Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μάγκες τι ώρα έχετε σκοπό να ξυπνάτε μέσα στις "διακοπές"?

την άλλη μέρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μάγκες τι ώρα έχετε σκοπό να ξυπνάτε μέσα στις "διακοπές"?
9-11 μάθημα όταν έχω πρωί. Μετά θα μου μένει η υπόλοιπη μέρα.
Όταν έχω απόγευμα μάθημα πάλι γύρω στις 9-10 θα ξυπνάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
με γρίφους μιλάς γέροντα.

ειθε το γαμησι στις πανεληννιες να μην ειναι σε όλα είπε ο γέροντας και αποχώρησε δενοντας την ρομπα του γιατι φαινόταν τα παπάρια του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
ειθε το γαμησι στις πανεληννιες να μην ειναι σε όλα είπε ο γέροντας και αποχώρησε δενοντας την ρομπα του γιατι φαινόταν τα παπάρια του

σοφα λογια "μεγαλου " ανδρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,865 μηνύματα.
Νομίζω ότι το θέμα "Πανελλήνιες ..." είναι αγχωτικό για τους μαθητές που προετοιμάζονται. Οπότε θέλετε και αγχώνεστε...:P

Υ.Γ. Προς Muxu Su: Μετά κάθεσαι και ανεβάζεις φωτογραφίες για να μας δείχνεις πως αισθάνεσαι εν όψη των πανελληνίων...χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Και γι άυτούς που λατρεύουν το ΑΕΠΠ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Και γι άυτούς που λατρεύουν το ΑΕΠΠ.
Τι θυμήθηκα τώρα: φυσαλίδα σε χορευτικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
άσχετο με το ΑΕΠΠ, αλλά μιας και ανεβάζουμε βίντεο, δείτε αυτόν τον τύπο: https://www.ted.com/talks/arthur_benjamin_does_mathemagic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
άσχετο με το ΑΕΠΠ, αλλά μιας και ανεβάζουμε βίντεο, δείτε αυτόν τον τύπο: https://www.ted.com/talks/arthur_benjamin_does_mathemagic
Τσέκαρε και Marcus de Sautoy. Του Benjamin πάντως υπήρχε παλιά στο YouTube ολόκληρη η σειρά των εκπομπών του, όπως και ολόκληρα τα ντοκιμαντέρ του deSautoy για το BBC, αλλά τώρα πια τα κατεβάσανε όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gary96

Νεοφερμένος

Η gary96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εμένα μου σπαραζει την καρδιά ότι διαβάζουμε τόσες σελίδες για 12 μονάδες.
Ας ήταν όλο άγνωστο.


πραγματικά τραβάμε τόσο βάσανο για δώδεκα μονάδες...κι εκτός αυτού θέλουν και την εισαγωγή αυτολεξεί!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
πραγματικά τραβάμε τόσο βάσανο για δώδεκα μονάδες...κι εκτός αυτού θέλουν και την εισαγωγή αυτολεξεί!!!
Άλλη μαλακία...Εγώ βασικά αλλάζω λέξεις. Είμαι πολύ κοντά με το βιβλίο αλλά πολλές μου φεύγουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gary96

Νεοφερμένος

Η gary96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μάγκες τι ώρα έχετε σκοπό να ξυπνάτε μέσα στις "διακοπές"?

εγώ γύρω στις 8 θα ξεκινάω διάβασμα στις 9 και μετά όσο αντέξω βλέπουμε....αλλά γενικά εξαρτάται κι από τον άνθρωπο....δηλαδή εγώ μπορώ να διαβάζω από τις 5 το πρωί και να είμαι τέλεια αλλά δεν μπορώ να διαβάσω μετά τις 10 το βράδυ....και έχω συναντήσει και το άκρως αντίθετο να διαβάζει κάποιος μέχρι τις 3 γιατί δεν μπορεί με τίποτα να συγκεντρωθεί το πρωί....γενικά ό,τι σε βολεύει...;)

Άλλη μαλακία...Εγώ βασικά αλλάζω λέξεις. Είμαι πολύ κοντά με το βιβλίο αλλά πολλές μου φεύγουν.


είναι απόλυτα λογικό.....εγώ τόσες φορές την έχω διαβάσει και πάλι δυσκολεύομαι να τη μάθω αυτολεξεί...αλλά έχω βάλει στόχο να την καταφέρω γιατί είναι σίγουρο 10/60 αν την πετύχεις τέλεια.... είναι και κακογραμμένη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
εγώ γύρω στις 8 θα ξεκινάω διάβασμα στις 9 και μετά όσο αντέξω βλέπουμε....αλλά γενικά εξαρτάται κι από τον άνθρωπο....δηλαδή εγώ μπορώ να διαβάζω από τις 5 το πρωί και να είμαι τέλεια αλλά δεν μπορώ να διαβάσω μετά τις 10 το βράδυ....και έχω συναντήσει και το άκρως αντίθετο να διαβάζει κάποιος μέχρι τις 3 γιατί δεν μπορεί με τίποτα να συγκεντρωθεί το πρωί....γενικά ό,τι σε βολεύει...;)




είναι απόλυτα λογικό.....εγώ τόσες φορές την έχω διαβάσει και πάλι δυσκολεύομαι να τη μάθω αυτολεξεί...αλλά έχω βάλει στόχο να την καταφέρω γιατί είναι σίγουρο 10/60 αν την πετύχεις τέλεια.... είναι και κακογραμμένη!
Σπάνια να βρεις κατι καλογραμμένο γενικότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
image.jpg

Θα μεριμνησω ιδιαιτέρως για το αντίθετο φύλο το καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Φετος τα θεματα στα μαθηματικα γενικης του οεφε στα οποια διαγωνιζομουν μου φανηκαν αρκετα πιο ευκολα εν συγκρισει με τα περσινα που κοιταξα. με εξαιρεση το κακοδιατυπωμενο Γ3 ιι) που ηταν ουτως η αλλως τσιμπημενο, τα υπολοιπα θεματα ηταν πολυ βατα, και πιστευω ανετα καποιος εφτανε το 85. Με βλεπω γυρω στο 95-100 αν δεν εχω χασει απο αριθμητικο.Οι αθεοφοβοι βαλανε τον ορισμο του ιστογραμματος και πως το κατασκευαζουμε -.-.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Τι ασκήσεις έβαλαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
β θεμα συναρτηση με μια ξεμπαρκη ευκολη πιθανοτητα στο τελος, γ θεμα πληρες με στατιστικη και μαλιστα με 2 δειγματα ενα εκ των οποιων με κανονικη κατανομη, και δ θεμα διαφορικος λογισμος συνδυαστικος με πιθανοτητες και ενα Δ4 που συνδυαζε και τα 3 κεφαλαια. εφαπτομενη, μεση τιμη τεταγμενων των σημειων ενος δειγματικου χωρου. το Γ3 ηταν λιγο περιεργο δοτι ελεγε οτι στα επομενα 4 χρονια η εταιρεια σκοπευει να απολυσει στο πρωτο δειγμα τους εργαζομενους απο 12 κ πανω χρονια και να προσλαβει αλλους τοσους, να βρειτε τη νεα μεση τιμη του πληθυσμου. Πολυ κακοδιατυπωμενο διοτι επρεπε ν καταλαβεις οτι οι απολυσεις γινονται σημερα και μετα απο 4 χρονια οι νεοι υπαλληλοι θα εχουν ηδη 4 χρονια υπηρεσιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Στα μαθηματικά γενικής θα ήταν απίθανο να έβαζαν κάτι που να χρειάζεται αριθμητικες προόδους, ε;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top