Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
λογικα πρωτη επιλογη μου θα ειναι το φυσικο αθηνας,αν βγαλω περιπου 16300 πιστευεω μπορω να περασω,την οδοντιατρικη την ξεχναω αφου στην καλυτερη στο 3ο να βγαλω 17800.απο το 5ο εαν εχουν και την πτωση που λεγεται περναω πιστευω οπου θελω(αν βαλω το 5ο η 1η επιλογη μου θα ειναι χρηματοοικονομικα στον πειραια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Ποτε βγαινουν οι ημερομηνιες για το μηχανογραφικο ; Γνωριζει κανεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αυτή η αναμονή μέχρι την Παρασκευή δεν παλεύεται. :/:
Σήμερα είδα στον ύπνο μου ότι έγραψα 7 στην έκθεση, 10 στα μαθηματικά κατ και ότι τα μορια μου ήταν η προπερυσινη βάση της σχολής που θέλω που είναι 2 μόρια κάτω από την περυσινή. Ασε που ξύπνησα και νόμιζα ότι είναι Πέμπτη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Αυτή η αναμονή μέχρι την Παρασκευή δεν παλεύεται. :/:
Σήμερα είδα στον ύπνο μου ότι έγραψα 7 στην έκθεση, 10 στα μαθηματικά κατ και ότι τα μορια μου ήταν η προπερυσινη βάση της σχολής που θέλω που είναι 2 μόρια κάτω από την περυσινή. Ασε που ξύπνησα και νόμιζα ότι είναι Πέμπτη. :P

Και εγω μια απο τα ιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Αυτή η αναμονή μέχρι την Παρασκευή δεν παλεύεται. :/:
Σήμερα είδα στον ύπνο μου ότι έγραψα 7 στην έκθεση, 10 στα μαθηματικά κατ και ότι τα μορια μου ήταν η προπερυσινη βάση της σχολής που θέλω που είναι 2 μόρια κάτω από την περυσινή. Ασε που ξύπνησα και νόμιζα ότι είναι Πέμπτη. :P
Μακάρι να ήταν Πέμπτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Ηρεμα βρε.. τωρα που μπορειτε να αγχωθειτε ελευθερα δεν εχει νοημα να το κανετε.... δεν θα αλλαξει κατι..... καντε προσπαθεια να μην το σκεφτεστε, σε δυο μερες just θα εχετε τα αποτελεσματα σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Ηρεμα βρε.. τωρα που μπορειτε να αγχωθειτε ελευθερα δεν εχει νοημα να το κανετε.... δεν θα αλλαξει κατι..... καντε προσπαθεια να μην το σκεφτεστε, σε δυο μερες just θα εχετε τα αποτελεσματα σας

Τετοια που ειναι ας τα κρατησουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
ας μην βγουν ποτε,καλα ειμαστε:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
ας μην βγουν ποτε,καλα ειμαστε:(

Συμφωνώ απόλυτα!
Τι έχουν να δουν τα μάτια μας..... :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ας μην βγουν ποτε,καλα ειμαστε:(
πολλααα συν!

κι ας το παιζουν ορισμενοι ανυπομονοι επειδη καβαλησαν το καλαμι υπερβολικα...
καταβαθος ολοι σε αναμμενα καρβουνα ειναι-ειμαστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
πολλααα συν!

κι ας το παιζουν ορισμενοι ανυπομονοι επειδη καβαλησαν το καλαμι υπερβολικα...
καταβαθος ολοι σε αναμμενα καρβουνα ειναι!
Καλα τα λεει η los :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
τι γινεται ρε φετος??? πολυ απαισιοδοξια βλεπω.... περσι που ειχαμε την ιδια κατασταση με φετος δεν ηταν ετσι ελεγαν 10 πηρα αντε να μου εβαλαν κανα 11... Think positive..... Χαμηλοι βαθμοι---------------> πεφτουν οι βασεις.. ετσι να πορευτειτε απο εδω και περα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Μια τα θέλω, μια δεν τα θέλω... Ούτε κι εγώ ξέρω! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Καλα τα λεει η los :redface:
:redface:

τι γινεται ρε φετος??? πολυ απαισιοδοξια βλεπω.... περσι που ειχαμε την ιδια κατασταση με φετος δεν ηταν ετσι ελεγαν 10 πηρα αντε να μου εβαλαν κανα 11... Think positive..... Χαμηλοι βαθμοι---------------> πεφτουν οι βασεις.. ετσι να πορευτειτε απο εδω και περα

τα θεματα και το κλιμα περσι ηταν διαφορετικα ομως...
φετος ειναι...καπως αλλιως.δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
κοιτα αυτο που σου λεω τωρα δεν μπορεις να το καταλαβεις. σε 6 μηνες η 1 χρονο αν ποτε ξαναδεις θεματα θα λες αυτο το μαθημα πιο ευκολο, αυτο πιο δυσκολο κλπ και θα δεις οτι εχουν ισσοροπια μετα το 2011 στη γενικη δυσκολια οι εξετασεις.... Ειναι ακριβως το ιδιο με περσι οπως περσι ηταν ακριβως το ιδιο με προπερσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
οχι,καταλαβα τι εννοεις...
απλα πολλοι παλιοι αποφοιτοι δεν παραδεχονται οτι φετος ΤΣΑΚΙΣΑΝ κοσμο οι επιτροπες,αγριεψαν περισσοτερο σε σχεση ειδικα με περσι...
δεν ξερω αν προσωπικα θα πω το ιδιο του χρονου,πρεπει να δω θεματα...
και σιγουρα θα προσπαθησω να ειμαι αντικειμενικη,δε θα αρχισω να γελοιοποιω τους υποψηφιους λεγοντας ποσο ''γελοια'' ηταν...
(εκτος αν οντως ειναι γελοια...θα δουμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
οχι,καταλαβα τι εννοεις...
απλα πολλοι παλιοι αποφοιτοι δεν παραδεχονται οτι φετος ΤΣΑΚΙΣΑΝ κοσμο οι επιτροπες,αγριεψαν περισσοτερο σε σχεση ειδικα με περσι...
δεν ξερω αν προσωπικα θα πω το ιδιο του χρονου,πρεπει να δω θεματα...
και σιγουρα θα προσπαθησω να ειμαι αντικειμενικη,δε θα αρχισω να γελοιοποιω τους υποψηφιους λεγοντας ποσο ''γελοια'' ηταν...
(εκτος αν οντως ειναι γελοια...θα δουμε)

Εγω δεν ξεχναω τις τρεις πρωτες σελιδες σε καθε thread για μαθημα, που εμπαιναν και trollαραν ασχημα την ωρα που εγραφαν οι μαθητες.

Εκτος του οτι ολα ηταν "πανευκολα", στην εκθεση ελεγαν οτι επεσε αλλο θεμα απο αυτο που επεσε επι 10 post και στο τελος με εκαναν να τους πιστεψω σχεδον. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Εγω δεν ξεχναω τις τρεις πρωτες σελιδες σε καθε thread για μαθημα, που εμπαιναν και trollαραν ασχημα την ωρα που εγραφαν οι μαθητες.

Εκτος του οτι ολα ηταν "πανευκολα", στην εκθεση ελεγαν οτι επεσε αλλο θεμα απο αυτο που επεσε επι 10 post και στο τελος με εκαναν να τους πιστεψω σχεδον. :worry:
άσε βρε συυ...κι εγώ είχα πάθει ένα πατατράκ μόλις τα είδα... λέω τι στο καλό,τόσο άσχετα έγραψα;; :confused:
ε,μετα συνηλθα γιατι απλα καταλαβα οτι τρολλαραν,ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΣ...
ααα εννοεις εκει που λεγανε οτι ΚΑΙ φετος επεσε διαδικτυο; :hehe:
κι εγω απορουσα αν επεσε οικολογια... :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
άσε βρε συυ...κι εγώ είχα πάθει ένα πατατράκ μόλις τα είδα... λέω τι στο καλό,τόσο άσχετα έγραψα;; :confused:
ε,μετα συνηλθα γιατι απλα καταλαβα οτι τρολλαραν,ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΣ...
ααα εννοεις εκει που λεγανε οτι ΚΑΙ φετος επεσε διαδικτυο; :hehe:
κι εγω απορουσα αν επεσε οικολογια... :hehe:

Ακριβως :D Ηταν πρωτο μαθημα και δεν ηξερα οτι γραφονται τοσες μ@μ@κιες , διαδικτυο ειδα , τεχνολογια ειδα , αποξενωση ειδα μεχρι και καταναλωτισμο ειδα να λενε. xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Ακριβως :D Ηταν πρωτο μαθημα και δεν ηξερα οτι γραφονται τοσες μ@μ@κιες , διαδικτυο ειδα , τεχνολογια ειδα , αποξενωση ειδα μεχρι και καταναλωτισμο ειδα να λενε. xD
αχαχαχαχαχ απ'ολα εχει ο μπαχτσες,μην ανησυχεις :P
τη μαμα μου ρωτουσα,τελικα οικολογια δεν επεσε;
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top