Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Παρασκευή για μερικούς τελειώνει η αγωνια για άλλους μόλις αρχίζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ευχαριστώωωω! Είναι η μόνη μου παρηγοριά...! Εσύ πού θέλεις;
χαχαχ βρεεε αληθεια λεω ;) μην τα βλεπεις σαν νουμερα τους βαθμους απλα,ειδικα φετος :)
παιδαγωγικο,οτι υπαρχει στη βορεια ελλαδα καλοδεχουμενο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά, ξέρουμε πότε θα βγουν τα αποτελέσματα των αγγλικών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
χαχαχ βρεεε αληθεια λεω ;) μην τα βλεπεις σαν νουμερα τους βαθμους απλα,ειδικα φετος :)
παιδαγωγικο,οτι υπαρχει στη βορεια ελλαδα καλοδεχουμενο :P

Καλά αποτελέσματα να έχεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Παιδιά, ξέρουμε πότε θα βγουν τα αποτελέσματα των αγγλικών?

Πέρσι νομίζω Ιούλιο βγήκαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α ρε παππού Δια τώρα έχουμε application στο κινητο:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
ναι βρε Dias ειμαστε μοντερνοι εδω και 3-4 χρονια... εχουμε απλικέισο τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
απλικέσιο είναι πιο σωστός όρος:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Α ρε παππού Δια τώρα έχουμε application στο κινητο:P.
ναι βρε Dias ειμαστε μοντερνοι εδω και 3-4 χρονια... εχουμε απλικέισο τωρα
Δίκιο έχετε βρε παιδιά, το ξέχασα. Εμ, έτσι γρήγορα που εξελίσσεται η τεχνολογία, πριν 2-3 χρόνια μπορούμε να θεωρήσουμε ότι ζούσαμε στη λίθινη εποχή.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγώ έλεγα να πάω κατα της 12 απο το σχολείο, αλλά μετά το ποστ του Δία μάλλον θα πάω αργά. Τι ώρα λέτε να πάτε; Κατά της 10 ας πούμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγώ έλεγα να πάω κατα της 12 απο το σχολείο, αλλά μετά το ποστ του Δία μάλλον θα πάω αργά. Τι ώρα λέτε να πάτε; Κατά της 10 ας πούμε;
Eγω παντως θα παω κατα τς 1:00.....δεν εχω και πολλες επιλογες, δρω αναλογα με τα λεωφορεια!!!!;):P
Υ.Γ αγχωθηκα λιγακι..??!
Αλλο να πιστευεις τι εγραψες και αλλο να τα δεις επισημα ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ίσως περάσω μια βόλτα από το σχολείο, μετά τις 11 μάλλον... Αύριο είναι παραμονή αποτελεσμάτων... Το γράφω με τρεμάμενα χέρια αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
δειτα πρωτα στο internet και το απογευμα ( βραδυ καλυτερα γιατι μαζευονται κατι θειτσες τετοια ωρα) περαστε και μια βολτα απο το σχολειο αν δεν θελετε να πεσετε σε συμμαθητες- καθηγητες.... αλλα πηγαιντε κανονικα, δεν θα ασχοληθει κανεις μαζι σας, ολοι τον πονο τους τους εχουν εκεινη την ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
λλα πηγαιντε κανονικα, δεν θα ασχοληθει κανεις μαζι σας, ολοι τον πονο τους τους εχουν εκεινη την ωρα

χαχαχαχαχα! Ναι καλά!!! Εδώ έμαθα πως μια κατίνα είπε σε μια φίλη μου "Εγώ θα πάω σχολείο για να δω πώς έγραψαν και οι άλλοι". :confused: :hehe: :hehe:

Ξεφτίλα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
μην το γελάτε...!! μια τέτοια κατίνα άκουσα κι εγώ! τι να πω δηλαδή για μερικούς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
το πρωι σου λεω εγω... το απογευμα ξερω οτι πηγαινουν κατι τετοιες... εγω θυμαμαι τον εαυτο μου να πηγαινει στα λυκεια απο β γυμνασιου γιατι ειχα γνωστους οι συγγενεις και παντα πετυχαινα κατι τετοιες. περσι πχ το απογευμα να δω λιγο τι εκανε η παρεα μου και οι συμμαθητες μου και βρηκα 3 τετοιες εκει ( που δυστυχως τις ηξερα καλα) με τα μικροτερα το τονιζω αυτο παιδια τους να κουτσομπολευουν.. ευτυχως ηταν οι γονεις μου μαζι και ασχοληθηκαν αυτοι... γι αυτο σας λεω πρωι η βραδυ η την επομενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγώ έλεγα να πάω κατα της 12 απο το σχολείο, αλλά μετά το ποστ του Δία μάλλον θα πάω αργά. Τι ώρα λέτε να πάτε; Κατά της 10 ας πούμε;
Λογικά εγώ κατά τις 10 θα πάω και ας μην έχουν βγει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Δεν είναι λίγο σκότωμα η αναμονή έξω από το σχολείο; Προτιμώ όταν πάω να έχουν βγει... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top