Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

whitedove

Νεοφερμένος

Ο whitedove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
ρε παιδια μπορει καποιος να μου πει αν κανει τον πολλαπλασιασμο αλα ρωσικα με τους αριθμους 4 κ 7 τι αποτελεσμα βγαζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
ρε παιδια μπορει καποιος να μου πει αν κανει τον πολλαπλασιασμο αλα ρωσικα με τους αριθμους 4 κ 7 τι αποτελεσμα βγαζει?

Ότι και αν κάνεις 4*7;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
ρε παιδια μπορει καποιος να μου πει αν κανει τον πολλαπλασιασμο αλα ρωσικα με τους αριθμους 4 κ 7 τι αποτελεσμα βγαζει?

:worry::worry::worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitedove

Νεοφερμένος

Ο whitedove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
δεν ζηταω τον πολλαπλασιασμο του 4*7 μη τρελαθουμε..ειναι απτο μαθημα της τεχνολογικης απο αεππ ζηταω πολλαπλασιασμο αλα ρωσικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
γιατί ζητάμε από τα παιδιά της θεωρητικής να ξέρουν βασικά μαθηματικά ενώ εσείς της θετικοτεχνολογικής δε ξέρετε καν να μετράτε ως 10 στα αρχαία.
fockos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ρε παιδια μπορει καποιος να μου πει αν κανει τον πολλαπλασιασμο αλα ρωσικα με τους αριθμους 4 κ 7 τι αποτελεσμα βγαζει?
χαχα τι εννοείς?:worry::confused::hmm::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitedove

Νεοφερμένος

Ο whitedove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
καταρχην ειναι στο μαθημα του προγραμματισμου της τεχνολογικης λαθος μου που δεν το ανεφερα!ειναι κατι σαν ασκηση για οποιον τεχνολογικο ξερει!ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους...
Θέλω να ρωτήσω ,μας συμφέρει σε κάθε περίπτωση να δηλώσουμε τρίτεκνοι ( όσοι ανήκουμε στη κατηγορια) ; με αλλα λογια,αποκλειομαστε απο τη γενικη σειρα και συμμετεχουμε με τους λιγους,την ειδικη μας κατηγορία;γιατί έτσι μπορεί να είμαι με πολύ καλύτερους μου και μια που θα ειναι λιγα παιδια μπορουν να με διαλυσουν.

Δεν ξέρω τι να κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
γιατί ζητάμε από τα παιδιά της θεωρητικής να ξέρουν βασικά μαθηματικά ενώ εσείς της θετικοτεχνολογικής δε ξέρετε καν να μετράτε ως 10 στα αρχαία.
fockos

Τα βασικά μαθηματικά σε βοηθάνε στην καθημερινότητα σου.Το να μετράς μέχρι το 10 στα αρχαία δε σε βοηθάει πουθενά.Οπότε προτεραιότητα θα δώσεις στα μαθηματικά και ύστερα στα αρχαία.Είναι απλή λογική!

Οφείλω να επισημάνω ότι είμαι υπέρ της εκμάθησης αρχαίων.Απλώς οι βασικές γνώσεις μαθηματικών είναι αναμφισβήτητα πιο σημαντικές από αυτές των αρχαίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους...
Θέλω να ρωτήσω ,μας συμφέρει σε κάθε περίπτωση να δηλώσουμε τρίτεκνοι ( όσοι ανήκουμε στη κατηγορια) ; με αλλα λογια,αποκλειομαστε απο τη γενικη σειρα και συμμετεχουμε με τους λιγους,την ειδικη μας κατηγορία;γιατί έτσι μπορεί να είμαι με πολύ καλύτερους μου και μια που θα ειναι λιγα παιδια μπορουν να με διαλυσουν.

Δεν ξέρω τι να κάνω.

Είμαι κι εγω ειδική κατηγορία κ σου εξηγήσω τ παίζει...
Πχ ιατρικη απθ παιρνει 100 ατομα γενικη σειρα και 10 τριτεκνους.
Κι εσυ πχ γραφεις 19000. Αν ο τελευταιος μπει με 19001 τοτε δεν μπαινεις με γενικη σειρα. Έχεις όμως το μπονους των +10 θεσεων αρα θα μπεις με την ειδική κατηγορία. Αν εγγραφές 19500 θα εμπαινες με τη γενικη σειρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Επομένως συμμετέχουμε και στις δυο κατηγορίες.
ευχαριστώ.

και κάτι άλλο..
https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...choles-astynomias-panelladikes-exetaseis.html

με ενδιαφέρει η αστυνομία.Διαβάζω την παραπάνω ανακοίνωση και δεν μπορώ να καταλάβω εαν ισχυει και η κατηγορια των τριτεκνων.Μπορεί να βοηθήσει κάποιος; λέει και

1. Οι υποψήφιοι, υποχρεούνται να υποβάλουν αυτοπροσώπως στα Αστυνομικά Τμήματα του τόπου κατοικίας ή διαμονής τους τα απαιτούμενα δικαιολογητικά μέχρι την 06-07-2012.

πάει η αστυνομία ;:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δρ. Σπίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Επομένως συμμετέχουμε και στις δυο κατηγορίες.
ευχαριστώ.

και κάτι άλλο..
https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...choles-astynomias-panelladikes-exetaseis.html

με ενδιαφέρει η αστυνομία.Διαβάζω την παραπάνω ανακοίνωση και δεν μπορώ να καταλάβω εαν ισχυει και η κατηγορια των τριτεκνων.Μπορεί να βοηθήσει κάποιος; λέει και

1. Οι υποψήφιοι, υποχρεούνται να υποβάλουν αυτοπροσώπως στα Αστυνομικά Τμήματα του τόπου κατοικίας ή διαμονής τους τα απαιτούμενα δικαιολογητικά μέχρι την 06-07-2012.

πάει η αστυνομία ;:worry::worry::worry:
Αυτό είναι περσινό (2012-2013). Εσύ ψάχνεις για 2013-2014.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
δεν το προσεξα.Παλι καλα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
δεν το προσεξα.Παλι καλα:clapup:

Και τώρα εσυ θα γίνεις αστυνομικός; :P:P:P:P:P:P :D:D:D:D
Just kidding. Ένιγουεϊ, καλή επιτυχία να 'χεις ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Τελικα το αγαπαω το σχολειο μου. Μας εκαναν σημερα ενημερωση.απο δευτερα μας δινουν τα δελτια γιατι πρεπει να τα πλαστικοποιησουν και φτιαχνουν τον κωδικο μηχανογραφικου με την ταυτοτητα μας μαζι. Ουτε ο διευθυντης λεει δεν πρεπει να ξερει τον κωδικο που θα βαλουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τελικα το αγαπαω το σχολειο μου. Μας εκαναν σημερα ενημερωση.απο δευτερα μας δινουν τα δελτια γιατι πρεπει να τα πλαστικοποιησουν και φτιαχνουν τον κωδικο μηχανογραφικου με την ταυτοτητα μας μαζι. Ουτε ο διευθυντης λεει δεν πρεπει να ξερει τον κωδικο που θα βαλουμε!

Επιτέλους ένα σωστό σχολείο. Θα σας πω και εγώ τι συμβάινει στο δικό μου αύριο που θα πάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ουτε ο διευθυντης λεει δεν πρεπει να ξερει τον κωδικο που θα βαλουμε!
Όμως, ο διευθυντής έχει τρόπο από το σύστημα να είναι BIG BROTHER και να παρακολουθεί τι κάνουν οι υποψήφιοι με τα μηχανογραφικά τους. Για παράδειγμα, αν ξεχάσεις τον κωδικό μπορεί να σου τον αλλάξει, άρα έχει πρόσβαση στο λογαριασμό σου. Επίσης είναι εξακριβωμένο ότι μπορεί να ελέγχει ποιοι έκαναν μηχανογραφικό και ποιοι το οριστικοποίησαν. Ξέρω περίπτωση κοριτσιού που στις 23:30 την πήρε τηλέφωνο ο υποδιευθυντής να τη ρωτήσει γιατί δεν οριστικοποίησε το μηχανογραφικό της (00:00 έληγε η προθεσμία) και την έσωσε, καθώς αυτή νόμιζε ότι ήταν όλα εντάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ξέρω περίπτωση κοριτσιού που στις 23:30 την πήρε τηλέφωνο ο υποδιευθυντής να τη ρωτήσει γιατί δεν οριστικοποίησε το μηχανογραφικό της (00:00 έληγε η προθεσμία) και την έσωσε, καθώς αυτή νόμιζε ότι ήταν όλα εντάξει.

Ούτε στον εχθρό σου... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giannis207

Νεοφερμένος

Ο Giannis207 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Πως πηγαν του ΟΕΦΕ τα Μαθηματικα γενικης παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χμμμ. Τόσο αμφίβολη είσαι για τις ικανότητες που πιστεύεις πως δεν θα έχεις πλήθος σχολών να διαλέξεις στο μηχανογραφικό σου; Ή αν θες 1 και μόνο 1 συγκεκριμένη σχολή (εδώ γελάμε) που έχει υψηλή βάση, πες μου το εξής. Γιατί είσαι τόσο σίγουρη πως αυτή η σχολή είναι η "αγάπη" σου, όταν δεν έχεις δει την κατάσταση από την ματιά του φοιτητή.
Και με μέτριο διάβασμα, με μέτρια μόρια, πάλι υπάρχουν πάαααρα πολλές σχολές, να διαλέξεις. Το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι να πεις "τζάμπα πήγαν τα λεφτά για το φροντιστήριο", που αυτό, θα το σκεφτώ κι εγώ αν δεν τα πάω καλά.
Τις ικανότητες μου. Ναι έχω εμπιστοσύνη στις ικανότητες μου αλλά εφόσον δεν τις αξιοποίησα όσο μπορούσα φέτος άρα δεν ξέρω κατά πόσο θα αποδώσω στο τέλος. Και επίσης για τις σχολές δεν είπα ότι θα δηλώσω βιολογία και τίποτα άλλο. Νταξυ θα δηλώσω αλλά αν δεν περάσω βιολογία δεν θέλω να πάω. Είναι το όνειρο μου και δεν σκοπεύω να το αφήσω γιατί απλά υπάρχουν και άλλες σχολές. Και για το τελευταίο πότε δεν είπα τζάμπα o κόπος και τα λεφτά στο φροντ γιατί αν χρειαστεί θα δώσω και του χρόνου και το διάβασμα δεν πάει χαμένο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top