Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Σκάρλετ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σκάρλετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα;; Προτρέχω λίγο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δρ. Σπίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα;; Προτρέχω λίγο :D
Σε 20-30 μέρες...ημερομηνία δεν γνωρίζουμε ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Έλεγα να είμαι χαρούμενος σήμερα αλλά μετά απο αυτό που έκανα μόνο αυτό δεν γίνεται να είμαι. Όσοι θέλουν να καταλάβουν εδώ.

Δεν πειράζει θα το ξεπεράσω σε 2-3 μέρες. Μετά θα περιμένω βαθμούς και αν χάσω την επιλογή μου τότε δεν θα το ξεχάσω ποτέ. Καλή συνέχεια παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Έλεγα να είμαι χαρούμενος σήμερα αλλά μετά απο αυτό που έκανα μόνο αυτό δεν γίνεται να είμαι. Όσοι θέλουν να καταλαβαίνουν εδώ.

Δεν πειράζει θα το ξεπεράσω σε 2-3 μέρες. Μετά θα περιμένω βαθμούς και αν χάσω την επιλογή μου τότε δεν θα το ξεχάσω ποτέ. Καλή συνέχεια παιδιά.
εελα!πολλοι εχουν χασει απο αλλου,(λεμε!ποτε δεν ξερεις ποσο καλα ή ασχημα εχουν γραψει οι υπολοιποι)μην σκας, ανθρωπος εισαι και ειναι λογικο αυτο που εκανες,με τοση πιεση χρονου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Πωωω Ιορδανη,ειναι απο αυτές τις φάσεις που θες να χτυπιέσαι αλύπητα.
Θάνατος στα πολλαπλής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αυτό που με καίει είναι ότι αν δεν το άλλαζα θα έχανα 5 αντί για 10. Δηλαδή...

Και αυτά είναι θάνατος έτσι. 1 μονάδα στα 20 ένα σκατούλι πολλαπλής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Το μεγαλύτερο καλοκαίρι της ζωής μας ξεκινάει!!!!η συγκίνηση είναι απερίγραπτη!!! :clapup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαθητης 1995

Νεοφερμένος

Ο Μαθητης 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδια μηπως ξερεται αν δεν εγραψε ενα μεγαλο ποσοστο καλα στα μαθηματικα κατ.(το καλα ειναι σχετικο βεβαια...) προς τα που θα κυμανθουν οι βασεις 2ο και 4ο;
Υ.Γ.ειμαι και εγω ενας απο αυτους που δεν εγραψαν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Έλεγα να είμαι χαρούμενος σήμερα αλλά μετά απο αυτό που έκανα μόνο αυτό δεν γίνεται να είμαι. Όσοι θέλουν να καταλάβουν εδώ.

Δεν πειράζει θα το ξεπεράσω σε 2-3 μέρες. Μετά θα περιμένω βαθμούς και αν χάσω την επιλογή μου τότε δεν θα το ξεχάσω ποτέ. Καλή συνέχεια παιδιά.

πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Αυτό που με καίει είναι ότι αν δεν το άλλαζα θα έχανα 5 αντί για 10. Δηλαδή...

Και αυτά είναι θάνατος έτσι. 1 μονάδα στα 20 ένα σκατούλι πολλαπλής.

:no:

Πιστεύω πως η μεγάλη βλακεία είναι οτι πάνε να τα δυσκολέψουν,αλλα με ''άγριο'' τρόπο.
Κατσε ρε μαν,βαλε δύσκολα,αλλά βάλε περισσότερα και το καθενα να πιάνει 2-3 μόρια,έτσι για το καλό.
Επειδή μπορώ να φανταστώ πώς είσαι τώρα,θες να γυρίσεις το χρόνο πίσω,σου εύχομαι να πάρεις τους βαθμούς και να αντιληφθεις οτι τελικά δε θα σου κοστίσει πολύ.
Να πάρεις και τη χαρά που στερήθηκες σήμερα για τα troll πολλαπλής :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
:no:

Πιστεύω πως η μεγάλη βλακεία είναι οτι πάνε να τα δυσκολέψουν,αλλα με ''άγριο'' τρόπο.
Κατσε ρε μαν,βαλε δύσκολα,αλλά βάλε περισσότερα και το καθενα να πιάνει 2-3 μόρια,έτσι για το καλό.
Επειδή μπορώ να φανταστώ πώς είσαι τώρα,θες να γυρίσεις το χρόνο πίσω,σου εύχομαι να πάρεις τους βαθμούς και να αντιληφθεις οτι τελικά δε θα σου κοστίσει πολύ.
Να πάρεις και τη χαρά που στερήθηκες σήμερα για τα troll πολλαπλής :P

Μακάρι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Επιτέλους , η πιο αποτυχημένη αξιολόγηση-φιάσκο της ελληνικής εκπαίδευσης έφτασε στο τέλος του...(για τους περισσότερους)
Μια ακόμα χρονιά με θέματα που απευθύνονται σε παιδιά θαύματα και όχι μόνο..
Μια ακόμη χρονιά που πάλι φτάσαμε σε σημείο να πούμε ''κάθε πέρσι και καλύτερα! ''

Θα ήθελα να ευχηθώ σε όλους καλό καλοκαίρι και καλά αποτελέσματα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Misstzw3

Νεοφερμένος

Η Misstzw3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
το reddidisti το χανεις :/:

οσο για την αναφορικη, παιζεται (αν και το "προσδιοριστικη" δε δηλωνει απαραιτητα επιθετικο προσδιορισμο)

μαλλον χανεις και τα 2 :worry:

πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
να ρωτησω κατι σχετικα με τις μεταγγραφες τι παιζει???... (πιο συγκεκριμενα με το εισοδημα..κοκ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Γέμισε το κέντρο με "μικρά" νιαμού, μάλλον τελειώσατε!! Καλό καλοκαιράκι και καλά αποτελέσματα λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Γέμισε το κέντρο με "μικρά" νιαμού, μάλλον τελειώσατε!! Καλό καλοκαιράκι και καλά αποτελέσματα λοιπόν.

τι είναι το "μικρό" νιαμού; :hmm: ααα...κατάλαβα χαχαχ
εμμ σαν τα δροσερά μπουμπούκια..Liako ;)

καλά αποτελέσματα παιδιά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Σαν ψεματα φαινεται,Καλο καιλοκαιρι να χουμε και καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna123

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Καλό καλοκαίρι!
Καλά αποτελέσματα να έχουμε όλοι...!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλο καλοκαιρι σε ολους σας παιδια!!!
Μακαρι να μπειτε ολοι στις σχολες που θελετε:D

Δυστυχως η ευχη που ειχα κανει πριν τις πανελληνιες (να πεσουν θεματα που ολοι μας να μπορουμε να απαντησουμε) δεν επιασε καθως αυτοι οι γελιοι βαλανε θεματα απαραδεκτα που δεν μπορεσαν να τα λυσουν σε πολλες περιπτωσεις και μαθητες που ειχαν ''καει'' ολη την χρονια. Προσωπικα εγω πιστευω οτι καλα τα πηγα. Βεβαια ποτε δεν ξερεις... Αναμενουμε τα αποτελεσματα.
Παντως νομιζω θα πεσουν οι βασεις γιατι εκτος απο την βιολογια γενικης (τι να πουν και αυτοι που δινανε μαθηματικα:P) ολα τα αλλα ηταν ανεβασμενης δυσκολιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top