[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Τέρμα τα αστεία.:hehe: Τελείωσαν οι εξετάσεις και σε λίγες μέρες αναμένεται να ξεκινήσει η θερινή προετοιμασία για κάποιους μαθητές, για κάποιους άλλους τον Αύγουστο.:spasiklas: Εσείς; Θα κάνετε μαθήματα το καλοκαίρι; Και αν ναι, ποιά;

Από ό,τι καταλάβατε θα γίνει το στέκι όσων παιδιών αρχίζουν.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
καλα βασανα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Πω, ήρθε η σειρά σας.:redface:
Σαν χτες μου φαίνεται που ξεκινούσα την θερινή προετοιμασία !
Άντε κάντε υπομονή, θα περάσει σαν νερό αυτή η χρονιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
oντως παιδια δεν θα το καταλαβετε καν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Για μένα ξεχάστηκα και δε μίλησα.:P

Θα κάνω φροντιστήριο σε όλα της θεωρητικής και στην έκθεση. Μαμά μου.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
δεν μπορω να φανταστω του χρονου τι θεματα θα σκεφτουν να βαλουν !!!πωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
αααααααααααα!!!!!!!! Η αρχη πριν απο το τελος της σχολικης μας καριερας!!!
εγω σε μια εβδομαδα ξεκιναω με 18 ωρες την εβδομαδα μαλλον!
καλη μας αρχη, ψυχραιμια και υπομονη!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καλό ξεκίνημα παιδιά!!
Ριρίκα και dhmh ζαλίστηκα μόνο από τις ώρες που είπατε:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Καλή μας αρχή και πρωτίστως καλό μας κουράγιο.

Όσοι πάρετε βιολογία γενικής ως μάθημα επιλογής, πότε θα την ξεκινήσετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Καλα μόλις ειδα τον τιτλο του θεματος με επιασε ενας κομπος στο στομαχι.:) Σιγα- σιγα πάντως συνειδητοποιω οτι φτανει η δικη μας σειρα πως περασαν τοσα χρονια! Καλη δυναμη σε όλους!
Και εγω οπως και οι πιο πολλοι ξεκιναω την Δευτερα 25/6. Εχω κανονισει τα περισσοτερα μαθηματα. Ειμαι θεωρητικη κατευθυνση και μαθηματα επιλογης Μαθηματικα Γ.Π. και Α.Ο.Θ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Περαστικα σας :P

Καλη αρχη παιδακια, καλη δυναμη, καλο κουραγιο και χαλαρα καλοκαιρι ειναι ακομη, οκ; :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Καλη προετοιμασια παιδια!
Αυτο το καλοκαιρι ειναι καπως περιεργο! Ο καιρος ειναι εχθρος σας! Εσεις ομως θα πρεπει να ειστε επικεντρωμενοι στο στοχο σας!
Οχι αγχος, συστηματικο διαβασμα, καλο φαγητο, υπνο και ψυχραιμια!
Ολα θα πανε καλα!
Αρκει να το πιστεψετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Καλό ξεκίνημα παιδιά!!
Ριρίκα και dhmh ζαλίστηκα μόνο από τις ώρες που είπατε:worry:
Εγώ θα κάνω 15, είναι λιγότερες.:P

Καλή μας αρχή και πρωτίστως καλό μας κουράγιο.

Όσοι πάρετε βιολογία γενικής ως μάθημα επιλογής, πότε θα την ξεκινήσετε;
Καλή μας αρχή Χάρη, καλό κουράγιο.:D

Εγώ θα την ξεκινήσω από Σεπτέμβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
και μονο που το σκεφτομαι με πιανει πονοκεφαλος!! δεν θα αντεχα αλλο ενα τετοιο καταπιεστικο και αγχωτικο ετος!! we are free at last !! καλη τυχη και κυριως πολυ υπομονη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
:'(
Γέρασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Καλα μόλις ειδα τον τιτλο του θεματος με επιασε ενας κομπος στο στομαχι.:) Σιγα- σιγα πάντως συνειδητοποιω οτι φτανει η δικη μας σειρα πως περασαν τοσα χρονια! Καλη δυναμη σε όλους!
Και εγω οπως και οι πιο πολλοι ξεκιναω την Δευτερα 25/6. Εχω κανονισει τα περισσοτερα μαθηματα. Ειμαι θεωρητικη κατευθυνση και μαθηματα επιλογης Μαθηματικα Γ.Π. και Α.Ο.Θ.
Εμένα όταν ετοίμαζα το θέμα να δεις τι κόμπος με είχε πιάσει, εξού και τα γελάκια που έβαλα, μπας και ηρεμήσω.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Αντε καλη μας αρχη λοιπον!:)
εγω ξεκιναω μαθηματικα και σχεδιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εμένα όταν ετοίμαζα το θέμα να δεις τι κόμπος με είχε πιάσει, εξού και τα γελάκια που έβαλα, μπας και ηρεμήσω.:worry:
:hug:δεν χρειάζεται ούτε άγχος, ούτε στεναχωρια ούτε τίποτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Καλή δύναμη, καλή μελέτη, και να θυμάστε: Να κοιμάστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Οπως βλεπετε αριστερα(<==) εβαλε επισημα οτι φοιτω πλεον στην Γ Λυκειου.
Γλουκ.:cold::stunned:Ποτε φτασαμε Τριτη Λυκειου βρε παιδια?
Εγω μοναχα αυτο δεν καταλαβα...Ποτε περασε το γυμνασιο και οι 2 ταξεις του Λυκειου αληθεια?:worry:

Τελος παντων,το θεμα ειναι πως περασες και τωρα καλουμαστε να προσωρησουμε σε μια νεα ταξη..
Οπου δινουμε και τις Πανελληνιες.
Ενταξει,θα τα καταφερουμε.Θα κλαψουμε,θα χαρουμε,θα σπασουμε κανα ποτηρι,θα πνιξουμε κανα μαξιλαρι,θα χασουμε τις βολτες μας αλλα σκεφτειτε....Για σκεφτειτε...Τη στιγμη που θα περναμε το κατωφλι της σχολης που θελουμε...
Αχχχ:redface: Για εκεινη την στιγμη ζουμε ....:)

Οσον αφορα τα καλοκαιρινα.
Γκουχ-γκουχ:/:,ξεκινω απο Δευτερα..:)Ναι ναι ,και τα εξι...
Δεν βαριεσαι:whistle::whistle:

Λοιπον απο εμενα μια μεγαλη αγκαλια και ...............

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top