Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Αυτό πραγματικά ισχύει; Οι συμφοιτητές-φίλοι σου στο μαθηματικό το πήραν όλοι το πτυχίο;

Ισχύει, και όχι μόνο στο Μαθηματικό. Δεν πήραν πτυχίο και δεν θα μπορέσουν..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Η δηλωση μηχανογραφικων απο ποτε αρχιζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Όπα, δηλαδή η συμπλήρωση του μηχανογραφικού δεν ξεκινάει κατευθείαν αμέσως μετά την ανακοίνωση των βαθμολογιών? Τις άλλες χρονιές έτσι δεν γινόταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Όπα, δηλαδή η συμπλήρωση του μηχανογραφικού δεν ξεκινάει κατευθείαν αμέσως μετά την ανακοίνωση των βαθμολογιών? Τις άλλες χρονιές έτσι δεν γινόταν?

Έχεις δίκιο, μην σου πω και πιο νωρίς ξεκινούσε (αν δεν κάνω λάθος) απλά μάλλον επειδή η προθεσμία για την απόκτηση των κωδικών είναι μέχρι της 28 Ιουνίου γι'αυτό θα ξεκινήσει η υποβολή των μηχανογραφικών απο τις αρχές Ιουλίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ισχύει, και όχι μόνο στο Μαθηματικό. Δεν πήραν πτυχίο και δεν θα μπορέσουν..:(

Και φαντάσου τότε είχατε το ν+∞ .
Τώρα με το ν+2 (αν ισχύει και στην πράξη) θα γίνει σφαγή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Ειλικρινά κάνουν σαν παιδάκια δημοτικού κάτι τέτοια άτομα... Δεν αξίζει να ασχολούμαστε, όντως!
ακριβώς..
αν δεν έχουν την ωριμότητα να δουν τι πραγματικά έχει σημασία,πρόβλημά τους...όχι δικό μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Ρε παιδια χαλαρώστε! Κοιμηθητε νωρις σήμερα! Ξυπνηστε στις 4 το πρωι και δειτε τον 7ο τελικό ΝΒΑ !Κατα τις 9 πηγαιντε για καφε με την παρεα σας να πειτε ο,τι μαλακια σας κατεβει στο μυαλο και μετα περαστε απο το σχολειο ή δειτε τα απο τον υπολογιστη! Και οπως λεει και η μανα μου : Ο,τι γραψατε, γραψατε :P

Ρε φιλε μες το μυαλο μου εισαι :eek: ΑΚΡΙΒΩΣ αυτο σκοπευω να κανω σοβαρα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Εγω δεν γινεται να παω πρωι πρωι στο σχολειο γιατι το βραδυ εχει τον τελικο και λογικα θα ξυπνησω κατα τις 3 το μεσημερι αυριο....
Επειδη μαλλον θα πεφτει και ο σερβερ στο ιντερνετ και δεν θα μπορω να μπω να τους δω, τα σχολεια ειναι ανοιχτα εκεινη την ωρα να περασω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εγω δεν γινεται να παω πρωι πρωι στο σχολειο γιατι το βραδυ εχει τον τελικο και λογικα θα ξυπνησω κατα τις 3 το μεσημερι αυριο....
Επειδη μαλλον θα πεφτει και ο σερβερ στο ιντερνετ και δεν θα μπορω να μπω να τους δω, τα σχολεια ειναι ανοιχτα εκεινη την ωρα να περασω?

Για τους βαθμούς μια χαρά δουλεύει ο σέρβερ, στις βάσεις σέρνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roz vraki

Νεοφερμένος

Η roz vraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 73 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ξεχασα να βγαλω κωδικο για να μπω να συμπληρωσω το μηχανογραφικο.
παιζει να υπαρξει προβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ξεχασα να βγαλω κωδικο για να μπω να συμπληρωσω το μηχανογραφικο.
παιζει να υπαρξει προβλημα?

Αφού τον Απρίλη δε βγάλαμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ξεχασα να βγαλω κωδικο για να μπω να συμπληρωσω το μηχανογραφικο.
παιζει να υπαρξει προβλημα?

καρτελάκι πως πήρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Ρε παιδια χαλαρώστε! Κοιμηθητε νωρις σήμερα! Ξυπνηστε στις 4 το πρωι και δειτε τον 7ο τελικό ΝΒΑ !Κατα τις 9 πηγαιντε για καφε με την παρεα σας να πειτε ο,τι μαλακια σας κατεβει στο μυαλο και μετα περαστε απο το σχολειο ή δειτε τα απο τον υπολογιστη! Και οπως λεει και η μανα μου : Ο,τι γραψατε, γραψατε :P
Πω επικο σχολιο κι εγω θα τον δω τον αγωνα αλλα μαλλον θα κοιμηθω μετα 2-3 ωριτσες. Παντως εμας ειπαν οτι στις 2 θα τα βγαλουν( στο δικο μας σχολειο, σε αλλα δεν ξερω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Σημερα ξενυχτι,ετσι για την φαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Σημερα ξενυχτι,ετσι για την φαση.
:worry:
αν κοιμηθείς θα περάσει πιο γρήγορα ο χρόνος και θα βγουνε πιο γρήγορα τα αποτελέσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
:worry:
αν κοιμηθείς θα περάσει πιο γρήγορα ο χρόνος και θα βγουνε πιο γρήγορα τα αποτελέσματα

Κατσε να ξενυχτισεις και εσυ μαζι μας φωκο στο τσατ :D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
:worry:
αν κοιμηθείς θα περάσει πιο γρήγορα ο χρόνος και θα βγουνε πιο γρήγορα τα αποτελέσματα
Εγώ είμαι ικανή να αγχωθώ και στον ύπνο μου. Νομίζω το ξενύχτι είναι καλύτερη επιλογή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
:worry:
αν κοιμηθείς θα περάσει πιο γρήγορα ο χρόνος και θα βγουνε πιο γρήγορα τα αποτελέσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Κατσε να ξενυχτισεις και εσυ μαζι μας φωκο στο τσατ :D:D:D:D:D:D
nai nai εγω διαβαζω τα βράδια θα ειμαι συνδεδεμενος αλλα δε θα μιλάω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top