Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Αντε να περάσει ο καιρός να τελειώνουμε επιτέλους δεν αντέχω άλλο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Oι περισσότεροι γνωστοί μου, ακόμα και η καθηγήτριά μας στο σχολείο, χρησιμοποιούν τον Μπάρλα. Στο φροντιστήριο δεν το έχουμε αγοράσει το βοήθημα, αλλά μερικές φορές μας δίνουν ασκήσεις από εκεί και ο καθηγητής μας, μας δίνει δικές του. Εκτός από τα βοηθήματα, δοκίμασε να ψάξεις στο Ίντερνετ σ'αυτά τα forums που συχνάζουν κυρίως οι καθηγητές μαθηματικοί, πολλές φορές δημοσιεύουν εξαιρετικές ασκήσεις :)
εγώ χρησιμοποιώ τον νάκη και μπάρλα:D:clapup:

Αντε να περάσει ο καιρός να τελειώνουμε επιτέλους δεν αντέχω άλλο!!!!

πόσο δίκιο έχει φίλε μου!!!!:D ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αντε να περάσει ο καιρός να τελειώνουμε επιτέλους δεν αντέχω άλλο!!!!

Μόλις μπει ο Μάρτιος, πάει, θα έχουμε μπει πλέον για τα καλά στην τελική ευθεία, ανυπομονώ :clapup: Μετράω τις μέρες συνέχεια χαχα. Πάμε με πείσμα να γράψουμε καλά (και να τελειώσει αυτό το μαρτύριο :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel27

Νεοφερμένος

Ο Angel27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Λοιπόν θέλω να πω κάπου τον πόνο μου. Αυριο γράφω βιολογία κατεύθυνσης σε 5,6,7,8 και 9.
Ρε παιδια αν έχετε το Θεό σας, την επόμενη εβδομάδα έχω να γράψω:
1) Μαθηματικα κατεύθυνσης στα ολόκληρωματα
2) Φυσική κατεύθυνσης στα κύματα
3) Εκθεση και έχω να διαβάσω 4 θεματικους κύκλους
4) Χημεία κατεύθυνσης σε όλη την ύλη
5) Βιολογια γενικής στο 1ο και στο 2ο κεφάλαιο
Τη μεθεπόμενη βδομάδα ειναι για πενθήμερη και πλάκωσαν όλοι. Θελει κάποιος να με σκοτώσει; Και ειναι και ανενδοτοι οι ατιμοι στο να τα παρατεινουμε. Θα έβριζα αλλα δεν μου το επιτρέπει η αγωγή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel27

Νεοφερμένος

Ο Angel27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Υπομονή!΄Όντως πολυ βαριά σου έπεσαν όλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
φιλοι μου της θεωρητικης επειδη εχω μπερδευτει.. Ο Παρακειμενος στα Λατινικα θεωρειται Αρκτικος ή Ιστορικος χρονος;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ_96

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ο παρακειμενος τις περισσοτερες φορες μεταφραζεται σαν αοριστος και λειτουργει σαν ιστορικος χρονος. Ελαχιστα ειναι τα σημεια που ειναι αρκτικος χρονος οπως στο κειμ. 37 το deducta est.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
rolle, θμτ, fermat πως τα πατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Tην επόμενη βδομάδα Muxu Su, γράφω:
Μαθηματικά κατεύθυνσης σε ΘΜΤ και Rolle
Φυσική κατεύθυνσης τα πανελλαδικά και τα επαναληπτικά του '12 και του '13 (:knife:)
Βιολογία το 6ο κεφάλαιο.
Βιολογία Γενικής το 1ο κεφάλαιο.
Χημεία σε όλη την ύλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ, από την αρχή της χρονιάς, γράφω Μαθηματικά κάθε δεύτερη Κυριακή... τις υπόλοιπες Κυριακές όλο και κάποιο άλλο διαγώνισμα θα τυχαίνει ή 6ωρο στο σχέδιο... Ευτυχώς αύριο είναι μια από τις λίγες Κυριακές που δεν γράφω τίποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Καλή μου Peace πιστεύω με νιώθεις απόλυτα. Αν σε παρήγορει το γεγονός, συμμεριζομαι τον ενδεχόμενο εκνευρισμό σου και την επιθυμία σου να τα διαολοστηλεις ολα. (Σε περίπτωση που αισθάνεσαι έτσι, ενα τσακ μακριά είμαι)
Methexys, κορίτσι μου, μονο ενα έχω να σου πω για αυριο. Κάτσε και κοιμησου και για μένα. Θα το εκτίμησω δεόντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

George-20-

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Πρώτο Σ/Κ εδώ και πολύυυ καιρό που δεν έχω κανένα διαγώνισμα ή έκτακτο μάθημα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Πρώτο Σ/Κ εδώ και πολύυυ καιρό που δεν έχω κανένα διαγώνισμα ή έκτακτο μάθημα! :D

Εσένα σε ρώτησε κανεις ας πούμε; Α σειρε για καμία βότκα και ασε εμάς να κρεμαμε σακούλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George-20-

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Muxu Su ελέυθερο θέμα είναι! Πού με κατάλαβες; Στις 9 θα πάω για πίτσα και μετά για ποτό, ακόμα και στο τι θα πιω μέσα έπεσες! Υπομονή, σε μία εβδομάδα θα φτιάχνεις βαλίτσες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Λίγο άσχετο, αλλά ρωτάω για μια φίλη μου, ξέρει κανείς πώς βγαίνει ο μέσος όρος από τη βαθμολογία του τετραμήνου? Κάνεις ξεχωριστά το Μ.Ο. στην κατεύθυνση και στη γενική, και μετά συμψηφίζονται αυτά, ή όχι; Γιατί ο καθένας λέει κάτι διαφορετικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
rolle, θμτ, fermat πως τα πατε?

εχω τελειωσει όλη την ύλη και κάνω επαναλήψεισ:D

Λίγο άσχετο, αλλά ρωτάω για μια φίλη μου, ξέρει κανείς πώς βγαίνει ο μέσος όρος από τη βαθμολογία του τετραμήνου? Κάνεις ξεχωριστά το Μ.Ο. στην κατεύθυνση και στη γενική, και μετά συμψηφίζονται αυτά, ή όχι; Γιατί ο καθένας λέει κάτι διαφορετικό.

απο οτι ξερω αθροιζεις όλα τα μαθήματα και βγάζεις τον μο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εμένα μου έχουν πει ότι τα άτομα τα οποία επιλέγουν τα θέματα συγκεντρώνονται μια μέρα πριν, στις 8 το απόγευμα περίπου, και συνομιλούν σε ένα δωμάτιο για να αποφασίσουν ποια θέματα θα μπουν, με απενεργοποιημένα τα κινητά, μέχρι τις πρωινές ώρες... Τώρα, δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αυτό, αλλά έτσι έχω ακούσει. Δεν ξέρω ποιοι τα διαλέγουν, προφανώς υπάρχει κάποια επιτροπή. Πάντως, αν κρίνουμε από το περσινό Β3 στα μαθηματικά, προφανώς κάποιοι από αυτούς είναι λίγο εκτός τόπου και χρόνου...
Υποτίθεται ότι τα θέματα συναποφασίζονται από 4 άτομα, 3 καθηγητές δευτεροβάθμιας (λυκείου) και 1 τριτοβάθμιας. Υποτίθεται ότι τα θέματα βγαίνουν μετά τα μεσάνυχτα, λύνονται από τους τέσσερις καθηγητές και παραδίδονται για επικύρωση στον υπουργό παιδείας κατά τις 6:00 το πρωί της ημέρας εξέτασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
rolle, θμτ, fermat πως τα πατε?
rolle,θμτ ψιλοδύσκολα αλλά πολύ ωραία fermat δεν έχουμε μπει αλλά μου φαίνεται πιο εύκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Προς αυτούς που έχουν τελειώσει όλη την ύλη των Μαθηματικών:
Πότε άρχισαν και πότε τελείωσαν τα ολοκληρώματα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top