[Πανελλήνιες 2014] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 243)
  • 0 - 5.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 5.000 - 10.000

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • 10.000 - 12.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 12.000 - 14.000

    Ψήφοι: 11 4.5%
  • 14.000 - 16.000

    Ψήφοι: 33 13.6%
  • 16.000 - 18.000

    Ψήφοι: 62 25.5%
  • >= 18.000

    Ψήφοι: 82 33.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 43 17.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
παιδιά καίγομαι για 3 τμηματα κοινωνικής ανθρωπολογίας,κοινωνικής πολιτικής στο πάντειο και αισθητικής τει αθήνας. Έχω 14300 στο 1ο και 13300 στο 3ο .Πιάνω κάτι από τα δύο πεδία? Απαντήστε όποιος μπορεί γτ είμαι απελπισμένη γτ δίνω για 2η χρονιά:(:(:(:(

Κοινωνική ανθρωπολογία είχε βάση πέρσι 14063, κοινωνική πολιτική 13929 και το άλλο 12891. νομίζω στο αισθητικής είσαι σίγουρα μέσα :) ίσως και σε κάποιο απο τα άλλα 2!

υπαρχουν και άλλα τμήματα στα οποία σίγουρα περνάς και είναι πολύ ωραια πάντως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Γεια σας παιδια μπηκα και εγω σε αυτο το αξιολογο φορουμ για να μοιραστω την χαρα μου για την επιτυχια μου.Εβγαλα 19,628 μορια και ελπιζω να πιανω την ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ την σχολη των ονειρων μου.Ευχομαι σε ολους επιτυχια.
Υγ, μην βιαζεστε να με κρινετε δεν μπηκα μονο και μονο για να περηφανευτω για τον βαθμο.Αλλωστε ποιος το κανει αυτο;


Έξυπνε φίλε μου εγώ μπήκα για να περηφανευτώ.
Επίσης, τσέκαρε το θέμα εκτιμήσεις 2014. Σύμφωνα με αυτά που λέει ο Χρήστος ( θα καταλάβεις ) περνάς και παραπερνάς.
Θα μου πεις απλά εκτιμήσεις κάνει , αλλα σε όλες του σχεδόν, διαχρονικά , έχει πέσει μέσα.

Περνάς με χίλια μάλλον !!! Άντε, σου εύχομαι επιτυχία !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria__bk

Νεοφερμένος

Η maria__bk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εκθεση: 15,8

Μαθ. Γεν: 19,1

Μαθ. Κατ.: 13,9 (Αυτός ο βαθμός με χτύπησε κατα κούτελα... περίμενα 16 :cry_x: )

Φυσικη Κατ.: 18,4

Βιολογία Κατ. 17,6 (Περίμενα 18!)

Χημεια Κατ: 17

AOΘ: 18,8 (Ο 2ος μου εβαλε 93 και ο 1ο 95!)

Σύνολο 17,400 4ο και 18046 5ο.... Το χάσαμε το πολυτεχνείο στην θεσσ... Τουλάχιστον το πιάνω στο Βόλο και παίρνω μεταγγραφη! Αν και περίμενα ένα 18 πλέον είμαι ευχαριστημένη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tenekes

Νεοφερμένος

Ο Tenekes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εκθεση: 15,8

Μαθ. Γεν: 19,1

Μαθ. Κατ.: 13,9 (Αυτός ο βαθμός με χτύπησε κατα κούτελα... περίμενα 16 :cry_x: )

Φυσικη Κατ.: 18,4

Βιολογία Κατ. 17,6 (Περίμενα 18!)

Χημεια Κατ: 17

AOΘ: 18,8 (Ο 2ος μου εβαλε 93 και ο 1ο 95!)

Σύνολο 17,400 4ο και 18046 5ο.... Το χάσαμε το πολυτεχνείο στην θεσσ... Τουλάχιστον το πιάνω στο Βόλο και παίρνω μεταγγραφη! Αν και περίμενα ένα 18 πλέον είμαι ευχαριστημένη! :)



ακριβως τον ιδιο βαθμο στα μαθηματικα! περιμενα 2 μοναδες πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria__bk

Νεοφερμένος

Η maria__bk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ακριβως τον ιδιο βαθμο στα μαθηματικα! περιμενα 2 μοναδες πανω

Και εγώ... Και δεν μπορώ να σκεφτώ και απο που μου έκοψαν... Περιμένω τώρα για τα αποκόμματα. Θελω να ξέρω απο που μου κοψαν. Ξέρεις αυτά πότε τα δίνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tenekes

Νεοφερμένος

Ο Tenekes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Και εγώ... Και δεν μπορώ να σκεφτώ και απο που μου έκοψαν... Περιμένω τώρα για τα αποκόμματα. Θελω να ξέρω απο που μου κοψαν. Ξέρεις αυτά πότε τα δίνουν;


Απο το 4ο σιγουρα... Δεν ξερω για το δευτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria__bk

Νεοφερμένος

Η maria__bk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Απο το 4ο σιγουρα... Δεν ξερω για το δευτερο

Συγγνώμη αλλά δεν καταλαβα σε τι αναφέρεσαι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tenekes

Νεοφερμένος

Ο Tenekes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλά δεν καταλαβα σε τι αναφέρεσαι :redface:


απο το 4ο θεμα θα σου εκοψαν (οπως και σε μενα :redface:)

για τα αποκομματα δεν εχω ιδεα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria__bk

Νεοφερμένος

Η maria__bk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
απο το 4ο θεμα θα σου εκοψαν (οπως και σε μενα :redface:)

για τα αποκομματα δεν εχω ιδεα !

απο το τέταρτο έχασα μονο τις 4 μονάδες απο το Δ2β και άντε και απο το Δ4 2-3. δ1 σωστό, το δ2 πιστεύω σωστο. Θυμάμαι ότι εξίσωσα τα άκρα ολοκλήρωσης και μου είχε βγει μια συνάρτηση ίση με 1/2 και βρηκα την τιμή του χ με όρια!

Το 2ο σωστό με τους μιγαδικούς. Απο το πρώτο έχασα την απόδειξη και 2 Σ-Λ δηλαδη -10 και λέω δεν θα έχω κάνει κάποιο λάθος και στο 3ο (στο εμβαδό) και λεω αντε και κει απο 2-3. Οπότε σύνολο υπολόγιζα κάπου στο 78-80... Τι να πω δεν ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tenekes

Νεοφερμένος

Ο Tenekes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
απο το τέταρτο έχασα μονο τις 4 μονάδες απο το Δ2β και άντε και απο το Δ4 2-3. δ1 σωστό, το δ2 πιστεύω σωστο. Θυμάμαι ότι εξίσωσα τα άκρα ολοκλήρωσης και μου είχε βγει μια συνάρτηση ίση με 1/2 και βρηκα την τιμή του χ με όρια!

Το 2ο σωστό με τους μιγαδικούς. Απο το πρώτο έχασα την απόδειξη και 2 Σ-Λ δηλαδη -10 και λέω δεν θα έχω κάνει κάποιο λάθος και στο 3ο (στο εμβαδό) και λεω αντε και κει απο 2-3. Οπότε σύνολο υπολόγιζα κάπου στο 78-80... Τι να πω δεν ξέρω...


σκεψου το για αναβαθμολογηση αν πιστευεις οτι σε αδικησαν παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria__bk

Νεοφερμένος

Η maria__bk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
σκεψου το για αναβαθμολογηση αν πιστευεις οτι σε αδικησαν παντως

Ο ενας μου έβαλε 70 και ο αλλος 69... Δεν πιστεύω και οι δυο να καναν λάθος... απλά με πόνεσε πολυ :redface: γιατί τα μαθηματικά τα αγαπούσα και σε όλα τα διαγωνισματα έγραφα πολύ καλά και αρχικά που νόμιζα πως είχα σωστή απόδειξη λέω μια χαρά ειμαστε 17-18 (γιατί είχα κάποια στάνταρ λάθη) και μετά έρχεται η ψυχρολουσία που κατάλαβα ότι έγραψα λάθος απόδειξη... και τώρα αυτό! Τα βάζω με τον εαυτό μου όχι με τους βαθμολογητές. Εγώ κάτι έκανα λάθος και δεν μου έρχεται το τι... Όπως και να εχει τέλειωσε τωρα, αφού περνάω στην σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Splanis

Νεοφερμένος

Ο Splanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ΕΠΑΛ

Δίκτυα Υπολογιστών: 19.3
Δομημένος Προγραμματισμός: 19.4
Μαθηματικά: 18.1
Έκθεση:14.5

Μόρια: 18453
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατ εμφι

Νεοφερμένος

Η Κατ εμφι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια 5ο πεδιο, οργανωση και διοικηση οπα καθως και μαρκετινγκ οπα ,που το βλεπετε?
Επισης ας μου εξηγησει καποιος πως επηρεαζουν οι μετεγγραφες τις βασεις?
Δηλαδη στα περιφερειακα αυτοι που θα μετεγγραφουν τελικα, θα ελευθερωσουν θεσεις ?

Δεν μπορω να καταλαβω την ακολουθια των "καταστασεων" ,δηλαδη την διαδικασια ,δηλαδη θα ανεβουν οι βασεις? αλλα θαναι ψευδες?

Συγχωρεστε με αν ειναι βλακεια αυτο που ρωταω.
Αν καποιος ξερει ας μου εξηγησει

Παιδια 5ο πεδιο, οργανωση και διοικηση οπα καθως και μαρκετινγκ οπα ,που το βλεπετε?
Επισης ας μου εξηγησει καποιος πως επηρεαζουν οι μετεγγραφες τις βασεις?
Δηλαδη στα περιφερειακα αυτοι που θα μετεγγραφουν τελικα, θα ελευθερωσουν θεσεις ?
Δεν μπορω να καταλαβω την ακολουθια των "καταστασεων" ,δηλαδη την διαδικασια ,δηλαδη θα ανεβουν οι βασεις? αλλα θαναι ψευδες.?
Συγχωρεστε με αν ειναι βλακεια αυτο που ρωταω.
Αν καποιος ξερει ας μου εξηγησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Αυτά τα polls είναι τέρμα άκυρα, κρίνοντας εκ των στατιστικών. Ψήφισα αρχικά, όμως αφαίρεσα την ψήφο μου αργότερα όταν είδα πως δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα ούτως ή άλλως.

Όντως οι περισσότεροι εδώ μέσα γράφουν πάνω από 18...απλά το Ischool μαζεύει καλούς μαθητές...όπως έχει ξαναειπωθεί,πάντα ήταν "φυτοριο" -με την καλή έννοια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
απο το τέταρτο έχασα μονο τις 4 μονάδες απο το Δ2β και άντε και απο το Δ4 2-3. δ1 σωστό, το δ2 πιστεύω σωστο. Θυμάμαι ότι εξίσωσα τα άκρα ολοκλήρωσης και μου είχε βγει μια συνάρτηση ίση με 1/2 και βρηκα την τιμή του χ με όρια!
Πρέπει να αιτιολογήσεις γιατί πρέπει να είναι ίσα τα άκρα για να είναι σωστό αυτό που γράφεις.Μπορεί γενικά οι τρόποι σου να είναι σωστοί σαν ιδέα και η λύση να βγαίνει εντάξει αλλά μπορεί να έχασες μονάδες από τον τρόπο παρουσίασης ή από κάποια πράγματα που έπρεπε να εξηγήσεις πρώτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria__bk

Νεοφερμένος

Η maria__bk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Πρέπει να αιτιολογήσεις γιατί πρέπει να είναι ίσα τα άκρα για να είναι σωστό αυτό που γράφεις.Μπορεί γενικά οι τρόποι σου να είναι σωστοί σαν ιδέα και η λύση να βγαίνει εντάξει αλλά μπορεί να έχασες μονάδες από τον τρόπο παρουσίασης ή από κάποια πράγματα που έπρεπε να εξηγήσεις πρώτα

το δικαιολογησα.. είχα πει οτι η συναρτηση στο ολοκληρωμα δεν ειναι μηδεν.. είπα ότι δεν είναι περιττή για να εχει αντιθετα ακρα και να μηδενιστει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
το δικαιολογησα.. είχα πει οτι η συναρτηση στο ολοκληρωμα δεν ειναι μηδεν.. είπα ότι δεν είναι περιττή για να εχει αντιθετα ακρα και να μηδενιστει
Κοίτα προσωπικά σαν αιτιολόγηση είχα πάρει πριπτώσεις ότι αν το ένα άκρο είναι μεγαλύτερο τ άλλου βγαίνει θετικό,αν είναι μικρότερο βγαίνει αρνητικό,οπότε υποχρεωτικά πρέπει να είναι ίσα.Τώρα γενικά μιλάω για αιτιολόγηση απλά έτυχε και ανέφερα το συγκεκριμένο.Απαντήσεις και τρόπους λύσης είχες δει για να δεις αν τα είχες σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria__bk

Νεοφερμένος

Η maria__bk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Κοίτα προσωπικά σαν αιτιολόγηση είχα πάρει πριπτώσεις ότι αν το ένα άκρο είναι μεγαλύτερο τ άλλου βγαίνει θετικό,αν είναι μικρότερο βγαίνει αρνητικό,οπότε υποχρεωτικά πρέπει να είναι ίσα.Τώρα γενικά μιλάω για αιτιολόγηση απλά έτυχε και ανέφερα το συγκεκριμένο.Απαντήσεις και τρόπους λύσης είχες δει για να δεις αν τα είχες σωστά;

Είχα μιλήσει με τον μαθηματικό μου και τα περισσοτερα μου είπε τα έκανα σωστά. Το εμβαδό δεν το σχολιάσαμε γιατί δεν θυμόμουν πόσο το είχα βγάλει. Οι μιγαδικοί σωστά και τα υπολοιπα του Γ ήταν σωστά. Τώρα δεν ξέρω... Να μου κόψαν κι άλλο απο το Α θεμα; Να εκανα λάθος δικαιολόγηση; Δεν ξέρω...:hmm:

Όπως και να έχει είναι μη αναστρέψιμο και δεν έχει νόημα να το ψάξω άλλο. Ευτυχώς είμαι τρίτεκνη και παίρνω μεταγγραφή στην Θεσσ! Τελικά ο μικρός μου αδερφός δεν ήταν ένα λάθος :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleniKat

Νεοφερμένος

Η EleniKat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Βιολογια Γενικης : 20
Βιολογια Κατ.: 19.8
Χημεια Κατ: 18.6
Φυσικη Κατ: 17.1
Μαθ. Κατ : 16.5
Εκθεση: 16.6

Συνολo : 18701 στο 3ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
13000 και κάτι ψιλά :\ μαλακία μου που δεν διάβαζα αρκετά αλλά δεν τελείωσε κ ο κόσμος. Γενικά για τα άτομα που δεν τα πήγαν καλά χαλαρώστε και μη χαλιέστε τίποτα δεν τελείωσε. Ο καθένας τα όνειρα του τα έχει και με τον έναν ή τον άλλον τρόπο κάπως θα τα πραγματοποιήσετε αρκεί να μην τα παρατήσετε. Ούτε οι πρώτοι ούτε οι τελευταίοι είστε που δεν τα πήγατε αρκετά καλά στις πανελλήνιες, ούτε λέει κάτι αυτό για το πόσο έξυπνοι είστε. Ακόμα καιρό έχουμε κ όλα καλά θα πάνε.
Και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που έγραψαν τους βαθμούς τους , καλή φοιτητική ζωή : )!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top