Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nolan95j

Νεοφερμένος

Ο nolan95j αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.

Εσύ που πιστεύεις οτι θα πέσουν ηθικά, να φανταστώ έχεις στο μυαλό σ τις 3-4 ή θεωρείς ενδεχόμενο το να πέσουν κείμενα των τελευταίων χρόνων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Ενω ολα αυτα τα σκεφτομαι και εγω το αγχος δε λεει να φυγει :/
Ξερω οτι ουτε το πανεπιστημιο ειναι η λυση σε ολα και ουτε ειναι κατι τοσο σοβαρο αλλα εχω αγχος οσο σκεφτομαι τις εξετασεις...
thanks παντως για την απαντηση :))

Αρχικά καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου :) Σαν παλιότερος έχω να σου πω ότι δεν έχει νόημα να αγχώνεσαι.είναι απλές εξετάσεις όπως όλες τις άλλες!!Πες ότι πας να γράψεις ένα διαγώνισμα στο σχολείο.Εξάλλου , το να μην περάσεις στην πρώτη σου επιλογή (αν σου κάτσει στραβή), μπορεί να αποδειχτεί μερικές φορές (τρου στόρυ σε εμένα) , καλύτερο και να χαίρεσαι που τελικά πέρασες κάπου που σου αρέσει πολύ περισσότερο.Και πάλι καλή επιτυχία και να σκίσεις σου εύχομαι !!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑλεξιαFangirl

Νεοφερμένος

Η ΑλεξιαFangirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυυυ :)
Η αληθεια ειναι οτι θελω πολυυυ ψυχολογια αλλα εχω και 2η επιλογη ΦΠ (φιλοσοφ.-παιδαγ.) ελπιζω να μπω σε 1 απο τις 2 :P
και παλι ευχαριστωω ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυυυ :)
Η αληθεια ειναι οτι θελω πολυυυ ψυχολογια αλλα εχω και 2η επιλογη ΦΠ (φιλοσοφ.-παιδαγ.) ελπιζω να μπω σε 1 απο τις 2 :P
και παλι ευχαριστωω ^_^

Και οι δύο είναι πολύ όμορφες σχολές πραγματικά!!!!Κάθε επιτυχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑλεξιαFangirl

Νεοφερμένος

Η ΑλεξιαFangirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Αληθεια? ωραια :D

Να ρωτησω και κατι ακομη?? :redface:
Στην ιστορια εχω ενα θεμα με τις πηγες. Ενω στο φροντηστηριο μαας λενε να επαναδιατυπωσουμε τις πληροφοριες της πηγης στο σχολειο μας ειπαν οτι αν το κανουμε αυτο θα παρουμε το πολυ 7/12 μορια :/
Ξερει κανεις πως ακριβως πρεπει να αναλυουμε τις πηγες? Ειτε συνθετικα ειτε παραθετικα, ευχαριστω ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντλεν

Νεοφερμένος

Η Μαντλεν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Αληθεια? ωραια :D

Να ρωτησω και κατι ακομη?? :redface:
Στην ιστορια εχω ενα θεμα με τις πηγες. Ενω στο φροντηστηριο μαας λενε να επαναδιατυπωσουμε τις πληροφοριες της πηγης στο σχολειο μας ειπαν οτι αν το κανουμε αυτο θα παρουμε το πολυ 7/12 μορια :/
Ξερει κανεις πως ακριβως πρεπει να αναλυουμε τις πηγες? Ειτε συνθετικα ειτε παραθετικα, ευχαριστω ^_^


εμενα η καθηγητρια μου που διορθωνει κιολας μου εχει πει να ξεκιναω με ιστορικη γνωση και οπου η πηγη συμπληρωνει να βρισκω που ταιριαζει με την ιστορικη γνωση και να το συνδεω! τωρα για ο,τι συμπιπτει το επαναδιατυπωνεις παλι εκει που κολλαει και λες πχ. η πηγη επιβεβαιωνει...

ελπιζω να βοηθησα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους! Είμαι καινούργια εδώ και θα ήθελα αν μπορείτε να μου λύσετε κάποιες απορίες... Μπορεί κανείς να μου πει ποια ακριβώς είναι η διαδικασία την ώρα των πανελλαδικών; Εννοώ πάμε την πρώτη μέρα νωρίς νωρίς και μετά τι γίνεται;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αρχίζει o εφιάλτης στο δρόμο με τα μαθηματικά σήμερα:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Αρχίζει o εφιάλτης στο δρόμο με τα μαθηματικά σήμερα:look:

καλή "διασκέδαση" με τα μαθηματικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους! Είμαι καινούργια εδώ και θα ήθελα αν μπορείτε να μου λύσετε κάποιες απορίες... Μπορεί κανείς να μου πει ποια ακριβώς είναι η διαδικασία την ώρα των πανελλαδικών; Εννοώ πάμε την πρώτη μέρα νωρίς νωρίς και μετά τι γίνεται;:)

Πας και σε περιμένει ενας μπαμπούλας με ένα τσεκουρι.
Ελεος ρε παιδιά. Τι εννοείτε διαδικασία; Απλά είναι τα πράγματα. Πας στο σχολείο κατα τις 8, βλέπεις απο ένα χαρτί που θα έχουν κολλήσει σε ποια ταξη είσαι, πας και κάθεσαι στο θρανίο που θα σου πουν, συμπληρώνεις στο τετράδιο τα στοιχειά σου, σου βάζουν τα αυτοκόλλητα, μετά μέχρι να έρθουν τα θέματα κωλοβαράς για καμια ώρα και πηγαίνεις απο τάξη σε τάξη, μετά που έρχονται γράφεις, και τέλος φεύγεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
καλή "διασκέδαση" με τα μαθηματικά :P
Καλή διασκέδαση. Μάλιστα. Ευχαριστώ ας πούμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Να ρωτησω και κατι ακομη?? :redface:
Στην ιστορια εχω ενα θεμα με τις πηγες. Ενω στο φροντηστηριο μαας λενε να επαναδιατυπωσουμε τις πληροφοριες της πηγης στο σχολειο μας ειπαν οτι αν το κανουμε αυτο θα παρουμε το πολυ 7/12 μορια :/
Ξερει κανεις πως ακριβως πρεπει να αναλυουμε τις πηγες? Ειτε συνθετικα ειτε παραθετικα, ευχαριστω ^_^
Οι απόψεις διίστανται. Εγώ δεν έχω βγάλει άκρη, έχοντας ρωτήσει αρκετούς φιλολόγους, γιατί ο καθένας λέει ό,τι γουστάρει. Άλλοι λένε ότι με τον ένα τρόπο χάνεις μονάδες, άλλοι με τον άλλον. Γι' αυτό το λόγο, αποφάσισα εν τέλει να τις αναλύσω όπως μου βγει εκείνη τη στιγμή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinuli

Νεοφερμένος

Η athinuli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια στο γνωστο εκτοσ απο τα ερμηνευτικα του βιβλιου που τα μαθαινουμε απο εξω τα υπολοιπα σχολια απο βοηθηματα που ειναι για αναλυτη της καθε ενοτητας τα μαθατε επισης απο εξω? η αναγνωση και απλη κατανοηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Δε μπορω αλλη Θεωρητικη σε αυτο το φορουμ. :P

ΟΕΦΕ Φυσικη εγραψε κανενας ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Καλημέρα με μουσική!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πανεπιστήμια στην Τσεχία,δωρεάν είναι.
Στην Γερμανία 200 ευρώ το εξάμηνο,είχα βρει ένα. Το ακριβότερο με το οποίο είχα επικοινωνήσει γύρω στα 600 ευρώ για το εξάμηνο.
Ρωσία,γράφεις καλά,σπουδάζεις τσάμπα.
Και άλλες πόσες χώρες που δεν γνωρίζω.
Άσε μας ρε Φόκε..
:P ε πήγαινε εξωτερικό εσύ δε σημαίνει ότι στα πανεπιστήμια που θα πας γίνεται καλύτερη δουλειά από τα δικά μας.
Τπτ δεν είναι τζάμπα έχουν τόσο χαμηλά δίδακτρα αλλά το κόσοτος ζωής είναι μεγάλο οπότε κερδίζει η οικονομία τους από εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top