Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ντάξυ ρε παιδιά ότι τους λένε στο σχολείο ξέρουν χαλαρώστε..
Και εμείς αν ήμασταν στη θέση τους τα ίδια θα λέγαμε. ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαλαροί είμαστε. :) Και συγγνώμη αλλά εγώ ακόμη και πέρσι δεν πίστευα ό,τι ακουγόταν ή μου λέγανε κτλ. Γενικά, πάντα έτσι λειτουργώ. :P Αν δεν υπάρχει κάποιο τεκμήριο, απλά δεν το λαμβάνω υπόψιν μου. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Αν θεωρείτε ότι η προφορική ανακοίνωση είναι το πιο επίσημο πράγμα του κόσμου, μπράβο σας:P Ακόμη και να ισχύει, δεν έχει επισημοποιηθεί.
Χε-χε-χε!! Το 2011 η υπουργός παιδείας κ. Διαμαντοπούλου δήλωσε ότι "οι πανελλήνιες θα αρχίσουν το 2ο 15μερο του Μαΐου". Πότε άρχισαν; Στις 12 Μαΐου!!! (Είχαν βγει τότε και σχετικά ανέκδοτα). Ηθικόν δίδαγμα: Μην εμπιστεύεστε ούτε τους υπουργούς, αν δεν εκδοθεί γραπτή ανακοίνωση.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Χε-χε-χε!! Το 2011 η υπουργός παιδείας κ. Διαμαντοπούλου δήλωσε ότι "οι πανελλήνιες θα αρχίσουν το 2ο 15μερο του Μαΐου". Πότε άρχισαν; Στις 12 Μαΐου!!! (Είχαν βγει τότε και σχετικά ανέκδοτα). Ηθικόν δίδαγμα: Μην εμπιστεύεστε ούτε τους υπουργούς, αν δεν εκδοθεί γραπτή ανακοίνωση.


Το θυμάμαι αυτό (ήμουν β' γυμνασίου τότε:P).

Πρόσεχε τα ρούχα σου, να 'χεις τα μισά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Νομίζω ότι έχει ανακοινωθεί επίσημα...

Το θέμα είναι τι θα γίνει και με τις ενδοσχολικές... Διάβασα κάπου ότι θα αρχίσουν πριν τις πανελλήνιες... Καλά, γιατί δεν βγάζουν καμιά επίσημη ανακοίνωση και αυτοί για να ξέρουμε τι μας γίνεται;;; :/:

Ποιος να βγάλει επίσημη ανακοίνωση? Αγαπούλα μου (:P), τα υπουργικά γραφεία έχουν πάρει φωτιά με την Τράπεζα Θεμάτων. Με το πρόγραμμα των Πανελληνίων του συστήματος της προηγούμενης κυβέρνησης θα ασχολούνται?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
2 ωρα τη νυχτα, κλεινω βιβλια, παταω σιγα σιγα στις μυτες των ποδιων για να μην ξυπνησω τους γονεις μου (κριμα ειναι οι ανθρωποι..δεν φταινε αυτοι που εγινα νυχτοβιο)..μπουρδουκλωνομαι στα καλωδια του λαπτοπ, πεφτει κατω το λαπτοπ, πιανομαι απο την καρεκλα για να μην πεσω, σαβουριαζομαι αγκαλια με την καρεκλα


facepalm :vava:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πολυ ασχολειστε εσεις τα μικρα ή τα μεγαλυτερα με το θεμα μας!! ''14 λεει οχι 13 ουτε '15 !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολυ ασχολειστε εσεις τα μικρα ή τα μεγαλυτερα με το θεμα μας!! ''14 λεει οχι 13 ουτε '15 !!

Ναι, δεν ξέραμε ότι υπάρχει και όριο ηλικίας για να γράφουμε σε συγκεκριμένα θέματα. Αν θες, λαμβάνεις υπόψιν σου κάποια πράγματα από τους μεγαλύτερους (π.χ. που λέμε να μη θεωρείτε ακόμη σίγουρη την ημερομηνία έναρξης των εξετάσεων). Αν,ομως, δες θες, αυτό είναι δικό σου θέμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ναι, δεν ξέραμε ότι υπάρχει και όριο ηλικίας για να γράφουμε σε συγκεκριμένα θέματα. Αν θες, λαμβάνεις υπόψιν σου κάποια πράγματα από τους μεγαλύτερους (π.χ. που λέμε να μη θεωρείτε ακόμη σίγουρη την ημερομηνία έναρξης των εξετάσεων). Αν,ομως, δες θες, αυτό είναι δικό σου θέμα. :P

Αυτο ειναι υποκειμενικο!! Βλεπω και κατανοω!! Ειναι καλυτερα να διαμορφωνεις μια αποψη για τις ημερομηνιες και να το συζητας!!Δεν ειπαμε πως 100% ισχυει κατι..αλλα ειναι καλο να κανειςμια εκτιμηση μη σου ρθει καμια βομβα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα αυτό λέμε και εμείς. :P Μη θεωρείτε ακόμη τίποτα βέβαιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
μια ερωτηση στους θρεωρητικους

ο βενιζελους εμποδισε την εισοδο Κρητων βουλευτων στο ελληνικο κοινοβουλιο γιατι
περιμενε την εναρξη των βαλκανικων πολεμων
ή
δεν ηθελε να ερθει σε ρηξη με την τουρκια;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
μια ερωτηση στους θρεωρητικους

ο βενιζελους εμποδισε την εισοδο Κρητων βουλευτων στο ελληνικο κοινοβουλιο γιατι
περιμενε την εναρξη των βαλκανικων πολεμων
ή
δεν ηθελε να ερθει σε ρηξη με την τουρκια;;

Εμπόδισε την είσοδο Κρητών για να μην προκαλέσει τους Τούρκους και τις δυνάμεις.Φοβόταν μήπως μια τέτοια κίνηση προκαλέσει αντιδράσεις των Τούρκων και αναγκάσει τις δυνάμεις να πάρουν θέση.Δεδομένου οτι ήθελε και τις δυνάμεις ως συμμάχους για τον επερχόμενο πόλεμο,δεν ήθελε να διαταράξει τις σχέσεις μαζί τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Προς αυτους που εδωσαν πανελλαδικες. Σας εχει τυχει να ξεσκιζεστε στο διαβασμα και λογω αγχους να γραφετε χαλια στα γραπτα? Γτ εγω περναω μια τετοια φαση αυτη τη περιοδο και νιωθω οτι εχω χασει τη μπαλα. Μολις βλεπω τα αστεια λαθη μου χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο. Οι καθηγητες λενε οτι φταιει το αγχος και η ελλειψη αυτοπεποιθησης. Εχω απογοητευτει πληρως. Τι θα κανω στις εξετασεις? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Είναι και αυτο μια άποψη. :P
image.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Χαχα ναι σαι καλα! Τωρα αισθανομαι πολυ καλυτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Χαχα ναι σαι καλα! Τωρα αισθανομαι πολυ καλυτερα :P

Βασικά δεν αναφέρομουνα τοσο σε εσένα όσο σε εμένα. Απλα έτυχε να είσαι πανω απο το ποστ μου και δεν το χα δει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Σορρυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αυτή η ισορροπία - ποικιλότητα στη βιολογία γενικής δε παλεύεται με τίποτα. Κάθε φορά μου βγάζει τη πίστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Αυτή η ισορροπία - ποικιλότητα στη βιολογία γενικής δε παλεύεται με τίποτα. Κάθε φορά μου βγάζει τη πίστη.

Εδω σε θέλω καβουρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top