Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Στο σχολείο μας είπαν ότι θα είναι πιο αυστηρά φέτος...Εμείς έχουμε υπεύθυνη την κυρία των Αγγλικών και μας σβήνει καμιά μονόωρη αλλά δεν μπορεί να κάνει πολλά.
Νομίζω θα μας δώσουν +50 απουσίες δικαιολογημένες από γιατρό αν έχουμε μέσο όρο πάνω από 15. Κι αν λείπουν ολόκληρα τμήματα δεν θα βάζουν απουσίες.Τουλάχιστον πέρσι έτσι γινόταν.

Εσάς έχουν σταματήσει ήδη παιδιά να έρχονται;

Μ'αυτούς τους καθηγητές που έχουμε, οι περισσότεροι έχουμε πάνω από 30 απουσίες, οπότε όχι, όλοι έρχονται κανονικά. Το κακό είναι ότι θα πρέπει να λείψω σίγουρα 2 εβδομάδες στις αρχές Απριλίου,ελπίζω να φτάσουν οι απουσίες για να μην πηγαίνω καθόλου τον Μάιο :hmm: Εγώ ξέρω ότι πρέπει να φέρουμε χαρτί από νοσοκομείο, μακάρι να ήταν από γιατρό,θα ήταν πιο εύκολα τα πράγματα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Π
Μ'αυτούς τους καθηγητές που έχουμε, οι περισσότεροι έχουμε πάνω από 30 απουσίες, οπότε όχι, όλοι έρχονται κανονικά. Το κακό είναι ότι θα πρέπει να λείψω σίγουρα 2 εβδομάδες στις αρχές Απριλίου,ελπίζω να φτάσουν οι απουσίες για να μην πηγαίνω καθόλου τον Μάιο :hmm: Εγώ ξέρω ότι πρέπει να φέρουμε χαρτί από νοσοκομείο, μακάρι να ήταν από γιατρό,θα ήταν πιο εύκολα τα πράγματα..!
Εγώ έχω 51 απουσίες μεχρι στιγμής. 40 δικαιολογημένες αλλά είναι όλες από νοσοκομείο. Και δε ξέρω αν θα μετρήσουν αυτές ως +50 από νοσοκομείο γιατί τις έκανα στην αρχή της χρονιάς και πριν κανένα μήνα..
Έχεις δίκιο. Από νοσοκομείο θέλουν. Μπερδεύτηκα.
Εμάς δεν έχουν σταματήσει ακόμα. Εγώ δε ξέρω τί θα κάνω :/ Εχω ήδη αρκετές.
Ελπίζω να μην βάζουν απουσίες αν λείπει ολόκληρο τμήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Πότε κλείνει το λύκειο για εξετάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Σας μιλάω από πενταήμερη.. Είναι τέλεια εμπειρία να μη διαβάζεις για 6 μέρες!!! Να πάτε όλοι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Μέχρι τί ώρα διαβάζουμε; Ξεκίνησαν τα ξενύχτια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πότε κλείνει το λύκειο για εξετάσεις;

Δεν νομίζω ότι έχει ανακοινωθεί ακόμα η ημερομηνία.
Εγώ μετά τις 10 δεν έχω άλλη ενέργεια για να διαβάσω,εκτός και αν έχω κοιμηθεί καλά και δεν μου λείπει ύπνος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στη σημερινή συνάντηση του Υπουργού Παιδείας με την ΟΛΜΕ ανακοινώθηκε ότι οι πανελλαδικές εξετάσεις θα αρχίσουν την Τρίτη 27/5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Θα γράφουμε δηλαδή τρίτη Πέμπτη σάββατο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επίσημο; Άντε παίδες καλή δύναμη σας εύχομαι για το υπόλοιπο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους μας!!!!!!!.Κουράγιο, ψυχραιμία και καθαρά μυαλά και όλα θα πάνε καλά!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Και έλεγα ότι δε θα έβρισκα κάτι να μου δώσει όρεξη να διαβάσω. :P

Άντε καλή μας επιτυχία και καλό κουράγιο να έχουμε...Τώρα γίνεται η καλή η δουλειά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Από άγχος πώς πάμε;Εγώ είμαι τρομερά cool.Πιστεύω ότι ό,τι είναι να γίνει, θα γίνει!Κι από τη στιγμή που έχουμε κάνει την προσπάθεια μας όλα θα πάνε καλά!;);Ελπίζω μόνο να μην μου βγει το άγχος την περίοδο των εξετάσεων!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Από άγχος πώς πάμε;Εγώ είμαι τρομερά cool.Πιστεύω ότι ό,τι είναι να γίνει, θα γίνει!Κι από τη στιγμή που έχουμε κάνει την προσπάθεια μας όλα θα πάνε καλά!;);Ελπίζω μόνο να μην μου βγει το άγχος την περίοδο των εξετάσεων!:P

Και εγώ έτσι είμαι :P Είχα πάθει ένα σοκ όταν ανακοίνωσαν (ανεπίσημα) ότι δίνουμε στις 27 Μαίου, τότε συνειδητοποίησα ότι όντως δίνω και,σε συνδυασμό με ένα 70 σε διαγώνισμα φυσικής(ο καθηγητής μου έκανε σαν να ήρθε το τέλος του κόσμου), ένιωθα απελπισμένη. Τώρα είμαι καλά όμως :P Ε, 3 χρόνια διαβάζουμε,τόση προσπάθεια κάναμε, αν δεν αγχωθούμε και δεν φοβηθούμε τα θέματα,όλα καλά θα πάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Εγω έδωσα στον εαυτο μου ενα ρεπό σημερα το απόγευμα. Ώρα για το the voice. Ω και αρχές Απριλίου μια μονοημερη Βόλο έτσι για να ησυχάσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ούτε εγώ έχω αγχωθεί. Φοβάμαι πως το Μάιο θα μου έρθει ξαφνικά όλο το άγχος που δεν είχα μέσα στη χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Φανταστείτε τον εαυτό μας σε 3 μήνες και 2 μέρες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εξαρτάται από το πως θα έχουμε γράψει. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
To άγχος αυξάνεται όσο περνάνε οι μέρες. Αρχίζω να φοβάμαι για πράγματα που μου φαίνονται ανόητα, αλλά δε μπορώ να σταματήσω. Κάθομαι στο γραφείο και αυτόματα σκεφτομαι :ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ!

Έτσι ακριβώς! Και έχουνε μείνει 9 σελίδες ΑΟΔΕ ρε πο*στη μου...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Το χειρότερο είναι οι πρώτες επαναλήψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top