Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Καλό Πάσχα και καλή μας επιτυχία :):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Είμαι θετική αλλά από όσο έχω δει το αεππ δεν είναι κάτι το πάρα πολύ δύσκολο. ..απλά άμα δεν τα καταφέρνει με ένα μάθημα σχολικό το οποίο δεν έχει καμία σχέση με τα δεκάδες φορές δυσκολότερα παν επ ι στημιακα μαθήματα τι να πω δεν νομίζω να βγάλει τη σχολή ....αλλά εννοείται ότι εφόσον το επιθυμεί και πιστεύει ότι μέσα στη σχολή θα τα καταφέρει πρέπει να συγκεντρωθεί στο στόχο του και να δείξει πόσο πραγματικά θέλει την σχολή



Πήγαινε σε μια κατηγορία που θες να ανοίξεις το θέμα πχ πανελλήνιες ή β λυκείου και εκεί που έχει τον τίτλο δεξιά έχει ένα φάκελο πάτα (+)και θα δεις☺

Σε ευχαριστω πολυυ! ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Παιδιά καλό Πάσχα!Χρόνια πολλά!Εύχομαι το επόμενο Πάσχα να είμαστε όλοι φοιτητές και να το περάσουμε ξένοιαστοι με καλή παρέα! :D Μόνο 38 μέρες έμειναν!Άντεεεεε!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
δεν μπορω να διαβασω με τιποτα σημερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Σε περίπου 1 μήνα δίνεται.
Καλή τύχη σε όλους.
(Άντε του χρόνου δίνω εγώ και οι 97αρηδες)
δεν μπορω να διαβασω με τιποτα σημερα!!
Γιατί ποιος θα διαβάσει σήμερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
σιγά μην διαβάσω σήμερα :P
Καλό Πάσχα σε όλους, λίγο έμεινε, υπομονή! Του χρόνου θα είμαστε φοιτητές 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Γιατί ποιος θα διαβάσει σήμερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ε, δε νομίζω να σώσει κανέναν το διάβασμα της μίας μέρας (του Πάσχα:P). Καλύτερα ο χρόνος αυτός να αφιερωθεί στην οικογένεια.

Άλλωστε είναι μία μέρα. Όπως είπα, δε σε σώζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ε, δε νομίζω να σώσει κανέναν το διάβασμα της μίας μέρας (του Πάσχα:P). Καλύτερα ο χρόνος αυτός να αφιερωθεί στην οικογένεια.

Άλλωστε είναι μία μέρα. Όπως είπα, δε σε σώζει :P
Αν σώζει εξαρτάται από τι θα διαβάσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Τις τελευταίες μέρες διαβάζω πραγματικά το μισό και λίγοτερο από ότι διάβαζα..δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό...Ευτυχώς που έχω βγάλει διοίκηση και οικονομία θεωρεία..Κουράζομαι συχνά και δεν μου βγαίνει να διαβάσω.Καμία πρόταση για να αποκτήσω δύναμη πάλι? :p

Υ.Γ. Δεν βγαίνω σχεδόν καθόλου, δεν έχω κι όρεξη άλλωστε.. :worry:

Καλή μας επιτυχία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dora_B

Νεοφερμένος

Η Dora_B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
και εγω στην ιδια κατασταση ειμαι....αυτη η πιεση..........
ειδικα μετα οπο 2 χρονια...δεν παλευεται :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
και εγώ στην ίδια κατάσταση είμαι, έχω βαρεθεί τα πάντα.. χθες διάβασα αοδε, τη θεωρία στα μαθηματικά και έκθεση, μετά έκανα διάλειμμα, αλλά το απόγευμα βαριόμουν και δεν μπορούσα να κάνω τίποτα :/ άρχισα να διαβάζω λίγη θεωρία αεππ, αλλά μόνο ένα κεφάλαιο έβγαλα (που το ήξερα ήδη καλά βασικά...)..πέρσι το πάσχα ήμουν ταξιδάκι και τώρα.. :( σκέφτομαι ότι έχει μείνει λίγο ακόμα όμως και αισθάνομαι λίγο καλύτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
αγγλικη φιλολογια!!! αλλα εχω φτασει σε τετοιο σημειο που ευχομαι απλα να περασω καπου! εσυ?

Μάλλον οικονομικά, αλλιώς πολιτικές επιστήμες. Δυστυχώς δεν έχω αποφασίσει ακόμα. Και θα δηλώσω και επαρχία σίγουρα, άρα αισθάνομαι αρκετά ασφαλής. Ίδωμεν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Μάλλον οικονομικά, αλλιώς πολιτικές επιστήμες. Δυστυχώς δεν έχω αποφασίσει ακόμα. Και θα δηλώσω και επαρχία σίγουρα, άρα αισθάνομαι αρκετά ασφαλής. Ίδωμεν :)

Οικονομικα σε ποια πολη? γιατι ενδιαφερομαι και εγω για οικονομικα στην πατρα αλλα θελω και ασσοε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Έκλεισα 8ωρο έξω σήμερα αλλα χαλάλι. Ξεκουραστηκα και βγήκα αρκετά. Βλακεία μου που δε διάβασα παραπάνω αλλα δεν το μετανιώνω. Από αύριο πάμε γερά,ορεξάτοι :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Οι τελευταίες διακοπές πριν το καλοκαίρι (και τις πανελλήνιες) έφτασαν στο τέλος τους. Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Οικονομικα σε ποια πολη? γιατι ενδιαφερομαι και εγω για οικονομικα στην πατρα αλλα θελω και ασσοε

Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Πάτρα, Κρήτη θα δηλώσω. Μετά θα σκεφτώ για Βόλο και Γιάννενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Α στο καλό δεν ξαναμπαίνω ischool.Ρε γιατί διαβάζετε τόσο πολύ και με αγχώνετε;Τρεις μέρες δεν άνοιξα βιβλίο και έκανα ωραίες διακοπές στο χωριό.Να δω πως θα ξεκινήσω πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Οι τελευταίες διακοπές πριν το καλοκαίρι (και τις πανελλήνιες) έφτασαν στο τέλος τους. Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ.
Να χαρείς.Έρχεται καλοκαίρι.
Λίγο μας έμεινε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top