[Πανελλήνιες 2014] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Στο Αοθ αν γραψεις περισσοτερο απο οτι εχεις γραψει μεσο ορο στα αλλα μαθηματα σε ανεβαζει ενω αμα εχεις γραψει λιγοτερο σε κατεβαζει....
Αλλα κανεις δε γραφει Αοθ λιγοτερο απο οτι μαθηματικα, φυσικη κ.τ.λ οποτε ειναι αδυνατο να σε κατεβασει

Το αοθ απο αλλους οπως το εχω ακουσει , ειναι σαν δυναμιτης αν δεν τον χειριστεις σωστα θα σε ανατιναξει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Εγώ δεν ενδιαφέρομαι για το 5ο πεδίο αλλά επειδή θα πάρω Μαθηματικά Γενικής ο φυσικός μου λέει να πάρω και ΑΟΘ.Τι να κάνω?:confused:
Α!Και κάτι ακόμη:P
Άκουσα πως παίζει να βγει το κεφάλαιο των πιθανοτήτων επειδή το διδαχτήκαμε στην Α' Λυκείου.Γιατί να το κάνουν αυτό???:(:(:P
Εσείς τι πιστεύετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpo7

Νεοφερμένος

Ο kpo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
να ρωτησω κι εγω για τον προγραμματισμο με την σειρα μου.. το πρωτο κεφαλαιο που εχει να κανει με το προβλημα, εχει καποιες ασκησεις ή ειναι καθαρα θεωρητικο για την συνεχεια στους αλγοριθμους και στην γλωσσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κων.

Νεοφερμένος

Η Κων. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
να ρωτησω κι εγω για τον προγραμματισμο με την σειρα μου.. το πρωτο κεφαλαιο που εχει να κανει με το προβλημα, εχει καποιες ασκησεις ή ειναι καθαρα θεωρητικο για την συνεχεια στους αλγοριθμους και στην γλωσσα?
Όχι, τι ασκήσεις να έχει..
Διάβασε καλά ότι ορισμούς έχει, διαγραμματική αναπαράσταση, στάδια αντιμετώπισης προβλήματος, όλες εκείνες τις κατηγορίες προβλημάτων, γιατί αναθέτουμε προβλήματα στον υπολογιστή και τις 3 λειτουργίες που κάνει. Αυτά, θεωρία είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Αεππ που φτασατε οσοι κανετε θερινα?κεφαλαιο και υποενοτητα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι κι εγώ, αν κάποιος από το forum εδώ πάει σε μεγάλο φροντιστήριο ή κάνει δυνατό ιδιαίτερο, να μας πει πού βρίσκεται σε Φυσική Κατεύθυνσης και ΑΕΠΠ. Εγώ βρίσκομαι τώρα στη σύνθεση ταλαντώσεων και στις δομές σύνθετων επιλογών αντίστοιχα και θα ήθελα να έχω ένα ικανό μέτρο σύγκρισης ρυθμού μελέτης. Για τα υπόλοιπα μαθήματα προσωπικά είμαι κομπλέ, αλλά άμα θέλει ας μας πει και γι' αυτά. Thanks guys.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Νομίζω φυσική είσαι αρκετά καλά,εγώ πρόπερσι το καλοκαίρι δεν ήξερα τι θα πει σύνθεση ταλαντώσεων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Εγώ δεν ενδιαφέρομαι για το 5ο πεδίο αλλά επειδή θα πάρω Μαθηματικά Γενικής ο φυσικός μου λέει να πάρω και ΑΟΘ.Τι να κάνω?:confused:
Eαν εχεις κατασταλλαξει οτι δεν θελεις 5ο πεδιο μην παρεις αοθ ειναι αχρειαστο
Το αοθ απο αλλους οπως το εχω ακουσει , ειναι σαν δυναμιτης αν δεν τον χειριστεις σωστα θα σε ανατιναξει :P
Δεν ισχυει αυτο ναι μεν εχει τον συντελεστη 1,3 στο 5ο αλλα ειναι το πιο ευκολο μαθημα απο αυτα των πανελληνιων,βεβαιως εαν το υποτιμησεις το χασες
Στο Αοθ αν γραψεις περισσοτερο απο οτι εχεις γραψει μεσο ορο στα αλλα μαθηματα σε ανεβαζει ενω αμα εχεις γραψει λιγοτερο σε κατεβαζει....
Αλλα κανεις δε γραφει Αοθ λιγοτερο απο οτι μαθηματικα, φυσικη κ.τ.λ οποτε ειναι αδυνατο να σε κατεβασει
Αυτο ισχυει για το 5ο πεδιο που το αοθ εχει τον συντελεστη βαρυτητας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι κι εγώ, αν κάποιος από το forum εδώ πάει σε μεγάλο φροντιστήριο ή κάνει δυνατό ιδιαίτερο, να μας πει πού βρίσκεται σε Φυσική Κατεύθυνσης και ΑΕΠΠ. Εγώ βρίσκομαι τώρα στη σύνθεση ταλαντώσεων και στις δομές σύνθετων επιλογών αντίστοιχα και θα ήθελα να έχω ένα ικανό μέτρο σύγκρισης ρυθμού μελέτης. Για τα υπόλοιπα μαθήματα προσωπικά είμαι κομπλέ, αλλά άμα θέλει ας μας πει και γι' αυτά. Thanks guys.:)
Είσαι τόσο μπροστά (και στα δύο) και έχεις αμφιβολίες; :confused: Μη φοβάσαι φίλε, είσαι πολύ καλά...
Στο ΑΕΠΠ αν έχεις κάνει και ασκήσεις στη σύνθετη δομή επιλογής, είσαι τούμπανα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
οποιος παρει μαθηματικα γενικης να παρει και αοθ.με διαβασμα 2 ωρες την εβδομαδα και λιγο μυαλο και προσοχη φυσικα περνεται ενα 19,τσιμπατε 280 μορια και κερδιζατε 1 πολη.εγω για π.μ χαρις στο αοθ ειμαι αναμεσα σε πατρα και βολο,αλλιως θα ημουν σε βολο και ξανθη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Οι της θετικης και τεχνολογικης κατευθυνσης μπορειτε να γραφετε που ειστε στην υλη εδω:
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=53725
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Συγνώμη παιδιά τι είναι το ΑΕΠΠ?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,421 μηνύματα.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Είσαι τόσο μπροστά (και στα δύο) και έχεις αμφιβολίες; :confused: Μη φοβάσαι φίλε, είσαι πολύ καλά...
Στο ΑΕΠΠ αν έχεις κάνει και ασκήσεις στη σύνθετη δομή επιλογής, είσαι τούμπανα :)
Ευχαριστώ για την απάντηση. Ναι, ναι, κάνω όλες τις ασκήσεις από το βοήθημα του Τσιωτάκη (για το βοήθημα δεν εννοούσες?). Το ίδιο και Μαθιουδάκη-Παναγιωτακόπουλο για φυσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Συγνώμη παιδιά τι είναι το ΑΕΠΠ?:confused:
Προγραμματισμός, μάθημα της τεχνολογικής:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την απάντηση. Ναι, ναι, κάνω όλες τις ασκήσεις από το βοήθημα του Τσιωτάκη (για το βοήθημα δεν εννοούσες?). Το ίδιο και Μαθιουδάκη-Παναγιωτακόπουλο για φυσική.
Ε τότε μη σου πω ότι θα μπορούσες μέχρι και να στανατήσεις για καλοκαίρι και να τα ξαναπιάσεις από Σεπτέμβρη..
Ναι, για βοήθημα/φροντιστηριακό υλικό, εφόσον το σχολικό βιβλίο δεν έχει ούτε μία άσκηση :P (δεν έχει ξαναγίνει αυτό :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
το σχολικό βιβλίο δεν έχει ούτε μία άσκηση :P (δεν έχει ξαναγίνει αυτό :P)
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shanks7

Νεοφερμένος

Ο Shanks7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Γεια σας!Τελειωνω τη καλοκαιρινη προετοιμασια στις 31/7.Βρισκομαι:
Φυσ Κατ:Τελειωνω μηχανικες ταλαντωσεις (εχω κανει κρουσεις)
Μαθ Κατ:Τελειωνω μιγαδικους και συναρτησεις και μπαινω ορια
Χημεια:Περιοδικος Πινακας
Βιολογια:Μπαινω στο 2ο

Τι λετε,καλα παω η εχω μεινει πισω? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Μια χαρά είσαι και εγώ κάπως έτσι είμαι, λίγο πιο μπροστά από εσένα. Φυσική δηλαδή τελειώνω ταλαντώσεις (με κρούσεις), μαθηματικά έχω προχωρήσει στα όρια (+μιγαδικούς), χημεία δεσμούς. Βιολογιά κατεύθυνσης έκανα το πρώτο κεφάλαιο και λέω να κάνω αρκετές ασκήσεις και΄από Σεπτέμβριο να ασχοληθώ με τα επόμενα. 26 του μήνα τελειώνω τα μαθήματα, ίσως κάνω κανα-δυο μαθηματα φυσική μέχρι 31. Σημασία έχει να εμπεδώνεις ό,τι κάνεις. ;) Τέλη Γενάρη, αρχές Φλεβάρη άμα τελειώσουμε την ύλη είμαστε μέσα στο πρόγραμμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top