Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Well-known member

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 3,754 μηνύματα.
Μια χαρά είναι το 18.5 στα λατινικά. Βαθμός πάνω απο 90 θεωρείται άριστος.

Εγώ ακόμα να το συνειδητοποιήσω οτι τους παίρνουμε αύριο. Οχι λόγω άγχους, αλλά δε το σκέφτομαι καθόλου. Πέρσι είχα αρκετό άγχος. Φέτος για κάποιον λόγο όχι. Αν είναι να έχω άγχος, θα το έχω τι στιγμή που θα πάω να μπω, και θα κολλάει το σύστημα και δε θα μπορώ να τους δω :P

BloodSparrow

New member

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
Εγώ δεν εχω αγχος,στεναχωριέμαι όμως γιατί θα απογοητεύσω* κάποιους ανθρώπους
(που με βοήθησαν εννοείται,σε καμια περιπτωση γονεις συγγενεις φιλους)

*δεν <<εγραψα>> οσο και να ελπίζω για το αντίθετο

isida!!!

New member

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,109 μηνύματα.
εγω εκνευριζομαι απιστευτα που παιρνουν φιλοι μου τηλ και μου λενε οτι λογω μεσου ξερουν ηδη τους βαθμους τους!

cha0s

Well-known member

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 3,754 μηνύματα.
εγω εκνευριζομαι απιστευτα που παιρνουν φιλοι μου τηλ και μου λενε οτι λογω μεσου ξερουν ηδη τους βαθμους τους!
χαζομάρες είναι αυτά νομίζω. 1/100 μπορεί να μάθει τους βαθμούς απο πριν πιστεύω

Go_for_it!

Well-known member

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 525 μηνύματα.

Ακριβώς το ίδιο αισθάνομαι.:/:

Solmyr

New member

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 538 μηνύματα.
εαν πηγαινες για 20 δεν ειναι αριστο ειναι καλο,εαν δεν πηγαινες για 20 ειναι αριστο
Άριστο λέμε το 19-20.
Σα βαθμός το 18.5(σε οποιοδήποτε μάθημα) είναι πάρα πολύ καλός.Ακόμα και 20 να ήθελε δε θα έπρεπε να στενοχωριέται...

Οφφ τοπικ:Κάτι λάθος έγινε με τις παραθέσεις...

cha0s

Well-known member

15 ώρες ακόμα :D

bond_bill

New member

Ο bond_bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Μπορει να μου πειτε που παω στο σιτε για να δω τους βαθμους ? Επισης ακουσα οτι πρωτα βγαινουν στο ιντερνετ και μετα στο σχολειο ισχυει ?

cha0s

Well-known member

greekgohan

New member

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 366 μηνύματα.

andrespan12345

New member

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 326 μηνύματα.

αν προσπαθησες πραγματικα τα ατομα αυτα θα το εκτιμησουν ,ακομα και εαν δεν εγραψες

alex2395

New member

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 585 μηνύματα.
παιδια αυριο τι ωρα να παω σχολειο?
δεν λεει να παω απο τισ 8 εκει :P

cha0s

Well-known member

παιδια αυριο τι ωρα να παω σχολειο?
δεν λεει να παω απο τισ 8 εκει :P
Πέρσι πήγα αν θυμάμαι καλά κατα τις 11 και τα έβγαλαν 12μιση-1παρα τέταρτο.
Μη ξεχνάς οτι στο σχολείο πρέπει να κάνουν και έλεγχο 1-1 μάθημα απο όλα τα παιδιά, ενώ στο ίντερνετ βγαίνουν κατευθείαν

kwstasIdealism

New member

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.
Νομιζω οτι ειμαι αναισθητος δεν εχω καθολου αγχος το ιδιο και οταν διναμε:hmm:

*Maria (^_^)*

New member

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

Solmyr

New member

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Να πάτε στο σχολείο για τους βαθμούς...Όπως και να το κάνουμε πλάκα θα έχει!

SparklingGrey

New member

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.
Στις αναρτημένες στο σχολείο βαθμολογίες αναγράφεται και το όνομα των υποψηφίων ή μόνο ο κωδικός;

*Maria (^_^)*

New member

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...