος του "αφού μπορώ, το κάνω".

Αχ το ξέρω, μάλλον είμαι πολύ.. αφελής και αθώα ακόμα για να συνειδητοποιήσω ότι, όντως υπάρχουν τέτοια άτομα... Εμείς τα κορόιδα το παλεύουμε τρία χρόνια για να τα πάμε καλά στις εξετάσεις, ενώ αυτοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Αχ το ξέρω, μάλλον είμαι πολύ.. αφελής και αθώα ακόμα για να συνειδητοποιήσω ότι, όντως υπάρχουν τέτοια άτομα... Εμείς τα κορόιδα το παλεύουμε τρία χρόνια για να τα πάμε καλά στις εξετάσεις, ενώ αυτοί...

That's (Greek) life! :P Έχεις πολλά ακόμη να δεις και να ζήσεις. Νομίζω ότι ζεις ως κλασική έφηβη ή Ελληνίδα φοιτήτρια: αρκετά εξιδανικευμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Θα ήθελα να δω κάποια στιγμή εκείνους τους μαθητές που γνωρίζουν εκ των προτέρων θέματα από τις πανελλήνιες...
Ακούω διάφορα, ότι για παράδειγμα κάποια ιδιωτικά σχολεία μπορεί να έχουν τα θέματα...
Έλεος με αυτές τις παρασυνομωσιολογίες!!! Η διαδικασία επιλογής των θεμάτων είναι τέτοια που κάνει αδύνατο το να ξέρει κάποιος τα θέματα από πριν. Ακόμα και τα μέλη της επιτροπής δε γνωρίζουν το πώς θα διαμορφωθεί κάτι που θα προτείνουν μέχρι να γίνει θέμα. Διαρροή από την επιτροπή δεν είναι δυνατόν να γίνει. Τα υπόλοιπα είναι αστικοί μύθοι. Κάποια ιδιωτικά διαδίδουν ότι τάχα μου ήξεραν θέματα για να τσιμπήσουν τα ψαράκια. Οι πιο πολλοί φροντιστές λένε ότι έχουν κολλητό στην επιτροπή θεμάτων. Ο μόνος που πραγματικά ξέρει τα θέματα από πριν είναι ΑΥΤΟΣ. Παιδιά, αφοσιωθείτε στη μελέτη σας, μην ακούτε μαλακίες και καλή σας επιτυχία.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
25 μέρες ακόμα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Θα ήθελα να δω κάποια στιγμή εκείνους τους μαθητές που γνωρίζουν εκ των προτέρων θέματα από τις πανελλήνιες και να τους φτύσω κατάμουτρα. Είναι τα ίδια άτομα που μια ζωή θα πατήσουν επί πτωμάτων για να πουλάνε μούρη ότι εκείνοι μπορούν και το κάνουν. Ξεφτίλες.
Σε τι βοηθάει έναν υποψήφιο, που έχει ξεχάσει πια πώς τον λένε και πού μένει από το διάβασμα, να έρχεσαι εσύ και να του λες, 25 μέρες πριν δώσει, ότι και καλά υπάρχουν άτομα που ξέρουν από πριν τα θέματα? Αν έχεις στοιχεία, γιατί δεν κάνεις μια βολτίτσα από ασφάλεια μεριά? Και στην τελική, άντε πια με όλο αυτό το ύφος πάνσοφου Γιόντα, τύπου όλοι εμείς οι και καλά μικροί είμαστε τα βλαμμένα, ενώ εσείς οι πάλιουρες είστε τα υπεργαμάτα άτομα, που περάσατε με εξετάσεις από άλλη διάσταση και τώρα διαθέτετε ανυπέρβλητες γνώσεις και σοφία αιώνων. Ξεκαβαλήστε και λιγάκι, πρηστήκαμε απ' τις νουθεσίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Όλγα21

Νεοφερμένος

Η Όλγα21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γεια σας! Μολις πήρα τους βαθμους μου στα διαγωνισματα του ΟΕΦΕ και με εξαιρεση ενα 94 στην Εκθεση, οι υπόλοιποι ήταν απογοητευτικοί, ειδικά στα Μαθηματικά κατεύθυνσης. Οι συμμαθητές μου, επίσης, δεν τα πηγαν καλα, όμως επειδή είμαστε μικρό σχετικά φροντιστήριο (η θετική έχει δύο τμήματα) θα ήθελα να ρωτήσω που κυμαίνονται οι δικοί σας βαθμοι στον ΟΕΦΕ για να εχω ενα μέτρο σύγκρισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Γεια σας! Μολις πήρα τους βαθμους μου στα διαγωνισματα του ΟΕΦΕ και με εξαιρεση ενα 94 στην Εκθεση, οι υπόλοιποι ήταν απογοητευτικοί, ειδικά στα Μαθηματικά κατεύθυνσης. Οι συμμαθητές μου, επίσης, δεν τα πηγαν καλα, όμως επειδή είμαστε μικρό σχετικά φροντιστήριο (η θετική έχει δύο τμήματα) θα ήθελα να ρωτήσω που κυμαίνονται οι δικοί σας βαθμοι στον ΟΕΦΕ για να εχω ενα μέτρο σύγκρισης.

Σου παραθετω τους δικους μου: Εκθεση 64
Μαθ Γεν 93
Χημεια 96
Βιολογια 90
Φυσικη 100
Μαθ Κατ 81
Για τα μαθηματικα μην ανησυχεις, ηταν πολυ δυσκολο και παρα πολλοι δεν τα πηγαν καλα^_^ Α και συγχαρητηρια Για την εκθεση!!!!!!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Dream Theater, πολύ θάρρος της δίνεις με τους βαθμούς σου :P μπράβο πάντως!
Γεια σας! Μολις πήρα τους βαθμους μου στα διαγωνισματα του ΟΕΦΕ και με εξαιρεση ενα 94 στην Εκθεση, οι υπόλοιποι ήταν απογοητευτικοί, ειδικά στα Μαθηματικά κατεύθυνσης. Οι συμμαθητές μου, επίσης, δεν τα πηγαν καλα, όμως επειδή είμαστε μικρό σχετικά φροντιστήριο (η θετική έχει δύο τμήματα) θα ήθελα να ρωτήσω που κυμαίνονται οι δικοί σας βαθμοι στον ΟΕΦΕ για να εχω ενα μέτρο σύγκρισης.
Δεν έγραψα ΟΕΦΕ, αλλά μην απογοητεύεσαι!!Σκέψου ότι πολλά παιδιά δεν προλαβαίνουν να απαντήσουν σε όλα τα θέματα επειδή αυτά που ζητάνε είναι συνήθως πολλά και επίσης, ορισμένα ερωτήματα είναι αρκετά δύσκολα. Δες τα λάθη σου ώστε να καταλάβεις τι πήγε στραβά και να μην τα επαναλάβεις και αντί να φτιάχνεις σενάρια με το μυαλό σου ότι δεν θα γράψεις καλά, συγκεντρώσου στο διάβασμα.
Εγώ προς το παρόν σκέφτομαι το καλοκαίρι, τις διακοπές, τη θάλασσα, το διαμερισματάκι που θα ενοικιάσω και θα είναι όλο δικό μου... Όλα αυτά είναι κίνητρο για να διαβάσω, γιατί δεν θα ευχαριστηθώ πραγματικά τίποτα από αυτά αν δεν περάσω εκεί που θέλω... Οπότε πάω να διαβάσω μαθ. κατ. τώρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemysterious

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Οι βαθμοί μου στα φετινά του ΟΕΦΕ.

Μαθηματικα κατ: 100
Μαθηματικα γεν: 100
Βιολογια: 100
Χημεια: 100
Φυσικη: 100
Εκθεση: 99. Γαμώτο. :angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Οι βαθμοί μου στα φετινά του ΟΕΦΕ.

Μαθηματικα κατ: 100
Μαθηματικα γεν: 100
Βιολογια: 100
Χημεια: 100
Φυσικη: 100
Εκθεση: 99. Γαμώτο. :angry:

Με αγχωσες φίλε μου..πάω να διαβάσω...:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr. Thrax

Νεοφερμένος

Ο Dr. Thrax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
τρολλαρει ο αλλος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Μπράβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Όλοι οι τηλαυγείς φάροι της γνώσεως μαζεμένοι στο άισκουλ. Φοβερό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
...και τα ψώνια της (γ)ιατρικής, του πολυτεχνείου και των οικονομικών. Με το πέρας των εξετάσεων, θα αρχίσουν οι γνωστές κοκορομαχίες που έχουμε κάθε χρόνο την ανάλογη χρονική περίοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Οι βαθμοί μου στα φετινά του ΟΕΦΕ.

Μαθηματικα κατ: 100
Μαθηματικα γεν: 100
Βιολογια: 100
Χημεια: 100
Φυσικη: 100
Εκθεση: 99. Γαμώτο. :angry:
Nαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Όλγα21

Νεοφερμένος

Η Όλγα21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Σου παραθετω τους δικους μου: Εκθεση 64
Μαθ Γεν 93
Χημεια 96
Βιολογια 90
Φυσικη 100
Μαθ Κατ 81
Για τα μαθηματικα μην ανησυχεις, ηταν πολυ δυσκολο και παρα πολλοι δεν τα πηγαν καλα^_^ Α και συγχαρητηρια Για την εκθεση!!!!!!!!!:clapup::clapup:

Σ'ευχαριστω πολυ, συγχαρητηρια και σε σενα :)

Dream Theater, πολύ θάρρος της δίνεις με τους βαθμούς σου :P μπράβο πάντως!

Δεν έγραψα ΟΕΦΕ, αλλά μην απογοητεύεσαι!!Σκέψου ότι πολλά παιδιά δεν προλαβαίνουν να απαντήσουν σε όλα τα θέματα επειδή αυτά που ζητάνε είναι συνήθως πολλά και επίσης, ορισμένα ερωτήματα είναι αρκετά δύσκολα. Δες τα λάθη σου ώστε να καταλάβεις τι πήγε στραβά και να μην τα επαναλάβεις και αντί να φτιάχνεις σενάρια με το μυαλό σου ότι δεν θα γράψεις καλά, συγκεντρώσου στο διάβασμα.
Εγώ προς το παρόν σκέφτομαι το καλοκαίρι, τις διακοπές, τη θάλασσα, το διαμερισματάκι που θα ενοικιάσω και θα είναι όλο δικό μου... Όλα αυτά είναι κίνητρο για να διαβάσω, γιατί δεν θα ευχαριστηθώ πραγματικά τίποτα από αυτά αν δεν περάσω εκεί που θέλω... Οπότε πάω να διαβάσω μαθ. κατ. τώρα :D

εχεις απολυτο δικιο, καλο διαβασμα :)

Οι βαθμοί μου στα φετινά του ΟΕΦΕ.

Μαθηματικα κατ: 100
Μαθηματικα γεν: 100
Βιολογια: 100
Χημεια: 100
Φυσικη: 100
Εκθεση: 99. Γαμώτο. :angry:

σοβαρα τωρα η τρολλαρεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

man

Νεοφερμένος

Ο man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια εχει κανεις τα θεματα του οεφε χημειας κατε..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top