Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Περιμένουμε και τα θέματα του ΑΟΔΕ από όσους γράφουν ΟΕΦΕ :D άντε να πέσει καμία παρακίνηση, να καεί το θέμα να ησυχάσουμε
Γράφω την τετάρτη..Θα σας ενημερώσω!:P
Και καμία βλακεία απ'την επικοινωνία να πέσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Περιμένουμε και τα θέματα του ΑΟΔΕ από όσους γράφουν ΟΕΦΕ :D άντε να πέσει καμία παρακίνηση, να καεί το θέμα να ησυχάσουμε

Χαχαχα, αν με δυσκολεύει κάτι στο αοδε είναι η παρακίνηση..Οι παυλίτσες δεν παλεύονται με τίποτα..Τα έχω μάθει όλα αλλά στο άγχος μπορεί να μπλοκάρω και να ξεχάσω καμία..Ακόμα και την επικοινωνία προτιμώ μπροστά στην παρακίνηση.. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Σίγουρα ζητούσε την νέα μέση τιμή όλου του πληθυσμού;Γιατί εγώ κατάλαβα έτσι όπως ήταν διατυπωμένο ότι ζήτούσε τη μέση τιμή για το κάθε εργοστάσιο ξεχωριστά.
οχι. αν δεν με απατα η μνημη μου ζητουσε του πληθυσμου. 13,2 Μαλιστα βγαινει το επιβεβαιωσα με αλλα 3 ατομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
οχι. αν δεν με απατα η μνημη μου ζητουσε του πληθυσμου. 13,2 Μαλιστα βγαινει το επιβεβαιωσα με αλλα 3 ατομα.
Μάλλον έχεις δίκιο.Μόνο αυτό πρέπει να έχω χάσει οπότε είμαι κοντά στο 97-98.Πάντως δεν ήταν διατυπωμένο σωστά και με μπέρδεψε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
τι ακριβώς έπεσε φυσική γενικής;;
Ένα Β το οποίο με λίγη προσοχή έβγαινε όλο θέμα γ έπεσε πυρηνική ένα διάγραμμα που έπρεπε να βρεις τη διάσπαση ήταν μετά ενέργεια μιας αντίδρασης και πόσο χρόνο μπορεί να χρησιμοποιηθεί για παραγωγή ενέργειας ή αντίδραση για μια συγκεκριμένη ποσότητα αντιδρωντων και το Δ ήταν μια κρούση και μετά ακτίνες Χ δηλαδή συνολικά δεν άφησαν και τπτ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Κάτι άσχετο, μετά το Πάσχα θα μπορώ να δικαιολογήσω τις προχθεσινές απουσίες, δηλαδή της Παρασκευής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Κάτι άσχετο, μετά το Πάσχα θα μπορώ να δικαιολογήσω τις προχθεσινές απουσίες, δηλαδή της Παρασκευής;

Άφοβα. Το χρονικό διάστημα που δίνουν είναι 10 σχολικές μέρες. Την περίοδο του Πάσχα το σχολείο είναι κλειστό με βάση το νόμο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uncensored

Νεοφερμένος

Η uncensored αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Μέχρι πότε έχετε μαθήματα αυτή την εβδομάδα; Και έχετε σκοπό να διαβάσετε όλες τις μέρες;
Εγώ έχω μέχρι την Μ. Πέμπτη και ξεκινάω Τετάρτη του Πάσχα. Ρωτάω, γιατί εγώ προσωπικά θα ήθελα να ξεκουραστώ λίγο, γιατί τα έχω παίξει. Το κόβω όμως εντελώς χλωμό. Εσείς τι θα κάνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Στα χαρτιά, μέχρι Μ.Τετάρτη. Υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο, όμως, να πάμε και Μ.Πέμπτη πρωί.

Από διάβασμα, μόνο θεωρία. Θέλω να βγάλω Προσδιοριστικούς παράγοντες Ομάδων και Επικοινωνία στο ΑΟΔΕ, Πιθανότητες στα Γενικής, 6ο Κεφάλαιο ΑΕΠΠ και όλη τη θεωρία στο ΑΟΘ. Χαλαρά και ό,τι βγει!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ έχω μέχρι τη Μ. Τετάρτη μάθημα. Ίσως μια μέρα να μην κάνω εντελώς τίποτα, να κοιμηθώ και να βγω έξω το απόγευμα/βράδυ, αλλά τις υπόλοιπες θα (προσπαθήσω, τουλάχιστον) να διαβάσω. Θέλω να κάνω μια καλή επανάληψη στους μιγαδικούς, να διαβάσω θεωρία ΑΕΠΠ και θεωρία στα μαθηματικά αν προλάβω, ΑΟΔΕ και λίγη φυσική. Βασικά, θέλω πολλά :P Είχα σκοπό να διαβάζω ένα μάθημα τη μέρα, αλλά τώρα το βλέπω λίγο χλωμό. Πάντως μιγαδικούς, ΑΟΔΕ και θεωρία ΑΕΠΠ θα διαβάσω σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Μέχρι Πέμπτη μάθημα ( 5ωρο :knife: ) και μετά Τετάρτη αρχίζω πάλι.Λέω Κυριακή και Δευτέρα να μην κάνω τίποτα (Εκτός και αν έχω πολλά οπότε θα θυσιάσω τη Δευτέρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ρε παιδιά περίπου πότε θα τελειώσουμε τις Πανελλήνιες;
Μη μου πείτε μετά από 10 Ιουνίου.Δε θα το αντέξω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Μέχρι Πέμπτη μάθημα ( 5ωρο :knife: ) και μετά Τετάρτη αρχίζω πάλι.Λέω Κυριακή και Δευτέρα να μην κάνω τίποτα (Εκτός και αν έχω πολλά οπότε θα θυσιάσω τη Δευτέρα)

Την Τετάρτη έχω 7ωρο :giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
απορω ποτε θα βγει το προγραμμα. ειδικα για τα ειδικα πρεπει να υπαρξει μια ενημερωση, να ξερουμε ποτε τα δινουμε φετος που θα αργησουν να ξεκινησουν οι πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
απορω ποτε θα βγει το προγραμμα. ειδικα για τα ειδικα πρεπει να υπαρξει μια ενημερωση, να ξερουμε ποτε τα δινουμε φετος που θα αργησουν να ξεκινησουν οι πανελληνιες.

Πες τα!!!!!! Άντε καλό Ιούλιο μας βλέπω να τελειώνουμε. Ένας καθηγητής μου λέει ότι οι πανελλαδικές μπορεί να ξεκινήσουν και πιο αργά από τις 27, ακόμα και αρχές Ιουνιου, αφού δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα ότι δίνουμε στις 27
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πες τα!!!!!! Άντε καλό Ιούλιο μας βλέπω να τελειώνουμε. Ένας καθηγητής μου λέει ότι οι πανελλαδικές μπορεί να ξεκινήσουν και πιο αργά από τις 27, ακόμα και αρχές Ιουνιου, αφού δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα ότι δίνουμε στις 27

Με σκότωσες τώρα.:P
Αν ξεκινήσουμε 27 θα δίνουμε και Σάββατο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
[/B] Με σκότωσες τώρα.:P
Αν ξεκινήσουμε 27 θα δίνουμε και Σάββατο;

αν ξεκινησουμε 27 λογικα θα δινουμε σαββατο αλλιως θα παμε για τρεις εβδομαδες.
παντως μια λογικη λυση θα ηταν να ξεκινησουμε τεταρτη 28, μια μερα μετα δεν ειναι και κατι το τρομερο και δεν θα εχουν να πληρωσουν τα εξτρα του σαββατου. παντως οντως ειναι περιεργο που δεν υπαρχει επισημη ανακοινωση. ειμαστε μια ανασα πριν και πρεπει να ξερουμε πανω κατω τι παιζει. για τα ειδικα methexys ειμαι σιγουρη οτι παμε για ιουλιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
αν ξεκινησουμε 27 λογικα θα δινουμε σαββατο αλλιως θα παμε για τρεις εβδομαδες.
παντως μια λογικη λυση θα ηταν να ξεκινησουμε τεταρτη 28, μια μερα μετα δεν ειναι και κατι το τρομερο και δεν θα εχουν να πληρωσουν τα εξτρα του σαββατου. παντως οντως ειναι περιεργο που δεν υπαρχει επισημη ανακοινωση. ειμαστε μια ανασα πριν και πρεπει να ξερουμε πανω κατω τι παιζει. για τα ειδικα methexys ειμαι σιγουρη οτι παμε για ιουλιο..
Η σειρά των μαθημάτων πάντως σχεδόν ίδια δεν είναι κάθε χρόνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Η σειρά των μαθημάτων πάντως σχεδόν ίδια δεν είναι κάθε χρόνο;

ετσι φαινεται..
αλλα πρεπει να μας πουν πλεον και επισημα ποτε ξεκινουν οι πανελληνιες και ποτε δινουμε τα ειδικα, να ξερουμε ποσο χρονο εχουμε να προετοιμαστουμε για το ειδικο, να κανονισουμε τυχον δουλειες και φυσικα .. διακοπες:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top