Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
σε εμας παλι οι καθηγητες ειναι πολυ καλοι.ο χημικος προθυμοποιηθηκε καθε τεταρτη στις 7.30 να πηγαινουμε για extra μαθημα οσοι θελουμε για να λυνουμε ασκησεις απο σαλτερη.επισης και οι αλλοι της κατευθυνσης θελουν να μας κανουνε μαθημα συνεχεια είτε στα κενα τους ειτε οταν κανουν απεργια.ευτυχως παραπονο απο το σχολειο σε αυτο το θεμα δεν εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Παίδες δε ξέρω τι λέτε εσείς αλλά μην στηρίζεστε 100% στα φροντιστήρια γιατί οι καθηγητές των φροντιστηρίων δεν έχουν, οι περισσότεροι τουλάχιστον, την εμπειρία των καθηγητών του σχολείου. Αυτό τουλάχιστον έβλεπα πέρυσι στο σχολείο μου... Οι καθηγητές του σχολείου μου ήταν κλάσεις ανώτεροι από τους άλλους που γνώρισα που δούλευαν σε φροντιστήρια...

Απλά η γνώμη μου και μιλάω μόνο για τις κατευθύνσεις και όχι για τα γενικής.

τοτε δεν πηγαινες σε καλο φροντιστηριο,ενταξει σιγουρα υπαρχουν καθηγητες του σχολειου που ειναι κορυφη αλλα ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα,οι καθηγητες του φροντιστηριου ειναι καλυτεροι γιατι αν δεν κανουν την δουλεια τους καλα απολυονται οποτε δεν επαναπαυονται σε αντιθεση με αυτο που γινεται στα σχολεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
τοτε δεν πηγαινες σε καλο φροντιστηριο,ενταξει σιγουρα υπαρχουν καθηγητες του σχολειου που ειναι κορυφη αλλα ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα,οι καθηγητες του φροντιστηριου ειναι καλυτεροι γιατι αν δεν κανουν την δουλεια τους καλα απολυονται οποτε δεν επαναπαυονται σε αντιθεση με αυτο που γινεται στα σχολεια

Οι καθηγητές του σχολείου είναι μια χαρά καθηγητές οι περισσότεροι.Το θέμα είναι ότι όταν έχουν από κάτω 20 γαϊδούρια, ποιος ο λόγος να ασχοληθούν μ'αυτά; Αν έχουν από κάτω 20 γαϊδούρια, η δουλειά τους είναι να τα γράφουν στα αρχίδια τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Οι καθηγητές του σχολείου είναι μια χαρά καθηγητές οι περισσότεροι.Το θέμα είναι ότι όταν έχουν από κάτω 20 γαϊδούρια, ποιος ο λόγος να ασχοληθούν μ'αυτά; Αν έχουν από κάτω 20 γαϊδούρια, η δουλειά τους είναι να τα γράφουν στα αρχίδια τους.

Η δουλεια τους ειναι να διδασκουν για αυτο πληρωνονται αν δεν μπορουνε ας δηλωσουν ανικανοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Η δουλειά τους είναι να βγάλουν την ύλη που τους λέει το υπουργείο διδάσκοντας.Δεν είναι δουλειά τους να σου φέρουν εσένα περισσότερες ασκήσεις και να ασχοληθούν περισσότερο μαζί σου, αν εσύ τους γράφεις στα παπάρια σου.Από την στιγμή που σου παραδίδει την ύλη ...τέλος.
Δεν είναι δουλειά τους να σε κυνηγάνε, εσύ πρέπει να τους κυνηγήσεις. Εγώ προσωπικά έχω ζητήσει και ασκήσεις και τα πάντα από τον καθηγητή μου και μου τα έχει φέρει την επόμενη μέρα.Αλλά μου τα έφερε επειδή του δίνω σημασία, αν τον έγραφα στα αρχίδια μου δεν θα μου τα έφερνε.Τι πιο απλό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Η δουλειά του φροντιστηρίου είναι να κάνει αυτό που δεν μπορεί να κάνει το σχολείο και να ικανοποιήσει εσένα, επειδή του σκας τα χρήματα.
Στο σχολείο η δουλειά τους είναι να σου βγάλουν την ύλη και όπως είπα διδάσκοντας.Δεν νομίζω να έχεις κάποιο καθηγητή που να μην μπορεί να το κάνει ή να μην το κάνει.Από εκεί και πέρα, αν θες να γίνεται η δουλειά στο σχολείο, όπως στο φροντιστήριο πρέπει εσείς να το κυνηγήσετε δίνοντας σημασία στον καθηγητή.
Με το β' ενικό δεν μιλάω για εσένα προσωπικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Η δουλειά του φροντιστηρίου είναι να κάνει αυτό που δεν μπορεί να κάνει το σχολείο και να ικανοποιήσει εσένα, επειδή του σκας τα χρήματα.
Στο σχολείο η δουλειά τους είναι να σου βγάλουν την ύλη και όπως είπα διδάσκοντας.Δεν νομίζω να έχεις κάποιο καθηγητή που να μην μπορεί να το κάνει ή να μην το κάνει.Από εκεί και πέρα, αν θες να γίνεται η δουλειά στο σχολείο, όπως στο φροντιστήριο πρέπει εσείς να το κυνηγήσετε δίνοντας σημασία στον καθηγητή.
Με το β' ενικό δεν μιλάω για εσένα προσωπικά.

σκοπος των καθηγητων του σχολειου ειναι σου λυνουν τις αποριες σου,να σε βοηθανε να προχωραν στην υλη.επισης δουλεια των καθηγητων ειναι να δινουν σημασια στο καθε παιδι.δεν πρεπει το παιδι να παει στον καθηγητη αλλα ο καθηγητης στο παιδι.εχω ευτυχως πολλα παραδειγματα σωστων καθηγητων οι οποιοι τελουν το εργο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Συμφωνώ, αλλά δεν είναι δουλειά του να σου φέρει αυτό το κάτι παραπάνω που σου δίνουν στο φροντιστήριο.Αν τον γράφεις όμως δεν θα έρθει από μόνος του να σου λύσει τις απορίες.Αν εσύ δεν ενδιαφέρεσαι γιατί να ενδιαφερθεί αυτός; Και μην μου πεις την γνωστή ατάκα "είναι η δουλειά του", γιατί δεν είναι η δουλειά του να σε κυνηγήσει, αλλά να σου λύσει τις απορίες όταν τον ρωτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Εγώ έχω ατυχήσει από καθηγητές σχολείου.

Μαθηματικά κατεύθυνσης: Καλός, με την έννοια ότι στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος. Το μόνο που κάνει είναι να λύνει ασκήσεις από το Νάκη Στεργίου στον πίνακα μόνος του και εμείς υποτίθεται ότι τις γράφουμε στο τετράδιο. Κάνει και πάρα πολλά λάθη και τον διορθώνουμε. Αλλά είναι συμπαθής.
Φυσική κατεύθυνσης: Έχει γνώσεις, κάνει μάθημα αλλά είναι αντιπαθέστατος, και φοβερά διπρόσωπος. Μας το παίζει καλός από τη μία και από την άλλη σχολιάζει και κουτσομπολεύει σαν την Κυρα-Περμαθούλα της γειτονιάς. Μπήκε και στο νοσοκομείο τώρα εδώ και ένα μήνα και έχουμε από τότε να κάνουμε μάθημα. Είμαστε εξαναγκασμένες ταλαντώσεις, δηλαδή τραγικά πίσω.
Χημεία κατεύθυνσης: Κι αυτός έχει γνώσεις, πολύ αυστηρός αλλά κάνει αρκετά καλό μάθημα. ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΙΑΡΗΣ σε βαθμό που σιχαίνομαι λίγο να πιάσω το απουσιολόγιο μόλις έχει υπογράψει.
Βιολογία κατεύθυνσης: Καλός, αλλά θεωρεί ότι όλοι κάνουμε φροντιστήρια, γι' αυτό το παρακάτω το παραδίδει με ερωτήσεις σαν εξέταση. Έλεος.
Μαθηματικά γενικής: Δεν υπάρχει μεγαλύτερο Μ***πανο. (μετά συγχωρήσεως κιόλας). Μονίμως κάνει επίδειξη γνώσεως σε παιδιά ακόμη και θεωρητικής λύνοντας μόνος του ασκήσεις σχεδόν εξεζητημένες για επίπεδο γενικής παιδείας, τα μειώνει ως άτομα και δε διστάζει να βάλει ακόμα και 6 στο τετράμηνο. Φοβερά ψεύτης, εκφοβίζει παιδιά της θεωρητικής ότι θα βρούν τέτοια μαθηματικά (παραγώγους) σε νομικές, φιλολογίες, παιδαγωγικά χρησιμοποιώντας ονόματα από μεγαλύτερα παιδιά που όλοι ξέρουμε (μικρή η κοινωνία μας) και πέρασαν σε τέτοιες σχολές, τα οποία τάχα τον παίρνουν τηλέφωνο για βοήθεια.
Έκθεση: Αρκετά βλάκας. Δεν μπορεί να επιβληθεί στην τάξη και κάνει κάποια ασαφή και αφηρημένα σχόλια για τα γραπτά μας. Θεωρεί κιόλας ότι πρέπει να γράφουμε την απόλυτα προσωπική μας άποψη κι ας αντιβαίνει στα βοηθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Ιασονα το μετανιωσες που πηγες?(επειδη λες οτι ειναι δυσκολο τωρα να πιασεις τα μαθηματα)
εμεις παμε 1η απριλιου μαλλον και δεν ξερω ακομα τι να κανω:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Ιασονα το μετανιωσες που πηγες?(επειδη λες οτι ειναι δυσκολο τωρα να πιασεις τα μαθηματα)
εμεις παμε 1η απριλιου μαλλον και δεν ξερω ακομα τι να κανω:/

Ηταν μια πολύ ωραία εμπειρία...το κακό με εμάς ήταν οτι πήγαμε σε περίοδο που τρέχει η ύλη και τώρα έχω να καλύψω πολλά.....οταν θα πάτε εσείς θα έχετε τελειώσει λογικά με την ύλη....οπότε δεν θα χάσεις κάτι....πήγαινε!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
πάλι καλά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εγώ έχω ατυχήσει από καθηγητές σχολείου.

Μαθηματικά κατεύθυνσης: Καλός, με την έννοια ότι στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος. Το μόνο που κάνει είναι να λύνει ασκήσεις από το Νάκη Στεργίου στον πίνακα μόνος του και εμείς υποτίθεται ότι τις γράφουμε στο τετράδιο. Κάνει και πάρα πολλά λάθη και τον διορθώνουμε. Αλλά είναι συμπαθής.
Φυσική κατεύθυνσης: Έχει γνώσεις, κάνει μάθημα αλλά είναι αντιπαθέστατος, και φοβερά διπρόσωπος. Μας το παίζει καλός από τη μία και από την άλλη σχολιάζει και κουτσομπολεύει σαν την Κυρα-Περμαθούλα της γειτονιάς. Μπήκε και στο νοσοκομείο τώρα εδώ και ένα μήνα και έχουμε από τότε να κάνουμε μάθημα. Είμαστε εξαναγκασμένες ταλαντώσεις, δηλαδή τραγικά πίσω.
Χημεία κατεύθυνσης: Κι αυτός έχει γνώσεις, πολύ αυστηρός αλλά κάνει αρκετά καλό μάθημα. ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΙΑΡΗΣ σε βαθμό που σιχαίνομαι λίγο να πιάσω το απουσιολόγιο μόλις έχει υπογράψει.
Βιολογία κατεύθυνσης: Καλός, αλλά θεωρεί ότι όλοι κάνουμε φροντιστήρια, γι' αυτό το παρακάτω το παραδίδει με ερωτήσεις σαν εξέταση. Έλεος.
Μαθηματικά γενικής: Δεν υπάρχει μεγαλύτερο Μ***πανο. (μετά συγχωρήσεως κιόλας). Μονίμως κάνει επίδειξη γνώσεως σε παιδιά ακόμη και θεωρητικής λύνοντας μόνος του ασκήσεις σχεδόν εξεζητημένες για επίπεδο γενικής παιδείας, τα μειώνει ως άτομα και δε διστάζει να βάλει ακόμα και 6 στο τετράμηνο. Φοβερά ψεύτης, εκφοβίζει παιδιά της θεωρητικής ότι θα βρούν τέτοια μαθηματικά (παραγώγους) σε νομικές, φιλολογίες, παιδαγωγικά χρησιμοποιώντας ονόματα από μεγαλύτερα παιδιά που όλοι ξέρουμε (μικρή η κοινωνία μας) και πέρασαν σε τέτοιες σχολές, τα οποία τάχα τον παίρνουν τηλέφωνο για βοήθεια.
Έκθεση: Αρκετά βλάκας. Δεν μπορεί να επιβληθεί στην τάξη και κάνει κάποια ασαφή και αφηρημένα σχόλια για τα γραπτά μας. Θεωρεί κιόλας ότι πρέπει να γράφουμε την απόλυτα προσωπική μας άποψη κι ας αντιβαίνει στα βοηθήματα.

Αλλά πάνω απ'όλα έχεις καλούς καθηγητές. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγώ έχω ατυχήσει από καθηγητές σχολείου.

Μαθηματικά κατεύθυνσης: Καλός, με την έννοια ότι στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος. Το μόνο που κάνει είναι να λύνει ασκήσεις από το Νάκη Στεργίου στον πίνακα μόνος του και εμείς υποτίθεται ότι τις γράφουμε στο τετράδιο. Κάνει και πάρα πολλά λάθη και τον διορθώνουμε. Αλλά είναι συμπαθής.
Φυσική κατεύθυνσης: Έχει γνώσεις, κάνει μάθημα αλλά είναι αντιπαθέστατος, και φοβερά διπρόσωπος. Μας το παίζει καλός από τη μία και από την άλλη σχολιάζει και κουτσομπολεύει σαν την Κυρα-Περμαθούλα της γειτονιάς. Μπήκε και στο νοσοκομείο τώρα εδώ και ένα μήνα και έχουμε από τότε να κάνουμε μάθημα. Είμαστε εξαναγκασμένες ταλαντώσεις, δηλαδή τραγικά πίσω.
Χημεία κατεύθυνσης: Κι αυτός έχει γνώσεις, πολύ αυστηρός αλλά κάνει αρκετά καλό μάθημα. ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΙΑΡΗΣ σε βαθμό που σιχαίνομαι λίγο να πιάσω το απουσιολόγιο μόλις έχει υπογράψει.
Βιολογία κατεύθυνσης: Καλός, αλλά θεωρεί ότι όλοι κάνουμε φροντιστήρια, γι' αυτό το παρακάτω το παραδίδει με ερωτήσεις σαν εξέταση. Έλεος.
Μαθηματικά γενικής: Δεν υπάρχει μεγαλύτερο Μ***πανο. (μετά συγχωρήσεως κιόλας). Μονίμως κάνει επίδειξη γνώσεως σε παιδιά ακόμη και θεωρητικής λύνοντας μόνος του ασκήσεις σχεδόν εξεζητημένες για επίπεδο γενικής παιδείας, τα μειώνει ως άτομα και δε διστάζει να βάλει ακόμα και 6 στο τετράμηνο. Φοβερά ψεύτης, εκφοβίζει παιδιά της θεωρητικής ότι θα βρούν τέτοια μαθηματικά (παραγώγους) σε νομικές, φιλολογίες, παιδαγωγικά χρησιμοποιώντας ονόματα από μεγαλύτερα παιδιά που όλοι ξέρουμε (μικρή η κοινωνία μας) και πέρασαν σε τέτοιες σχολές, τα οποία τάχα τον παίρνουν τηλέφωνο για βοήθεια.
Έκθεση: Αρκετά βλάκας. Δεν μπορεί να επιβληθεί στην τάξη και κάνει κάποια ασαφή και αφηρημένα σχόλια για τα γραπτά μας. Θεωρεί κιόλας ότι πρέπει να γράφουμε την απόλυτα προσωπική μας άποψη κι ας αντιβαίνει στα βοηθήματα.
Αν εισαι απο Πατρα, ξερω σε ποιο σχολειο εισαι!
Ετσι ΑΚΡΙΒΩΣ ηταν και οι δικοι μου στην τριτη! Μιλαμε Για τρομερη ομοιοτητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
σε εμας παλι οι καθηγητες ειναι πολυ καλοι.ο χημικος προθυμοποιηθηκε καθε τεταρτη στις 7.30 να πηγαινουμε για extra μαθημα οσοι θελουμε για να λυνουμε ασκησεις απο σαλτερη.επισης και οι αλλοι της κατευθυνσης θελουν να μας κανουνε μαθημα συνεχεια είτε στα κενα τους ειτε οταν κανουν απεργια.ευτυχως παραπονο απο το σχολειο σε αυτο το θεμα δεν εχω

Απο τον μαθηματικο σου εισαι ευχαριστημενος;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Απο τον μαθηματικο σου εισαι ευχαριστημενος;:hmm:

χμμμ.υπαρχει λογος που ρωτας? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Μαθηματικά κατεύθυνσης σήμερα διαγώνισμα μέχρι τα θεωρήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ιασονα το μετανιωσες που πηγες?(επειδη λες οτι ειναι δυσκολο τωρα να πιασεις τα μαθηματα)
εμεις παμε 1η απριλιου μαλλον και δεν ξερω ακομα τι να κανω:/
Κοίτα αυτό είναι στο άτομο. Και εγώ Ρώμη πήγα μια βδομάδα πριν τον Jason Del Piero και γύρισα με όρεξη για διάβασμα. Έριξα ένα κολό ύπνο την δευτέρα και μετά άρχισα το διάβασμα χωρις κανένα πρόβλημα. Ναι είμαι ακόμη λίγο πίσω με τα καθήκοντα αλλά την παλεύω. Εξαρτάται απο το άτομο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Η δουλειά τους είναι να βγάλουν την ύλη που τους λέει το υπουργείο διδάσκοντας.Δεν είναι δουλειά τους να σου φέρουν εσένα περισσότερες ασκήσεις και να ασχοληθούν περισσότερο μαζί σου, αν εσύ τους γράφεις στα παπάρια σου.Από την στιγμή που σου παραδίδει την ύλη ...τέλος.
Δεν είναι δουλειά τους να σε κυνηγάνε, εσύ πρέπει να τους κυνηγήσεις. Εγώ προσωπικά έχω ζητήσει και ασκήσεις και τα πάντα από τον καθηγητή μου και μου τα έχει φέρει την επόμενη μέρα.Αλλά μου τα έφερε επειδή του δίνω σημασία, αν τον έγραφα στα αρχίδια μου δεν θα μου τα έφερνε.Τι πιο απλό;

Δουλεια τους ειναι να ΔΙ ΔΑ ΞΟΥΝ αν ειναι να βγαζουν μονο την υλη μπορει να ανεβαινει ενας απο εμας μια μερα και να παραδιδει 20 λεπτα μια χαρα βγαινει η υλη οταν το 90 τ εκατο απο κατω τα ξερουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top