Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μαντλεν

Νεοφερμένος

Η Μαντλεν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
παιδες 10 μερες πριν τις πανελλαδικες και εχω να βγαλω κειμενα,λατινικα και βιολογια...προλαβαινω ή δε προλαβαινω???

τα χεις κανει ενα περασμα ή θα τα πιασεις τωρα 1η φορα ολο το χρονο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maroutzou

Νεοφερμένος

Η maroutzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
χαχα πραγματικα μου δινεται κουραγιο οταν μου τα λετε αυταα! χαχαχ :D

εε τα εχω δει φυσικα αλλα πρωτη επαναληψη θα ειναι...βεβαια λατινικα γραφαμε προς το τελος και βιολογια ειχαμε γραψει σε ολη την υλη τελη μαρτιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
10 μερες πριν τις εξετασεις...οι τελευταιες επαναληψεις γινονται και γω εχω να βγαλωω ακομα κειμενα,λατινικα και βιολογιααα...αγχοςς???χαχαχαχαχα πεθαινω απο το αγχος..!τι λετε προλαβαινω να τα τελειωσωω?

το θέμα δεν είναι ο χρόνος
αλλά το άγχος
ηρέμησε

από τις 10 μέρες που έμειναν
οι μισές είναι στις διακοπές του πάσχα
αυτό σημαίνει περισσότερος χρόνος
από ότι μια μέρα με σχολείο

συνοπτικά προλαβαίνεις μην αγχώνεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroutzou

Νεοφερμένος

Η maroutzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
αντε να δουμεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos1995

Νεοφερμένος

Ο mitsos1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ενα ειναι το θεμα,οτι εγω εβγαλα τις υλες τα Χριστουγεννα.......
Αλλα εσεις θα γραψετε καλυτερα απο μενα!!!!
(Εχω πως το λενε???? την στοφα να κανω λαθη).:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroutzou

Νεοφερμένος

Η maroutzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
χαχα εσυ τουλαχιστον τα εβγαλες και μια φοραα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos1995

Νεοφερμένος

Ο mitsos1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παραπανω απο 4 μην σου πω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroutzou

Νεοφερμένος

Η maroutzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
αγχωσε με κι αλλο!μπορεις! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
αγχωσε με κι αλλο!μπορεις! :(
Σιγά μωρέ. Έχουμε φτάσει 9 μέρες πριν τις πανελλήνιες και μαθηματικά δεν έχω βγάλει την ύλη κανονικά ακόμα και δεν αγχώνομαι, φαντάσου. Χαλάρωσε λίγο δεν κάνει κακό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Σιγά μωρέ. Έχουμε φτάσει 9 μέρες πριν τις πανελλήνιες και μαθηματικά δεν έχω βγάλει την ύλη κανονικά ακόμα και δεν αγχώνομαι, φαντάσου. Χαλάρωσε λίγο δεν κάνει κακό :)

πες τα ρε Σοφία
το θέμα είναι το άγχος της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντλεν

Νεοφερμένος

Η Μαντλεν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
αγχωσε με κι αλλο!μπορεις! :(

μην αγχωνεσαι εγω ιστορια την ειχα αφησει τη μιση για τωρα και τα μισα δε τα χα δει καν!
λογοτεχνια για μενα ειναι το πιο ευκολο μαθημα που δινουμε βιολογια απλα μην αερολογεις και μαθετα τωρα καλα(εχεις και σκ πριν το δωσεις) και λατινικα απλα παπαγαλια! ολα τα μπορεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Βιολογία έχουμε ΠΣΚ. Δηλαδή και να μη τα ξέρει κάποιος τέλεια μπορεί να τα αποτελειώσει.
Τα τα μαθηματικά ισχύει το ίδιο; Μπορείς σε ενα ΠΣΚ να μάθεις να λύνεις ασκήσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
τι λες καλε;; οχι οτι θελω να σε αγχωσω αλλα αν δεν εχεις καποιες βασεις στα μαθηματικα τοτε δεν μπορεις μεσα σε 2 μερες να μαθεις να λυνεις ασκησεις οτι και να εισαι! αν εισαι παιδι που εχεις καλες βασεις τοτε ισως κατι να καταφερεις, μην πλακωθεις στα δυσκολα δωσε βαση στα απλα ωστε να τα ξερεις και απο αυτα να προσπαθησεις να λυσεις δυσκολα.. εγω ειχα πει στον μαθηματικο μ να συναντηθουμε για αποριες μια μερα πριν δωσουμε και μου εξηγησε πολυ καλα πως να λυσω ενα ολοκληρωμα γτ δν το ειχα καταλαβει καλα και τελικα την επομενη μερα οντως πηρα σχεδον ολα τα μορια απο το ερωτημα :) θεληση να υπαρχει και ολα θα γινουν! δεν σταματει η ζωη σας στις πανελληνιες! και προς θεου! ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ! χαλαρα και οτι ξερετε :) καλη επιτυχια σε ολα τα παιδια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Σιγά μωρέ. Έχουμε φτάσει 9 μέρες πριν τις πανελλήνιες και μαθηματικά δεν έχω βγάλει την ύλη κανονικά ακόμα και δεν αγχώνομαι, φαντάσου. Χαλάρωσε λίγο δεν κάνει κακό :)

Η χαλαρότητα φέρνει νωχέλεια.
Τέλος πάντων, ας κάνει ό,τι θέλει, σ' εννιά μέρες δεν γίνονται και πολλά έτσι κι αλλιώς. Ό,τι κάναμε κάναμε παίδες! :redface::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η χαλαρότητα φέρνει νωχέλεια.
Τέλος πάντων, ας κάνει ό,τι θέλει, σ' εννιά μέρες δεν γίνονται και πολλά έτσι κι αλλιώς. Ό,τι κάναμε κάναμε παίδες! :redface::(
Ξες τι; Δεν πιστεύω ότι επειδή έμειναν 9 μέρες τέλος. Δεν τα γράφουμε όλα τα μαθήματα σε 9 μέρες. Εγώ θα αφιερώσω στα μαθηματικά 4 μέρες τώρα συν το σ/κ που θα έχουμε όταν γράφουμε, 6. Ναι ξέρω λες τι θα σώσεις αλλά δεν είναι έτσι γιατί μέσα σε τόσες μέρες φρεσκάρεις ορισμούς-αποδείξεις που στα μαθηματικά είναι στάνταρ μονάδες και προλαβαίνεις να δεις αλλά και να λύσεις ασκήσεις. Άρα δεν τελείωσε τίποτα ακόμα. Προσωπικά θα κάνω ότι μπορώ έστω και τελευταία στιγμή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
'Οσοι ελπίζατε στην ΟΛΜΕ ώστε να παραταθεί έστω και λίγο η έναρξη των εξετάσεων μην ελπίζετε άλλο οι πανελλαδικές θα γίνουν κανονικά
Καλή επιτυχία σε όλους τους υποψήφιους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ε ναι, προλαβαίνεις να λύσεις ασκήσεις, και να διαβάσεις, αλλά για να φρεσκάρεις αυτά που ήδη ήξερες. :P Στην ουσία δεν κάνεις τίποτα καινούργιο.

'Οσοι ελπίζατε στην ΟΛΜΕ ώστε να παραταθεί έστω και λίγο η έναρξη των εξετάσεων μην ελπίζετε άλλο οι πανελλαδικές θα γίνουν κανονικά

ΟΧΙ ΡΕ ΓΜΤ! τεσπα, ευχαριστώ για την ενημέρωση, περίμενα να κάτσω να διαβάσω το γενικής στο διάστημα της απεργίας. Υποθέτω πως θα πρέπει να κάτσω να την διαβάσω τώρα. Κρίμα...

Πάρτε τραγούδι:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Ζμπούτσα σας ρε , μην μασάτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ε ναι, προλαβαίνεις να λύσεις ασκήσεις, και να διαβάσεις, αλλά για να φρεσκάρεις αυτά που ήδη ήξερες. :P Στην ουσία δεν κάνεις τίποτα καινούργιο.



ΟΧΙ ΡΕ ΓΜΤ! τεσπα, ευχαριστώ για την ενημέρωση, περίμενα να κάτσω να διαβάσω το γενικής στο διάστημα της απεργίας. Υποθέτω πως θα πρέπει να κάτσω να την διαβάσω τώρα. Κρίμα...

Πάρτε τραγούδι:
Το θέμα είναι ότι πολλούς ορισμούς και κάποιες αποδείξεις δεν τόσο ξέρω καλά και εκεί έχω ένα θέμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top