Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αγαπητή evangelie συμπάσχω...Χθες στο φροντιστήριο μαs έδωσαν τα corpus(τα ευαγγέλια) και μπορώ να πω ότι είναι πάρα μα πάρα πολύ τροφαντούλικα:book:.Καταρραμένο εκπαιδευτικό σύστημα τώρα μας κλέβεις και τα καλοκαίρια μας:mpinelik:!
Τι είναι τα corpus? :confused: Χαίρομαι να ξέρω ότι δεν είμαι μόνη... :/:

@evangelie
Εύκολα είναι, πρώτα αυτά να λύσεις και μετά των "κανονικών".
Ναι, το ξέρω ότι είναι εύκολα απλά είναι πολλά. Έχω ήδη ξεκινήσει τα των κανονικών και είμαι στο 2010 έχοντας αφήσει 1-2 θέματα μόνο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Τι είναι τα corpus? :

Οι σημειώσεις. Σε άλλα φροντιστήρια δίνουν φωτοτυπίες, σε άλλα ενα βιβλίο σπιράλ, που λέγεται corpus :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Οι σημειώσεις. Σε άλλα φροντιστήρια δίνουν φωτοτυπίες, σε άλλα ενα βιβλίο σπιράλ, που λέγεται corpus :)
αα κατάλαβα... φυλλάδιο το λέμε εμείς. :P 'εχω και απο αυτά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
και εμας ολα τροφαντουλικα ειναι..και αυτοι ειναι οι πρωτοι ...τομοι...ακομα :worry: εμεις πριν 4 μερες καναμε πρωτο μαθημα χημεια και μας αρχισε με κατι κυματα ακτινοβολιες και φασματα και λεω να δεις δεν ηρθα στο μαθημα της χημειας θα μπερδευτηκα...ελπιζω αυτη η θεωρια να μην πολυχρειαζεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Οι απόφοιτοι που θα ξαναδώσετε, πότε περίπου θα ξεκινήσετε διάβασμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Υπομονή σε όλους μας προτείνω και δύναμη! Η φετινή χρονιά θα περάσει τόσο γρήγορα που θα σοκαριστούμε. Ειδικά μετά τις "διακοπές" των Χριστουγέννων, μέχρι να πεις ένα, ήρθε το καλοκαίρι που σηματοδοτεί το τέλος των πανελλαδικών! :clapup: Και κάτι κλισέ: ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!! Είτε δίνει κανείς πρώτη φορά, είτε 437η, το άγχος δε βοήθησε ποτέ κανέναν (μιλάει η εμπειρία αυτή τη στιγμή :eek:)! Μέτρον άριστον! Και ο Θεός μαζί μας (αν και η επίκληση στα θεία, δε βοήθησε ιδιαίτερα την προηγούμενη φορα...)!
Καλή επιτυχία!!

Οι απόφοιτοι που θα ξαναδώσετε, πότε περίπου θα ξεκινήσετε διάβασμα;
Αρχές Οκτώβρη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Οι απόφοιτοι που θα ξαναδώσετε, πότε περίπου θα ξεκινήσετε διάβασμα;
Απο 1η Σεπτεμβρη περιπου... Θα κανουμε το καλοκαιρι μας κανονικα (...αν δεν περασω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται... Γύρισε ο μπαμπάς μου και μου έφερε δωράκι από τον φυσικό μου τα θέματα των ομογενών από το 2002 μέχρι το 2011! Δεν μου 'φταναν τα θέματα των κανονικών εξετάσεων... :-\
εμας μας εχει δωσει φυλλαδιο με mix απο ολα. ειναι σπαστικο οταν δεν μπορουμε να λυσουμε των ομογενων που θεωρουνται πιο ευκολα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Απο 1η Σεπτεμβρη περιπου... Θα κανουμε το καλοκαιρι μας κανονικα (...αν δεν περασω...)

Εσυ περνάς, σταμάτα!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εσυ περνάς, σταμάτα!!! :P:P:P
Μακαρι! Αλλα αν δεν περασω, θα ξεκινησω απο 1η Σεπτεμβρη! Αντε 3 που ειναι και Δευτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Μακαρι! Αλλα αν δεν περασω, θα ξεκινησω απο 1η Σεπτεμβρη! Αντε 3 που ειναι και Δευτερα!
θα περάσεις βρε...ηρεμα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Μακαρι! Αλλα αν δεν περασω, θα ξεκινησω απο 1η Σεπτεμβρη! Αντε 3 που ειναι και Δευτερα!

Γιατί να μην περάσεις; Πολύτεκνη είσαι και απο οσο θυμάμαι είσαι πάνω απο την περσινή βάση (της γενικής σειράς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Γιατί να μην περάσεις; Πολύτεκνη είσαι και απο οσο θυμάμαι είσαι πάνω απο την περσινή βάση (της γενικής σειράς)
Ειναι ήδη μέσα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Τα corpus είναι τα βοηθήματα του φροντιστηρίου που έχουν μέσα την απαραίτητη θεωρία,ασκήσεις,κριτήρια αξιολόγησης και θέματα περασμένων πανελλαδικών.Με άλλα λόγια:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Κοιταξτε και εγω ετσι πιστευω! Βασικα ολο αυτον τον καιρο ημουν 99% σιγουρη οτι περναω...
Τωρα αφηνω ενα 10% μηπως και δεν... Παντως προκειμενου να μπω στην σχολη μου θα ξαναεδινα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Χαρά, σίγουρα θα μπεις εκεί που θέλεις. Μη το συζητάς καν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Κοιταξτε και εγω ετσι πιστευω! Βασικα ολο αυτον τον καιρο ημουν 99% σιγουρη οτι περναω...
Τωρα αφηνω ενα 10% μηπως και δεν... Παντως προκειμενου να μπω στην σχολη μου θα ξαναεδινα...

Μόνο Χημικό Πάτρας έβαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μόνο Χημικό Πάτρας έβαλες?
Εβαλα και γεωλογικο και ενα τει, αλλα αν δεν περασω Χημικο...
Αφου μονο αυτο θελω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Εβαλα και γεωλογικο και ενα τει, αλλα αν δεν περασω Χημικο...
Αφου μονο αυτο θελω...

Εδώ θα είμαστε τη Δευτέρα... Στο topic με τις σχολές Χημικό Πάτρας θα γράψεις !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εδώ θα είμαστε τη Δευτέρα... Στο topic με τις σχολές Χημικό Πάτρας θα γράψεις !
Mακαρι!
Εσυ ξαναδινεις? Για που θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top