Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
^^ Τι μου θυμίζεις!! Κατέβηκα στις εξετάσεις η αθεοφοβή χωρίς να κάνω επανάληψη την απόδειξη του Ferrmat με τη λογική ότι έπεσε το '11! ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
^^ Τι μου θυμίζεις!! Κατέβηκα στις εξετάσεις η αθεοφοβή χωρίς να κάνω επανάληψη την απόδειξη του Ferrmat με τη λογική ότι έπεσε το '11! ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΑ!!!!
Μα δεν είναι κακή στρατηγική; θέλω να πω ότι στα μαθηματικά για παράδειγμα είναι κρίμα να χάσεις μονάδες από το πρώτο θέμα.. Δηλαδή τα διαβάζεις όλα αποδείξεις/ορισμούς και παίρνεις τους σίγουρους βαθμούς!
Άκουγα παιδιά φέτος που λέγαν σιγά μη πέσει η απόδειξη που έβαλε ο οεφέ λες και είναι κανόνας ότι έτσι θα γίνεται. Πολύ ήθελα να πέσει εκείνη η απόδειξη θα γελούσα με πολλούς:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Κάκιστη στρατηγική! Στα μαθηματικά μόνο το 25/25 είναι δεκτό στο 1ο θέμα, έτσι έλεγε ο μαθηματικός μου :redface: Τα διαβάζουμε ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ αν και φέτος για να λέμε του στραβού το δίκιο ήταν σχεδόν σίγουρο αν όχι κατασίγουρο τι θα πέσει! 10 χρόνια (νομίζω) είχαν να βάλουν αυτή την απόδειξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
μπορει καποιος να μου πει ενα προγραμμα υπολογισμου μοριων;;;γενικα τα μορια απο ποιους βαθμους υπολογιζονται;;;
https://ischool.e-steki.gr/page.php?p=moria
αν δεν παινεψεις το σπιτι σου, θα πεσει να σε πλακωσει... :whistle: μονο ischool ρε!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Ναι, γιατι τα Σ-Λ ειναι σιγουρο οτι θα τα πιασεις παντα!!! Τα πιο πολλα δεν εχουν σχεση με τη θεωρια και ειναι μικρες ασκησεις!!!
Αν και αυτα, μπορεις να τα επαληθευσεις και με το διπλανο στις πανελληνιες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Όντως τα Σ Λ μπορεί να είναι παλουκάκια (σε τεστ υπήρχαν φορες που είχα και 3/5 λάθος! :eek:) αλλά στις πανελλήνιες, συγκεκριμένα τις φετινές δεν ήταν τίποτα τραγικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Ε, ηταν ολα τα αλλα...Αυτο ελλειπε να ηταν και τα Σ-Λ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κάκιστη στρατηγική! Στα μαθηματικά μόνο το 25/25 είναι δεκτό στο 1ο θέμα, έτσι έλεγε ο μαθηματικός μου :redface: Τα διαβάζουμε ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ αν και φέτος για να λέμε του στραβού το δίκιο ήταν σχεδόν σίγουρο αν όχι κατασίγουρο τι θα πέσει! 10 χρόνια (νομίζω) είχαν να βάλουν αυτή την απόδειξη!
Είπαμε όχι 25/25 μπορεί να κάνεις κανένα λάθος στα σ/λ αλλά όχι και να χάνεις μονάδες από τα στάνταρ πράγματα, είναι κρίμα :/:
Ντάξυ όχι και σχεδόν σίγουρο απλά πες είχε μεγαλύτερες πιθανότητες.. Τίποτα δεν είναι σίγουρο στις πανελλήνιες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
by the way, το 10% καταργείται τελικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

triantafullaki :)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Παιδια αρχιστε σιγα σιγα να γραφετε που ειστε στα μαθηματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Artemida

Νεοφερμένος

Η Artemida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλησπέρα! Έδωσα πέρυσι πανελλήνιες και δεν τα πήγα όπως περίμενα. Θέλω να ξαναδώσω και φέτος αλλά μου είπαν κάποια άτομα πως θα δώσω με το καινούριο σύστημα. Τα ίδια διάβασα και σε site στο ιντερνετ. Μήπως ξέρετε αν ισχύει κάτι τέτοιο; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Φετος και του χρονου το συστημα θα ναι οπως οταν εδινες.την περιοδο 15-16 αλλαζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρύσα96

Νεοφερμένος

Η Χρύσα96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
οκ.ευχριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Παιδια αρχιστε σιγα σιγα να γραφετε που ειστε στα μαθηματα..

Μαθ κατ:Τελειώσαμε μιγαδικούς και συνεχίζουμε με επαναληπτικές ασκήσεις και από συναρτήσεις μπήκαμε όρια.
Φυσ κατ:Τελειώσαμε φθίνουσες.
ΑΟΔΕ:Πρώτο μάθημα σήμερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterFetfa

Νεοφερμένος

Ο PeterFetfa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεία σας παιδιά είμαι νέος σε αυτή την σελίδα και λόγο το ότι φέτος είμαι τρίτη λυκείου θα ήθελα κάποιες συμβουλές γιάτι δεν θα κάνω καθόλου φροντηστιριο παρά μόνο Α.Ο.Θ και Α.Ο.Δ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Παιδιά τι μελλει γενεσθαι όταν είμαστε μόνο τέσσερα άτομα στη θετική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shanks7

Νεοφερμένος

Ο Shanks7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Παιδιά τι μελλει γενεσθαι όταν είμαστε μόνο τέσσερα άτομα στη θετική;
εμειες 16!και ειναι σα να μπαινεις στην ιατρικη εκει μεσα lol.μονο 3-4 παιδια δεν θελουμε ιατρικες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
παιδια μια ερωτηση, το Χαροκοπειο που ειπατε ειναι αει ή τει;;και ποσα μορια θελει;;; και γενικα ειναι καλο πανεπιστημιο;;

Πέρασα πέρυσι εκεί. ΑΕΙ είναι. Για πρόγραμμα σπουδών δε ξέρω ( εφόσον δεν παρακολούθησα ) ,αλλά από κτιριακές εγκαταστάσεις σκίζει!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
εμειες 16!και ειναι σα να μπαινεις στην ιατρικη εκει μεσα lol.μονο 3-4 παιδια δεν θελουμε ιατρικες..
Τι με θύμησες.. Πέρσι από τα 7 άτομα που ήμασταν στο τμήμα μόνο εγώ δεν ήθελα ιατρική :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top