Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Είναι και η αργία του Αγίου Πνεύματος στις 9 Ιουνίου... αυτά που λένε περι τρίτου γύρου εκλογών ισχύουν; Ναι, η σειρά πάνω κάτω ίδια είναι. Ε φυσικά πρέπει να κανονίσουμε και τις διακοπές!! :D Mετά το τελευταίο ειδικό μάθημα άντε γεια, θα τη βγάζω σε μια παραλία όλη μέρα :drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,804 μηνύματα.
Είναι και η αργία του Αγίου Πνεύματος στις 9 Ιουνίου... αυτά που λένε περι τρίτου γύρου εκλογών ισχύουν; Ναι, η σειρά πάνω κάτω ίδια είναι. Ε φυσικά πρέπει να κανονίσουμε και τις διακοπές!! :D Mετά το τελευταίο ειδικό μάθημα άντε γεια, θα τη βγάζω σε μια παραλία όλη μέρα :drunk:

Καλά όλοι έτσι λένε...αλλά στο facebook τη βγάζουν. Δεν είναι τυχαίο που λένε ότι ο Έλληνας θα επαναστατήσει μόνο όταν κοπεί το ίντερνετ. :D Οι παλιότερες γενιές καήκαμε από το Ήλιο σε μια παραλία...Τότε που δεν υπήρχε το selfie και το like. :P Με δυο χρονιές πανελλήνιες όλοι ήθελαν με τη βια να πάνε κάπου να ξεφύγουν τελείως από μαθήματα, γονείς, συγγενείς (ειδικά τους τελευταίους που θα αρχίζουν να ρωτάνε μετά το τελευταίο μάθημα μέχρι τις βάσεις).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Το πρόγραμμα των πανελλαδικών ποτέ σκοπεύουν να το ''βγάλουν?'' ? Πριν ή μετά τις πανελλήνιες???????? :beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokratis123

Νεοφερμένος

Ο sokratis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Το πρόγραμμα των πανελλαδικών ποτέ σκοπεύουν να το ''βγάλουν?'' ? Πριν ή μετά τις πανελλήνιες???????? :beating:

μετά από ό,τι φαινεται.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
View attachment 56464
Είμαι κάπως έτσι απο το πρωί. :P

εγω το συνειδητοποιησα το σαββατο...μεχρι και συναυλια-αφιερωμα ξυλινα σπαθια και τρυπες εχασα απο το αγχος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
εγω το συνειδητοποιησα το σαββατο...μεχρι και συναυλια-αφιερωμα ξυλινα σπαθια και τρυπες εχασα απο το αγχος :(

Μην μου ανησυχείς! Λιγο έμεινε. Ενα καλοκαίρι μπροστα μας στα καλύτερα θα σε πάω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Μην μου ανησυχείς! Λιγο έμεινε. Ενα καλοκαίρι μπροστα μας στα καλύτερα θα σε πάω! :P

Πολλά βγαίνουν ρε συ... Άντε, να τελειώνουμε σιγά-σιγά, λέω γω.

Edit: Θα ορκιζόμουν ότι έκανα quote το post με το κουτάβι και τις ροζ κουβέρτες...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
View attachment 56464
Είμαι κάπως έτσι απο το πρωί. :P
Πόσα μένουν; Φοβάμαι να μετρήσω.

Από αύριο μπαίνω σε πρόγραμμα.Έχασα πολύ χρόνο σήμερα.
Αλλά δε θέλω να διαβάζω όλο τα ίδια και τα ίδια.ΒΑΡΈΘΗΚΑ. Θέλω να διαβάσω πράγματα που μου αρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
DumeNuke έρχεται ο καιρος. Πως θα κανει να φύγει αυτός ο μήνας!
Εμιλουκο μην βαριέσαι. Έρχεται καλοκαίρι καλη μου!! Συντονισου!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα,γιατί να μην δίναμε 2 Μαίου να τελειώναμε; Ούτε εγώ μπορώ όλο τα ίδια και τα ίδια...
Την Τετάρτη θα έχω 9ωρο τελικά!! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα,γιατί να μην δίναμε 2 Μαίου να τελειώναμε; Ούτε εγώ μπορώ όλο τα ίδια και τα ίδια...
Την Τετάρτη θα έχω 9ωρο τελικά!! :bye:

γιατί 9 ώρες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
γιατί 9 ώρες; :P

8-10 φυσική, 10-12 μαθηματικά γενικής, 3-6 σχέδιο, 8-10 μαθηματικά κατ.
και οι φίλες μου βγαίνουν συνέχεια έξω και εγώ πρέπει να τρέχω από μάθημα σε μάθημα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
DumeNuke έρχεται ο καιρος. Πως θα κανει να φύγει αυτός ο μήνας!
Εμιλουκο μην βαριέσαι. Έρχεται καλοκαίρι καλη μου!! Συντονισου!!! :D
Χαίρομαι που σκέφτεσαι το καλοκαίρι. :P Και γω αυτό λέω στους άλλους..Να δω όταν θα αγχωθώ πως θα είναι.
Σήμερα διάβαζα ένα εξωσχολικό βιβλίο 3 ώρες και μου φάνηκε πως πέρασαν πέντε λεπτά.Τώρα έχω ανοίξει εδώ και μια ώρα την Ιστορία και μου φαίνεται σαν αιώνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
8-10 φυσική, 10-12 μαθηματικά γενικής, 3-6 σχέδιο, 8-10 μαθηματικά κατ.
και οι φίλες μου βγαίνουν συνέχεια έξω και εγώ πρέπει να τρέχω από μάθημα σε μάθημα :(

ελα κουράγιο
να έχεις στο μυαλό σου
μόνο το τι θες να σπουδάσεις :)
ένας μήνας έμεινε


έδωσα 2 φορές πανελλαδικές
ξέρω τι περνάς εσυ κ οι υπόλοιποι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
6 εβδομάδες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
43 μέρες ακούγεται καλύτερα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
τι ένας μήνας τι 43 μέρες
ο καιρός θα περάσει και θα ησυχασετε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dora_B

Νεοφερμένος

Η Dora_B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Θωμά, συγνώμη αν βγαινω λιγο off topic.
Έδωσα πανελλήνιες το 2012 και επειδή δεν διαβαζα ουτε εκανα φροντ., εβγαλα 10.720 και περασα Πληροφορικη στην Καστορια.
Πηγα, εμεινα εκει ως 1 Μαιου 13', παρακολουθουσα κανονικα εδωσα κ στην εξεταστηκη ομως πηρα την αποφαση να φυγω για να ξαναδωσω.
Ο λόγος; Απελπιστικά χαμηλό επιπεδο συμφοιτητων, (απο αποψης γνωσεων - κοινώς τουρίστες)
Ειναι τραγικο αλλα ηταν πραγματικα μετρημενα στα δαχτυλα τα ατομα που ήταν σωστοι φοιτητες. Απηύδησα και εφυγα.
Φέτος πάλι πληροφορική θα δηλώσω και συγκεκριμένα Θεσσαλονίκη οπου και μενω, ομως μιας και οι Σερρες ειναι κοντα, αν θελεις πες μας μια συντομη αποψη για την κατασταση στο τει που είσαι εσύ. θα με βοηθουσε πολυ. ευχαριστω !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top