[Πανελλήνιες 2014] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 243)
  • 0 - 5.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 5.000 - 10.000

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • 10.000 - 12.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 12.000 - 14.000

    Ψήφοι: 11 4.5%
  • 14.000 - 16.000

    Ψήφοι: 33 13.6%
  • 16.000 - 18.000

    Ψήφοι: 62 25.5%
  • >= 18.000

    Ψήφοι: 82 33.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 43 17.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ροζαλία Κωνστα-

Νεοφερμένος

Η Ροζαλία Κωνστα- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Έκθεση: 16,7
Βιολογία: 19,1
Αρχαία: 18,3
Λογοτεχνία: 14,8
Λατινικά: 18,9
Ιστορία: 17,8

1ο πεδίο: 18166
3ο πεδίο: 16860
Ελπίζω να πιάσω Ψυχολογία Παντείου:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
13000 και κάτι ψιλά :\ μαλακία μου που δεν διάβαζα αρκετά αλλά δεν τελείωσε κ ο κόσμος. Γενικά για τα άτομα που δεν τα πήγαν καλά χαλαρώστε και μη χαλιέστε τίποτα δεν τελείωσε. Ο καθένας τα όνειρα του τα έχει και με τον έναν ή τον άλλον τρόπο κάπως θα τα πραγματοποιήσετε αρκεί να μην τα παρατήσετε. Ούτε οι πρώτοι ούτε οι τελευταίοι είστε που δεν τα πήγατε αρκετά καλά στις πανελλήνιες, ούτε λέει κάτι αυτό για το πόσο έξυπνοι είστε. Ακόμα καιρό έχουμε κ όλα καλά θα πάνε.
Και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που έγραψαν τους βαθμούς τους , καλή φοιτητική ζωή : )!

καλα εκανες και δεν διαβαζες αν αυτο γουσταρες
εβγαλα 15020 και βλεπω καποιους με 19000+ αλλα δεν με νοιαζει καθολου γενικως
σκεφτομαι τι εκαναν αυτοι οταν εγω καλοπερνουσα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherchez

Νεοφερμένος

Ο Cherchez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
καλα εκανες και δεν διαβαζες αν αυτο γουσταρες
εβγαλα 15020 και βλεπω καποιους με 19000+ αλλα δεν με νοιαζει καθολου γενικως
σκεφτομαι τι εκαναν αυτοι οταν εγω καλοπερνουσα;)

και εκει που εγω χορευα στο μπαρ το σαββατο ο αλλος περασε ιατρικη/πολυτεχνειο/νομικη

OMG is so worthhhhh itttttttt yeiii

dude σοβαρα τωρα? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
και εκει που εγω χορευα στο μπαρ το σαββατο ο αλλος περασε ιατρικη/πολυτεχνειο/νομικη

OMG is so worthhhhh itttttttt yeiii

dude σοβαρα τωρα? :worry:

Εξαρτάται από τους στόχους, θα μπορούσε να στέκει απολύτως.
Δε θέλουμε όλοι ιατρική/πολυτεχνείο/νομική, ούτε θεωρούμε την εισαγωγή σε αυτές τις σχολές φοβερή επιτυχία.
Δεν είναι ότι όσοι φοιτούν σε άλλες σχολές απλώς δεν πέρασαν σε αυτές, ξυπνήστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Γενικά απ'την αρχή δεν είχα σκοπό να γράψω μεγάλο βαθμό γτ δεν μου άρεσε καμία σχολή με ψηλή βάση , είχα στο νου μου να περάσω είτε προσχολική αγωγή είτε αισθητική που μου φαίνονται λιγότερο βαρετά απ'όλα τα άλλα και παράλληλα να πάω σε κάποιο ιεκ για να ασχοληθώ με animation ή product design κτλ , που μου αρέσουν, τις τέχνες στην ελλάδα (τις σύγχρονες κυρίως) τις έχουμε ψιλογραμμένες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherchez

Νεοφερμένος

Ο Cherchez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Εξαρτάται από τους στόχους, θα μπορούσε να στέκει απολύτως.
Δε θέλουμε όλοι ιατρική/πολυτεχνείο/νομική, ούτε θεωρούμε την εισαγωγή σε αυτές τις σχολές φοβερή επιτυχία.
Δεν είναι ότι όσοι φοιτούν σε άλλες σχολές απλώς δεν πέρασαν σε αυτές, ξυπνήστε.

Συμφωνω αλλα οταν καποιος γραφει οτι πηρε εκδικηση επειδη δεν διαβαζε ενω οι αλλοι διαβαζαν ειναι απλα δικαιολογια για την αποτυχια του
οπως ειπε ο τεσλα το παρον σας ανηκει το μελλον για το οποιο δουλεψα μου ανηκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
και εκει που εγω χορευα στο μπαρ το σαββατο ο αλλος περασε ιατρικη/πολυτεχνειο/νομικη

OMG is so worthhhhh itttttttt yeiii

dude σοβαρα τωρα? :worry:

τονοι ηλεκτρονικων
κοριτσια
αλητεια
αραγμα
νταγλες
τοπογραφων μαλλον
οποτε ναι totally worth it
και ας μην εβγαλα 19 χιλιαδες

ναι γιατι η ιατρικη και η νομικη ειναι οι καλυτερες σχολες... οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ελεύθερο σχεδιο 15,7, γενικά δυσκολο να βάλουν μεγάλους βαθμους οποτε είμαι ικανοποιημένη
Γραμμικο σχεδιο 17,8, 85 και 93!! Δεν το περίμενα!! :clapup:

Μαζί με τα σχεδια, 20.879!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Ελεύθερο σχεδιο 15,7, γενικά δυσκολο να βάλουν μεγάλους βαθμους οποτε είμαι ικανοποιημένη
Γραμμικο σχεδιο 17,8, 85 και 93!! Δεν το περίμενα!! :clapup:

Μαζί με τα σχεδια, 20.879!!! :D

Κρίμα που δεν έβγαλες καμιά 900 μόρια λίγοτερα. Θα έλεγες ότι περνάς Αρχιτεκτονική με 19.979 μόρια και θα σε κοιτούσαν όλοι σαν εξωγήινοι!

Πολλά συγχαρητήρια Βάσια!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Κρίμα που δεν έβγαλες καμιά 900 μόρια λίγοτερα. Θα έλεγες ότι περνάς Αρχιτεκτονική με 19.979 μόρια και θα σε κοιτούσαν όλοι σαν εξωγήινοι!

Πολλά συγχαρητήρια Βάσια!:clapup:

Χαχα ευχαριστώ πολυ!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NirvanaC&C

Νεοφερμένος

Η NirvanaC&C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ελεύθερο σχεδιο 15,7, γενικά δυσκολο να βάλουν μεγάλους βαθμους οποτε είμαι ικανοποιημένη
Γραμμικο σχεδιο 17,8, 85 και 93!! Δεν το περίμενα!! :clapup:

Μαζί με τα σχεδια, 20.879!!! :D

Πώς τα κατάφερες ρε θηρίο με το γραμμικό;; :thumbsup: εγώ ίσα που πέρασα με 10,4 και είχα προετοιμαστεί αρκετά καλά :/: μπράβο και πάλι μπράβο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,791 μηνύματα.
Ελεύθερο σχεδιο 15,7, γενικά δυσκολο να βάλουν μεγάλους βαθμους οποτε είμαι ικανοποιημένη
Γραμμικο σχεδιο 17,8, 85 και 93!! Δεν το περίμενα!! :clapup:

Μαζί με τα σχεδια, 20.879!!! :D

Συγχαρητηρια!!!! Κι εγω στο ειδικο στα αγγλικα εβγαλα 17,4, στο συνολο 21.197 μορια!!! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Συγχαρητηρια!!!! Κι εγω στο ειδικο στα αγγλικα εβγαλα 17,4, στο συνολο 21.197 μορια!!! :D :D
Συγχαρητήριααα <3 Την έχεις άνετα την Αγγλική,έτσι; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πώς τα κατάφερες ρε θηρίο με το γραμμικό;; :thumbsup: εγώ ίσα που πέρασα με 10,4 και είχα προετοιμαστεί αρκετά καλά :/: μπράβο και πάλι μπράβο!!
Δεν έχω ιδέα!! Είχα κανει μόνο τη μισή πλακόστρωση και μάλιστα με μολύβι και δεν είχα κανει τον τίτλο. Αλλα δεν είχα μουτζούρες και τετοια, οποτε μαλλον τους άρεσε σαν εικόνα ή είδαν χειρότερα και τους άρεσε που ήταν καθαρό, δεν εξηγείται αλλιώς αυτο το 93 που έβαλε ο δεύτερος! :P και εγω είχα προετοιμαστεί καλα! Στο ελευθερο πώς τα πηγες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,791 μηνύματα.
Συγχαρητήριααα <3 Την έχεις άνετα την Αγγλική,έτσι; :D

Αθηνων ναι!!! Και με λιγη τυχη και Θεσ/νικη αν και θελω μονο Αθηνα :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.

NirvanaC&C

Νεοφερμένος

Η NirvanaC&C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν έχω ιδέα!! Είχα κανει μόνο τη μισή πλακόστρωση και μάλιστα με μολύβι και δεν είχα κανει τον τίτλο. Αλλα δεν είχα μουτζούρες και τετοια, οποτε μαλλον τους άρεσε σαν εικόνα ή είδαν χειρότερα και τους άρεσε που ήταν καθαρό, δεν εξηγείται αλλιώς αυτο το 93 που έβαλε ο δεύτερος! :P και εγω είχα προετοιμαστεί καλα! Στο ελευθερο πώς τα πηγες;

Εγώ δεν είχα κάνει δέντρα, γράμματα, βορρά, εκείνα τα περίεργα σκαλοπάτια στο τέλος κάθε σκάλας και έκανα το 1/8 της συνολικής πλακόστρωσης με μελάνι (την υπόλοιπη δεν την έκανα καν! ) αλλά το υπόλοιπο ήταν αρκετά καθαρό.. άστα!:redface: χμμ ελεύθερο 13,3 αν και περίμενα λιιγο παραπάνω! Πάντως γενικά πιστεύω ότι έπρεπε να είναι αρκετά πιο ελαστική η βαθμολόγηση στο γραμμικό αν σκεφτείς ότι το ίδιο το τμήμα των Αρχιτεκτόνων Μηχανικών του ΕΜΠ έστειλε πριν λίγες μέρες επιστολή στον Υπουργό Παιδείας για τα φετινά θέματα..
https://www.alfavita.gr/arthron/%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BB%CE%AE-%E2%80%93-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BC%CE%B1%CF%81%CF%84%CF%85%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%84%CF%81%CF%8C%CF%80%CE%BF-%CE%B4%CE%B9%CE%B5%CE%BE%CE%B1%CE%B3%CF%89%CE%B3%CE%AE%CF%82-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD-%CE%B5%CE%BE%CE%B5%CF%84%CE%AC%CF%83%CE%B5%CF%89%CE%BD-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%BC%CE%AC%CE%B8%CE%B7%CE%BC%CE%B1 :hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ δεν είχα κάνει δέντρα, γράμματα, βορρά, εκείνα τα περίεργα σκαλοπάτια στο τέλος κάθε σκάλας και έκανα το 1/8 της συνολικής πλακόστρωσης με μελάνι (την υπόλοιπη δεν την έκανα καν! ) αλλά το υπόλοιπο ήταν αρκετά καθαρό.. άστα!:redface: χμμ ελεύθερο 13,3 αν και περίμενα λιιγο παραπάνω! Πάντως γενικά πιστεύω ότι έπρεπε να είναι αρκετά πιο ελαστική η βαθμολόγηση στο γραμμικό αν σκεφτείς ότι το ίδιο το τμήμα των Αρχιτεκτόνων Μηχανικών του ΕΜΠ έστειλε πριν λίγες μέρες επιστολή στον Υπουργό Παιδείας για τα φετινά θέματα..
https://www.alfavita.gr/arthron/%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BB%CE%AE-%E2%80%93-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BC%CE%B1%CF%81%CF%84%CF%85%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%84%CF%81%CF%8C%CF%80%CE%BF-%CE%B4%CE%B9%CE%B5%CE%BE%CE%B1%CE%B3%CF%89%CE%B3%CE%AE%CF%82-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD-%CE%B5%CE%BE%CE%B5%CF%84%CE%AC%CF%83%CE%B5%CF%89%CE%BD-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%BC%CE%AC%CE%B8%CE%B7%CE%BC%CE%B1 :hmm: :hmm:

Δεν ήξερα οτι είχαν στείλει επιστολή! Τι να πεις.. Ήταν απαράδεκτο το φετινό θεμα. Δεν έχω μιλήσει με αλλα παιδιά εκτός που εσάς εδω για να μάθω πως βαθμολογήθηκαν αλλα συμφωνώ οτι έπρεπε να δείξουν κατανόηση,δεν γίνεται να πηγαίνουν τόσοι κόποι χαμένοι επειδή έβαλαν ένα τετοιο σχεδιο που δεν ήταν δυνατόν να ολοκληρωθεί στο εξάωρο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NirvanaC&C

Νεοφερμένος

Η NirvanaC&C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν ήξερα οτι είχαν στείλει επιστολή! Τι να πεις.. Ήταν απαράδεκτο το φετινό θεμα. Δεν έχω μιλήσει με αλλα παιδιά εκτός που εσάς εδω για να μάθω πως βαθμολογήθηκαν αλλα συμφωνώ οτι έπρεπε να δείξουν κατανόηση,δεν γίνεται να πηγαίνουν τόσοι κόποι χαμένοι επειδή έβαλαν ένα τετοιο σχεδιο που δεν ήταν δυνατόν να ολοκληρωθεί στο εξάωρο :/:

Πράγματι!! Πάντως ο μπαμπάς μου που με περίμενε έξω από το εξεταστικό κέντρο στην Αργυρούπολη μου είπε ότι όσοι έβγαιναν ήταν εντελώς απογοητευμένοι, δεν είδε ούτε έναν ευχαριστημένο.. όπως και να έχει, συγχαρητήρια και πάλι!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
ισπανικα: 98 100 19,8 :clapup::clapup::clapup:
μορια για ισπανικη μαζι με ειδικο: 19137 :clapup: :clapup: :D ενταξει νομιζω πως μπορω να χαλαρωσω:P


παιδια συγχαρητηρια και για τα ειδικα!!! :D παντα επιτυχιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top