Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πέρσι είχε βγει τόσο νωρίς ανακοίνωση για την ημερομηνία των εξετάσεων; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konna96

Νεοφερμένος

Η konna96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
2 μαιου με 27..ειναι 25 μερες διαφορα..ενας μηνας..πιστευω..ειναι πολυ καλυτερο το δευτερο σεναριο..μιλαμε για 10 μερες μετα την φυσιολογικη ημερομηνια εναρξης..και 10 μερες απο την φυσιολογικη ληξη..δεν ειναι τοσο τραγικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
το ποτε θα γινουν οι πανελληνιες ,αν θα γινουν στις 2 ή στις 27 μαιου, νομιζω οτι ειναι κατι το οποιο ,αυτη την χρονικη στιγμη δεν πρεπει να απασχολει αυτους που θα δωσουν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πήγα σήμερα στο φροντ και με είπαν πως ο υπουργός ανακοίνωσε ότι θα γίνουν 27 μαίου δεν είναι οριστικό όμως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
2 μαιου με 27..ειναι 25 μερες διαφορα..ενας μηνας..πιστευω..ειναι πολυ καλυτερο το δευτερο σεναριο..μιλαμε για 10 μερες μετα την φυσιολογικη ημερομηνια εναρξης..και 10 μερες απο την φυσιολογικη ληξη..δεν ειναι τοσο τραγικο..

:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
θα κάνουμε καλυτερη επαναληψη! Να το βλέπετε θετικα! :vroum: :vroum:

Πάντως με το που αρχισει επαναληψη φορτσαρισμα...φουλ απόδοση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πήγα σήμερα στο φροντ και με είπαν πως ο υπουργός ανακοίνωσε ότι θα γίνουν 27 μαίου δεν είναι οριστικό όμως..
διάβασε και άσε τον υπουργό να λέει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
θα ήθελα να ρωτήσω πως είναι οι μέχρι τώρα αποδοσεις σας στα διαγωνίσματα? Γιατί εγώ ενώ νιώθω και πιστεύω ότι έχω εμπεδώσει τη θεωρία και εφόσον έχω λύσει άπειρες ασκήσεις , σπάνια ξεπερνώ το80% στα διαγωνίσματα... Δεν ξέρω τι συμβαίνει αλλά έχω απογοητευτεί... Γιατί εάν γράφω τέτοια ποσοστά σε περιορισμένες ενότητες και σχετικά χωρίς άγχος, τι θα γίνει με τις πανελλήνιες? Ανησυχώ....:-/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
θα ήθελα να ρωτήσω πως είναι οι μέχρι τώρα αποδοσεις σας στα διαγωνίσματα? Γιατί εγώ ενώ νιώθω και πιστεύω ότι έχω εμπεδώσει τη θεωρία και εφόσον έχω λύσει άπειρες ασκήσεις , σπάνια ξεπερνώ το80% στα διαγωνίσματα... Δεν ξέρω τι συμβαίνει αλλά έχω απογοητευτεί... Γιατί εάν γράφω τέτοια ποσοστά σε περιορισμένες ενότητες και σχετικά χωρίς άγχος, τι θα γίνει με τις πανελλήνιες? Ανησυχώ....:-/
Ν αρχίσεις να ανησυχείς στα επαναληπτικά. Τώρα Φλεβάρη που λογικά θα τελειώσουμε την ύλη, θα γράψεις επαναληπτικά εφ'όλης της ύλης και θα εντοπίσεις τα λάθη σου. Θα καλύψεις τα κενά σου, θα ενισχύσεις τις ήδη υπάρχουσες γνώσεις σου.
Και θα πάς το Μαη να γράψεις και ΘΑ ΣΚΙΣΕΙΣ ΠΑΤΟΥΣ!:boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ν αρχίσεις να ανησυχείς στα επαναληπτικά. Τώρα Φλεβάρη που λογικά θα τελειώσουμε την ύλη, θα γράψεις επαναληπτικά εφ'όλης της ύλης και θα εντοπίσεις τα λάθη σου. Θα καλύψεις τα κενά σου, θα ενισχύσεις τις ήδη υπάρχουσες γνώσεις σου.
Και θα πάς το Μαη να γράψεις και ΘΑ ΣΚΙΣΕΙΣ ΠΑΤΟΥΣ!:boxing:

Ίσως και να χεις δίκιο...:-/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Μα γιατί έχω ΤΟΣΑ νεύρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Γιατι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ρε παιδια, εχετε αρχισει να βαριεστε καθολου στο διαβασμα ή κρατατε τους ρυθμους σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
ρε παιδια, εχετε αρχισει να βαριεστε καθολου στο διαβασμα ή κρατατε τους ρυθμους σας;
Εγώ όπως ξεκίνησα έτσι είμαι.Βασικά δεν έχω κάνει και εξωφρενικό διάβασμα φέτος...όσο χρειαζόμουν.Αλλά πολλά παιδιά έχουν χάσει την όρεξη τους.Εγώ τη βρίσκω πολύ καλύτερα με τις επαναλήψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Το κυριο ζητουμενο αυτη την περιοδο ειναι να μην κανετε "κοιλια"....δηλαδη θα πρεπει να διατηρησετε τους ρυθμους που ειχατε πριν τις γιορτες! Ειστε στην τελικη ευθεια!! Καλη δυναμη παιδια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ε τωρα αυτο τι το πες;;:P εγω δεν μπορω να διαβασω πια κουραστηκαα...! δεν μπορω να συγκεντρωθω καθολου:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Δεν το ειπα για να σε αγχωσω...Απλως πιστευω οτι ειναι ενα σημαντικο στοιχειο της περιοδου αυτης,διοτι γυρισατε απο τις διακοπες σας!
Προσπαθησε να χαλαρωσεις(ψυχολογικα... ακουγωντας λιγο μουσικη π.χ) και θα σου ερθει η ορεξη :).Τα περασαμε και εμεις αυτα δεσποινις στο ετος που περασε :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top