Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Μαθηματικά πότε ξεκίνησες;; Έκανες διακοπές το καλοκαίρι;;
Από την δευτέρα λυκείου κάναμε μαθήματα, στη διάρκεια της δευτέρας τελειώσαμε κάποια κεφάλαια. Καλοκαιρινά έκανα μέχρι τέλη Ιουλίου και αρχίσαμε κανονικά τον Σεπτέμβριο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Από την δευτέρα λυκείου κάναμε μαθήματα, στη διάρκεια της δευτέρας τελειώσαμε κάποια κεφάλαια. Καλοκαιρινά έκανα μέχρι τέλη Ιουλίου και αρχίσαμε κανονικά τον Σεπτέμβριο

Σορρυ αν φαινομαι κουραστικος και αδιακριτος, αλλα ποτε αρχισατε στη δευτερα λυκειου και ποια κεφαλαια καλυψατε μεχρι να αρχισουν τα θερινα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Πολυ καλο για σενα :-) που θελετε να περασετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Με πήρε πάλι ο ύπνος όταν διάβαζα Βιολογία...Μάλλον πρέπει να στραφώ στην καφεϊνη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Με πήρε πάλι ο ύπνος όταν διάβαζα Βιολογία...Μάλλον πρέπει να στραφώ στην καφεϊνη. :P
ϊ
ϊ
Χαχαχαχα και εμένα με έχει πάρει ο ύπνος ενώ διάβαζα μαθς/φυσική και η φάση ήταν ότι ήμουν στο γραφείο. Οπότε ξυπνούσα ξέρω γω 4-5 η ώρα και συνειδητοποιούσα τι έγινε :hehe:
Η καφεΐνη βοηθάει πάντως ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Χαχαχαχα και εμένα με έχει πάρει ο ύπνος ενώ διάβαζα μαθς/φυσική και η φάση ήταν ότι ήμουν στο γραφείο. Οπότε ξυπνούσα ξέρω γω 4-5 η ώρα και συνειδητοποιούσα τι έγινε :hehe:
Η καφεΐνη βοηθάει πάντως ;)
Εγώ πάλι στο κρεβάτι ήμουν.Ήταν και ανιαρό λίγο το μάθημα γιατί είμαι στην εισαγωγή της εξέλιξης ,ήμουν και κουρασμένη και ούτε που κατάλαβα.Η βλακεία ήταν ότι είχα 9 παρά δέκα διαγώνισμα στο φροντιστήριο και ήρθε η φίλη μου και μου χτυπούσε την πόρτα και γω χαμπάριιι :P .Αν δε γάβγιζε το σκυλί δε θα σηκωνόμουν :lol: Τσακ μπαμ όμως!Στο πεντάλεπτο ήμουν έτοιμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ πάλι στο κρεβάτι ήμουν.Ήταν και ανιαρό λίγο το μάθημα γιατί είμαι στην εισαγωγή της εξέλιξης ,ήμουν και κουρασμένη και ούτε που κατάλαβα.Η βλακεία ήταν ότι είχα 9 παρά δέκα διαγώνισμα στο φροντιστήριο και ήρθε η φίλη μου και μου χτυπούσε την πόρτα και γω χαμπάριιι :P .Αν δε γάβγιζε το σκυλί δε θα σηκωνόμουν :lol: Τσακ μπαμ όμως!Στο πεντάλεπτο ήμουν έτοιμη.
Κατάλαβα :hehe: Εγώ πάντως αν δεν πιω καφέ δεν μπορώ να κάνω μάθημα ή να γράψω διαγώνισμα. Δεν μπορώ να συγκεντρωθώ με τίποτα και νυστάζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κατάλαβα :hehe: Εγώ πάντως αν δεν πιω καφέ δεν μπορώ να κάνω μάθημα ή να γράψω διαγώνισμα. Δεν μπορώ να συγκεντρωθώ με τίποτα και νυστάζω :P
Δεν πίνω πολύ συχνά καφέ.Μία στο τόσο...Αν τύχει όμως όταν διαβάζω προτιμάω τον ελληνικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν πίνω πολύ συχνά καφέ.Μία στο τόσο...Αν τύχει όμως όταν διαβάζω προτιμάω τον ελληνικό.
Αν σε ξυπνάει μια χαρά είναι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ο ελληνικός είναι ποίημα παιδιά...Τι να λέμε τώρα...Μαγεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ο ελληνικός είναι ποίημα παιδιά...Τι να λέμε τώρα...Μαγεία!
Μαζί με κουλουράκι πάντα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ αν δεν πιω νες 2πλο και σκέτο δεν ξυπνάω. Πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ για τα νεύρα μου :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the plant

Νεοφερμένος

Η the plant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Παιδιά εσείς της θετικής πότε ξεκινήσατε την ύλη της τρίτης σε κάθε μάθημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Σεπτέμβριο δευτέρας σε μαθηματικά και φυσική! (δε το προτείνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the plant

Νεοφερμένος

Η the plant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Μαθηματικά και εγώ από φέτος το Σεπτέμβριο αλλά λόγω χρόνιας ενασχόλησης και αγάπης για το αντικείμενο διαγωνισμοί κλπ! Τα υπόλοιπα μαθήματα; Φυσική σκέφτομαι κατά τον Απρίλη να ξεκινήσω αν και κρούσεις ντοπλερ τα έκανα μαζί με την ορμή της Δευτέρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
ειναι τουλαχιστον παρανοϊκό να ξεκινατε απο τοσο νωρις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
εχει ομως ο καθενας τους ρυθμους του

βεβαια τωρα δεν βλεπω στα θεματα πανελληνιων το ιδιο απαιτητικα θεματα με αυτα που ειχαμε στις δεσμες,οποτε ισως και να ναι υπερβολικο

καλο κανουν ομως,μπαινουν σε μια σειρα

καλη επιτυχια στα παιδια φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Μαζί με κουλουράκι πάντα. :P

Ελληνικός+σοκολάτα > ελληνικός+κουλουράκι! :P

Τώρα όσον αφορά την παραπάνω που είπε πως κοιμήθηκε καθώς διάβαζε βιολογία, φυσιολογικό είναι. Αλλά μην ανησυχείς, γενικής είναι οπότε χαλλλαρά! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ελληνικός+σοκολάτα > ελληνικός+κουλουράκι! :P

Τώρα όσον αφορά την παραπάνω που είπε πως κοιμήθηκε καθώς διάβαζε βιολογία, φυσιολογικό είναι. Αλλά μην ανησυχείς, γενικής είναι οπότε χαλλλαρά! :redface:

Εγώ ειμαι και η παραπάνω. Με σοκολάτα;


Η αλήθεια είναι οτι παραείμαι χαλαρά.:Ρ Όντως βγαίνει η βιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Με πήρε πάλι ο ύπνος όταν διάβαζα Βιολογία...
:P:P Εικόνα προς εκτύπωση για να παραμένεις ξύπνια: :D:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top