Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλα να παθεις.Ενω εμεις θα αραζουμε στις παραλιες και θα χαζευουμε κωλαρακια,εσυ θα πασχιζεις να βγαλεις μια υλη που δεν εβγαλες ολο τον χρονο, σε 1 ημερα.Και?Αντι να γραψεις 2 θα γραψεις 12.

Σιγά τα δύσκολα που βάζουν οι καθηγητές στις ενδοσχολικές... :whistle:
Αράξτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasIraklio

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
απαίδευτα όντα
που δεν θα μου διαβάσετε στις ενδοσχολικές

άκου κει που φτάσαμε :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
ρε παιδια μην ειστε κι ετσι...
μπορει καποιοι να θελουν βαθμο στο απολυτηριο και αρα να διαβαζουν
Δεν βλεπετε κι εμενα?Ξεπατωνομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Εγώ εχω να παπαγαλίσω (θα είναι εύκολο μετά την αξέχαστη φετινή εμπειρία) τη μετάφραση από 2 παραγράφους στα αρχαία και τέλος το πρώτο μάθημα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ τη δευτέρα γράφω κοινωνιολογία και δεν ξέρω χριστό:P

Να ανοίξω το βιβλίο;

Μπααα ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ τη δευτέρα γράφω κοινωνιολογία και δεν ξέρω χριστό:P

Να ανοίξω το βιβλίο;

Μπααα ;ρ
ε όχι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγώ τη δευτέρα γράφω κοινωνιολογία και δεν ξέρω χριστό:P

Να ανοίξω το βιβλίο;

Μπααα ;ρ
Αν έχεις 50 σελίδες ύλη, όχι. :D Εμάς στην κοινωνιολογία όλη τη χρονιά μας έδινε ερωτήσεις και στο τελευταίο μάθημα μας είπε 15 από αυτές να διαβάσουμε -οι 5 είναι ανάπτυξης και οι 10 Σ-Λ-. Και αν πάμε να τη βρούμε πριν την εξέταση θα μας πει ακριβώς τα θέματα. Ε νομίζω είναι βλακεία να μην διαβάσω, ούτε 5 σελίδες δεν θα βγει σύνολο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ιστορια καμια 80αρια σελιδες. εχει να πεσει πριξιμο την δευτεραα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
σταματήστε,τι να πω εγώ δευτέρα που γράφω αοθ (ευτυχώς έχω άτομο να μου εξηγήσει 5 πράγματα με ασκήσεις :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Κάτσε, πώς δίνετε ΑΟΘ ενδοσχολικά; Μάθημα επιλογής είναι, όποιος το επιλέγει το δίνει πανελλαδικά, οπότε...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Κάτσε, πώς δίνετε ΑΟΘ ενδοσχολικά; Μάθημα επιλογής είναι, όποιος το επιλέγει το δίνει πανελλαδικά, οπότε...:|

μεγαλη ιστορια...το διαλεξα για να ειμαι ιδια ταξη με την κολλητη μου φετος,αλλα δε μας εβαλαν μαζι...
μπερδεμα :Pσε εμας γινοταν να το παρεις και χωρις να το δωσεις πανελλαδικα..ετσι και για να γινει τμημα γενικης παιδειας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Το ΑΟΘ ειναι μαθημα επιλογης σαν ολα τα αλλα μονο που αν γουσταρεις το δινεις και πανελλαδικως. Αν οχι το δινεις ενδοσχολικως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Εμάς αυτός που μας κάνει τεχνολογία και πρότζεκτ ηλεκτρολόγος μηχανολόγος στο Μετσόβιο ήταν...Αλλά ντάξ από τους πιο αδιάφορους καθηγητές που μπορείς να έχεις:worry: Και στο Λύκειο που διδάσκει πολύ του πέφτει, δεν είναι και κανένα αντιπροσωπευτικό παράδειγμα! Αυτόν βλέπω και απογοητεύομαι απο τους ΗΜΜΥτες:hmm:

Και εγω εχω δει πολλα τουβλα γιατρους στη ζωη μου, που δε θα επρεπε να τους επιτρεψει κανεις να εξασκει το επαγγελμα τους. Αυτα βλεπω απο τους γιατρους και απογοητευομαι.

η ΣΗΜΜΥ ειναι θρησκεια ρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Εγώ τη δευτέρα γράφω κοινωνιολογία και δεν ξέρω χριστό:P

Να ανοίξω το βιβλίο;

Μπααα ;ρ

πηγαινε σε βιβλιοπωλειο και καντο σμικρυνση!! ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
δεν ξερω για σας αλλα εγω τις τελευταιες ωρες νιωθω ακομα μεγαλυτερη σιχαμαρα για το διαβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
δεν ξερω για σας αλλα εγω τις τελευταιες ωρες νιωθω ακομα μεγαλυτερη σιχαμαρα για το διαβασμα.
εγω παλι νιωθω στεναχωρια και απογνωση για το τελικο αποτελεσμα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
επειδη δεν εγραψαν καλα,θεωρουνται βλητα?:hmm:

το αντιθετο επειδη η σχολη μ ειχε βαση περσυ 16700 μαλλον εγραψαν καλα και ατομα που δεν αξιζαν και μπηκαν οτι να ναι.μαλλον δεν καταλαβες τι εγραψα!!και δεν μπαινουν παντα στις σχολες ατομα αξιολογα αντικειμενικα αν το δουμε.μπορει καποιοι που να αξιζουν να μη περνανε δυστυχως και καποιοι που δεν αξιζουν να μπαινουν αυτο εννοουσα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noula7

Νεοφερμένος

Η noula7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια θελω τις συμβουλες σας..μολισ τελειωσα τις πανελληνιες και ηταν μια αποτυχια τωρα σκεφτομαι τι να κανω..να 3αναδωσω ?αλλα δενε χω εμπιστοσυνη στο εαυτο μ οτι θα 3εσκιστω στο διαβασμα.ή να παω σε δημοσιο ιεκ ναυτιλιακα ?3ερεται κανενα καλο δημοσιο ιεκ κοντα στο πειραια?εχω ακουσει για το ιεκ κερατσινιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
το αντιθετο επειδη η σχολη μ ειχε βαση περσυ 16700 μαλλον εγραψαν καλα και ατομα που δεν αξιζαν και μπηκαν οτι να ναι.μαλλον δεν καταλαβες τι εγραψα!!και δεν μπαινουν παντα στις σχολες ατομα αξιολογα αντικειμενικα αν το δουμε.μπορει καποιοι που να αξιζουν να μη περνανε δυστυχως και καποιοι που δεν αξιζουν να μπαινουν αυτο εννοουσα :/:
Αα με συγχωρεις..Ναι εχεις απολυτο δικιο και κλασσικο παραδειγμα ειναι τα παιδια που δεν εχουν την δυνατοτητα φροντιστηριου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πριν τις 25 του μήνα δεν παίζει να βγουν οι βαθμοί, ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top