Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

δε λεει με κετσαπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Τόσα ξέρετε τόσα λέτε μου φαίνεται.Φυσικά και χρειάζεται καλό απολυτήριο.

Εννοείται πως είναι απαραίτητος ο καλός βαθμός του απολυτηρίου!
Αυτές τις βλακείες έκανα κι εγώ, κι ενώ είχα πολύ καλά μόρια (18.422), το απολυτήριό μου ήταν 17.9, και γι' αυτό το λόγο ακυρώθηκα από μία χρηματική υποτροφία 16.000 ευρώ - αφού ο απαιτούμενος κατώτατος βαθμός απολυτηρίου ήταν 18 -, ενώ πληρούσα όλα τα κριτήρια, και τελικά πήρα μικρότερο ποσό.

Δε θα σάς πέσει βαρύ στις ενδοσχολικές να ασχοληθείτε μισή μέρα με τα «σος» που θα σάς δώσουν οι καθηγητές σας, και να μη συμπεριφέρεστε άσχημα στη διάρκεια της χρονιάς - με αποτέλεσμα να μην τους προδιαθέσετε αρνητικά.;) Κερδισμένοι μόνο μπορείτε να βγείτε από αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Άρχισε να διαβάζεις εφημερίδες από τώρα γιατί κυρίως άρθρα θα γράφεις στην Γ λυκείου, ακόμα και αν δεν γράφεις άρθρο, πάλι κάποιες φράσεις θα σου μείνουν και θα τις χρησιμοποιήσεις. Από το να μαθαίνεις την θεωρία Β λυκ της έκθεσης είναι πολύ πιο αποτελεσματικό.

Πραγματικά δούλεψε όσο μπορείς από τώρα ..διάβασε βιβλία,ενημερώσου από εφημερίδες(ακόμη καλύτερα μπες στην εφημερίδα του σχολείου σου γράφοντας άρθρα ,αν έχετε φυσικά),διάβασε άρθρα σε σελίδες στο διαδίκτυο ...απάντα έστω σε ερωτήσεις κρίσεως και μην αφήνεις ποτέ ασκήσεις στην Έκθεση ..δούλεψε την τώρα που μπορείς στη Β λυκείου ..εγώ το μετάνιωσα που δεν τη δούλεψα τόσο ..τώρα δεν έχω το χρόνο και δε μπορώ να κάνω παραπάνω πράγματα ..
Θα βελτιωθείς πάρα πολύ και θα τρίβεις τα μάτια σου με το αποτέλεσμα ...αλλά το κλειδί είναι διάβασμα ...βιβλία,άρθρα και να γράφεις ερωτήσεις ..(πχ οι ασκήσεις στη λογοτεχνία γεν ..μη τις αφήνετε ..είναι πολύ ωραίες και οι περισσότερες κρίσεως ..και γενικά ένα μάθημα αρκετά εύκολο που σου "ανοίγει" το μυαλό και τις ιδέες σου) ..Τέλος πάντων ,πράξε όπως νομίζεις! :)

ευχαριστω πολυ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εννοείται πως είναι απαραίτητος ο καλός βαθμός του απολυτηρίου!
Αυτές τις βλακείες έκανα κι εγώ, κι ενώ είχα πολύ καλά μόρια (18.422), το απολυτήριό μου ήταν 17.9, και γι' αυτό το λόγο ακυρώθηκα από μία χρηματική υποτροφία 16.000 ευρώ - αφού ο απαιτούμενος κατώτατος βαθμός απολυτηρίου ήταν 18 -, ενώ πληρούσα όλα τα κριτήρια, και τελικά πήρα μικρότερο ποσό.
wtf?:eek:

Αν έπαιρνα τόσα, θα τα έδινα στον father να βάλει πετρέλαιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Νταξ, σήμερα δίωρο διαγώνισμα στη Λογοτεχνία.

Είμαι θετική κατεύθυνση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
wtf?:eek:

Αν έπαιρνα τόσα, θα τα έδινα στον father να βάλει πετρέλαιο:P


Δε τα δινεις καλυτερα στον αντωνακη ρε μαν?:P

Ps.just kidding.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Δε τα δινεις καλυτερα στον αντωνακη ρε μαν?:P

Ps.just kidding.
Tώρα που δημοσιεύτηκε το πόθεν έσχες του, νομίζω πως θα του φανούν λίγα τα 16.000.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις έτσι;:P είναι ιου αφού:P

για μενα παλι ειναι οτι πιο ωραιο υπαρχει φετος.η βιολογια μονο μου καθεται λιγο βαρια αλλα οκ...λιγο παραπανω χρονο για να τη συνηθισω χρειαζεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
για μενα παλι ειναι οτι πιο ωραιο υπαρχει φετος.η βιολογια μονο μου καθεται λιγο βαρια αλλα οκ...λιγο παραπανω χρονο για να τη συνηθισω χρειαζεται
Η βιολογία είναι το καλύτερο μάθημα που υπάρχει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις έτσι;:P είναι ιου αφού:P

Να πω και εγώ τότε την κακία μου για τα αρχαία τοτε, που πονάνε τα μάτια μου όταν βλέπω τις οξείες και τις περισπωμένες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Να πω και εγώ τότε την κακία μου για τα αρχαία τοτε, που πονάνε τα μάτια μου όταν βλέπω τις οξείες και τις περισπωμένες. :P
Καλά τα αρχαία είναι 2 φορές ίου:P από το γυμνάσιο που άρχισαν τα αρχαία εκτός από ένα ρήμα που θυμάμαι πως κλίνεται δεν ξέρω τίποτα άλλο:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Ντακσ ρεμαν το καταλαβαμε.εισαι πανεξυπνος.

Υγ.προσεχε,ομως,το απολυτηριο σου να χει καλο βαθμο γιατι αλλιως πως θα σε παρουν στο σουβλατζιδικο?
Υγ. Δεν υποτιμαω τα σουβλατζιδικα.ισα ισα,αμα γουσταρεις ελα να νοιξουμε καμια,μπιζνες γιατι εχουν κλεισει ολα στη γειτονια μου :P

δεν ειπα πουθενα οτι ειμαι πανεξυπνος ενταξει κατευθυνση ολοι οι 20 βαζουν σε ολους τωρα δεν νομιζω να περιμενεις να ασχοληθει καποιος με μαθηματα που δεν δινει εστω και 10 λεπτα την μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μονο εμενα μου φαινεται περιεργο?:|
ποιο; ειναι το πιο ίου μάθημα αφού τα μαθηματικά(καλά μπορεί να μη τα έχω πάρει με καλό μάτι και να το λέω αυτό αλλά γούστα είναι αυτά τι να κάνουμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
γιατί καλέ πρώτη φορά ακούτε άνθρωπο να λέει ότι τα μαθηματικά είναι ίου;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
γιατί καλέ πρώτη φορά ακούτε άνθρωπο να λέει ότι τα μαθηματικά είναι ίου;:P
Περιεργο μου φανηκε επειδη εβαλες το αφου στο τελος.Απο Θεσσαλονικη εισαι;Γιατι εκει νομιζω το λενε ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Απο ποτε η λεξη αφου μπαινει στο τελος της προτασης? :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Απο ποτε η λεξη αφου μπαινει στο τελος της προτασης? :O
Περιεργο μου φανηκε επειδη εβαλες το αφου στο τελος.Απο Θεσσαλονικη εισαι;Γιατι εκει νομιζω το λενε ετσι.
ααααα οκ κατάλαβα:P εδώ έτσι μιλάμε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top