Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Μια χαρά είναι το 18.5 στα λατινικά. Βαθμός πάνω απο 90 θεωρείται άριστος.

Εγώ ακόμα να το συνειδητοποιήσω οτι τους παίρνουμε αύριο. Οχι λόγω άγχους, αλλά δε το σκέφτομαι καθόλου. Πέρσι είχα αρκετό άγχος. Φέτος για κάποιον λόγο όχι. Αν είναι να έχω άγχος, θα το έχω τι στιγμή που θα πάω να μπω, και θα κολλάει το σύστημα και δε θα μπορώ να τους δω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Εγώ δεν εχω αγχος,στεναχωριέμαι όμως γιατί θα απογοητεύσω* κάποιους ανθρώπους
(που με βοήθησαν εννοείται,σε καμια περιπτωση γονεις συγγενεις φιλους)

*δεν <<εγραψα>> οσο και να ελπίζω για το αντίθετο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εγω εκνευριζομαι απιστευτα που παιρνουν φιλοι μου τηλ και μου λενε οτι λογω μεσου ξερουν ηδη τους βαθμους τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
εγω εκνευριζομαι απιστευτα που παιρνουν φιλοι μου τηλ και μου λενε οτι λογω μεσου ξερουν ηδη τους βαθμους τους!

χαζομάρες είναι αυτά νομίζω. 1/100 μπορεί να μάθει τους βαθμούς απο πριν πιστεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Εγώ δεν εχω αγχος,στεναχωριέμαι όμως γιατί θα απογοητεύσω* κάποιους ανθρώπους
(που με βοήθησαν εννοείται,σε καμια περιπτωση γονεις συγγενεις φιλους)

*δεν <<εγραψα>> οσο και να ελπίζω για το αντίθετο

Ακριβώς το ίδιο αισθάνομαι.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
εαν πηγαινες για 20 δεν ειναι αριστο ειναι καλο,εαν δεν πηγαινες για 20 ειναι αριστο

Άριστο λέμε το 19-20.
Σα βαθμός το 18.5(σε οποιοδήποτε μάθημα) είναι πάρα πολύ καλός.Ακόμα και 20 να ήθελε δε θα έπρεπε να στενοχωριέται...

Οφφ τοπικ:Κάτι λάθος έγινε με τις παραθέσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
15 ώρες ακόμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bond_bill

Νεοφερμένος

Ο bond_bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Μπορει να μου πειτε που παω στο σιτε για να δω τους βαθμους ? Επισης ακουσα οτι πρωτα βγαινουν στο ιντερνετ και μετα στο σχολειο ισχυει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lValenl

Νεοφερμένος

Ο lValenl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
15 ώρες ακόμα :D

Να κάνω μια διακριτική ερώτηση; Την κάνω... Πόσες φορές έχεις δώσει πανελλήνιες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Να κάνω μια διακριτική ερώτηση; Την κάνω... Πόσες φορές έχεις δώσει πανελλήνιες;

2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Μπορει να μου πειτε που παω στο σιτε για να δω τους βαθμους ? Επισης ακουσα οτι πρωτα βγαινουν στο ιντερνετ και μετα στο σχολειο ισχυει ?
Το αντιθετο ισχυει αλλα για πολυ λιγα λεπτα(κανα μισαωρο)
results.minedu.gov.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Εγώ δεν εχω αγχος,στεναχωριέμαι όμως γιατί θα απογοητεύσω* κάποιους ανθρώπους
(που με βοήθησαν εννοείται,σε καμια περιπτωση γονεις συγγενεις φιλους)

*δεν <<εγραψα>> οσο και να ελπίζω για το αντίθετο

αν προσπαθησες πραγματικα τα ατομα αυτα θα το εκτιμησουν ,ακομα και εαν δεν εγραψες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
παιδια αυριο τι ωρα να παω σχολειο?
δεν λεει να παω απο τισ 8 εκει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
παιδια αυριο τι ωρα να παω σχολειο?
δεν λεει να παω απο τισ 8 εκει :P

Πέρσι πήγα αν θυμάμαι καλά κατα τις 11 και τα έβγαλαν 12μιση-1παρα τέταρτο.
Μη ξεχνάς οτι στο σχολείο πρέπει να κάνουν και έλεγχο 1-1 μάθημα απο όλα τα παιδιά, ενώ στο ίντερνετ βγαίνουν κατευθείαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Νομιζω οτι ειμαι αναισθητος δεν εχω καθολου αγχος το ιδιο και οταν διναμε:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Στο ίντερνετ υπάρχει περίπτωση να ανακοινωθούν πριν τη 13:00?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Να πάτε στο σχολείο για τους βαθμούς...Όπως και να το κάνουμε πλάκα θα έχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Στις αναρτημένες στο σχολείο βαθμολογίες αναγράφεται και το όνομα των υποψηφίων ή μόνο ο κωδικός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Στις αναρτημένες στο σχολείο βαθμολογίες αναγράφεται και το όνομα των υποψηφίων ή μόνο ο κωδικός;
Και το όνομα νομίζω.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top