Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Φτου και απ 'την αρχή τώρα . :P
Κανένας άλλος ενθουσιασμένος που αρχίζουν τα σχολεία;
:cry_x::no:
Το μόνο καλό είναι ότι μπαίνουμε στην τελική ευθεία.

Ο μόνος λόγος που είμαι ενθουσιασμένη είναι αυτός ακριβώς, ότι μπαίνουμε στην τελική ευθεία. άντε, να περάσουν και αυτοί οι μήνες, να τελειώνουμε...να ανακοινωθεί και αυτή η ημερομηνία επιτέλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,610 μηνύματα.
Ο μόνος λόγος που είμαι ενθουσιασμένη είναι αυτός ακριβώς, ότι μπαίνουμε στην τελική ευθεία. άντε, να περάσουν και αυτοί οι μήνες, να τελειώνουμε...να ανακοινωθεί και αυτή η ημερομηνία επιτέλους!!
Χωρίς να θέλω να σου το χαλάσω,τι ακριβώς θα τελειώσει?Θα κλείσει απλά ένας κύκλος και θα ανοίξει ένας άλλος μεγαλύτερος και πολύ πιο δύσκολος,αναλόγως τη σχολή.Αλλά ναι,όλοι μας το έχουμε αισθανθεί αυτό που λες.Το δυσκολότερο σημείο θα είναι κατά τον Απρίλιο-Μάιο που θα νιώθεις αποπροσανατολισμό,αφού θα νιώθεις τη λεπίδα των εξετάσεων να απομυζά κάθε ίχνος ευτυχίας και να νιώθεις απαισιοδοξία,άγχος και δυστυχία όσο ποτέ άλλοτε...Σου έφτιαξα την ημέρα υποθέτω...:-DΚαλή δύναμη για τη συνέχεια και καλή επιτυχία σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να σου το χαλάσω,τι ακριβώς θα τελειώσει?Θα κλείσει απλά ένας κύκλος και θα ανοίξει ένας άλλος μεγαλύτερος και πολύ πιο δύσκολος,αναλόγως τη σχολή.Αλλά ναι,όλοι μας το έχουμε αισθανθεί αυτό που λες.Το δυσκολότερο σημείο θα είναι κατά τον Απρίλιο-Μάιο που θα νιώθεις αποπροσανατολισμό,αφού θα νιώθεις τη λεπίδα των εξετάσεων να απομυζά κάθε ίχνος ευτυχίας και να νιώθεις απαισιοδοξία,άγχος και δυστυχία όσο ποτέ άλλοτε...Σου έφτιαξα την ημέρα υποθέτω...:-DΚαλή δύναμη για τη συνέχεια και καλή επιτυχία σε όλους!

Προτιμώ να διαβάζω για μια σχολή που με ενδιαφέρει παρά να περνάω όλο αυτό που γίνεται τώρα, να ξυπνάω στις 7 κάθε μέρα για να πηγαίνω στο σχολείο όπου δεν μαθαίνω τίποτα, μόνο και μόνο για να μην πάρω απουσίες και να έχω τόσο άγχος για το πότε θα προλάβω να διαβάσω τα πάντα και να περνάω όλα τα απογεύματα από φροντιστήριο σε φροντιστήριο. Αυτό θέλω να τελειώσει. Βασικά, τώρα που το ξανασκέφτομαι,θέλω να τελειώσει το σχολείο κυρίως. Ξέρω πως είναι δύσκολο το πανεπιστήμιο, αλλά τουλάχιστον, θα ενδιαφέρομαι πραγματικά για το αντικείμενο της σχολής και θα είμαι εξ ολοκλήρου αφοσιωμένη σε αυτό. Ναι,πραγματικά μου έφτιαξες τη μέρα, χαχα :lol: ευχαριστούμε,ελπίζω όλα να πάνε καλά στο τέλος,παρά το άγχος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να σου το χαλάσω,τι ακριβώς θα τελειώσει?Θα κλείσει απλά ένας κύκλος και θα ανοίξει ένας άλλος μεγαλύτερος και πολύ πιο δύσκολος,αναλόγως τη σχολή.Αλλά ναι,όλοι μας το έχουμε αισθανθεί αυτό που λες.Το δυσκολότερο σημείο θα είναι κατά τον Απρίλιο-Μάιο που θα νιώθεις αποπροσανατολισμό,αφού θα νιώθεις τη λεπίδα των εξετάσεων να απομυζά κάθε ίχνος ευτυχίας και να νιώθεις απαισιοδοξία,άγχος και δυστυχία όσο ποτέ άλλοτε...Σου έφτιαξα την ημέρα υποθέτω...:-DΚαλή δύναμη για τη συνέχεια και καλή επιτυχία σε όλους!
Ναι αλλά τους επόμενους 4 μηνες μετα τις πανελληνιες θα τα κανουμε πουτάνα όλα :clapup: Γι΄αυτούς τους 4 μήνες ζούμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κι όμως σήμερα μετά από καιρό έχω απίστευτη όρεξη για διαβάσμα. Θα το εκμεταλλευτώ. :)

Ναι αλλά τους επόμενους 4 μηνες μετα τις πανελληνιες θα τα κανουμε πουτάνα όλα :clapup: Γι΄αυτούς τους 4 μήνες ζούμε :D

Αμήν και πότεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
νιωστε τη σαπιλα..μας κλεβουν τα καλυτερα μας χρονια ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Μετά από τέτοιες ξεκούραστες:no:, ξέγνοιαστες:sick: και διασκεδαστικές:no: γιορτές, εγώ
σίγουρα πάντως αύριο θα είμαι πρωί πρωί γεμάτος διάθεση:mad: να ξαναπάω σχολείο:

ΥΓ: και να γράψω και επαναληπτικό στο ΑΟΔΕ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ τη Πέμπτη γράφω δύο διαγωνίσματα . Και λατινικά και βιολογία . Ζηλέψτε :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Έτσι για να ευθυμήσουμε βρε αδέρφια θετικοί:

-Πήρα μπότες τρυπτοφάνη.
-Τι εννοείς;
-Πήρα μπότες UGG
:laugh:
Gate 4 αυτο με την αλληλουχία της Ecori όπως και τις παραπάνω μποτες μου τις ειπε ένας φίλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,848 μηνύματα.
Έτσι για να ευθυμήσουμε βρε αδέρφια θετικοί:

-Πήρα μπότες τρυπτοφάνη.
-Τι εννοείς;
-Πήρα μπότες UGG
:laugh:
Gate 4 αυτο με την αλληλουχία της Ecori όπως και τις παραπάνω μποτες μου τις ειπε ένας φίλος!

Πωωω τι μας θύμισες; :yahoo: Μας πήγες ευχάριστα πόσα χρόνια πίσω. Οι αζωτούχες βάσεις ...ψψψψψψςςςςς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Εχω φτασει στα μισα της χρονιας και περασα μια φαση στην ζωη μου και αποφασισα να μην δωσω πανελληνιες. Ομως φοβαμαι να μην το μετανιωσω. Βασικα τωρα καταλαβαινω οτι δεν μου αρεσει τπτ μεσω πανελληνιων και αναθεωρησα πολλα πραγματα και το μονο που μπορει να σου προσφερει ενα πανεπιστημιο ειναι μια αναγνωριση απο την κοινωνια και μια μεγαλυτερη πιθανοτητα για ευρεση δουλειας. Και απλως τοσο καιρο ζουσα με την ιδεα οτι θα δωσω που σου δινει ενα προβαδισμα μια αρχη και μετα θα βρω τον δρομο μου . Ομως πλεον δεν δινω και ουσιαστικα δεν εχω καμια αρχη. Θα ηθελα την γνωμη σας . Να δωσω ασχετως αν δεν μου αρεσει τπτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,848 μηνύματα.
Οι πανελλήνιες είναι το μέσο για να εισαχθείς στην Γ/θμια εκπαίδευση στη χώρα μας. Άλλος τρόπος δεν υπάρχει. Η ζωή δεν σταματάει με τις πανελλήνιες. Σημασία έχει να τις προσπεράσεις και να φτιάξεις τη ζωή σου. :) Το Πανεπιστήμιο και γενικά η Γ/θμια εκπαίδευση στη χώρα μας δυστυχώς έχουν εκφυλιστεί αρκετά με αποτέλεσμα να μην χαίρουν εκτίμησης από τη μαζική πλειοψηφία των νέων, ασχέτως αν σπουδάζουν. Στο εξωτερικό και γενικά σε μια διεθνική κοινωνία, το Πανεπιστήμιο δεν είναι κάτι τόσο "αναλώσιμο". Είναι πολύ βαρύς τίτλος σπουδών, δεν εξισώνεται με κανένα πιστοποιητικό και αποτελεί την ανώτατη βαθμίδα κατάρτισης ενός ανθρώπου. Συν αυτού, είναι και ευρύτερη παιδεία, τρόπος σκέψης...κ.α. πολλά. Σημασία έχει εσύ τι προσδοκάς από τη ζωή σου. Στην Ελλάδα του μπάχαλου, μην περιμένεις να βρεις παραδείγματα. Κοίταξε εσένα τι σ' αρέσει να κάνεις. Όμως στο εξωτερικό "πίνουν πολλά λίτρα νερό" για να προφέρουν τη λέξη University.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Όλοι από το ischool έτρεξαν να μπουν που... έπεσε ο server του alfa vita:P

Aν και δε νομίζω να ισχύει. Το ΑΒ δεν το εμπιστεύομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δε μου το ανοίγει.
Βγήκε επίσημη ανακοίνωση ; Γιατί εγω είχα ακούσει μετά το Μάρτιο θα ξέρουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
μπορει παιδια να ηταν λαθος και να το κατεβασαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
πηγαινετε στο site alfavita και δειτε το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
αυτο παντως θα κανει κακο πιστευω διοτι τα παιδια δεν θα αντεξουν μεχρι τις 27 μαη να αρχισουν
συνηθως τοτε τελειωνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stacy_pizza

Νεοφερμένος

Η Souki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Την Τρίτη 27/5/2014 η έναρξη των Πανελλαδικών Εξετάσεων: Εκπαίδευση https://tinyurl.com/kwsen7o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top