[Πανελλήνιες 2014] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2014] Ποια σχολή στοχεύετε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 262)
  • Κοινωνικές επιστήμες/Ψυχολογία

    Ψήφοι: 14 5.3%
  • Ιατρική/Φαρμακευτική/Οδοντιατρική

    Ψήφοι: 35 13.4%
  • Φυσική/Χημεία/Βιολογία/Μαθηματικά

    Ψήφοι: 34 13.0%
  • Προσχολική/Δημοτική εκπαίδευση

    Ψήφοι: 3 1.1%
  • Φιλολογία/Φιλοσοφία/Ιστορία

    Ψήφοι: 17 6.5%
  • Αστυνομία/Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 13 5.0%
  • Νομική/Πολιτικές Επιστήμες

    Ψήφοι: 12 4.6%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 15 5.7%
  • Πολυτεχνείο

    Ψήφοι: 43 16.4%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 14 5.3%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 16 6.1%
  • Δεν είναι υποψήφιος

    Ψήφοι: 46 17.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βιολογία ΑΠΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Πολλους θετικους - τεχνολογικους βλεπω! :P Ψυχολογια Αθηνας (ΕΚΠΑ) εγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δε λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VRey

Νεοφερμένος

Η VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Πολλους θετικους - τεχνολογικους βλεπω! :P Ψυχολογια Αθηνας (ΕΚΠΑ) εγω!
Κι εγώ ψυχολογία θέλω,αλλά ΑΠΘ! Πως πας εσυ με τα μαθηματα? Έχεις ξεκινήσει?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Πρωτη φορα που σε τετοια ψηφοφορια δεν ειναι πρωτη η Ιατρικη :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Πρωτη φορα που σε τετοια ψηφοφορια δεν ειναι πρωτη η Ιατρικη :O

Την ιατρική την βάζεις μόλις δεις πως έχεις >18000 μόρια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι ρόλο βαράει το "δεν είμαι υποψήφιος"!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Κι εγώ ψυχολογία θέλω,αλλά ΑΠΘ! Πως πας εσυ με τα μαθηματα? Έχεις ξεκινήσει?:)
Ναι εχω αρχισει απο τον Ιουνιο θερινα! εχω βγαλει το 1ο κεφ. στην ιστορια κ ενα μαθημα απο το 2ο, στα αρχαια εχω κανει τα 3 πρωτα κεφ του Πρωταγορα οπως κ εισαγωγη Πρωταγορα,Πλατωνα,Σωκρατη, στη Βιολογια που εχω παρει επιλογη εφτασα μεχρι τη σελ. 26, στα Λατινικα εχω κανει τα 4 πρωτα μαθηματα και στη Λογοτεχνια βγαλαμε τον Κρητικο.... ααα και εκθεση καναμε τροπους πειθους,φυσικο περιβαλλον και διαδικτυο... εσυ ??? Παντως εχω αγχωθει πολυ και δεν ξερω νιωθω πως εινια δυσκολο να γραψω πανω απο 18 στα αρχαια... διαβαζω τα αγνωστα κειμενα των πανελληνιων και μου φαινοντα δυσκολοτερα απο εκεινα που κανω στο φροντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

coy0te

Νεοφερμένος

Ο Wile E. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

Shanks7

Νεοφερμένος

Ο Shanks7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Χημικων Μηχανικων :) σεμφε και χημειας 2ες επιλογες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Η πρώτη μου επιλογή είναι η Ιατρική. Δευτερευόντως, το τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών.
Καλή επιτυχία σε όλους τους υποψηφίους!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Μου αρεσει που βαζουν πρωτα Ιατρικη και μετα Πολυτεχνιο λες και εχουν καμια συναφεια:loltooth:
Μην παει μορια χαμενο βρε αδερφε:whistle:
Αλλα οκ μαγκια τους

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Μου αρεσει που βαζουν πρωτα Ιατρικη και μετα Πολυτεχνιο λες και εχουν καμια συναφεια:loltooth:
Μην παει μορια χαμενο βρε αδερφε:whistle:
Αλλα οκ μαγκια τους

Tι σχεση εχει αυτο ρε? Μπορει σαν επαγγελμα να του αρεσει η Ιατρικη αλλα κανενα αλλο απ τα επαγγελματα υγειας (πχ θελει να γινει καρδιολογος και οχι οδοντιατρος), το επομενο π του αρεσει ειναι να γινει μπετατζης (πολ μηχ) ποιο το προβλημα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιω_αννα

Νεοφερμένος

Η ιω_αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
το επομενο π του αρεσει ειναι να γινει μπετατζης (πολ μηχ)
οι πολιτικοι μηχανικοι δεν ειναι μπετατζιδες σε περιπτωση που δεν το ξερεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
οι πολιτικοι μηχανικοι δεν ειναι μπετατζιδες σε περιπτωση που δεν το ξερεις:)

Αχ σ ευχαριστω που με διαφωτισες... Εμενα ετσι μ αρεσει να τους λεω και μαλιστα τους εχω κ σε μεγαλη εκτιμηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Δεν είμαι υποψήφιος, αλλά αν ήμουν θα πήγαινα πληροφορική, όχι για επαγγελματική αποκατάσταση, αλλά για το ακαδημαϊκό σκέλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Tι σχεση εχει αυτο ρε? Μπορει σαν επαγγελμα να του αρεσει η Ιατρικη αλλα κανενα αλλο απ τα επαγγελματα υγειας (πχ θελει να γινει καρδιολογος και οχι οδοντιατρος), το επομενο π του αρεσει ειναι να γινει μπετατζης (πολ μηχ) ποιο το προβλημα... :P
Ο Τσακ Νορις σου ειχε απαντησει πριν καν ρωτησεις αγαπητε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
η αμηχανη στιγμη που συνειδητοποιεις οτι ολοι εκτος απο εσενα στοχευουν σε μια συγκεκριμενη σχολη :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
η αμηχανη στιγμη που συνειδητοποιεις οτι ολοι εκτος απο εσενα στοχευουν σε μια συγκεκριμενη σχολη :P :P
Mην αγχωνεσαι...Και εγω περυσι ετσι ημουν...Οταν τελειωσαν οι πανελληνιες, εκατσα και ψαχτηκα για να βρω ποια σχολη μου ταιριαζει ....Δεν εισαι η μονη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top