[Πανελλήνιες 2014] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2014] Ποια σχολή στοχεύετε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 262)
  • Κοινωνικές επιστήμες/Ψυχολογία

    Ψήφοι: 14 5.3%
  • Ιατρική/Φαρμακευτική/Οδοντιατρική

    Ψήφοι: 35 13.4%
  • Φυσική/Χημεία/Βιολογία/Μαθηματικά

    Ψήφοι: 34 13.0%
  • Προσχολική/Δημοτική εκπαίδευση

    Ψήφοι: 3 1.1%
  • Φιλολογία/Φιλοσοφία/Ιστορία

    Ψήφοι: 17 6.5%
  • Αστυνομία/Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 13 5.0%
  • Νομική/Πολιτικές Επιστήμες

    Ψήφοι: 12 4.6%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 15 5.7%
  • Πολυτεχνείο

    Ψήφοι: 43 16.4%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 14 5.3%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 16 6.1%
  • Δεν είναι υποψήφιος

    Ψήφοι: 46 17.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

σοφία...

Νεοφερμένος

Η σοφία... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Θεωρίας και Ιστορίας της Τέχνης ΑΣΚΤ, αλλά σκέφτομαι επίσης και ΤΕΦΑΑ, Δημοσιογραφία, Κοινωνιολογία, Κοινωνική Ανθρωπολογία, Ιστορία - Αρχαιολογία και Τουρκικών - Σλαβικών Σπουδών.



Εννοείται πως όχι! :) Τελειώνω το επόμενο εξάμηνο (στα 3,5 χρόνια) και επειδή θα έχω το χρόνο να διαβάσω είπα να προσπαθήσω! Αν δεν γράψω καλά θα προσπαθήσω πάλι το '15.
Μπράβο σου πάντως έχει μεγάλη θέληση...βάζω στοίχημα πως θα τα καταφέρει; Με τη πρώτη.συγχαρητήρια ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Θεωρίας και Ιστορίας της Τέχνης ΑΣΚΤ, αλλά σκέφτομαι επίσης και ΤΕΦΑΑ, Δημοσιογραφία, Κοινωνιολογία, Κοινωνική Ανθρωπολογία, Ιστορία - Αρχαιολογία και Τουρκικών - Σλαβικών Σπουδών.



Εννοείται πως όχι! :) Τελειώνω το επόμενο εξάμηνο (στα 3,5 χρόνια) και επειδή θα έχω το χρόνο να διαβάσω είπα να προσπαθήσω! Αν δεν γράψω καλά θα προσπαθήσω πάλι το '15.

Μπράβο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

σοφία...

Νεοφερμένος

Η σοφία... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι ;;αν διαλέξω πολυμέσα το σεπτέμβριο πάει να πει πως θα δώσω πέντε μαθήματα πανελλαδικά;έχω ψιλομπερδευτει γιατί όταν μας έκαναν να διαλέξουμε μάθημα επιλογής τώρα στις εξετάσεις έπρεπε να διαλέξουμε ένα μάθημα και επίσης η βιολογία δεν υπήρχε..και όπως είναι απόλυτα φυσικό κανένας δε μας εξηγήσει τι γίνεται και τι πρέπει να κάνουμε..τελικά διάλεξα μαθηματικά γενικής αλλά δεν είμαι πολύ σίγουρη.όλα ένα ένα μας τα λένε δ εν έχει κάτσει κάποιος να μας τα πει μια φορά να τα καταλάβουμε..έλεος στη κοσμαρα τους.Γρρρ και αναγκαζόμαστε να ψάχνουμε μόνοι μας σε διάφορα σαητ...όταν αυτοί δεν κάνουν καλά τη δουλειά τους πως περιμένουν μετά και από μας να κάνουμε καλά τη δική μας;;;;πφφ θα εκτιμούσα πολύ αν μου απαντούσατε..ευχαριστώ εκ των προτέρων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
????? 6 θα δωσεις.... τα πολυμεσα ειναι το μαθημα επιλογης του σχολειου..... οπως ειναι και το σχεδιο, το ΑΟΘ κλπ... τα μαθηματικα που διαλεξες ειναι το 6 μαθημα γενικης παιδειας.. οταν με το καλο κανεις χαρτια για εξετασεις θα σου πουν τι διαλεγεις, μαθηματικα, βιολογια, φυσικη, ιστορια... φεβρουαριο αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

σοφία...

Νεοφερμένος

Η σοφία... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
????? 6 θα δωσεις.... τα πολυμεσα ειναι το μαθημα επιλογης του σχολειου..... οπως ειναι και το σχεδιο, το ΑΟΘ κλπ... τα μαθηματικα που διαλεξες ειναι το 6 μαθημα γενικης παιδειας.. οταν με το καλο κανεις χαρτια για εξετασεις θα σου πουν τι διαλεγεις, μαθηματικα, βιολογια, φυσικη, ιστορια... φεβρουαριο αυτο
ευχαριστώ πολύ...και ρε συ γιατί δεν είχε βιολογία;;;ποσά χαρτιά θα κάνουμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
σου ειπα το μαθημα των εξετασεων θα το δηλωσεις το φεβρουαριο τυπικα.. ετσι ειναι ο κανονισμος.. και καλα τα διαβαζουμε ολα και διαλεγουμε αυτο που μας αρεσει. ( :whatever: του υπουργειου)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

σοφία...

Νεοφερμένος

Η σοφία... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
σου ειπα το μαθημα των εξετασεων θα το δηλωσεις το φεβρουαριο τυπικα.. ετσι ειναι ο κανονισμος.. και καλα τα διαβαζουμε ολα και διαλεγουμε αυτο που μας αρεσει. ( :whatever: του υπουργειου)...
Ααα καλά...ότι ναναι..Χααχαχ..Λολ..ευχαριστώ και πάλι ρε συ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Εννοείται πως όχι! :) Τελειώνω το επόμενο εξάμηνο (στα 3,5 χρόνια) και επειδή θα έχω το χρόνο να διαβάσω είπα να προσπαθήσω! Αν δεν γράψω καλά θα προσπαθήσω πάλι το '15.

Πως γίνεται να τελειώνεις σε 3.5 χρόνια όταν όλες οι σχολές (εκτός απο ιατρική και πολυτεχνεία), έχουν 8 εξάμηνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Πως γίνεται να τελειώνεις σε 3.5 χρόνια όταν όλες οι σχολές (εκτός απο ιατρική και πολυτεχνεία), έχουν 8 εξάμηνα;

Νομίζω ότι εξαρτάται από το τμήμα.Δηλαδή αν είσαι πολύ καλός , ίσως, και να σου επιτρέψουν να δώσεις μαθήματα άλλου εξαμήνου.Πάντως θα ορκιστείς στα 4 χρόνια, απλά δεν θα πηγαίνεις σχολή για να δώσεις εξεταστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RODOS

Νεοφερμένος

Ο RODOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά...Δ΄'ινω και εγώ το 14 και είμαι ανάμεσα σε αστυνομικές/στρατιωτικές σχολές και το πολυτεχνείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Νομίζω αγγλική θεσσαλονίκης το κόβω ή κάτι παρόμοιο με ξένες γλώσσες. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κώστας1453

Νεοφερμένος

Ο Κώστας1453 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ικαρων ιπταμενοι ή λογιστικης και χρηματοοικονομικης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VRey

Νεοφερμένος

Η VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Εμενα μου εχει καρφωθει ψυχολογια ΑΠΘ..τωρα ενας θεος ξερει τι θα γινει του χρονου τετοια εποχη..ελπιζω και ευχομαι ολα να πανε καλα για ολους μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Μπράβο σου πάντως έχει μεγάλη θέληση...βάζω στοίχημα πως θα τα καταφέρει; Με τη πρώτη.συγχαρητήρια ...

Σας ευχαριστώ πολύ! :) :) :)

Πως γίνεται να τελειώνεις σε 3.5 χρόνια όταν όλες οι σχολές (εκτός απο ιατρική και πολυτεχνεία), έχουν 8 εξάμηνα;

Πήρα μεγάλο αριθμό μαθημάτων στα προηγούμενα έτη με αποτέλεσμα να μου έχουν μείνει για πτυχίο 6 μαθήματα. Δε θα μπορώ να κάνω αίτηση πτυχίου μέχρι τον Ιούνιο, αλλά τυπικά θα έχω τελειώσει από τη σχολή το Φεβρουάριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria.kel

Νεοφερμένος

Η maria.kel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αρχιτεκτονικη ΑΠΘ αν και τωρα τελευταια ανακαλυψα τη σχολη βιομηχανικου σχεδιου στη Συρο η οποια μου φαινεται πολυ καλη!Εχω χρονο ακομα για να αποφασισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Σκέφτομαι Μαθηματικό Θεσσαλονίκης, αλλά έχω ακόμη κάποιες επιφυλάξεις.
Σε ένα χρόνο, ίσως έχω αλλάξει γνώμη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofia Vt

Νεοφερμένος

Η Sofia Vt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ψυχολογία ΑΠΘ.... :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Γεια σας φίλοι 96αρηδες.
Εγώ θέλω Πολυτεχνείο Μηχανολόγος Μηχανικός.
Ελπίζω να το πιάσω..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
θες ιατρική και εχεις τα πιτόγυρα για εικόνα ! χχαχαχα ωραίος μεγάλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.Quantum

Δραστήριο μέλος

Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Φυσικό Αθηνών,Κρήτης για Ελλάδα,άλλα θα φύγω εξωτερικό για σπουδές Φυσικής.Οπότε δε με πέρα από άριστα στις πανελλήνιες θα χρειαστώ και καλά ενδοσχολικά-προφορικά.19 στοχεύω στο απολυτήριο,και βλέπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top