[Πανελλήνιες 2014] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εμένα η καθηγητρια μου κατευχαριστημενη διαπιστωσε πως θα τελειωσουμε σε κανα μηνα την μιση ιστορια:whatever::whatever:
Απο πότε την αρχίσατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Απο πότε την αρχίσατε;

1 Ιουλιου!! Οπου να ειναι παμε στο Γ στα κομματα και μετα φορτσα για Προσφυγικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
1 Ιουλιου!! Οπου να ειναι παμε στο Γ στα κομματα και μετα φορτσα για Προσφυγικο..
1 Ιουλίου του 2013;:eek: Πόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοτε προλάβατε; Συγκλονιστικό! Κατέρριψε κάθε ρεκόρ πάντως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
1 Ιουλίου του 2013;:eek: Πόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοτε προλάβατε; Συγκλονιστικό! Κατέρριψε κάθε ρεκόρ πάντως.:P

Χαχ κοιτα εχουν γνει 2 διαγωνισματα και δεν παμε υπερβολικα γρηγορα μαλιστα η Ιστορια ειναι το πιο ευκολο απο τα 6 μαθηματα για μενα φετος!! Απλα θελει να βγαλει υλη και βιαζεται!! Πιστευω δεν φτανουν μονο 10 μερες διακοπες μονο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Χαχ κοιτα εχουν γνει 2 διαγωνισματα και δεν παμε υπερβολικα γρηγορα μαλιστα η Ιστορια ειναι το πιο ευκολο απο τα 6 μαθηματα για μενα φετος!! Απλα θελει να βγαλει υλη και βιαζεται!! Πιστευω δεν φτανουν μονο 10 μερες διακοπες μονο..
Δεν είναι μόνο η αποστήθιση. Μην τρελαθούμε. Είναι και οι πηγές, αν δεν έχεις κατανοήσει επί παραδείγματι το γενικότερο κλίμα και συνθήκες της εποχής που πραγματεύεται κάθε κεφάλαιο, πώς θα διαχειριστείς μία πηγή που ενδεχομένως θα απαιτεί κριτική ικανότητα; Απαράδεκτη κατά την ταπεινή μου γνώμη η τακτική που ακολουθεί... Και παιδιά που την έβγαλαν αρχές Μάρτη και μετά έκαναν επαναλήψεις, έγραψαν και αυτά άριστα στο συγκεκριμένο μάθημα.. Λές και αν την βγάλει απο Σεπτέμβρη θα καταφέρει κάτι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Το ΑΟΔΕ ειναι μακραν ευκολοτερο απο την ιστορια κατευθυνσης... Μην τρελαθουμε τελειως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
1 Ιουλιου!! Οπου να ειναι παμε στο Γ στα κομματα και μετα φορτσα για Προσφυγικο..

Πηγαίνετε απίστευτα γρήγορα. Μακάρι να σου βγει σε καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mvasilak

Νεοφερμένος

Η mvasilak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδιά στη φυσική κατεύθυνσης τι μέρος της ύλης έχετε σκοπό να τελειώσετε το καλοκαίρι?? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.Quantum

Δραστήριο μέλος

Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Εμείς έχουμε κάνει μηχανικές ταλαντώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πηγαίνετε απίστευτα γρήγορα. Μακάρι να σου βγει σε καλό.

Δεν δυσκολευομαι καθολου και μου μενουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Παιδιά στη φυσική κατεύθυνσης τι μέρος της ύλης έχετε σκοπό να τελειώσετε το καλοκαίρι?? :)
Εγώ που τέλειωσα τα καλοκαιρινά, έχω κάνει μέχρι τις ηλεκτρικές ταλαντώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Εγώ που τέλειωσα τα καλοκαιρινά, έχω κάνει μέχρι τις ηλεκτρικές ταλαντώσεις.

εμεις (τελειωσαμε σμρ) εχουμε τελειωσει αατ και την θεωρια των κρουσεων...απο τι μας ειπε πολυ ακουγεται οτι δεν θα ειναι οι ηλεκτρικες φετος στην υλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mvasilak

Νεοφερμένος

Η mvasilak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Σοβαρά ακούγεται κάτι τέτοιο? Εμείς στο φροντιστήριο έχουμε αρχίσει τις ηλεκτρικές... Νομίζω δεν θα τις βγαλουν γιατί είναι ένα από τα πιθανα θεματα που μπορει να πέσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Εγώ άκουσα πως μπορεί να βγει το στερεό, γιατί το χουν υπερεξαντλήσει, και να μπει το τελευταίο κεφάλαιο στην ύλη...
Και επίσης παίζει να μπουν και στην ύλη οι "ιοί" στη Βιολογία κατεύθυνσης και να βγουν οι εφαρμογές στην Ιατρική...
Φήμες όλα αυτά βέβαια.
Μήπως ξέρετε ΠΕΡΙΠΟΥ πότε ανακοινώνεται η ύλη;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
εμεις (τελειωσαμε σμρ) εχουμε τελειωσει αατ και την θεωρια των κρουσεων...απο τι μας ειπε πολυ ακουγεται οτι δεν θα ειναι οι ηλεκτρικες φετος στην υλη
Σοβαρά ακούγεται τίποτα τέτοιο ;; Εμάς μας είπε οτι πέφτει συνηθως.
Ξέρω γω. Ίδωμεν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Μόνο εγώ ρε παιδιά έχω μείνει τόσο πίσω; :confused:
Μαθηματικά κατ. έχουμε τελειώσει τους μιγαδικούς σχεδόν, και από συναρτήσεις δεν έχουμε κάνει ούτε την αντίστροφη ακόμα...
Φυσική κατ. τελειώσαμε τις Α.Α.Τ.
ΑΕΠΠ τελειώσαμε την δομή ακολουθίας και τους λογικούς τελεστές...
ΑΟΔΕ τελειώσαμε το 1ο κεφάλαιο
ΑΟΘ επίσης
Μαθηματικά γενικής είμαστε στις παραγώγους-εξισώσεις εφαπτομένης
Έκθεση λίγο από δω λίγο από κει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Μόνο εγώ ρε παιδιά έχω μείνει τόσο πίσω; :confused:
Μαθηματικά κατ. έχουμε τελειώσει τους μιγαδικούς σχεδόν, και από συναρτήσεις δεν έχουμε κάνει ούτε την αντίστροφη ακόμα...
Φυσική κατ. τελειώσαμε τις Α.Α.Τ.
ΑΕΠΠ τελειώσαμε την δομή ακολουθίας και τους λογικούς τελεστές...
ΑΟΔΕ τελειώσαμε το 1ο κεφάλαιο
ΑΟΘ επίσης
Μαθηματικά γενικής είμαστε στις παραγώγους-εξισώσεις εφαπτομένης
Έκθεση λίγο από δω λίγο από κει

Πέρυσι καλοκαίρι εγώ είχα κάνει:

Μαθ. κατεύθυνσης μιγαδικούς χωρίς μέτρο
Φυσική Α.Α.Τ.
ΑΟΔΕ τίποτα
Μαθ.γενικής τίποτα
ΑΕΠΠ τίποτα
Έκθεση λίγο από δω λίγο από κει

Εβλεπα συμμαθητές μου στο σχολείο να είναι κεφάλαια μπροστά, εγώ να είμαι ΑΟΔΕ πρώτο και αυτοί τρίτο και αγχωνόμουν... Αλλά μια χαρά τα πρόλαβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόνο εγώ ρε παιδιά έχω μείνει τόσο πίσω; :confused:
Μαθηματικά κατ. έχουμε τελειώσει τους μιγαδικούς σχεδόν, και από συναρτήσεις δεν έχουμε κάνει ούτε την αντίστροφη ακόμα...
Φυσική κατ. τελειώσαμε τις Α.Α.Τ.
ΑΕΠΠ τελειώσαμε την δομή ακολουθίας και τους λογικούς τελεστές...
ΑΟΔΕ τελειώσαμε το 1ο κεφάλαιο
ΑΟΘ επίσης
Μαθηματικά γενικής είμαστε στις παραγώγους-εξισώσεις εφαπτομένης
Έκθεση λίγο από δω λίγο από κει

Καλα εισαι φιλε μου... Αρκει να διαβαζεις αυτα που σου βαζουν και να τα κατανοεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Πέρυσι καλοκαίρι εγώ είχα κάνει:

Μαθ. κατεύθυνσης μιγαδικούς χωρίς μέτρο
Φυσική Α.Α.Τ.
ΑΟΔΕ τίποτα
Μαθ.γενικής τίποτα
ΑΕΠΠ τίποτα
Έκθεση λίγο από δω λίγο από κει

Εβλεπα συμμαθητές μου στο σχολείο να είναι κεφάλαια μπροστά, εγώ να είμαι ΑΟΔΕ πρώτο και αυτοί τρίτο και αγχωνόμουν... Αλλά μια χαρά τα πρόλαβα

Καλα εισαι φιλε μου... Αρκει να διαβαζεις αυτα που σου βαζουν και να τα κατανοεις.

Τέσπα, ό,τι κάναμε κάναμε, σήμερα τέλος τα θερινά , ξεκούραση 1 μήνα (όχι ότι τις 6 εβδομάδες των θερινών σκίστηκα στο διάβασμα, σχεδόν κάθε απόγευμα μετά τις 7μισι για μπάσκετ ήμουν :P, χωρίς να αφήνω κενά όμως, εκτός από το ΑΟΔΕ που δε μπορώ ακόμα να το διαβάσω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Πότε θα καταλάβετε πως όσοι είναι 2-3 κεφάλαια μπροστά από τα θερινά σημαίνει είτε πως είναι διάνοιες είτε πως δεν κάνουν καλή και λεπτομερή δουλειά στο φροντιστήριο; (το πρώτο το αποκλείω σχεδόν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top