Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρύσα96

Νεοφερμένος

Η Χρύσα96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
2 ολοκληρες εβδομαδες το καλοκαιρι διαβαζα μονο γνωστο τις 4 πρωτες ενοτητες και παλι νοιωθω οτι δεν τα ξερω...εχω φρικαρει με τα ερμηνευτικα ειναι παρα πολλα!!!!!!τι θα κανω?εχει κανεις καμια ιδεα?help!!:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Εστω


Εστω
τοτε
αρα
ατοπο
οποτε
Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
2 ολοκληρες εβδομαδες το καλοκαιρι διαβαζα μονο γνωστο τις 4 πρωτες ενοτητες και παλι νοιωθω οτι δεν τα ξερω...εχω φρικαρει με τα ερμηνευτικα ειναι παρα πολλα!!!!!!τι θα κανω?εχει κανεις καμια ιδεα?help!!:pfff:
Χμ..δε ξέρω.Να προσπαθείς να τα καταλάβεις πιο πολύ αφού δε μπορείς παπαγαλία και κοίτα να μάθεις καλά αυτά που είναι σαν ορισμοί ,+ μεταφράσεις + εισαγωγή που είναι στάνταρ μονάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glikia

Διάσημο μέλος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.
εγω τωρα δινω πανελληνιες και ειμαι σε επαλ:( η αληθεια ειναι εχω ανχωθει λιγακι..αλλα προσπαθω να ηρεμω και οτι θα τα καταφερω..καλη επιτυχια σε ολους..με δυναμη και αισιοδοξια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Εστω


Εστω
τοτε
αρα
ατοπο
οποτε


αααααααααχ θεωρητικαρα μου δεν σε αλλαζω με τιποτα :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
αααααααααχ θεωρητικαρα μου δεν σε αλλαζω με τιποτα :P :clapup:
Aυτο λεγαμε και μεις οταν βλεπαμε τα αρχαια και την ιστορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
ε σιγα ευκολη η βιολογια
μια απορια : γνωστο το φροντηστηριακο βιβλιο μας εχει απειρα σχολια.. πρεπει κ αυτα παπαγαλια να τα μαθω ολα απ εξω ;;;; ή να μαθω μονο αυτα τα σχολια του βιβλιου της γ λυκειου που μας δινουν στο σχολειο;

Κοίτα, εγώ μαθαίνω πολύ καλά (απέξω) τα σχόλια του σχολείου και από βοήθημα τα μαθαίνω μεν αλλά άμα ξεχάσω και καμια πρόταση τη λέω και με δικά μου λόγια.. Είναι λίγο ΑΔΥΝΑΤΟΝ να τα μάθω όλα όπως τα λέει γιατί ... καταστράφηκα!!

εγω λατινικα ειμαι στο 23 .. οντως τρεχετε και στα λατινικα δηλ....ή και στην ιστορια φτασατε 2ο κεφ;; εγω εχω ολο το 1ο....
καλο αυτο αν νιωθεις εσυ οκ, οι επαναληψεις στο τελος θα σε βοηθησουν! αχχ τωρα νιωθω πολυ πισω :Ρ

Μα πες τα λίγο.. Με αγχώνετε κι εμένα γιατί ούτε τα μισά δεν έχω κάνει.. Λογ κάνω επανάληψη Κρητικό και έχω μπει λίγο στο Αμάρτημα, λατινικά μέχρι το 27, ιστορία την πρώτη ενότητα και λίγο από τη δεύτερη, γνωστό εισαγωγή Πρωταγόρα+ενότητες 1-2, βιολογία μου μένει το aids, άγνωστο απλά θα καλύψω ό,τι κενά έχω από γραμματική και συντακτικό (μόνο 3-4 άγνωστα κάναμε το καλοκαίρι:/:)... Αυτά... Δηλαδή τα παιδιά που δε θα κάνουν φροντιστήριο είναι καταδικασμένα? :/::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Αρχίζω αύριο και δεν έχω προλάβει να κάνω επαναληψη σε όλα γιατί μας είπε να μη διαβάσουμε μέχρι τις 18 Αυγούστου:mad:.Δεν τελείωσα με γραμματική και συντακτικό(αρχαία και λατινικά) και ιστορία δε θυμάμαι τίποτα(έχω Ιστορία αύριο με καινούρια καθηγήτρια :/:).Έχω αγχωθεί απίστευτα γιατί από την Τρίτη θα μας εξετάσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
niek είμαι στην ίδια κατάσταση! Πάλι καλά που την προηγούμενη εβδομάδα γράφαμε διαγωνίσματα και έκανα επανάληψη, αλλά τα μαθήματα που είχαμε για το καλοκαίρι στριμώχτηκαν σε ένα σαββατοκύριακο και τρέχω και δεν φτάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Aύριο διαγώνισμα στους μιγαδικούς!!!!!!Να δούμε τι θα γράψουμε!! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
:rtfm::closed:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleopat

Νεοφερμένος

Η kleopat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Απο αυριο ξεκιναω και εγω. Μαθηματικα 2 ωρες εχω! 1ο φροντ. για φετος μιας και ειμαι σε επαλ.

Αυτο που ξερω εγω ειναι πως και να στερηθουμε εξοδους για 9 μηνες, δεν θα παθουμε κατι, αντιθετως, θα ειναι για το καλο μας μονο. Η μεγαλυτερη ευχαριστηση για εμας να πραγματοποιησουμε τον στοχο μας.

Καλο μηνα, καλη αρχη σε ολους μας και καλο κουραγιο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ρε παιδιά αλήθεια θα κλείσουν τα σχολεία την πρώτη εβδομάδα από απεργίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nastazia88

Νεοφερμένος

Η Nastazia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Λατινικα 24, βιολογια σε κατι με σεξουαλικως μεταδιδομενα, ιστορια καπου στο πρωτο κεφαλαιο λογοτεχνια κρητικο, εκθεση παιδεια και ανθρωπισμο τωρα γνωστο ειναι το θεμα παλευω μερες τωρα με τον πρωταγορα αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
δεν μπορω με τιποτα να μαθω το τελευταιο μαθημα της ιστοριας στο α΄ κεφαλαιοοο πφφφφφφφφφφφφφφφ

αμαααν πιαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

triantafullaki :)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
δεν μπορω με τιποτα να μαθω το τελευταιο μαθημα της ιστοριας στο α΄ κεφαλαιοοο πφφφφφφφφφφφφφφφ

αμαααν πιαααα

Καλησπέρα :) .Ποιο ακριβώς κομμάτι σε δυσκολεύει ; Αν θες σου στέλνω πλαγιότιτλους :) μήπως βοηθήσουν λίγο την κατάσταση. Μην αγχώνεσαι :) θα το μάθεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
δεν μπορω με τιποτα να μαθω το τελευταιο μαθημα της ιστοριας στο α΄ κεφαλαιοοο πφφφφφφφφφφφφφφφ

αμαααν πιαααα
Εμένα η τράπεζα της ελλάδος με είχε δυσκολέψει.. :/
Από το τελευταίο λίγο το Κλήρινγκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ναι κ εμενα η τραπεζα της ελλαδος.. εχω μαθει την μιση παραγραφο, αρκετα ευκολη.. η αλλη μιση ( η μιση του τελους δλδ) ειναι χαλιααα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
ναι κ εμενα η τραπεζα της ελλαδος.. εχω μαθει την μιση παραγραφο, αρκετα ευκολη.. η αλλη μιση ( η μιση του τελους δλδ) ειναι χαλιααα :Ρ
Nαι και γω εκεί κολλούσα :/ γράψαμε διαγώνισμα πρώτο κεφάλαιο και αυτή έκανα λάθος.Αλλά τα πρώτα μου άρεσαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top