Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Πάντως είχε πλάκα η εικόνα των παιδιών μέσα στο προαύλιο του σχολείου μέχρι να μπουν μέσα και των γονιών που ήταν συγκεντρωμένοι έξω από τα κάγκελα μιλώντας όλοι για το ίδιο θέμα και περιμένοντας 3 ολόκληρες ώρες εκεί. Ένιωθα λες και πηγαίναμε στην σφαγή ειδικά μετά την προσευχή κάποιοι γονείς ξανά φώναζαν τα παιδιά τους για ένα τελευταίο "καλή επιτυχία" χαιρετίσματα, φιλάκια.

Αν είναι δυνατόν...!!! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ντούκου. Παιδιά χαλαρά και εμείς και οι γονείς μας. Εξετάσεις είναι, ηρεμία.

Η μάνα μου ήταν τέρμα αγχωμένη αν και δεν το έλεγε, το καταλάβαινα εγώ. Εγώ ήμουν τέρμα αναίσθητη, γούσταρα τη φάση. Πλάκα με τα παιδιά, αργότερα αστεία με τους επιτηρητές.

Κουλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Εμένα η δική μου μάνα είχε στεναχωρηθεί που δούλευε σήμερα και δεν μπορούσε να έρθει μαζί μου. ~_~ Η αλήθεια είναι πως ένιωσα μοναξιά βλέποντας αυτά. Βέβαια μόλις ρώτησα κάποια παιδιά που πάει το σχολείο μας κτλ όλοι πάνω κάτω με ήξεραν χαχα ^_^ εγώ κλασικά δεν ήξερα κανέναν.
Ο επιτηρητής ήταν όλα τα λεφτά πάντως: ΤΖΕΛΑΤΟ μαλλί και μπεζ-καμελ δερμάτινο τζάκετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πάντως είχε πλάκα η εικόνα των παιδιών μέσα στο προαύλιο του σχολείου μέχρι να μπουν μέσα και των γονιών που ήταν συγκεντρωμένοι έξω από τα κάγκελα μιλώντας όλοι για το ίδιο θέμα και περιμένοντας 3 ολόκληρες ώρες εκεί. Ένιωθα λες και πηγαίναμε στην σφαγή ειδικά μετά την προσευχή κάποιοι γονείς ξανά φώναζαν τα παιδιά τους για ένα τελευταίο "καλή επιτυχία" χαιρετίσματα, φιλάκια.
Έλεος!
Εγώ δεν θα τους άφηνα.
Και έξω από το σχολείο μας είχε γονείς:|
Και η ξαδέρφη μου που έδινε πήγε μαζί η μάνα της και περίμενε έξω.
Εγώ δεν τις επιτρέπω ούτε να με μιλάει:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εμένα χτες ο πατέρας μου με ρώτησε αν έχω μάθημα σήμερα. Η μάνα μου είναι πιο ενημερωμένη αλλά και αυτή δεν πολύ μιλάει για να μην με αγχώσει.
Εγώ δεν θα τους άφηνα:
1. Γιατί όπως προείπα, Έλεος! Ήμαστε 18 χρονών γαϊδούρια και δεν μπορούμε να μπούμε μόνοι μας για μια εξέταση.
2. Αν ήταν εκεί θα με άγχωναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Εμένα η μάνα μου έφυγε μόλις μπήκαμε μέσα. Πάλι καλά.

Στα επόμενα μαθήματα δεν θα την αφήσω καν να έρθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nolan95j

Νεοφερμένος

Ο nolan95j αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Πάντως ο τύπος που είχε πει το βράδυ πριν στο φόρουμ ότι θα πεσει εθελοντισμός - αειφορία - αγροτουρισμός δεν έπεσε έξω. Εγώ τα διάβασα όταν είδα το post και σήμερα χρησιμοποίησα και τα τα τρία αυτά στο δεύτερο ζητούμενο της έκθεσης. Οπότε πολυδούρη και πολιτικά θα τα προσέξω ιδιαιτέρως. Who knows, right?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Πάντως ο τύπος που είχε πει το βράδυ πριν στο φόρουμ ότι θα πεσει εθελοντισμός - αειφορία - αγροτουρισμός δεν έπεσε έξω. Εγώ τα διάβασα όταν είδα το post και σήμερα χρησιμοποίησα και τα τα τρία αυτά στο δεύτερο ζητούμενο της έκθεσης. Οπότε πολυδούρη και πολιτικά θα τα προσέξω ιδιαιτέρως. Who knows, right?

ναι στο β ζητουμενο ως προτεινομενο ειδα και την αειφορο αναπτυξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑλεξιαFangirl

Νεοφερμένος

Η ΑλεξιαFangirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εμενα η καθηγητρια μου που διορθωνει κιολας μου εχει πει να ξεκιναω με ιστορικη γνωση και οπου η πηγη συμπληρωνει να βρισκω που ταιριαζει με την ιστορικη γνωση και να το συνδεω! τωρα για ο,τι συμπιπτει το επαναδιατυπωνεις παλι εκει που κολλαει και λες πχ. η πηγη επιβεβαιωνει...

ελπιζω να βοηθησα!:)

thank youuuuuuuuuuu :)
Λιγο αργα η απαντηση μου αλλα sorry δεν ειχα χρονο -.-'' ευχαριστω και παλι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANPAPPA

Νεοφερμένος

Η ANPAPPA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας παιδιααααααααά.... Καλή επιτυχία εύχομαι σε όλους!!!! Πάει το πρώτο μάθημα... Πάμε βιολογία γενικής τώρα!!!!!! Πιστεύετε να βάλουν δύσκολα;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εμένα χτες ο πατέρας μου με ρώτησε αν έχω μάθημα σήμερα. Η μάνα μου είναι πιο ενημερωμένη αλλά και αυτή δεν πολύ μιλάει για να μην με αγχώσει.
Εγώ δεν θα τους άφηνα:
1. Γιατί όπως προείπα, Έλεος! Ήμαστε 18 χρονών γαϊδούρια και δεν μπορούμε να μπούμε μόνοι μας για μια εξέταση.
2. Αν ήταν εκεί θα με άγχωναν.
Γιατί να αγχωθείς μωρέ, σιγά, Πανελλήνιες δίνουμε, δεν πάμε σε στρατόπεδο συγκέντρωσης ή στον πόλεμο :)


Πάμε βιολογία γενικής τώρα!!!!!! Πιστεύετε να βάλουν δύσκολα;
εε, βιολογία γενικής είναι, πόσο δύσκολα μπορεί να είναι, ειλικρινά δηλαδή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Βιολογία γενικής τουντέι ! :)
Καλημέρεςςςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANPAPPA

Νεοφερμένος

Η ANPAPPA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Προσωπικά με δυσκολεύει πολύ το τέταρτο θέμα... Ειδικά αν είναι από το πρώτο κεφάλαιο!!! Πφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

majestic

Νεοφερμένος

Ο majestic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Γεια σας παιδιααααααααά.... Καλή επιτυχία εύχομαι σε όλους!!!! Πάει το πρώτο μάθημα... Πάμε βιολογία γενικής τώρα!!!!!! Πιστεύετε να βάλουν δύσκολα;:redface:
Ποιος ξερει...εμενα παντως με μπερδευει ποτε πρεπει να γραψω παρατηρησεις και ποτε συμπερασματα δαρβινου...τα υπολοιπα μου φαινονται ευκολα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γεια σας παιδιααααααααά.... Καλή επιτυχία εύχομαι σε όλους!!!! Πάει το πρώτο μάθημα... Πάμε βιολογία γενικής τώρα!!!!!! Πιστεύετε να βάλουν δύσκολα;:redface:
Στη βιολογία γενικής δεν έχει και κάτι πολύ δύσκολο να βάλουν και δεν το συνηθίζουν κιόλας. Θα δούμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steffie__se

Νεοφερμένος

Η steffie__se αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Πάντως αυτός που έγραψε το κείμενο που μας έβσλαν στη γλώσσα πρέπει να χει πάρει πολύ σοβαρά το meme:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εμένα με άρεσε πολύ το κείμενο χθες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

majestic

Νεοφερμένος

Ο majestic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
κι εμενα μου φανηκε αρκετα ενδιαφερον!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
κι εμενα μου φανηκε αρκετα ενδιαφερον!!!
Εγώ επειδή είμαι και ευαίσθητη σε ότι αφορά το περιβάλλον και αυτά ενθουσιάστηκα όταν είδα το θέμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

znickpaok

Νεοφερμένος

Ο znickpaok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημερα..ηθελα να ρωτησω δινει καποιος απο εσας η καποιος γνωστος σας ιστορια γενικης η ειμαι μονος μου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top