[Πανελλήνιες 2014] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Αυτό μας έλειπε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Εμείς δεν κάναμε και τίποτα στο project οπότε και να έχουμε δε με απασχολεί ιδιαίτερα.Αρκεί να μην είναι βέβαια περισσότερες οι ώρες από ότι ήταν μέχρι τώρα.Νομίζω φέτος είχε η γ' λυκείου 4 6ωρα και 1 7ωρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangelina96

Νεοφερμένος

Η evangelina96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Εμείς δεν κάναμε και τίποτα στο project οπότε και να έχουμε δε με απασχολεί ιδιαίτερα.Αρκεί να μην είναι βέβαια περισσότερες οι ώρες από ότι ήταν μέχρι τώρα.Νομίζω φέτος είχε η γ' λυκείου 4 6ωρα και 1 7ωρο.

Εγω ρωταω ,γιατι μου εβγαλε την πιστη το project. Ολη τη δουλεια εγω την εκανα και οι αλλοι...χαλαρουιτα. Φυσικα και δεν θα ηθελα να υπαρχει στην τριτη ,γιατι εγω αφιερωσα πολυ χρονο σε αυτο και δεν θελω να συμβει παλι το ιδιο. Υπαρχει πουθενα καποια επισημη ανακοινωση η μηπως εχει καποιος αξιοπιστες πληροφοριες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Εγω ρωταω ,γιατι μου εβγαλε την πιστη το project. Ολη τη δουλεια εγω την εκανα και οι αλλοι...χαλαρουιτα. Φυσικα και δεν θα ηθελα να υπαρχει στην τριτη ,γιατι εγω αφιερωσα πολυ χρονο σε αυτο και δεν θελω να συμβει παλι το ιδιο. Υπαρχει πουθενα καποια επισημη ανακοινωση η μηπως εχει καποιος αξιοπιστες πληροφοριες;

αυτη ειναι η βλακεια των project κατ' εμενα πρεπει να κοπουνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Δεν ξέρω δυστυχώς να σου πω.

Ρε παιδιά πείτε λίγο αν ξέρετε.Μπορεί να γίνει τμήμα κατεύθυνσης(θετικής) με 2 ή και 1 άτομα;Καθηγητές στο σχολείο για βιολογία και χημεία έχουμε.
Δε θα ήθελα να αλλάξω σχολείο τελευταία χρονιά.Θα είναι που θα είναι δύσκολα γενικά ε να μην έχω και αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangelina96

Νεοφερμένος

Η evangelina96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
αυτη ειναι η βλακεια των project κατ' εμενα πρεπει να κοπουνε

Συμφωνω απολυτως!:P Μηπως ξερεις αν θα εχουμε και στην τριτη;

Δεν ξέρω δυστυχώς να σου πω.

Ρε παιδιά πείτε λίγο αν ξέρετε.Μπορεί να γίνει τμήμα κατεύθυνσης(θετικής) με 2 ή και 1 άτομα;Καθηγητές στο σχολείο για βιολογία και χημεία έχουμε.
Δε θα ήθελα να αλλάξω σχολείο τελευταία χρονιά.Θα είναι που θα είναι δύσκολα γενικά ε να μην έχω και αυτό.

Δε νομιζω να γινεται:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Δεν ξέρω δυστυχώς να σου πω.

Ρε παιδιά πείτε λίγο αν ξέρετε.Μπορεί να γίνει τμήμα κατεύθυνσης(θετικής) με 2 ή και 1 άτομα;Καθηγητές στο σχολείο για βιολογία και χημεία έχουμε.
Δε θα ήθελα να αλλάξω σχολείο τελευταία χρονιά.Θα είναι που θα είναι δύσκολα γενικά ε να μην έχω και αυτό.



Δεν γίνεται αυτό που λες.Υποχρεωτικά αλλάζεις σχολείο..Στο δικό μου σχολείο αν και επαρχιακό έχουμε 2 τμήματα θετικής φέτος ,κακός χαμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Δε νομιζω να γινεται:(
Δεν γίνεται αυτό που λες.Υποχρεωτικά αλλάζεις σχολείο..Στο δικό μου σχολείο αν και επαρχιακό έχουμε 2 τμήματα θετικής φέτος ,κακός χαμός.
Πωω αυτό μου έλειπε τώρα.Φέτος πάντως ήταν 4 άτομα και είχε γίνει τμήμα κανονικά.Έκαναν βιολογία και χημεία μόνοι τους και μαθηματικα-φυσική με την τεχνολογική.
Νομίζω και με αυτούς υπήρχε ένα θέμα στην αρχή της χρονιάς αλλά τα βόλεψαν κάπως και έγινε κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos Serres

Νεοφερμένος

Ο Tasos Serres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δεν γίνεται δυστυχώς....από όσο ξέρω επειδή και στο δικό μου σχολείο μας απασχολεί το συγκεκριμένο ζήτημα με το αυτόνομο τμήμα θετικής.
Θα πρέπει να υπάρχουν τουλάχιστον 15 άτομα που θα επιλέξουν θετική για να γίνει τμήμα...!
Αλλιώς κάνεις Φυσική-Μαθηματικά Κατ με την Τεχνολογική και Βιολογία-Χημεία ξεχωριστά..:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangelina96

Νεοφερμένος

Η evangelina96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Εσεις διαβαζετε τη βιολογια γενικης συμφωνα με την περσινη υλη η περιμενετε να ανακοινωθει πρωτα η καινουρια; Λετε να αλλαξει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Δεν γίνεται δυστυχώς....από όσο ξέρω επειδή και στο δικό μου σχολείο μας απασχολεί το συγκεκριμένο ζήτημα με το αυτόνομο τμήμα θετικής.
Θα πρέπει να υπάρχουν τουλάχιστον 15 άτομα που θα επιλέξουν θετική για να γίνει τμήμα...!
Αλλιώς κάνεις Φυσική-Μαθηματικά Κατ με την Τεχνολογική και Βιολογία-Χημεία ξεχωριστά..:eek:

Αυτό έγινε φέτος που ήταν 4 άτομα.Πάλι δεν συμπλήρωναν τον απαιτούμενο αριθμό αλλά έγινε.
Μήπως ισχύει ρε παιδιά για τις πόλεις και τις μεγάλες περιοχές γενικά;
Τόσα χωριουδάκια και απομακρυσμένα μέρη υπάρχουν στην Ελλάδα(συν τα νησιά) όλοι αυτοί δηλαδή τι θα κάνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εσεις διαβαζετε τη βιολογια γενικης συμφωνα με την περσινη υλη η περιμενετε να ανακοινωθει πρωτα η καινουρια; Λετε να αλλαξει;

Εμείς αρχίσαμε πρώτο κεφάλαιο και όπου να 'ναι το τελειώνουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
οχι project παναγια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Ηλιάνα Σ.

Νεοφερμένος

Η Ηλιάνα Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Δε θα έχουμε project στη τρίτη... Μην αγχώνεστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Εμείς ήμασταν 10 άτομα θετικη και ήμασταν ξεχωριστό τμήμα γ θετικη...ήμουν βεβαια σε προάστια θεσσαλονικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangelina96

Νεοφερμένος

Η evangelina96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Δε θα έχουμε project στη τρίτη... Μην αγχώνεστε!
Πως το ξερεις;

:hmm:

Εμείς αρχίσαμε πρώτο κεφάλαιο και όπου να 'ναι το τελειώνουμε :)
Κανατε και ασκησεις; Εγω δυστυχως δε μπορω να κανω φροντ βιολογια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Εμείς ήμασταν 10 άτομα θετικη και ήμασταν ξεχωριστό τμήμα γ θετικη...ήμουν βεβαια σε προάστια θεσσαλονικης

Δεν ήσασταν 15 που λένε άλλοι και πάλι έγινε τμήμα.Αλλά και πάλι μπορούσαν να σε στείλουν αν δε γινόταν στο πιο κοντινό λύκειο στην περιοχή σου.Σε άλλα μέρη που είναι πολύ μακριά ή που δεν υπάρχουν και καθόλου τι γίνεται;Δεν μπορεί να τα αφήνουν έτσι τα παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
YESSSSSSSSSSSSSS
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangelina96

Νεοφερμένος

Η evangelina96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top