Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Πωω πολυ μΕ αρεσε αυτο ρε παοκι..
και που λες,
στη φυσικη δε σταυρωνω ασκηση,ειναι πολυ δυσκολη αφου:redface:

Ps.λοβ ιτ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πωω πολυ μΕ αρεσε αυτο ρε παοκι..
και που λες,
στη φυσικη δε σταυρωνω ασκηση,ειναι πολυ δυσκολη αφου:redface:

Ps.λοβ ιτ :P
Δεν είναι αστείος ο τρόπος που μιλάμε πάντως:P

Η φυσική με αρέσει πολύ φέτος δεν ξέρω γιατί.. πέρσι δεν ήθελα να ούτε να τη βλέπω, ειδικά της γενικής:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Δεν είναι αστείος ο τρόπος που μιλάμε πάντως:P

Η φυσική με αρέσει πολύ φέτος δεν ξέρω γιατί.. πέρσι δεν ήθελα να ούτε να τη βλέπω, ειδικά της γενικής:P


Μαλλον δεν εχεις μπει ακομα στερεο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μαλλον δεν εχεις μπει ακομα στερεο..:P
Ναι στερεό δεν μπήκαμε ακόμα :P βασικά με είπαν ότι έχει αρκετή γεωμετρία οπότε μάλλον θα νευριάζω σε αυτό το κεφάλαιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Ναι στερεό δεν μπήκαμε ακόμα :P βασικά με είπαν ότι έχει αρκετή γεωμετρία οπότε μάλλον θα νευριάζω σε αυτό το κεφάλαιο :P


Να χε μονο γεωμετρια καλα θα ταν.
Μωρε πρεπει να ξερεις κυκλικη κινηση την οποια υποτιθεται οτι την εχεις διδαχθει στην α'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Να χε μονο γεωμετρια καλα θα ταν.
Μωρε πρεπει να ξερεις κυκλικη κινηση την οποια υποτιθεται οτι την εχεις διδαχθει στην α'.
Πάλι καλά ξέρω φυσική α λυκείου δηλαδή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Πάλι καλά ξέρω φυσική α λυκείου δηλαδή:P

Κατσε παοκτζου φιλη μου,
εκτος απο το αφου,μπαινει και το δηλαδη στο τελος της προτασης?0_0

Λικε ιτ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κατσε παοκτζου φιλη μου,
εκτος απο το αφου,μπαινει και το δηλαδη στο τελος της προτασης?0_0

Λικε ιτ:P
καλά δεν το έχεις ξανακούσει;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
καλά δεν το έχεις ξανακούσει;:P


Μαζι με τα γιδια που μενω πανω εδω στο χωριο,μπα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Αυτα που λες,παω να κοιμηθω.μπιμπι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καληνύχτα και καλό διάβασμα γενικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Διάβαζα κάτι μηνύματα όπου υποστηρίζεται η άποψη του να έχεις καλό απολυτήριο.Συμφωνώ, αλλά είμαι η περίπτωση του μαθητή που όλα τα μη πανελλαδικά μαθήματα τα έχω κάτω από το θρανίο.
Ρωτώ λοιπόν εκείνους που ξέρουν: Σε τι καταστάσεις θα χρησιμεύσει ένα καλό απολυτήριο, αν υπάρχει ένας καλός βαθμός πτυχίου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Ρωτώ λοιπόν εκείνους που ξέρουν: Σε τι καταστάσεις θα χρησιμεύσει ένα καλό απολυτήριο, αν υπάρχει ένας καλός βαθμός πτυχίου;

Δύο εντελώς διαφορετικά πράγματα. Αν γυρίσεις μερικές σελίδες πίσω, θα δεις ορισμένα παραδείγματα. ;) Αν γουστάρεις να αποκλείσεις τον εαυτό σου από την οποιασδήποτε φύσεως «ευκαιρία», τότε δικό σου το πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Περιεργο μου φανηκε επειδη εβαλες το αφου στο τελος.Απο Θεσσαλονικη εισαι;Γιατι εκει νομιζω το λενε ετσι.

Απο ποτε η λεξη αφου μπαινει στο τελος της προτασης? :O
Τι κομπλεξικοί είστε ρε φίλε:hehe: Δεν έχετε ξαναδεί αιτιολογικό επίρρημα στο τέλος μιας πρότασης; (π.χ.: «Είσαι έξυπνη, δηλαδή» [ακολουθεί νεύμα:hehe:])

Δηλαδή, η «σωστή» γλώσσα είναι αυτή που χρησιμοποιείται στην τηλεόραση ή τα σχολικά εγχειρίδια. Αρχίδια είναι:hehe: Η γλώσσα μας είναι ευέλικτη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Τι κομπλεξικοί είστε ρε φίλε:hehe: Δεν έχετε ξαναδεί αιτιολογικό επίρρημα στο τέλος μιας πρότασης; (π.χ.: «Είσαι έξυπνη, δηλαδή» [ακολουθεί νεύμα:hehe:])

Δηλαδή, η «σωστή» γλώσσα είναι αυτή που χρησιμοποιείται στην τηλεόραση ή τα σχολικά εγχειρίδια. Αρχίδια είναι:hehe: Η γλώσσα μας είναι ευέλικτη:P
Το δηλαδη να μπαινει στο τελος δεν ειναι και τοσο περιεργο.Και εγω το λεω πολλες φορες.Αλλα το αφου ακουγεται καπως παραξενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Τι κομπλεξικοί είστε ρε φίλε:hehe: Δεν έχετε ξαναδεί αιτιολογικό επίρρημα στο τέλος μιας πρότασης; (π.χ.: «Είσαι έξυπνη, δηλαδή» [ακολουθεί νεύμα:hehe:])

Δηλαδή, η «σωστή» γλώσσα είναι αυτή που χρησιμοποιείται στην τηλεόραση ή τα σχολικά εγχειρίδια. Αρχίδια είναι:hehe: Η γλώσσα μας είναι ευέλικτη:P
Το «δηλαδή» είναι σύνδεσμος. Θα ξεχάσουμε κι αυτά που ξέρουμε εδώ μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Φιλε τζει-τζει να σε πω κατι..δεν ειμαστε κομπλεξικοι( μας φανηκε Π-Ε-Ρ-Ι-Ε-Ρ-Γ-Ο). Εσυ εισαι ο κομπλεξικ που το σχολιαζεις. :)


Πι.σι: ειναι τελειο ,παντως,να μπαινει στο τελος της προτασης το αφου:) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Δύο εντελώς διαφορετικά πράγματα. Αν γυρίσεις μερικές σελίδες πίσω, θα δεις ορισμένα παραδείγματα. ;) Αν γουστάρεις να αποκλείσεις τον εαυτό σου από την οποιασδήποτε φύσεως «ευκαιρία», τότε δικό σου το πρόβλημα.

Συμφωνώ, απλά δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ μ'αυτά και το θεωρώ χαζό να τα κουβαλάω καθημερινά. :P
Γύρισα και διάβασα ορισμένα παραδείγματα, αλλά και πάλι δεν είναι πολύ συγκεκριμένα.
Είπες ότι έχασες μία υποτροφία 16.000 ευ λόγω του βαθμού του απολυτηρίου.
Η υποτροφία ήταν στο εξωτερικό; Γιατί υπάρχει περίπτωση ένα πανεπιστήμιο του εξωτερικού να κοιτάξει τον βαθμό του απολυτηρίου και όχι τον βαθμό του πτυχίου, αν πηγαίνεις για μεταπτυχιακό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top