Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Τελικα το αγαπαω το σχολειο μου. Μας εκαναν σημερα ενημερωση.απο δευτερα μας δινουν τα δελτια γιατι πρεπει να τα πλαστικοποιησουν και φτιαχνουν τον κωδικο μηχανογραφικου με την ταυτοτητα μας μαζι. Ουτε ο διευθυντης λεει δεν πρεπει να ξερει τον κωδικο που θα βαλουμε!
Δεν ξερω κατα πόσο ισχυει αυτο....
με την εννοια οτι στα περισσοτερα σχολεία(όπως και στο δικο μου πέρυσι) ο διευθυντής είχε ορίσει τους κωδικούς σε όλους μας, οπότε ήταν ο πρώτος που τους ήξερε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
δεν ζηταω τον πολλαπλασιασμο του 4*7 μη τρελαθουμε..ειναι απτο μαθημα της τεχνολογικης απο αεππ ζηταω πολλαπλασιασμο αλα ρωσικα..

φίλε κάτι δεν εχεις κατανοήσει σωστά. Ο πολλαπλασιασμός α λά ρωσικά βρισκει το γινόμενο δυο αριθμών. Άρα το 4*7 θα σιυ βγάλει 28.
Χρησιμοποιείται από τους υπολογιστές για να κάνουν γρηγορότερα πράξεις γιατί βασιζεται στην ολίσθηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Και για το τελευταίο πότε δεν είπα τζάμπα o κόπος και τα λεφτά στο φροντ γιατί αν χρειαστεί θα δώσω και του χρόνου και το διάβασμα δεν πάει χαμένο :)
Καλά, απλά εγώ το φροντιστήριο το βλέπω σαν υπηρεσία που πληρώνεις, έτσι ώστε μαζί με το προσωπικό διάβασμα να έχεις σίγουρη την επιτυχία. Αν εσύ το βλέπεις αλλιώς, τι να πω. Ποιος ο λόγος να το πληρώνεις αν δεν πιστεύεις πως θα σε οδηγήσει στο ποθητό αποτέλεσμα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 402311

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γεια σας είμαι καινούρια στο ποστ :-)
εμένα στο σχολείο μου όταν πήγα για τον κωδικο όσο τα φτιαχναμε εκεί μου λεγε για κάτι περιστατικα που είχαν γίνει Πέρσι στο σχολείο μου, ότι μια μάνα είχε έρθει να κάνει μηχανογραφικο στο πάιδι της γιατι αυτός ήταν διακοπες, ένα άλλο που η μάνα παλι είχε επεμβει και το αλλαξε στην κόρη της και εγινε χαμος με καταγγελιες και τα σχετικά, ένα άλλο που φίλοι του έκαναν πλάκα και το αλλαξαν και τον εστειλαν δεν ξέρω που, γίνεται χαμός με το θέμα αυτό...ελπιζω να μην γίνει τίποτα τέτοιο σε κανεναν φετος... είναι τρομαχτικο :-\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλά, απλά εγώ το φροντιστήριο το βλέπω σαν υπηρεσία που πληρώνεις, έτσι ώστε μαζί με το προσωπικό διάβασμα να έχεις σίγουρη την επιτυχία. Αν εσύ το βλέπεις αλλιώς, τι να πω. Ποιος ο λόγος να το πληρώνεις αν δεν πιστεύεις πως θα σε οδηγήσει στο ποθητό αποτέλεσμα; :P
Αν διάβαζα έτσι όπως έπρεπε δεν θα είχα αυτό το πρόβλημα. Αν δεν πήγαινα φροντ φέτος δεν θα έδινα πανελλήνιες:P
Δεν πάει χαμένο το διάβασμα. Δηλαδή αν δεν περάσω και θέλω να δώσω και του χρόνου θα προσπαθήσω να βελτιώσω το περσινό. Αν δεν διάβαζα καθόλου φέτος θα ήταν το ίδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αν διάβαζα έτσι όπως έπρεπε δεν θα είχα αυτό το πρόβλημα. Αν δεν πήγαινα φροντ φέτος δεν θα έδινα πανελλήνιες:P
Δεν πάει χαμένο το διάβασμα. Δηλαδή αν δεν περάσω και θέλω να δώσω και του χρόνου θα προσπαθήσω να βελτιώσω το περσινό. Ανδρών διάβαζα καθόλου φέτος θα ήταν το ίδιο;

Δεν είπα πως πάει χαμένο το διάβασμα, τα λεφτά για το φροντιστήριο όμως πάνε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeKr

Νεοφερμένος

Ο GeorgeKr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Πάντως και σε εμάς μας εβαλε ο διευθυντής να βάλουμε δικούς μας κωδικούς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Σε εμάς πάλι δεν άνοιγε το σύστημα σήμερα. Αύριο πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Στα φροντιστήριά σας για γνωστό και λογοτεχνία τι λένε;



2001! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
μετά απο καμιά ώρα και καμιά πενταριά έγραφα μπήκαμε τλκ στους κωδικούς !!! άντε επιτέλους !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν είπα πως πάει χαμένο το διάβασμα, τα λεφτά για το φροντιστήριο όμως πάνε. :P
Και ξαναλέω χωρίς το φροντ δεν θα διάβαζα. Άρα δεν πάνε χαμένα τα λεφτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δεν είναι αλήθεια αυτό και το ξέρεις. :P Έτσι κι αλλιώς όλοι οι φίλοι σου θα έτρεχαν σε φροντιστήρια, οπότε θα ένιωθες άσχημα και θα διάβαζες κι εσύ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν είναι αλήθεια αυτό και το ξέρεις. :P Έτσι κι αλλιώς όλοι οι φίλοι σου θα έτρεχαν σε φροντιστήρια, οπότε θα ένιωθες άσχημα και θα διάβαζες κι εσύ! ;)
Άκου που σε λέω ούτε το μισό διάβασμα από αυτό που κάνω τώρα δεν θα έκανα χωρίς φροντ. Και τώρα,πολύ διαβάζω αλλά πιστεύω ότι θα μπορούσα και περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeThere.

Νεοφερμένος

Η BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
παιδιά πείτε το πρόγραμμα διαβάσματος που κάνατε για τις επαναλήψεις σας. Κυρίως προς του θεωρητικούς, πως διαβάζετε/κάνετε επανάληψη κάθε μάθημα; ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΩΩΩΩΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jok19

Νεοφερμένος

Η Jok19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Γεια! Μήπως μπορεί να μου πει κανείς της Θεωρητικής τι θέματα έκαψε ο ΟΕΦΕ στη Λογοτεχνία;

Εμάς πάντως στο σχολείο μας μόνο για τις στρατιωτικές έκαναν τα χαρτιά τους...Οι υπόλοιποι από βδομάδα
Άντε κουράγιο παιδιά, έρχεται το Πάσχα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
εγω πήρα χτες το καρτελάκι μου,επέσε γέλιο με τις φωτογραφίες χτες...σαν πρόβατια για σφαγή :P

χαχαχαχα!!! σε λάτρεψα ;P μια από τα ίδια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 402311

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
έχω αγχωθει τερμα :-\ όλοι μ λένε ότι θ γράψω καλά αλλά δεν το βλεπω :-\ φοβάμαι :-\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
έχω αγχωθει τερμα :-\ όλοι μ λένε ότι θ γράψω καλά αλλά δεν το βλεπω :-\ φοβάμαι :-\

Μην ακούς κανέναν. Απλά σφύριζε αδιάφορα. Αν δεν πιστέψεις εσύ η ίδια στον εαυτό σου ότι θα πας και θα τους πάρεις και τα σώβρακα, γιατί να γράψεις καλά; :hmm: Η επιτυχία πολλές φορές δεν είναι συνάρτηση του τρόπου διαβάσματος μόνο αλλά και της ψυχραιμίας και της αυτοπεποίθησης εν ώρα εξετάσεων. Εκεί παίζονται όλα..

Μη μασάς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιρις21

Νεοφερμένος

Η Ιρις21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
έχω αγχωθει τερμα :-\ όλοι μ λένε ότι θ γράψω καλά αλλά δεν το βλεπω :-\ φοβάμαι :-\

και εγώ μια απ'τα ίδια, έχω κωλοαγχωθεί!!!! :worry:

Μην ακούς κανέναν. Απλά σφύριζε αδιάφορα. Αν δεν πιστέψεις εσύ η ίδια στον εαυτό σου ότι θα πας και θα τους πάρεις και τα σώβρακα, γιατί να γράψεις καλά; :hmm: Η επιτυχία πολλές φορές δεν είναι συνάρτηση του τρόπου διαβάσματος μόνο αλλά και της ψυχραιμίας και της αυτοπεποίθησης εν ώρα εξετάσεων. Εκεί παίζονται όλα..

Μη μασάς. :)


συμφωνώ οτί είναι κ θέμα ψυχραιμίας κ αυτοπεποίθησης, αλλά που να την βρεις κ αυτήν?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Είστε έτοιμοι? Πως τα πάτε με τις επαναλήψεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top