Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
μπα φαση εχει.. εγω ειχα παει πριν βγουν και ριξαμε ενα γελιο με τα παιδια.... τι μαλακιες λεγαμε δεν μπορειτε να φανταστειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
βρε παιδιά,τι φοβάστε κατίνες/ξεκατίνες;;;
ΟΤΙ και να σας πει κανεις,ΟΠΩΣ και να σας κοιτάξει ΟΠΩΣ κι αν γράψατε,το κεφάλι ψηλά ,κι ένα ''τη δουλειά σου,γκέγκε;;; ''
ΜΗ σας νοιάζει η γνώμη των άλλων ότι και να γίνει.
Θα σκάσουν αν δείξετε ότι δεν πειραχτήκατε καθόλου. Τέτοια άτομα σε όλην την Ελλάδα θα υπάρξουν,σε κάθε σχολείο.
Πολύ εύκολα μιλάνε,ας έδιναν αυτοί/αυτές,ας εμπαιναν σε αυτο το λουκι ΕΙΔΙΚΑ αυτήν τη χρονιά, να βλέπαμε πόση μαγκιά θα είχαν.

προσωπικά,δε λέω ότι κι εγώ δεν έχω ένα άγχος οσον αφορα και αυτο το θεμα,ναι το έχω.αλλά δεν έχω σκοπό να δώσω αξία σε κανέναν τους,ότι και να γίνει.προτιμω να τους αφηνω να σκανε με την αναισθησια μου,κι ας ειναι φαινομενικη,γιατι αυτο δεν αντεχουν:να αδιαφορεις παντελως για τα οσα λενε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μαντλεν

Νεοφερμένος

Η Μαντλεν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
παιδια ξερετε πως μπορω να δω τα αποτελεσματα οταν βγουν στο ιντερνετ τη παρασκευη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
βρε παιδιά,τι φοβάστε κατίνες/ξεκατίνες;;;
ΟΤΙ και να σας πει κανεις,ΟΠΩΣ και να σας κοιτάξει ΟΠΩΣ κι αν γράψατε,το κεφάλι ψηλά ,κι ένα ''τη δουλειά σου,γκέγκε;;; ''
ΜΗ σας νοιάζει η γνώμη των άλλων ότι και να γίνει.
Θα σκάσουν αν δείξετε ότι δεν πειραχτήκατε καθόλου. Τέτοια άτομα σε όλην την Ελλάδα θα υπάρξουν,σε κάθε σχολείο.
Πολύ εύκολα μιλάνε,ας έδιναν αυτοί/αυτές,ας εμπαιναν σε αυτο το λουκι ΕΙΔΙΚΑ αυτήν τη χρονιά, να βλέπαμε πόση μαγκιά θα είχαν.

προσωπικά,δε λέω ότι κι εγώ δεν έχω ένα άγχος οσον αφορα και αυτο το θεμα,ναι το έχω.αλλά δεν έχω σκοπό να δώσω αξία σε κανέναν τους,ότι και να γίνει.προτιμω να τους αφηνω να σκανε με την αναισθησια μου,κι ας ειναι φαινομενικη,γιατι αυτο δεν αντεχουν:να αδιαφορεις παντελως για τα οσα λενε...
Και εγω πιστευω πως το να δειχνεις αλλα πολυ περισσοτερο το να εισαι ηρεμος ειναι οτι καλυτερο!! Αλλα δεν ξερω τι γινεται με τα δικα σας σχολεια , στο δικο μας παντα υπαρχουν ατομα που θα σου χαλασουν αυτη την ηρεμια!! Απ την αλλη σκεφτομαι πως αυριο θα εχω τοσο αγχος και περιεργεια που θα ειναι αδυνατον να ασχολουμε με τον καθε τυχοντα που απλως θελει να δει τι εχουν γραψει οι αλλοι,ειτε αυτος εδινε ειτε οχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
εγώ πάλι φαντάζομαι μια συγκεκριμένη που με ανταγωνίζεται τα τελευταία δύο χρόνια τόσο απροκάλυπτα!!! Αν με περάσει έστω και για 0,1 σε κάποιο μάθημα δεν υπάρχει περίπτωση να μην έρθει να καυχηθεί και να με ειρωνευτεί!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
εγώ πάλι φαντάζομαι μια συγκεκριμένη που με ανταγωνίζεται τα τελευταία δύο χρόνια τόσο απροκάλυπτα!!! Αν με περάσει έστω και για 0,1 σε κάποιο μάθημα δεν υπάρχει περίπτωση να μην έρθει να καυχηθεί και να με ειρωνευτεί!!


Λολ
Ποσο σιχαινομαι τετοιου ειδους ανθρωπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Καλημέρα, παιδιά!
Είμαι άλλη μια απογοητευμένη (στα όρια της απόγνωσης :'() από τα φετινά θέματα και μόλις αποφάσισα να εγγραφώ εδώ.
Κατ' αρχάς εύχομαι σε όλους καλά αποτελέσματα!!!
Θα ήθελα να ρωτήσω επειδή έχω μπερδευτεί λίγο: αύριο θα αναρτηθούν τα αποτελέσματα στα σχολεία στις 13.00 ή στις 11.00;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Καλη τυχη αυριο παιδακια οτι και να δειτε απλα το μονο που θα σας παρακαλεσω ειναι πρωτα να ηρεμησετε και μετα να παρετε τις αποφασεις σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
καλη επιτυχια σε ολους το κεφαλι ψηλα χαμογελο και να θυμαστε.Οτι δεν συνεβη ποτε ειναι οτι δεν ποθησαμε αρκετα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Καλημέρα, παιδιά!
Είμαι άλλη μια απογοητευμένη (στα όρια της απόγνωσης :'() από τα φετινά θέματα και μόλις αποφάσισα να εγγραφώ εδώ.
Κατ' αρχάς εύχομαι σε όλους καλά αποτελέσματα!!!
Θα ήθελα να ρωτήσω επειδή έχω μπερδευτεί λίγο: αύριο θα αναρτηθούν τα αποτελέσματα στα σχολεία στις 13.00 ή στις 11.00;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Η επίσημη ανακοίνωση λέει 13.00 αλλά στα σχολεία ανακοινώνονται συνηθως νωρίτερα, εκεί κατά τις 11! Μην αγχώνεσαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
Καλη τυχη αυριο παιδακια οτι και να δειτε απλα το μονο που θα σας παρακαλεσω ειναι πρωτα να ηρεμησετε και μετα να παρετε τις αποφασεις σας

Και φυσικά να μην πάρουν αποφάσεις μέσα στο έντονο ψυχολογικό κλίμα, όπως λες. Γνώμη μου να αφήσουν λίγες μέρες να περάσουν ώστε να δουν τα πράγματα πιο ψύχραιμα με βάση τι θέλουν πραγματικά και όχι τι θέλουν οι άλλοι ή νομίζουν ότι θέλουν επειδή πήραν 2-3 πληροφορίες από το φόρουμ ή από αλλού (βλ. φροντιστές). Επίσης, ο πόλεμος μέχρι να ανακοινωθούν οι βάσεις τέλη Αυγούστου, δεν έχει χαθεί! Οπότε τα ενδεχόμενα κλαψονιαουρίσματα, οι κλασικές ζήλιες γιατί η κολλητή έγραψε καλύτερα ή γιατί ο γκόμενος μας "ξέχασε" επειδή πατώσαμε, ... καλό είναι να εκλείψουν. Ο καθένας καλείται να λάβει τις δικές του αποφάσεις οι οποίες θα καθορίσουν μεγάλο μέρος της ζωής του. Απολαύστε ένα ακόμη καλοκαίρι γιατί πιστέψτε με δεν αξίζει καθόλου το υπερβολικό άγχος για μαλακίες. Όλοι μια προσπάθεια κάνουν με τον τρόπο τους (τίμιο ή ανήθικο, δεν έχει σημασία). Το αποτέλεσμα θα κριθεί στην πορεία της ζωής. Να ξέρετε ότι 7 στους 10 από τους εν ενεργεία φοιτητές αδυνατούν να πάρουν πτυχίο του Τμήματός τους, σύμφωνα με τις στατιστικές της ΠΟΣΔΕΠ (συνδικαλιστικό όργανο των καθηγητών Παν/μίου). :) Καλή τύχη! ..και χαμογελάστε που να πάρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Η επίσημη ανακοίνωση λέει 13.00 αλλά στα σχολεία ανακοινώνονται συνηθως νωρίτερα, εκεί κατά τις 11! Μην αγχώνεσαι :)
Ευχαριστωωώ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν είναι λίγο σκότωμα η αναμονή έξω από το σχολείο; Προτιμώ όταν πάω να έχουν βγει... :confused:
Νομίζω ότι δεν θα αντέξω στην ιδέα να ξέρω ότι έχουν βγει και εγώ δεν είμαι ήδη εκεί να τα δω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Misstzw3

Νεοφερμένος

Η Misstzw3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
δηλαδη τι ωρα να παμε σχολειο και να περιμενουμε;;; :o :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Να ξέρετε ότι 7 στους 10 από τους εν ενεργεία φοιτητές αδυνατούν να πάρουν πτυχίο του Τμήματός τους, σύμφωνα με τις στατιστικές της ΠΟΣΔΕΠ (συνδικαλιστικό όργανο των καθηγητών Παν/μίου). :) Καλή τύχη! ..και χαμογελάστε που να πάρει.
Αυτό πραγματικά ισχύει; Οι συμφοιτητές-φίλοι σου στο μαθηματικό το πήραν όλοι το πτυχίο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
βρε παιδιά,τι φοβάστε κατίνες/ξεκατίνες;;;
ΟΤΙ και να σας πει κανεις,ΟΠΩΣ και να σας κοιτάξει ΟΠΩΣ κι αν γράψατε,το κεφάλι ψηλά ,κι ένα ''τη δουλειά σου,γκέγκε;;; ''
ΜΗ σας νοιάζει η γνώμη των άλλων ότι και να γίνει.
Θα σκάσουν αν δείξετε ότι δεν πειραχτήκατε καθόλου. Τέτοια άτομα σε όλην την Ελλάδα θα υπάρξουν,σε κάθε σχολείο.
Πολύ εύκολα μιλάνε,ας έδιναν αυτοί/αυτές,ας εμπαιναν σε αυτο το λουκι ΕΙΔΙΚΑ αυτήν τη χρονιά, να βλέπαμε πόση μαγκιά θα είχαν.

προσωπικά,δε λέω ότι κι εγώ δεν έχω ένα άγχος οσον αφορα και αυτο το θεμα,ναι το έχω.αλλά δεν έχω σκοπό να δώσω αξία σε κανέναν τους,ότι και να γίνει.προτιμω να τους αφηνω να σκανε με την αναισθησια μου,κι ας ειναι φαινομενικη,γιατι αυτο δεν αντεχουν:να αδιαφορεις παντελως για τα οσα λενε...
Επειδή μου φαίνεται ότι εγώ έθιξα πρώτη το θέμα της κατινιάς, απλά πληροφοριάκά το λέω :P, έχω μια ΜΕΓΑΛΗ σκασίλα για το τι θα πει ο καθένας! Εξάλλου πάντα κοιτούσα το τι κάνω εγώ και όχι οι άλλοι. ;)

Η συγκεκριμένη κατίνα που λέω έδωσε φέτος, αλλά το βλέπει κάποια κτλ, πιστεύω ότι καταλάβατε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Misstzw3

Νεοφερμένος

Η Misstzw3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
εμας τα δικα μας γραπτα πηγαν σερρες.... τελεια απλα υπεροχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
εγώ πάλι φαντάζομαι μια συγκεκριμένη που με ανταγωνίζεται τα τελευταία δύο χρόνια τόσο απροκάλυπτα!!! Αν με περάσει έστω και για 0,1 σε κάποιο μάθημα δεν υπάρχει περίπτωση να μην έρθει να καυχηθεί και να με ειρωνευτεί!!

δεν μπορεις να φανταστεις ποσο σε νιωθω...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εμας τα δικα μας γραπτα πηγαν σερρες.... τελεια απλα υπεροχα

Πώς γίνεται να μάθεις πού στάλθηκαν τα γραπτά; :redface: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Παιδιά μια συβουλή από εμένα , αν θέλετε ακούστε την , αλλιώς παραλείψτε την.

Μην ακούσετε καθόλου τους φροντιστές/γιαγιαδες/γνωστοί,.. Οι πρώτοι θέλουν να καυχιούνται για τις επιτυχίες των μαθητών τους σε υψηλόβαθμες σχολές,οι δεύτεροι για τα εγγόνια τους και οι υπόλοιποι αμφιβάλλω αν θα σας συγχαρούν με την καρδιά τους. Τους γονείς σας να τους ρωτήσετε μόνο αν υπάρχει η οικονομική δυνατότητα για να φοιτήσετε -αν θέλετε- και εκτός πόλης.Αλλά μέχρει εκεί έχουν λόγο.

Για μένα , πάρτε αύριο τα αποτελέσματα ψύχραιμα, και αφήστε καμιά βδομάδα- μιάμιση ίσως- και μετά ψάξτε τους οδηγούς σπουδών των σχολών που πιστεύευτε ότι σας ενδιαφέρουν.Κάντε το μηχανογραφικό 2-3 μέρες πριν λήξει και μην το οριστικοποιήσετε απ'ευθείας. Και μην ξεχνάτε :

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top