[Πανελλήνιες 2014] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 243)
  • 0 - 5.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 5.000 - 10.000

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • 10.000 - 12.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 12.000 - 14.000

    Ψήφοι: 11 4.5%
  • 14.000 - 16.000

    Ψήφοι: 33 13.6%
  • 16.000 - 18.000

    Ψήφοι: 62 25.5%
  • >= 18.000

    Ψήφοι: 82 33.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 43 17.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ChristinaZck

Νεοφερμένος

Η ChristinaZck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σειρά μου να κοκορευτώ, αν και νιώθω μειονεκτικά με τους βαθμούς που βλέπω εδώ :redface:
Αρχαία 17,8
Ιστορία 17.9 (πηγαίνοντας να γράψω μετά απο 4 εγκεφαλικά μιας και το πρωί δεν έβρισκα τα χαρτιά μου και νόμιζα θα χάσω την εξέταση)
Λατινικά 18.7
Λογοτεχνία 15.5 (:whistle:)
Έκθεση 17.2 (80 ο ένας 92 ο άλλος-χωρίς αναβαθμολόγηση)
Βιολογία 18.6 (με απόκλιση, ένας θεός ξέρει πως)

Σύνολο στο 1ο: 18.157

Μπορεί να μην είμαι η πρώτη των πρώτων, είμαι όμως απόλυτα ικανοποιημένη και ανακουφισμένη αφού είμαι 600 μόρια πάνω από την περσινή και υψηλότερη ως τώρα βάση της σχολής που θέλω (Δ.Ε.Σ. ΠΑ.ΠΕΙ.) πριν καν βγει το ειδικό μάθημα (στο οποίο είμαι αρκετά σίγουρη ότι έχω ξεπεράσει τη βάση κατά πολύ).
Υπάρχουν βέβαια τώρα οι 'καλά, πιάνεις ψυχολογίες, φιλολογίες, ιστορικά, ΜΜΕ, αυτό θα βάλεις;" αλλά προσπαθώ να τους αγνοήσω!

Συγχαρητήρια σε όλους :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Σειρά μου να κοκορευτώ, αν και νιώθω μειονεκτικά με τους βαθμούς που βλέπω εδώ :redface:
Αρχαία 17,8
Ιστορία 17.9 (πηγαίνοντας να γράψω μετά απο 4 εγκεφαλικά μιας και το πρωί δεν έβρισκα τα χαρτιά μου και νόμιζα θα χάσω την εξέταση)
Λατινικά 18.7
Λογοτεχνία 15.5 (:whistle:)
Έκθεση 17.2 (80 ο ένας 92 ο άλλος-χωρίς αναβαθμολόγηση)
Βιολογία 18.6 (με απόκλιση, ένας θεός ξέρει πως)

Σύνολο στο 1ο: 18.157

Μπορεί να μην είμαι η πρώτη των πρώτων, είμαι όμως απόλυτα ικανοποιημένη και ανακουφισμένη αφού είμαι 600 μόρια πάνω από την περσινή και υψηλότερη ως τώρα βάση της σχολής που θέλω (Δ.Ε.Σ. ΠΑ.ΠΕΙ.) πριν καν βγει το ειδικό μάθημα (στο οποίο είμαι αρκετά σίγουρη ότι έχω ξεπεράσει τη βάση κατά πολύ).
Υπάρχουν βέβαια τώρα οι 'καλά, πιάνεις ψυχολογίες, φιλολογίες, ιστορικά, ΜΜΕ, αυτό θα βάλεις;" αλλά προσπαθώ να τους αγνοήσω!

Συγχαρητήρια σε όλους :clapup:

Σωστη σε βρισκω! Μια απο τα ιδια (οσον αφορα τα πορτοκαλι :p )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juggernaut

Νεοφερμένος

Ο (A) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Το προχειρο μηχανογραφικο ειναι υποχρεωτικο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rankir146

Νεοφερμένος

Η Ράνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!! Καλή σταδιοδρομία απο εδω και περα! :)

Εγώ είμαι πολύ απογοητευμένη, πήγε τζάμπα το διάβασμα που έριξα όλη την χρονιά αλλά δεν με εξεπληξαν οι βαθμολογίες μου γιατί καθε που έγραφα ενα μαθημα καταλαβαινα κ τι βαθμό εγραψα:

Αρχαία: 17
Λατινικά: 18,5
Έκθεση: 17
Λογοτεχνία: 16,9
Βιολογία: 19
Ιστορία: 10,1

μόρια 16.613 για 1ο και 16.021 για 3ο πεδίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Έλα τώρα, δεν θέλω τέτοια.
Μπορεί να μην πιάνεις την πρώτη σου επιλογή αλλά έχεις πολλά μόρια για να πιάσεις άλλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Ηλεκτρολογία: 19.7
Χημεία-Βιοχημεία: 19.3
Μαθηματικά : 19.8
Φυσική : 16.7 :(
Φυσική Γ.Π : 20
Νεοελληνική Γλώσσα: 14.7
Συνολικά 18702 μόρια. Σε κάποια μαθήματα τα πήγα καλύτερα απ'ότι υπολόγιζα και Φυσική Κατ χειρότερα.Φοβάμαι πως τα αριθμητικά λάθη τελικά επηρέασαν πολύ.Δεν πειράζει όμως αφού πιάνω Φυσικό.Συγχαρητήρια σε όλους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rankir146

Νεοφερμένος

Η Ράνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
εμ όχι η πιο χαμηλή βάση είναι ψυχολογίας Ρέθυμνο στα 17300. Εν πάση περιπτώσει κάτι θα δηλωσουμε και εμεις που απογοητευτηκαμε! Το πολυ πολυ να ξαναδωσουμε!
Συγχαρητήρια σε ολα τα παιδιά πάνω απ ολα για την προσπάθεια που κατεβαλαν, ειτε ανταμειφθηκαν ειτε οχι. Εύχομαι καλή τύχη σε ολους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Ας πω κι εγώ τις βαθμολογίες μου κι ο θεός βοηθός..

Α.Ο.Δ.Ε : 20
A.O.Θ : 17,4
Mαθηματικά Γενικής : 16,1
Μαθηματικά Κατεύθυνσης : 12,5
Έκθεση : 12,3
Φυσική : 9
Α.Ε.Π.Π : 5,9 (ναι,καλά διαβάσατε)

Μόρια στο 5ο πεδίο : 14573

Αν χάσω την αστυνομία για τον προγραμματισμό θα είμαι για φούντο...(πέρυσι είχε 14176)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Παιδια εγω εβγαλα περιπου 17 χιλιαδες δυστυχως ομως δεν πιανω τη νομικη.Οι γονεις μου με πιεζουν για να ξαναδωσω αλλα δε θελω να ξαναπερασω αλλη μια τετοια χρονια.Σκεφτομαι να βαλω πρωτη επιλογη πολιτικων επιστημων επειδη διαβασα οτι οι αποφοιτοι αυτης της σχολης μπορουν να εισαχθουν μεσω κατακτηριων στο τριτο ετος της νομικης.Ειναι σιγουρο ομως οτι γινεται αυτο?
όχι δεν γίνεται αυτό. Απλα αν περασεις στη νομικη σου αναγνωριζουν καποια μαθηματα(αν θελουν) που είναι κοινά.

εννοείς το τμημα πολιτικων επιστημων?

ναι ναι!

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ. ΑΥΤΟ ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΤΕΣ ΤΙ ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ? :mad: θελω και εγω :( μπορω να μαθω καπως και τους δικους μου απο περσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βαριεμαι..

Νεοφερμένος

Ο βαριεμαι.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ΑΟΔΕ:18,9
ΑΕΠΠ:20
ΦΥΣΙΚΗ:19,3
ΜΑΘ ΚΑΤ:19,2
ΜΑΘ ΓΕΝ:19,6
ΕΚΘΕΣΗ:17,1

Φυσικό ΑΠΘάρα και δεν είμαι καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

13fourdio13

Νεοφερμένος

Ο 13fourdio13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εγώ είχα έκθεση 88 και 76! Μακάρι να πήγαινε σε τρίτο!

εσυ εισαι τυχερος. επρεπε να δεις εμενα που ειχα "παντου" 20, βιολογια κατ. 19.8, φυσικη 18.9 και μου βαζουν εκθεση 72 και 60!!!(13,2...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Νευριάζω πολύ άσχημα με αυτούς που βγάζουν μόρια που περνάνε σε πολλά πανεπιστήμια και κλαίνε πραγματικά, είναι απαράδεκτο γιατί προδίδει άτομο αχάριστο. Ο καθένας μπαίνει εκεί που αξίζει και επιτέλους καταλάβετε ότι το πολύ διάβασμα δεν συνεπάγεται καλά αποτελέσματα πάντα.Ο κόσμος έχει προβλήματα πάσης φύσεως και δεν μπορεί να σπουδάσει και κλαίτε γιατί δεν μπήκατε πρώτοι στην ιατρική, έλεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης2396

Νεοφερμένος

Ο ορεστης2396 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
πρώτα απ'όλα συγχαρητήρια σε όλους παιδια για την μεγαλη προσπάθεια, ανεξαρτήτως αποτελεσματων :) ηθελα να ρωτησω αν οι τρελοί βαθμοι που δημοσιεύονται απο τους περισσότερους συμπεριλαμβανουν συντελεστές και προφορικους βαθμούς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Κι εγώ αν και διάβασα πάρα πολύ όλα τα χρόνια έπεσα απ τα σύννεφα στις πανελλαδικές........................Κάθε εμπόδιο για καλό.......................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Κι εγώ αν και διάβασα πάρα πολύ όλα τα χρόνια έπεσα απ τα σύννεφα στις πανελλαδικές........................Κάθε εμπόδιο για καλό.......................................

δεν εχεις εναλλακτικες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Δεν πειράζει ούτως ή άλλως τα 18400 απέχουν αρκετά από τα δικά μου..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Δεν πειράζει ούτως ή άλλως τα 18400 απέχουν αρκετά από τα δικά μου..........

Και παλι συγνωμη. Για που στοχευεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Πάντα στόχευα την ιατρική,με αυτά που έχω τώρα μάλλον βιοχημείας και βιοτεχνολογίας.Πάντως το σίγουρο ένα είναι, θα ξαναδώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gavroulis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
'Εκθεση 17.8 (1ος 95, 2ος 83)
ΑΟΘ 18.6
Μαθηματικά Γενικής 18.8
Μαθηματικά Κατεύθυνσης 15.6
ΑΟΔΕ 16.4
ΑΕΠΠ 14
Φυσική 7,1

Σύνολο στο 5ο πεδίο: 16606

Πάμε ΑΣΟΕΕ! Συγχαρητήρια στα παιδιά που αρίστευσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
'Εκθεση 17.8 (1ος 95, 2ος 83)
ΑΟΘ 18.6
Μαθηματικά Γενικής 18.8
Μαθηματικά Κατεύθυνσης 15.6
ΑΟΔΕ 16.4
ΑΕΠΠ 14
Φυσική 7,1

Σύνολο στο 5ο πεδίο: 16606

Πάμε ΑΣΟΕΕ! Συγχαρητήρια στα παιδιά που αρίστευσαν.

Στα παιδια που δεν αριστευσαν δεν αξιζουν συγχαρητηρια? στο πηγαδι κατουρησαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top