Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Εγώ παρόλο που δεν έγραψα πολύ καλά τώρα που τελειώσαμε νιώθω μια χαρά που δεν περιγράφεται:D
Χαχαχαχα me too!!!!!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Αμάν με τις βασεις... Να πάνε να πνιγούνε με τη σιγουριά τους! Σου κάνουνε την ψυχολογία σαν τα μούτρα τους, πριν καν ανακοινωθούν τα αποτελέσματα ή ο αριθμός εισακτέων ανά σχολή. ΟΥΣΤ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
συμφωνω απολυτα μαζι σου...αυτο το ανταγωνιστικο κλιμα που επικρατει ειναι αφορητο...να φαει ο ενας τον αλλον ρε παιδι μου σαν τα ζωακια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
ποτε δεν αντιμετωπισα τις πανελληνιες σαν ανταγωνισμο. εγω θα κανω ο,τι περναει απο το χερι μου για να περασω στη σχολη που θελω.κι ας κανουν οι αλλοι ο,τι θελουν,ας περασουν κ εκεινοι.. Η τηλεοραση,τα σχολεια και οι γονεις μεγαλοποιουν το ζητημα των πανελληνιων.ελεος πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzoula

Νεοφερμένος

Η zouzoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Καλησπέρα!Τα αποτελέσματα των πανελληνίων πότε θα βγουν περίπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Καλησπέρα!Τα αποτελέσματα των πανελληνίων πότε θα βγουν περίπου?

το τελευταίο 10ήμερο του Ιουνίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

zouzoula

Νεοφερμένος

Η zouzoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a.tsikaderis

Νεοφερμένος

Ο a.tsikaderis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εκτιμώ ότι έβγαλα γύρω στα 18.400. Φαρμακευτική Θεσσαλονίκης θέλω και έχει βάση 18.324! Ξέρω ότι είναι λίγο βλακεία να συζητάμε για το τι θα γίνει με τις βάσεις, αν θα πέσουν και τέτοια, αλλά αν θέλει κανείς ας πει τι γνώμη του για το τι περιμένει να γίνει...
Έτσι κουβέντα να γίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Εκτιμώ ότι έβγαλα γύρω στα 18.400. Φαρμακευτική Θεσσαλονίκης θέλω και έχει βάση 18.324! Ξέρω ότι είναι λίγο βλακεία να συζητάμε για το τι θα γίνει με τις βάσεις, αν θα πέσουν και τέτοια, αλλά αν θέλει κανείς ας πει τι γνώμη του για το τι περιμένει να γίνει...
Έτσι κουβέντα να γίνεται!
παντως για να ανεβουν..δυσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foivoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Foivoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Tsikaderi με το καλό να περάσεις και να γίνουμε και συμφοιτητές.Για εκτιμήσεις νομίζω πως είναι νωρίς.Πρώτα να δούμε τον αριθμό των εισακτέων.Φέτος θα μειωθεί και ίσως γί αυτό να δυσκόλεψαν και τα θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
εξαρταται.. αν μειωθουν οι εισακτεοι και με δεδομενο οτι βιολογια και χημεια δεν μπηκαν τρελα θεματα μπορει να ανεβει λιγο... αλλα μπορει και να κατεβει.... επισης ασε τις εκτιμησεις.... μπορει να βγαλεις 19000 αλλα μπορει και 17900.. Ποτε δεν ξερεις... εκθεση δεν ξερεις πχ τι θα παρεις, βιολογια μπορει να περιμενεις 19 και να σου ερθει κανα 17,5 κλπ... σου ευχομαι να εγραψες οσα υπολογισες και να περασεις εκει που θες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a.tsikaderis

Νεοφερμένος

Ο a.tsikaderis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
παντως για να ανεβουν..δυσκολο
Η αλήθεια είναι ότι Φυσική και Μαθηματικά βάλανε δύσκολα...αλλά Βιολογία και Χημεία που είναι τα μαθήματα βαρύτητας στο 3ο πεδίο δεν ήταν τραγικά τα θέματα...το λέω γιατί και πέρυσι έβαλαν δύσκολα Φυσική και Μαθηματικά και στο 3ο πεδίο οι βάσεις ανέβηκαν κατά 100 μόρια στις περισσότερες σχολές!

εξαρταται.. αν μειωθουν οι εισακτεοι και με δεδομενο οτι βιολογια και χημεια δεν μπηκαν τρελα θεματα μπορει να ανεβει λιγο... αλλα μπορει και να κατεβει.... επισης ασε τις εκτιμησεις.... μπορει να βγαλεις 19000 αλλα μπορει και 17900.. Ποτε δεν ξερεις... εκθεση δεν ξερεις πχ τι θα παρεις, βιολογια μπορει να περιμενεις 19 και να σου ερθει κανα 17,5 κλπ... σου ευχομαι να εγραψες οσα υπολογισες και να περασεις εκει που θες

Ευχαριστώ πολύ!

Tsikaderi με το καλό να περάσεις και να γίνουμε και συμφοιτητές.Για εκτιμήσεις νομίζω πως είναι νωρίς.Πρώτα να δούμε τον αριθμό των εισακτέων.Φέτος θα μειωθεί και ίσως γί αυτό να δυσκόλεψαν και τα θέματα.

Το ξέρω και γω είμαι κατά του να συζητάμε από τώρα τι θα γίνει με τις βάσεις κλπ...
Ας δούμε τα αποτελέσματα πρώτα και όλα τα υπόλοιπα έρχονται!
Απλά είπα να ακούσω απόψεις παιδιών γενικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
οι εισακτεοι βγηκανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foivoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Foivoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
όχι ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Misstzw3

Νεοφερμένος

Η Misstzw3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
για αγγλικη φιλολογια ενδιαφερεται κανενας ;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top